Мистецтво бути дружиною (3)

Тема у розділі 'Ти + Він', створена користувачем Лідочка, 15 Січень 2008.

  1. Багіра

    Багіра Well-Known Member

    мене не було якийсь час в цій темі
    він ж вроді не хотів йти, спеціально лишається заради другої дитини, хіба нє?
    ну ви пробуєте знайти двері спускаючись водяною гіркою:) ну який вихід? це справжнє доросле життя, виходів нема, тільки адаптація до наявних обставин - то і є вихід, у всіх так
     
  2. Zaychenya

    Zaychenya Пухнастик-гризун

    Я ще більше скажу про можливі варіанти: він вас копає в... "сідаліщне" місце, позбавляє батьківських прав і через суд забирає дитину (дітей). Діти живуть в спокійній обстановці, в психологічно здоровому середовищі і дитина старша виздоровіє швидше. А ви собі починайте робити кар'єру, гуляти, волочитися... жити для себе, так як вам хочеться
    не можна пожертвувати тим, чого НЕ ІСНУЄ! нема чого приміряти досягнення своєї сестри на себе.
    :haha: не глянцеві журнали треба читати в салонах. :girl_cray:
     
    • Подобається Подобається x 5
    • Погоджуюся Погоджуюся x 4
    • Зе бест! Зе бест! x 3
  3. ilu

    ilu миється в бані

    #Karinos З прочитаного, як я розумію і бачу, Ваша проблема і біда найперше у тому, що хвора дитинка. Затягнутий посттравматичний синдром, який впливає на життя Ваше і Вашої сім'ї. Ви звертаєтесь не по адресу, Вам не на цей форум. Вам потрібно до людей, які розуміють Вашу ситуацію, у яких самих хворі діти. Шукайте такі групи, групи підтримки батьків, я думаю у Львові повинні бути. Вам потрібно зрозуміти, що Ви не одні, виговорити свою біду, виговорити наболіле, але так щоб Вас зрозуміли. Тоді вже і в інших сферах життя роз'ясниться. Тримайтеся.
     
    • Не погоджуюся Не погоджуюся x 2
  4. Zaychenya

    Zaychenya Пухнастик-гризун

     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 3
    • Подобається Подобається x 1
    • Смішно Смішно x 1
  5. Karinos

    Karinos New Member

    так дитина займається з психологом логопедом, реабілітогом, масає +ЛФК, відвідує 3 год в день гурток ранній розвиток, а загалом зайнята з 8 до 3 год, до спеціалістів вожу її я, коли чоловіка немає до 11 вечора то лишається залишити тільки на вихідні, а так каже бери няню
     
  6. Haidee

    Haidee Well-Known Member Команда форуму

    Більше схоже на клона однієї вище співчуваючої, бо трошки вміє ставити коми і "Ви" пише з великої літери.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
    • Зе бест! Зе бест! x 1
    • Тупо! Тупо! x 1
  7. MariSyperson

    MariSyperson Active Member


    @Karinos нагадуєте мою знайому,в 20 вийшла заміж,чому напевно сама не знала,просто хотіла вимахнутись перед подругами.Напочатку ніби все норм,за 3 роки родила малого до року все було добре,потім стало нудно,дипресії,чоловік на роботі вона з малим дома,все не то і все нетак,чоловік в ночі до дитини вставав,в усьому як міг допомогав,всеодно не догода.Пробувала чимось зайнятись човік як міг так підтримува,всеодно не то.Тут бац друга дитина,все карєра коту під хвіст(яка карєра???незнаю напевно захмарна)Плачеться,що тяжко з дітьми,ніхто не допомогає.Батьки завжди готові посидіти з дітьми!але то не то!!! її все нервує,всі навколо щасливі тільки вона жертва обставин,який ж світ не справедливий до неї!Дітей не дасть свекрусі ,бо свекруха щаслива коли бавить внуків,цього не можна допустити,всі повині страждати,як вона!
    От в усіх все добре,незаміжні взагалі найщасливіші гульки до рання,фліртуй скільки хочеш,клуби,ресторани...
    Розмови з подругами,які також мають сімї.Чоловік меньше заробляє,вони економлять,купили самі квартиру,роблять ремонт,вона малого в садок завозить на маршрутці в час пік,а потім сама на роботу і так кожного дня,відпочинок тільки сниться і вони всеодно щасливі,парадокс!В інших коханці,коханки,розводи,самі без чоловіків і ті задоволенні життям,яка не справедливість,чому їй так в житті не везе???
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Смішно Смішно x 1
    • Зе бест! Зе бест! x 1
  8. marianast

    marianast Well-Known Member

    Хто оплачує?
     
