Мистецтво бути дружиною (3)

Тема у розділі 'Ти + Він', створена користувачем Лідочка, 15 Січень 2008.

  1. HOPIC

    HOPIC Well-Known Member

    коли я якось схотіла вийти два дні підряд, "мати вихідні години", то чоловік прямо заявивив, що в такому разі в нього нема вихідних цього тижня і це не чесно. і все. нікуди вже ніхто не ходить, бо все вирахувано
     
    • Смішно Смішно x 2
    • Співчуваю Співчуваю x 1
  2. Inglor

    Inglor Well-Known Member

    З сьогоднішнього:
    Чоловік: - знайди мені таку "штучку круглу", від ремня, бо я не можу знайти, і я запізнююсь на роботу.
    Я, зіскакую з ліжка, починаю шукати, не знаходжу, падаю в нерви і видаю: - я взагалі ще навіть кави не пила (а чоловік знає, що то означає, що я ще не проснулась, і взагалі мене краще не чіпати, поки), і не збираюсь шукати. Пішла собі в кухню робити каву.
    І що ви думаєте, блискавично швидко знайшов сам, під диван закотилась (ну або хлопці помогли закотитись))))), то таке).
    Висновок: менше треба пригати по дурничках, і перестати бути нянькою. Хватить, що двох няньчу, і то ще трошки і буду також приймати міри.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 3
    • Подобається Подобається x 1
  3. Козенятко

    Козенятко Well-Known Member

    А хто вирахував, то що якась програма? Деколи, треба настояти на своєму, і таки вийти два дні підряд. Ну ви ж не будете гуляти цілими днями і кожен день, то так періодами. Просто чоловікам дуже важко зрозуміти жіночу логіку з всілякими потребами. І то таки так як пише форумлянка:

     
  4. arushka

    arushka завжди досягаю мети

    це я той мужик:girl_crazy:
    Коли аврал на роботі, мій стіл часом виглядає так, ніби на нього кинули бомбу, але я за секунди знайду в тих стосах потрібний папірчик.
    Як тільки мене трафляє балаган, і я порядно сортую все по спеціально призначених папках - все, хана! Продуктивність праці падає в рази, я можу по 5 разів листати ті папки, і в упор не бачити якусь одну нещасну картку:girl_in_dreams:
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
    • Смішно Смішно x 2
    • Подобається Подобається x 1
    • Зе бест! Зе бест! x 1
  5. HOPIC

    HOPIC Well-Known Member

    чоловік не проти щоб задовольнялися мої потреби. але не за рахунок його часу.
     
  6. Oleksandrochka

    Oleksandrochka Well-Known Member

    хочете прикол) мій чоловік дуже любить порядок, ну і звісно ніколи не знає, що і де...у нас кухня така, що нема роб частини і мало шафок (вони є, але вгорі високо, я не дістаю, і тримаю там те, чим не користуюся часто). Тому я частину каструль, ланчбоксів, сковорідок тримаю в духовці, там легше дістати))) ну отака от ситуація. Два місяці назад чоловік включив духовку, і нічо не повиймав. Добре, що я побачила. Реакція: ой, я забув, що там речі. Два дні назад він пік піцу, повиймав частину, а частину лишив. Я чую такий дивний запах. І все сильніший...відкриваю, а там крім піци печуться ще й форми для випічки з ланчбоксами. Ледве дістала ту піраміду з пластиковою масою, вонь по всій хаті. Кажу: ти ж знаєш, що там речі, то ж вже не перший раз! А він мені: я не винен, що в тебе речі не на місцях. ну і далі по темі, що то він хотів спекти піцу й мені полегшити життя, а я така неблагодарна)) Ну і врешті він сказав: я можу погодитись, що я спалив ланчбокси, але з тим, що я винен я не погоджуюся. Бо це ти туди складаєш, і значить ти і винна, що так вийшлоя що дурний, щоб по сто раз викладати туди-назад речі з духовки. Отак і живем)
     
    • Подобається Подобається x 2
    • Смішно Смішно x 1
    • Зе бест! Зе бест! x 1
  7. cjomcjomka

    cjomcjomka Content - fairy

    Це ознаки геніальності, Ви знаєте про це?
    Мене часом втомлює кількість чоловікових речей. багато однотипних штанів різних відтінків (при тому, що у нього проблеми зі сприйняттям кольору), купа сорочок, шкарпеток, футболок... Одне пасує до одного, інше - до іншого. Коли була розмова про те, що не завжди легко знайти те, що підходить, я запропонувала 2 виходи: 1) різко прорідити весь той гардероб, 2) планувати свої луки наперед, бо я від такої кількості просто вмиваю руки.
    Мені простіше значно. Я маю дуже мало речей, але всі їх дуже люблю і ношу в хвіст і в гриву. А потім зношую і купую нові, і люблю вже їх :) зі старими прощаюсь дуже легко. Тому мені і шукати нІчого. Джинси, як правило, у мене єдині. А ще панчохи купляю по 2 однакові пари. Вони ж ніколи не рвуться дві одночасно :) от і маю ніби 3 пари за рахунок двох :)
    --- дописи об"єднано, 8 Червень 2017 ---
     
