Мистецтво бути дружиною (3)

Тема у розділі 'Ти + Він', створена користувачем Лідочка, 15 Січень 2008.

  1. ГаЛоЧкА

    ГаЛоЧкА Well-Known Member

    не знаю. мож варто спробувати.. батькам не пхатись. дерева посохнуть- чи не вродять.. . вкладено час.гроші.- може шось навчить
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
    • Не погоджуюся Не погоджуюся x 1
  2. Haidee

    Haidee Well-Known Member Команда форуму

    Йолки, та скільки там того саду буде, гектар? І не треба ті дерева на зиму вкривати, і щепити не треба. Максимум обробити один раз навесні, але й як не обробити, то не факт, що щось страшне з ними станеться. Ну чисто мій муж: а ще рік почекай, а нащо ті дерева, а то треба місце знайти, а то треба поїхати саджанці купити. А я собі саджу і маю в носі. Як щось там не встигну з ними подоглядати, то переживуть, то ж не банани, а яблуні і вишні.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 5
    • Подобається Подобається x 3
  3. ГаЛоЧкА

    ГаЛоЧкА Well-Known Member

    це так як в дитинстві.. батьки не довіряють дітям - а потім жаліються. що ті не самостійні..
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 6
  4. Haidee

    Haidee Well-Known Member Команда форуму

    Згадала, як викликала майстра до холодильника. Ггг, муж 3 години йому над головою сидів, я вже готова була їм за пивом бігти))) в мого теж є така тема, що чужих в хаті не треба, але й часу в нього обмаль. Ну нічо, майстер якось то пережив, холодильник живий-здоровий.
     
  5. Orman

    Orman Модератор-бомба

    ОМГ а що з того мало бути? Ну всохне, ну шкода. Питали ще чого перфекціонізм - зло. От цього. Бо ВСЕ у світі виходить не так як плануєш. І це нормально.
     
    • Подобається Подобається x 2
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
    • Зе бест! Зе бест! x 1
  6. ГаЛоЧкА

    ГаЛоЧкА Well-Known Member

    слухайте ідею тре розвивати. а не лякати) показувати напіоловину повну чашку а не половину пусту.. а ще можна втіхаря понапрягати..Надь. не прораховуй кроки наперед))
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
  7. HOPIC

    HOPIC Well-Known Member

    В нас треба накривати молоді дерева. Недалеко ліс, протяг, зайці гризуть.
    Щепити треба, якщо воно виявиться не те що купляли. Ну і в нас всі дерева прищепи, по інакше не родять, чомусь,
    [
    --- дописи об"єднано, 6 Квітень 2018 ---
    Ну і що з того? В нього має бути так
     
  8. ГаЛоЧкА

    ГаЛоЧкА Well-Known Member

    а якщо буде не так-що станеться? по моєму буде мати урок..
    я "поошряю" любу ініціативу такого плану чоловіка. як вийде не так як гадав. буде знати.. а якщо відразу обламаю. вийде-що я зруйнувала його мрію) вони ж як діти..
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 3
  9. HOPIC

    HOPIC Well-Known Member

    Серйозно?
    А подоставати про несправедливість? І то ж не він винен..
     
  10. Haidee

    Haidee Well-Known Member Команда форуму

    Надяяя:girl_cray: от як з тобою бути? Одне деревце коштує 50-70 грн (я тоочно знаю, я собі беру). Ну зісохнуться ті кілька дерев, ну згризуть їх зайці, ну виросте з грушки сливка. Тобі (умовно) шкода тих 300 грн на дерева? Хай собі садить пару штук. А батьки як мають бажання - накриють. А ні, то й грець з ними, з тими деревами. В мене он клумби і город сусідські кури попорпали, то нема плота суцільного. Трохи попорпали, решта буде собі гарно цвісти. Чоловік теж бурчав минулого року "а нашо тобі ту землю везти і садити, все одно кури-пси-коти-вітер-вода". А помідори в серпні жував за обидві щоки.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 3
    • Зе бест! Зе бест! x 3
    • Подобається Подобається x 2
  11. ГаЛоЧкА

    ГаЛоЧкА Well-Known Member

    не поняла? а хто садив дерева?
    пс. це як моя свекруха жаліється на брата чоловіка. що він не самостійний. а сама пасе кожен його крок. кожен подих)і критикує що все не так..
     
  12. HOPIC

    HOPIC Well-Known Member

    Ну так дерева не посадив, тепер в мене ДУБИ на підвіконнику. Нікому не треба, серйозно? 20 штук, гарненькі 15-20 см, що два дні поливаю, власноручно вибирала з коріння своїх вазонків проростки, коріння фундамент зірве, обіцяю, дуб є дуб, в мене вазонки чуть не гегнулися від таких таємних гостей. Догадайтеся, хто їх садити буде? ( ні, я не викину. Воно живе і не винне що до нього вже інтересу нема). Мені того дуба треба? Хіба дитина тішиться і буду малого вчити, що раз взявся, то і висадимо. Може і коряве, але хоч якесь позитивне мислення.

    "Я не думав, що вони проростуть".