  9. KrystynaM

    KrystynaM Well-Known Member

    ну так, не закопати, а шукати коханця і тусовки. Так нормальні адекватні жінки, які хочуть тепла і ласки поводяться. І ще взагалі не довіряють нікому діте, щоб бути постійно замаханим і тим притикати всім накволо.
    Я сподіваюся , все таки, що в вас гормони, бо так скакати настрій і бажання в здорової людини не може.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
    • Подобається Подобається x 1
  10. buhgaltersha

    buhgaltersha електровіник

    так отож
    от є така хвороба "СМА" - спінальна м*язова атрофія (якщо коротко: дитина з типом 1 не ковтає, не тримає голову, не перевертається, часто на апараті ШВЛ, поступово атрофуються всі м*язи, втрачається будь-яка здатність рухатися)
    я підписана на багатьох СМА-мам, і Ви, знаєте, незалежно від присутності у їх житті батьків тих дітей, вони щасливі! в них стільки любові, стільки натхнення, стільки внутрішнього світла... при тому, що підтримання життєдіяльності такої дитини вартує тисяч доларів щомісяця, а держава виплачує аж 2500 грн...
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 4
    • Подобається Подобається x 2
  11. Sunichka

    Sunichka Well-Known Member

    Бачила вчора ще квітневий випуск "Добрий ЗІК" (Ангели без крил - чи якось так називається серія). Там про пані Лілю та її Максимка. Жінка надзвичайно потужної сили. Будь-яка атомна бомба в порівнянні з нею - дитяча пукавка. Сама (!!!) доглядає за синочком. Ще й намагається допомагати іншим. Просто неймовірно! Це справжній ангел на землі.

    І є дуже добрий знайомий з СМА. Не знаю, який тип - він на візку, дихати-їсти може. Великий розумничок і молодець. Багато чого досяг у житті. Незважаючи на фізичні перепони. Ніколи не чула, щоб він скиглив чи нарікав на життя.

    А тут... Нема слів. Здоровій дівці бракує гулянок-коханців-пригод на дупу. Скажу зі свого досвіду - нарікання і скиглійство ніколи нічим добрим не закінчувалося. Там, нагорі, це дуже не люблять. Перевірено.
     
    • Подобається Подобається x 3
  12. petrywka

    petrywka Well-Known Member

    karinos до посиденьок відмітилася ще на одному форумі, деякі пости скопійовано практично, єдине, що там хвора дитина виставлена як така, що "не знати, чи буде жити".

    Все-таки є люди, які послуговуються виключно спинним мозком(
     
    • Інформативно Інформативно x 4
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
    • Корисно Корисно x 1
  13. marianast

    marianast Well-Known Member

    А для чого люди таке роблять? Чесно, я не розумію
     
  14. Thebestnata

    Thebestnata Well-Known Member

    Я переважно весь час до останнього вірю,що всі люди,які пишуть - все правда:) тим більше,якщо таки багато і часто) от справді навіщо придумувати собі проблеми, дітям хвороби? То хіба таким чином не притягують таке у своє життя?
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  15. KrystynaM

    KrystynaM Well-Known Member

    дуже сумніваюся, що в таких групах зрозуміють жінку, яка не виглядає, що особливо париться за дитину, робить все як примусівку, їй хлопів і диско подавай.
    цікаво чи багато жінок з хворими дітьми її порив зрозуміють.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  16. Siania

    Siania Love Life

     
    • Подобається Подобається x 2
    • Корисно Корисно x 2
  17. NataliaFed

    NataliaFed Active Посиденька з баяном

     
    • Смішно Смішно x 5
    • Не подобається Не подобається x 1
    • Оптимістично Оптимістично x 1
    • Креативно Креативно x 1
  18. Siania

    Siania Love Life

     
    • Подобається Подобається x 2
    • Зе бест! Зе бест! x 1
  19. marianast

    marianast Well-Known Member

    А)))))) Видно діла на форумі зовсім зле, раз дописувач такого економ класу)
     
    • Смішно Смішно x 5
  20. Orman

    Orman Модератор-бомба

    в нас своїх невмєняшок вистачає.
     
    • Смішно Смішно x 2
    • Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1