Мистецтво бути дружиною (3)

Тема у розділі 'Ти + Він', створена користувачем Лідочка, 15 Січень 2008.

  1. iragonzales

    iragonzales В декреті

    Не мені звісно вирішувати, цей варіант мені не подобається. Я би поговорила з чоловіком, і попосила не їхати. пояснивши що буде їй боляче. І обіцяти, що наступного разу обов`язково з ним поїде, обіцяти вже наперед і обов`язково виконати. Не виконає, то буде її ставлення до чоловіка.
    --- дописи об"єднано, 1 Грудень 2017 ---
    100 % шукати компроміс....
     
    Останнє редагування: 1 Грудень 2017
    • Подобається Подобається x 1
  2. Merry

    Merry Well-Known Member

    вона просила і пояснювала. Він не хоче. Пропонуєте далі на нього тиснути?
    Не раджу.
     
  3. iragonzales

    iragonzales В декреті

    А оце вже питання пріоритетів....Тут треба для формулянки робити висновки.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  4. Merry

    Merry Well-Known Member

    Не треба їй нічого робити. Заспокоїтись треба і все.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  5. Colombina1982

    Colombina1982 Well-Known Member

    Вони вже говорили, результат такий, який є. Нічого, буває. Це не причина лишатися возика, це знак, що треба навчитись ним керувати. Треба робити висновки на майбутнє, в першу чергу щодо власної поведінки, і намагатись зрозуміти його. Тоді легше добирати тон розмов, слова, підхід такі, щоб конкретно до нього достукатись. І не забувати про опцію «крок назад», яка деколи є єдино вірним жіночим рішенням )) Це не означає «нав'язувати свою лінію чи підкоритися?», це ключ до спільного рішення проблемних ситуацій.
     
  6. iragonzales

    iragonzales В декреті

    Боюся. що не докінця пояснила....Але таке його вперте не бажання йти на компроміс - погано....Знову, тоді друзі і страх абстрактного "підкаблучника" у нього в пріоритеті....ВІн же може в любий час сказати, що захворів...питання бажання.
    --- дописи об"єднано, 1 Грудень 2017 ---
    Цікаво, як би ви відреагували від таких слів....)))). Наче заспокоїтися можна по команді.
     
  7. Merry

    Merry Well-Known Member

    а може він мріяв давно про ту поїздку, налаштувався, а тут як серпом по ....
     
    • Подобається Подобається x 2
  8. Zaychenya

    Zaychenya Пухнастик-гризун

    тобто його бажання змішати з болотом, запхати глибоко і далеко? і це після того, що написала
    ???

    А просити, вмовляти, нити стогнати... він туди ХОЧЕ! бо вони там будуть відпочивати, пити, ловити рибу, мити косточки своїм дружинам, згадувати свою бурну молодість, згадувати "Свєтку з 7го класу" і тьотю шуру з пантальонами на балконі).

    Курча, якщо чоловік працює, заробляє, допомогає у всьому, чи не має права він відпочити? Хоча б з цієї точки зору. Клятви він не давав, що від жінки не буде відходити ні на крок і не спілкуватися більше ні з ким!

    Я от так читаю, і співчуваю чоловікам декотрим...

    а хто любить подавляти свої бажання?
    Це із серії: є час, можливість і бажання поїхати - але я не поїду... БРЄД!
     
    • Подобається Подобається x 5
    • Погоджуюся Погоджуюся x 3
    • Зе бест! Зе бест! x 1
  9. iragonzales

    iragonzales В декреті

    Поїздку можна відкласти....В світі дорослих таке практикується...Коли в пріоритеті сім`я.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  10. Merry

    Merry Well-Known Member

    Треба старатись. Чи вічно псіхувати, плакати тощо? Може кінець світу навстав, чи хтось вмирає, хворий? Нема підстав до 'неможливо заспокоїтись'
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  11. Selfless

    Selfless Member

    Просити ше раз про те що він не поїде я не буду, бо для мого чоловіка не робити прямим тестом означає зробити. В цьому випадку поступитись з поїздкою маю я, бо чоловік дуже багато для мене робить і всі свої проступки виправляє, а я часто стаюч на свої граблі. Просто останнім часом чую, що він виправляється, працює над собою і стосунками, а я цього робити не хочу. Навіть недавно просив побавитися х ним в одну онлайн гру, там йому була потрібна жінка для чого там, мене ті ігри не цікавлять і часу для них немає. Найшов він собі там якусь жінку і вічно в грі і з нею переписується. Я тиждень не реагувала, потім мене то почало злити. Бо тіки прийшов до дому і зразу в телефон і так поки не засне. Потім побачила їх переписку. То мене знервувало ще більше. На що чоловік сказав що то просто гра і просто переписка і що йому цікаво спілкуватись з іншими людьми. Я почала його ревнувати до тої дівчини. На шо він сказав, що через мене він втратив свою давню хорошу подругу (в томк випадку дійсно винна я) і зара хоче почати спілкуватись з тим, кого забрати я не зможу. І в результаті знову купа конфліктів. Як навчитись якісь такі речі сприймати нормально і не робити з того трагедіїиі поводитись мудро?
     
