Мистецтво бути дружиною (3)

Тема у розділі 'Ти + Він', створена користувачем Лідочка, 15 Січень 2008.

  1. phobika

    phobika Well-Known Member

     
    • Подобається Подобається x 8
    • Зе бест! Зе бест! x 6
    • Смішно Смішно x 3
    • мімімі мімімі x 1
  2. Melian

    Melian Well-Known Member

    Повернемо тему в звичне спокійне русло: дівчата, підкажіть, як навчити чоловіка робити компліменти?))) то капець якийсь, бачу що йому подобаться як я виглядаю або страва, що я приготувала,але вголос не скаже, хоч вбий. І навіть, якщо прямо запитаю - не скаже, тільки посміється. Пробувала поговорити,що мені приємно коли мене хвалять і роблять компліменти не тільки очима і виразом обличчя,а й вголос, каже, що він до такого не привик і в нього вдома так не заведено ( це дійсно так, домашня обстановка в нього була що темний ліс).
    Мені якось за роки спільного житя не так то й страшно залишитись без почутих компліментів, я їх і так бачу,хотілося б щоб компліменти були вголос висловлені для дитини,вона ж дівчинка і їй це дуже потрібно. Може я даремно переживаю і для своєї дитини тато знайде ті правильні слова?)

    Надіслано від мого LG-D410, використовуючи Tapatalk
     
    • Подобається Подобається x 1
  3. Orman

    Orman Модератор-бомба

    Ніяк. Можна повторювати що для вас (і для дочки) це важливо. Можливо навіть і спрацює, але гарантії нема.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
  4. vanilia

    vanilia Miracles are real


    А Ви чоловіка хвалите, робите йому компліменти? :)
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  5. Dominika

    Dominika Well-Known Member

    ну як бачите, то вже добре)))) іноді вчинки, погляд значно красномовніші за будь-який комплімент. І навпаки - часом комплімент нічого не вартий.
     
    • Подобається Подобається x 1
  6. Melian

    Melian Well-Known Member

    Ну звісно хвалю. Тоді він просто каже: "так, я в тебе такий хороший" або "о, жона вже щось знову задумала, бо підлещується":)

    Надіслано від мого LG-D410, використовуючи Tapatalk
     
    • Смішно Смішно x 1
  7. nibysh

    nibysh оптимістка з сумнівами

    @Melian, ще трошки і ваша донечка почне сипати вам компліменти - ось тоді і не прогавте можливість зроби "прививку" чоловікові.
     
    • Подобається Подобається x 3
  8. cjomcjomka

    cjomcjomka Content - fairy

    Моїй 4 з половиною і вона вже не пропустить ні нового манікюру, ні підмальованих губ. Та і просто так: "мама, ти така красивенька!" :)
    Потім тільки стежити, бо поцупить нову помаду і в садочкову сумку собі спакує :)
     
    • Подобається Подобається x 4
    • мімімі мімімі x 3
    • Смішно Смішно x 1
  9. MariSyperson

    MariSyperson Active Member

    Пізнай свого чоловіка. Скачати книгу. по опису ваш чоловік дуже схожий на чоловіка моєї подруги,їй ця книга допомогла "підкоригувати" свого чоловіка.Він дійсно змінився)Можливо і ви щось корисне для себе знайдете)
     
  10. Melian

    Melian Well-Known Member

    Дуже дякую, почитаю)

    Надіслано від мого LG-D410, використовуючи Tapatalk
     
    • Подобається Подобається x 1
  11. Usmishka

    Usmishka Well-Known Member

    Я от з таким чоловіком навчилась робити компліменти сама))
    кажу, дивись яка я молодець, таке смачне приготувала, погоджуєшся?
    або Яка я в тебе красуня, правда?

    і йому легше, бо говорити не вміє, і мені приємно)))
    і без образ)
     
    • Подобається Подобається x 6
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
  12. Dominika

    Dominika Well-Known Member

    В мене теж такий)))
    Я от з висоти прожитих років(кхе-кхе), зробила висновок, що нормальному тестостероновому мужчині важко даються дві речі - просити пробачення і робити компліменти.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 5
    • Подобається Подобається x 1
  13. Melian

    Melian Well-Known Member

    О, є таке. Пробачення теж ну вкрай рідко просить.
    Й я теж сама себе хвалю) як каже моя мама: "ніхто тебе краще не похвалить,ніж ти сама"))))

    Надіслано від мого LG-D410, використовуючи Tapatalk
     
    • Подобається Подобається x 3
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  14. olika

    olika Member

    Читала класну книгу з цього приводу - "5 мов любові" - можете подивитися в неті, є дуже багато ресурсів де її можна скачати.
    Якщо не чули про неї, то, в кількох словах, можливо Ваш чоловік не потребує компліментів для розуміння того, що його люблять, тобто говорить на іншій "мові" любові, як навчився змалечку і яку бачив вдома. Так само, можливо й не розуміє, чому теплі слова важливі для Вас. Цю книгу радять читати разом, багатьом парам відкриваються очі на їхні стосунки, люди в подружжі дійсно вчаться любити один одного і тішити іншого виявленням своїх почуттів.

    Стосовно цього,
    не боїтесь, що дитина може сприйняти цю модель поведінки як норму? Ну тобто почати собі думати, що хвалитися - це ок?
     
    • Подобається Подобається x 1
  15. Orman

    Orman Модератор-бомба

    А хвалитися це не ок? Особливо коли дійсно є чим? Своїми здобутками?
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 4
  16. olika

    olika Member

    Для мене якось не дуже ок. Важко сприймати, коли людина виставляє напоказ своє я. Не маю зараз на увазі реальну оцінку того що ти робиш без намагання викликати в когось думку типу "дивіться який я класний" і без напрошування на похвалу)
     
  17. Dominika

    Dominika Well-Known Member

    Ну...Не дуже ок. Якщо людина хвалиться(вихваляється) чимось, значить їй недостатньо внутрішнього ресурсу для "самопохвали". Треба винести на люди, треба, щоб і інші знали...Для чого? Правильно, щоб оцінили. А це вже залежність від думки оточуючих. Якщо коротко.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  18. marianast

    marianast Well-Known Member

    А якщо просто розпирає від радості? І я всім всьо розказую?
     
    • Подобається Подобається x 2
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
    • Зе бест! Зе бест! x 1
    • мімімі мімімі x 1
  19. Dominika

    Dominika Well-Known Member

    Ну так це ви ділитесь радістю з іншими))) А от "Хвалитись" мені більше рівняється до слова "хизуватись".
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  20. Thebestnata

    Thebestnata Well-Known Member

    Ну і ще залежить залежно чим хвалитися. Якщо наприклад "я така гарна, я така розумна, мене всі люблять, за мною всі так бігають" - то не дуже ок:) Ну і ще й яким тоном це буває сказано. Якщо жартома, то може виглядати мило. А якщо справді з вимахуванням - то сприймається не сильно нормально. Ще й коли цим вихвалянням людина хоче підкреслити, що от в неї є те, чого в тебе нема.
    Хоч погоджуюся, що радістю ділитися, коли ще й ти дуже щаслива через шось можна. Ну для прикладу я хвалилася, чи хвалюся вагітністю:)
    Ну треба знати міру, доречність, і розрізняти, що справді невинне хвастання, і навпаки)
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
    • Подобається Подобається x 1