    Це направду просто дуб, але поміняйте на щось інше..це не смішно, коли чоловік щось там хоче, а ти організуй всьо, бо куди ж ти дінешся, що не відведеш дитину в садок, супер, значить плани полетять в мене, кілометрові гуляння теж у мене, змучена від двох дітей буду тоже я, робота зробиться поганенько теж в мене і бардак буде теж в мене, і що ж я робила цілий день, поки він був на роботі?
     
    Останнє редагування: 6 Квітень 2018
    • Смішно Смішно x 3
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
    • Співчуваю Співчуваю x 1
  13. Haidee

    Haidee Well-Known Member Команда форуму

    Знаєш що. То вже не смішно. Розсаду коли проріджують і викидають, то теж ніззя, бо живе, але вже нема з нього користі? То дуб, просто Д-У-Б. Він не мусить бути винен чи в ролі жертви. Він ДЕРЕВО. В цьому випадку вже ніхто не примушує тебе ті дуби садити, поливати і доглядати. О, файна коза, до речі. Продай.
    Писи: і не треба притягувати за вуха ті дуби до садка, порядків і т.п. От якраз чудова нагода показати, що за його провтики ти не відповідаєш.
     
  14. HOPIC

    HOPIC Well-Known Member

    Ми вдома не викидаємо, хіба хворе. Нащо?

    Нє, ніхто наді мною не стояв. Треба от зараз прям віднести на смітярку. Воно ж і там проросте, будемо надіятися на краще! І без нашої участі все буде ок :girl_crazy:
    Я не перфекціоністка, але напевно забагато відповідальна людина. Раз то є, і воно не погане, нема чого його викидати. Треба щось придумати, подарувати, посадити..
     
    Останнє редагування: 6 Квітень 2018
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  15. ГаЛоЧкА

    ГаЛоЧкА Well-Known Member

    вибач. я не розумію чому ти маєш це робити? як він хоче- він робить-в крайньому випадку обоє..
    в нас так фініки) виростутть і пропадуть))
     
    • Подобається Подобається x 1
  16. Khrystik

    Khrystik Хороша дівчинка :)

    ото читаю про дуби, козу і трамваєм з двома дітьми в садок і не стримаюся.
    не дозволяти чоловіку на собі їздити. як? розмова, ні, то скандал, ні, то ігнор і відстоювання власних інтересів. ну як можна отак на собі все то везти? ліпити докупи і тихо в собі тримати всю ту образу, втому, незадоволення, нерви і далі по списку. хіба то життя? так і здоров*я ніякого не вистачить. а дітям потрібна здорова мама, та Вам самій потрібна здорова Ви. ну як так гнобити своє я?
    перше, що має Вас цікавити це Ваші інтереси, тоді діти, тоді чоловік. і вимагати поваги від нього. бо далі краще не буде і прогинатися до безконечності не зможете, колись та й зламаєтеся.
    Ви ж молода жінка, ще все попереду. а виглядає все якось депресивно сумно. не прораховуйте/передбачайте/виправдовуйте чоловікові бзіки, бо Вам так легше, бо боїтеся крику. та влаштуйте йому розбір польотів наповну. скільки можна терпіти?
    підкреслюю, це моя суб*єктивна думка. я ю робила саме так. бо та можна і загнутися.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 6
  17. Haidee

    Haidee Well-Known Member Команда форуму

    Ну як хочеш. Тоді просто не дивуйся, що маєш те, що маєш. Але все ж подумай, що рятуючи чоловіка, дуби, світ, ти втрачаєш себе і тут вже ніхто не врятує. Я йду, бо та історія з дубами показує, що ти поки не готова прислухатися до написаного.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 8
    • Зе бест! Зе бест! x 2
  18. HOPIC

    HOPIC Well-Known Member

    Угу. То ж не порядки діти робота. То просто дуби. А мене вже і вони зачіпають..
     
    • Співчуваю Співчуваю x 1
  19. Siania

    Siania Love Life

    Блін, я би сама не хтіла вже тих дерев садити, якби мені так мозок вскрили :tongue:
    Може повірте в чоловіка разок! А може йому сподобається, а може захоче поїхати і накрити їх, і що там ще))) ну а не захоче, то нехай засохнуть.
    Вірте йому, але щиро!
    П.С. Я сама стараюсь виключити в собі вчительку і вірити. Знаю, як це складно :dash1:
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 5
    • Подобається Подобається x 2
  20. NataliaFed

    NataliaFed Active Посиденька з баяном

    @НОРІС дуба хочу!(серйо)
    На козу/сливки/ябка не ведетесь і дуже правильно робите. Мій колись кролики/курочки/кабанчики;нема питань, котю, але без мене... всьо, як відбило, ага.
    От, незручно мені ті речі зачіпати але сильно розумію в питанні пережитого в сім'ї. Я не знаю, як так сталось, що нас біда скріпила хоча ні, знаю- ми почали говорити. Все що пережили...говорили, згадували, ридали, говорили. Якось так поперло з нас все але, якби ні, то не змогли б бути разом. Я(попкадурак) до того, що неможливо сім'ї бути сім'єю не знаючи один одного глибоко. А як знати? Проговорюємо все
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
    • мімімі мімімі x 2