Мистецтво бути дружиною (3)

Тема у розділі 'Ти + Він', створена користувачем Лідочка, 15 Січень 2008.

  1. Selfless

    Selfless Member

    В нього було доволі екстремальне хобі, я за нього переживала, відповідно він перестав тим займатись. З хлопцями на пиво ходить рідко, стараєтьсґ чим пошвидше прийти до дому, все що я хочу, по можливості купляє/дістає/робить. Наші родини дуже відрізняються, тому спочатку деякі речі в моїх батька і їх вчинках він не міг зрозуміти і сильно нервуват ся, зара до більшості їх замашок ставиться лояльно.
    Ні не через ту дівчину, я знаю що він крім спілкування нічого не зробить. Просто неподобався сам факт спілкування їхнього. На шо був аргумент, що в тебе є два друга з якими ти спілкуєшся, чого в мене не може бути, особливо якщо одну подругу він втратив через мене.
     
  2. Orman

    Orman Модератор-бомба

    Які б вони не були близькі ви всього не знаєте, тому нема сенсу дуже мусолити.
    І раз це все триває не перший рік значить щось там є підкилимне.
    Ну і якщо сестра його кличе з наміром щоб лишився шукав роботу, то я дружину дуже розумію. Роботу не тиждень і не місяць можна шукати, а потім ще заробити на житло (оренду), аж потім сім'ю забирати - це таке рішення яке мають прийняти всі учасники сім'ї (в число яких сестра не входить), тому дружина може ветувати запросто.
    --- дописи об"єднано, 1 Грудень 2017 ---
    Ціхо-ціхо Орман давала пораду про іншу ситуацію.
    --- дописи об"єднано, 1 Грудень 2017 ---
    Я вот дуже люблю свою сім'ю і вона в мене в пріоритеті. Але я не бачу чому чоловіку Селфлес не їхати. Він їй і пропонував, і їде аж на три дні...
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  3. Colombina1982

    Colombina1982 Well-Known Member

    З поверненням ))
    Чужу сім'ю аналізувати — то не штука, але в принципі справа марна)). З власного досвіду, подібні обговорення таки дають харч для мозку того, хто просить поради, але не завжди корисний.. Не хотілося би бути прямо чи опосередковано причиною чиєїсь життєвої драми , тим більше, що йдеться не про якийсь кричущий випадок: психологічне та фізичне насильство, і навіть не про сексуальну несумісність). Я тут свого часу виписалась — так потім прочитала коменти.. подумала: з ким живу.. ну гад, падлєц і псих. Ще так поварилась в тому всьому... подумала... додумала.. Мало не розлучилась, дура, зі своїм золотцем. А розбиратися все одно з тим — форумлянці, бажано спокійно, без зайвих емоцій. Вже і так себе накрутила дівчина.
     
    Останнє редагування: 1 Грудень 2017
    • Подобається Подобається x 4
    • Погоджуюся Погоджуюся x 3
    • Зе бест! Зе бест! x 3
  4. Merry

    Merry Well-Known Member

    таке враження що ви прагнете щоб вони сварилися
    не налаштовуйте дружину проти чоловіка
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 3
  5. iragonzales

    iragonzales В декреті

    @Patty і Вас з поверненням! Я не хотіла просто вв`язуватися в дискусыю з дуже темпераментними форумлянками, бо розтопчуть)))). Собі дорожче, тим паче не вписується такі компромісні на словах)))). А коли чесно, тільки та дівчина знає правду, і що там і як там. Коли її то все влаштовує, то ок. А форум то завжди срач.Тут можна отримати лише кашу думок, яку треба лише переварити....
    --- дописи об"єднано, 1 Грудень 2017 ---
    Теорія заговорів....Більше не дивіться Матрицю....Прогугліть що таке альтереативна думка.І розслабтеся рішення не вам прймати.
     
  6. Merry

    Merry Well-Known Member

    отож!!)))
     
  7. iragonzales

    iragonzales В декреті

    І чудесно, а то кожен мій допис як та вчителька виправляєте.
    --- дописи об"єднано, 1 Грудень 2017 ---
    --- дописи об"єднано, 1 Грудень 2017 ---
    тут трохи взаємозаперечення....А Ваш чоловік не ревнує до друзів-чоловіків?...
     
    • Смішно Смішно x 1
  8. marianast

    marianast Well-Known Member

    @Selfless вам просто обідно, що чоловікові може бути весело без вас? А вам, в аналогічних випадках, дуже бракує його присутності?
    Чоловіки менш сентиментальні і простіше ставляться до таких речей)))
    Розуміння таких речей з часом прийде, обов’язково. Просто розвивайте себе в правильному напрямку, щоб не перетворитись на бензопилу « Дружба»))
    В тому, що сім’я ІНОДІ відпочиває на різно нема трагедії, по радійте за нього і не дуйтесь, коли буде розказувати вам про поїздку.
    Я видно не уважно читала, але чому ви не їдете з ним? Спочатку ви не хотіли, потім захотіли , але що?)
    P.S. Завжди корисно пам’ятати, що те,що він ВАШ чоловік аж ніяк не означає, що він ВАШ ПРИВАТНИЙ чоловік. Він людина в соціумі. Як і ви.
     