    • Подобається Подобається x 2
  8. KAPUCHINKA

    KAPUCHINKA Well-Known Member

    Ого, а що є такі, що чистять взуття чоловікам?
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
  9. arushka

    arushka завжди досягаю мети

     
    • Смішно Смішно x 3
    • Подобається Подобається x 1
    • Оптимістично Оптимістично x 1
  10. cjomcjomka

    cjomcjomka Content - fairy

    у мого чоловіка був дідо, який багато в чому став для нього прикладом. Так от той дідо щонеділі чистив взуття до церкви собі, дружині і п'ятьом дітям. І якось, напевне, тому мій чоловік вважає цю справу виключно чоловічо-батьковою. Він чистив все моє взуття, яке було "звичайне" у догляді. А зараз вже більшість з "викрутасами" - то я сама чищу :) або кеди перу.
    Але "де мої стопіцоті парканадцяті шкари з отакими цяточками?" - шукай сам, коханий.
    Зараз вже значно з тим простіше, але на звикання і "втрушування" того всього йдуть роки
     
    • Подобається Подобається x 3
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  11. Retaret

    Retaret Well-Known Member

    ооххх дівчатонька, почитала я всіх вас і чесно кажучи стало мені трохи легше (лиш не ображайтеся). Виходить не я одна терплю ті неудобства))
    До речі про взуття - коли була мала, то тато теж зазвичай вранці начищав на всю сім'ю взуття. А чоловік мій - ні, йому чистих не треба, та він і не бачить що воно брудне. Ото як я "нагавкаю" трохи, то шось там трохи постираю. Та я бачу як його батько ходить - там таке враження взагалі роками нечищене взуття((
    І взагалі цими вихідними їздили з батьками чоловіка до їх родичів на села, то якось ніби вікрилося мені багато нюансів з життя їх сім'ї, тобто щодо виховання. Тепер бачу, що купа всього чим я незадоволена в його ставленні до речей-побуту, в них вдома сприймалося як належне. І то моя печаль велика, бо не знаю чи вдасться перевиховати, за 30 літ багато що вже переходить на рівень рефлексів, і він справді просто не здатен дещо бачити, а в іншому - не бачить сенсу (((
     
    • Подобається Подобається x 1
  12. Rosynka

    Rosynka Well-Known Member

    Це, напевно, характер+виховання+спосіб життя. Причому саме в такому порядку. Бо, наприклад, 2 хлопці, брати, росли в однакових умовах, а в плані акуратності дуже різні. Один майже педантично акуратний, в нього ніколи не було проблем з документами, які ніяк не знаходяться за 10 хв до виїзду, чи з розпарованими шкарпетками. А речі він не може знайти хіба якщо їх взяв поносити) інший брат. Отой - постійно щось губить, плутає, і переважно сам не може знайти річ, яка стоїть прямо перед ним. Але, що цікаво, є чудовим спеціалістом у своїй сфері, яка якраз вимагає точності та акуратності.
     
  13. cjomcjomka

    cjomcjomka Content - fairy

    а скільки часу ви одружені?
    то якраз не печаль, то стартова точка! От якби він в сім'ї був акуратний, а з Вами - будь-як, - ото печаль. А тут - є з чого починати.
    протягом нових 50-70 років виробляться й нові рефлекси.

    Я своєму чоловікові казала так: якщо я з нуля навчилась готувати їсти і прасувати сорочки, то і ти можеш навчитись (чогось, про що йдеться в конкретній розмові)
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  14. Apelsynka

    Apelsynka Well-Known Member

    Ну от ви самі і написали розгадку)Коли людина в чомусь перевантажена, то інша сфера нівелюється. В даному випадку чоловік мусить бути дуже уважним на роботі, а вдома вже сил не вистачає і він розслабляється.
     
  15. Retaret

    Retaret Well-Known Member


    ага - терпіння і труд... але терпіння часом таки бракує
     
  16. Rosynka

    Rosynka Well-Known Member

    Та навряд, розсіяним він був завжди)
     
  17. cjomcjomka

    cjomcjomka Content - fairy

    я просто спостерігаю, що в багатьох пар в 3-5 р шлюбу загострюються відмінності. І це час, щоб використати це загострення для вирішення.
     
    • Подобається Подобається x 1
  18. Retaret

    Retaret Well-Known Member

    ну щось таке мабуть є, причому те загострення я б сказала вже зараз йде якраз на спад (до слова маємо поруч сімейку на 8 міс. молодшу, то теж спостерігаю в них оте як Ви кажете, загострення).
    Та я просто звернула увагу як бабуся ставилася в різних ситуаціях до внучки, порівняла з деякими проявами в чоловіка, і зрозуміла, що так воно і його виховувала. Якась така атмосфера тотального вседозволення і всепрощення. Тому з рамок в багатьох сферах в нього зараз не існує, або реація в стилі - "ну подумаєш - сталося то сталося". Зате з мамою в них досить хороші теплі стосунки. От і вибирай потім - виховання дитини чи стосунки з дитиною.
     
  19. Kerzenlicht

    Kerzenlicht Well-Known Member

    гм, вважаю то реакцією, яка береже психіку. Звісно, висновки робити треба, що ті побутові проколи не повторювалися... але:
    якої реакції Ви б хотіли натомість?
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
  20. Vitusja

    Vitusja Well-Known Member

    Цікаво. Тільки тиждень має сім днів. А хто чистив всі інші дні?
    Начиталась і їду на два дні в село. Сподіваюсь, що коли приїду в хаті буде "блеск і красота".
     
    • Подобається Подобається x 1