  12. Merry

    Merry Well-Known Member

    в даному випадку виходить в пріоритеті не сім'я (бо сімя то і чоловік), а жінка
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
  13. Colombina1982

    Colombina1982 Well-Known Member

    Я думаю, це не страх підкаблучника. Він ВЗАГАЛІ не бачить проблеми і НЕ РОЗУМІЄ, в чому вона для форумлянки, і чому вчора «не хочу з тобою їхати», а завтра «їдемо разом, або не їде ніхто». Мужчини люблять ясність — запланував і зробив. Тому не бачить підстав підводити компанію.
     
    Останнє редагування: 1 Грудень 2017
    • Погоджуюся Погоджуюся x 5
  14. iragonzales

    iragonzales В декреті

    Попросити, то змішати з болотом?????ОГО! Я пішла, починається СРАЧ! Формулянці успіхів, нікого не слухайте, а слухайте свого серця.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  15. Merry

    Merry Well-Known Member

    ви на правильному шляху
    --- дописи об"єднано, 1 Грудень 2017 ---
    слухайте розум і серце
    --- дописи об"єднано, 1 Грудень 2017 ---
    напевно треба зрозуміти причину? може до сімейного психолога?
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  16. Colombina1982

    Colombina1982 Well-Known Member

    Бозє, які ви ще дітоньки, ігри-переписочки.. у вас ще стільки всього попереду хорошого і різного )) Все буде добре, і без психолога обійдетесь. Посваритесь-помиритесь. Якщо важливі одне для одного (а я впевнена, що так), то іі порозумієтесь, і не будете бавитись в двох баранців, а поступатиметесь по черзі )) У мене все.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 4
    • Зе бест! Зе бест! x 1
  17. Selfless

    Selfless Member

    І в випадку з поїздкою я, я спочатку засмутмлась, бо подумала, що Он йому поїхати з друзями по свому хобі цікавіше ніж поїхати зі мною кудись, їхати просто так він не хоче тратити гроші, бо хоче купити щось нове до хати(ми недавно переїхали). Сказав, що в січні десь поїдемо, але коли я шукала варіанти, куди поїхати чи щось забронювати, він почав злитись і казав, що зара на це грошей нема, в січні будуть гроші тоді і будемо думати. Тому в мене склалось перше враження, що от на такий відпочинок в нього гроші є, а на спільний нема. Тіки потім дойшло, шо він все завжди для сім'ї робить і що іноді теж треба щось і для себе самого зробити
    --- дописи об"єднано, 1 Грудень 2017 ---
    Надіюсь на це) дякую)
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  18. Zaychenya

    Zaychenya Пухнастик-гризун

    Молодчинка! Деколи нам, жінкам, треба знімати корону (щоб повитирати з неї пилюку ;)) але не часто і ненадовго!!! За цю поїздку Вам вернеться. Потім розкажете :blush:.

    ой, мій так по пів року зависав , потім набридло. Головне з того сцен не влаштовувати. Бо як забороняти - то ще більше там "залипне"

    Нехай Вам буде багато любові і щастя.
    також :friends:
     
    • Подобається Подобається x 1
  19. Selfless

    Selfless Member

    Шкода що з поїздкою я зрозуміла запізно і через то було багато сварок.
    Надіюсь, мому теж скоро надоїсть.
    Дуже дякую)
     
    • Подобається Подобається x 1
  20. iragonzales

    iragonzales В декреті

    А що ВАм таке робить чоловік? А часом ви поїхати захотіли, не тому що була історія з тою жінкою?Чому ви були винні, що ревнували, коли він вам давав привід?)))) ВАш чоловік красавчег...особливо в тому місці як скільки ВАм зробив і як він над собою працює, а Ви нє....І як то він працює надсобою працює?І ще коли би він не сказав,Ви про то би знали?
     
    • Не погоджуюся Не погоджуюся x 1