    • Подобається Подобається x 2
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
    • Не погоджуюся Не погоджуюся x 1
  9. Selfless

    Selfless Member

    Ото сама то.
    Не їду, бо він іде на екскурсію в державний заклад, куди окремо брали дозвіл і подавали списки на погодження. А коли я вже надумала їхати, списки було погоджено і мені б туди не пустили. Тому в тому випадку виглядало б якраз, що я хвостик.
    --- дописи об"єднано, 1 Грудень 2017 ---
    Ні, коли ми почали зустрічатись, я зразу попередила,що в мене є два найкращих друга. З одним з них я дружу вже 16 рік. Аналогічно зробив і він, але з одною з подруг він сам перестав спілкуватись, а з іншою перестав спілкуватись через мене. Відповідно сам сказав, що йому потрібний друг - жінка, щоб часом чи порадитись нарахунок чогось чи ще щось таке
     
  10. marianast

    marianast Well-Known Member

    @Selfless не робіть з мухи слона) Хай їде і хай йому буде класно і весело. Я розумію вашу образу. Але вона ірраціональна. Така трохи дитяча, вредна. Влаштуйте й собі дозвілля поки його нема-сходіть з дівчатами в нічний клуб, наприклад. Так і менш обідно буде і буде що розказати у відповідь на його історії.
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  11. Selfless

    Selfless Member

    Так і роблю) просто хотіла зрозуміти чи то я сама себе дійсно накручую і дарма нервую чоловіка, чи то всетаки він неправий)
    --- дописи об"єднано, 1 Грудень 2017 ---
    Те що в деяких випадках я як дитина, то і не заперечую, я ніколи не працювала, він батьків зразу почала жити з чоловіком, відповідно якоїсь самостійності не було. А чоловік з 16 років працює.
     
  12. iragonzales

    iragonzales В декреті

    @Selfless проблема в екскурсії????....Я навіть не знаю, що сказати. Єдине розумію чому Ви не хотіли йти))). А друзі-чоловіки завжди потенційні приводи для ревновщів-капостей від чоловіка...Прийміть то до уваги.
     
  13. marianast

    marianast Well-Known Member

    @Selfless ви молодець, пробуєте критично в собі розібратись. А не заперлись- або зі мною, або ніяк. Бо я так хочу. І чоловік, за вашими дописами, дуже врівноважений, без впадання в крайнощі. Гарний тандем для того щоб все було кльово:girl_wink:
    --- дописи об"єднано, 1 Грудень 2017 ---
    Та де там)))) далеко не завжди . Друзі бувають різною статі, якщо в сім’ї вміють спілкуватися і чути один одного проблем не буде
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
    • Зе бест! Зе бест! x 1
  14. iragonzales

    iragonzales В декреті

    @marianast чи ревнує чи ні знає той лише чоловік.
     
  15. marianast

    marianast Well-Known Member

    @iragonzales жінка має дружити тільки з жінками , а чоловік - з чоловіками? Серйозно?))))
     
  16. Selfless

    Selfless Member

    Дякую) я завжди була за те, що в кожного має бути своє особисте життя, але іноді важко себе в тому знову переконати, бо завжди хочеться бути поряд з чоловіком.
    --- дописи об"єднано, 1 Грудень 2017 ---
    Ди тих двох моїх друзів не ревнує, до певного кола з своїх друзів не ревнує, а до всіх інших дуже навіть ревнує)
    --- дописи об"єднано, 1 Грудень 2017 ---
    Я не проти його дружби з жінками, але ото постійне переписування мене дуже нервувало, особливо коли моя параноя побачила десь там флірт.
     
  17. iragonzales

    iragonzales В декреті

    То все індивідуально для кожної сім'я....Для Вас ок...маєте право.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  18. marianast

    marianast Well-Known Member

    В статистиці подружніх зрад перше місце займають службові романи і інтрижки. Класно б було якби робочі колективи поділялись на чоловічі і жіночі, правда?:girl_smile:
     
    • Подобається Подобається x 2
  19. iragonzales

    iragonzales В декреті

    [QUOTE="Selfless, post: 2562423, member: 64330"флірт.[/QUOTE] Флірт вас і напряг....що Ви навіть на екскурсію захотіли...Вам треба як на мене поговорити з чоловіком про довіру. Про ревність, про друзів...
     
  20. Selfless

    Selfless Member

    Флірт вас і напряг....що Ви навіть на екскурсію захотіли...Вам треба як на мене поговорити з чоловіком про довіру. Про ревність, про друзів...[/QUOTE]
    Говорили, чоловік сказав, що я причипилась до дурно фрази, що то просто гра слів і що я собі придумала, що двох таких він не витримає,навітт якби хотів.
    На екскурсію я не хотіла спочатку їхати, бо для мене вона абсолютно не цікава, і я не хотіла приїхати в неділю змучена з поїзду ще готовити їсти, прибирати і вчитись. Потім звісно до мене дойшло, що то все фігня,але дойшло з запізненням (