Місця і системи зберігання речей

Тема у розділі 'Хатні клопоти', створена користувачем Haidee, 11 Вересень 2012.

  1. napoleona

    napoleona Well-Known Member

    Відповідь: Місця і системи зберігання речей

    і мене то питання дуже цікавить!
     
  2. Ніколь

    Ніколь Well-Known Member

    Відповідь: Місця і системи зберігання речей

    а ще, оскільки полюбому майже все зроблено в китаї, скажіть які пакети є дешеві - щоб їх не брати, і які варті уваги? Якщо можна по фірмам, чи як там вони різняться?
     
  3. Vesnyanka

    Vesnyanka Well-Known Member

    Відповідь: Місця і системи зберігання речей

    Окрім запаху в дешевших пакетах є ще такий нюанс як герметичність. Деякі в місцях, де є той отвір для висмоктування повітря, можуть пропускати. Колежанка взяла такі дешевші. Але для себе вона вирішила просто: деякий час ті пакети витримують, вона їх складає в шафу на полички один на один. А далі тим пакетам і особливо немає місця, щоб назад збільшуватися в об'ємах.
     
  4. Supernatural

    Supernatural Well-Known Member

    Відповідь: Місця і системи зберігання речей

    А як ви організовуєте розміщення речей в кухні :girl_smile:Знайшла деякі варіантиhttp://kitchenmag.ru/posts/udobnaya-kukhnya-gde-khranit-nuzhnye-veshchi
    http://interiorizm.com/kitchen-storage
    http://www.4living.ru/items/article/Nizhnij-yarus-kuhonnyh-shkafchikov/, я, наприклад, в карго тримаю запаси круп і олію, цибулю в плетених кошичках на дашку і основну на кухонній поверхні, картоплю - у спеціальній коробці під мийкою у кутовій шафі, борошно у великому баняку в кутовій шафі (але ів нижньому ярусі, і то щось мені не зручно), спеції трохи в коробці нагорі в шафці, основні на релінгу у спеціальних ємкостях. Ще у кухні в пеналі є дитячі розмальовки і книжечки (мала там найбільше любить малювати). А де ви тримаєте невеликі заваси (я поки не роблю, але бачу що варто, напр. картоплю заготувати). Підвал у нас є, але там поки стоїть наша велика штучна ялинка:girl_crazy:, і кажуть що він досить теплий (боюсь щоб картопля там не почала "рости").
    І цікавить,як найкраще організувати розміщення речей (одяг, взуття) у великій шафі-купе.
     
  5. raspberry

    raspberry Well-Known Member

    Відповідь: Місця і системи зберігання речей

    На городину маємо ящик в загальному коридорі. Цукор і борошно тримаємо в мішках в своєму коридорі в шафі, закрутки - в кладовці. У мами на балконі утеплена кладовка. Вона там має теж ящик на городину і мішки з цукром, борошном, цибулею тримає там, закрутки теж.
     
  6. Almariel

    Almariel Well-Known Member

    Відповідь: Місця і системи зберігання речей

    у нас так: верхні полиці - не сезонний одяг (який не мнеться сильно), завеликий одяг для дітей, постіль, рушники.
    середні секції: до яких кращий доступ - сезонний одяг мій, чоловіка, дитячий (весь висить на вішаках), до яких гірший доступ - не сезонний одяг висить. додам, що вся середня секція - це штанга на вішаки - мені дуже зручно.
    нижні полиці: не сезонне взуття, пилосос :), малий дитячий одяг, деякі непотрібні дрібниці.
    маю ще комод: у шухлядах білизна, шкарпетки, одяг меншої, пелюшки, бодіки, штани старшої.
     
  7. Naama

    Naama Добре, коли реальність краща за мрію

    Відповідь: Місця і системи зберігання речей

    Дістала вже давненько, всі светри, куртки. Все в хорошому стані, нічого не помялося, ну принаймі не більше ніж у шафі, все попрасувала як завжди. Запакувала вже туди всі футболки/шорти.
    Фірму виробника не пригадую, брала і в новій лінії , і в епіцентрі. Мені зручніше розмір 60*90, 70*80, бо брала 1*90, 1,5*1, не зручно запихати в гардеробній на найвищу полку ,бо реально важке дуже. Всі розміри до метра мені підходять, на разі маю 6 таких кульків ,і поки хватає.

    ---------- Додано в 13:57 ---------- Попередній допис був написаний в 13:55 ----------

    Я маю, ті що йдуть від 20 грн найменший.
     
  8. HAPPY NATA

    HAPPY NATA Форумляночка

    Відповідь: Місця і системи зберігання речей

    підкажіть, будь ласка, чи рятують вакуумні пакети від молі? Чи можна таким чином вберегти шерстяні светри від молі?..
     
  9. Naama

    Naama Добре, коли реальність краща за мрію

    Відповідь: Місця і системи зберігання речей

    Навіть не знаю, бо в нас молі не було, але думаю, що рятують, основне добре переглянути речі, які пакуєте.
     
  10. Т@нюшк@

    Т@нюшк@ чекаю...

    Відповідь: Місця і системи зберігання речей

    по ідеї там ж нема повітря, то моль не повинна вижити)
     
  11. flame

    flame невгамовний експериментатор

    Відповідь: Місця і системи зберігання речей

    Як вам таке? [​IMG]. Показала чоловікові, як то має виглядати і обіцяв мені зробити 3:girl_claping: На мої шалики, мої пояси і свої пояси. Як на мене, добре економить місце і звільняє полиці.
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  12. HOPIC

    HOPIC Well-Known Member

    Відповідь: Місця і системи зберігання речей

    в мене не завелася в пакетах, хоч в хаті і була-травили
     
  13. Finya

    Finya if you don't get enough I'll make it double

    Відповідь: Місця і системи зберігання речей

    Що можна ставити на засклені полички? Посуду я стільки не маю, непотрібно (4 полички в серванті), і якщо звільнити шафу від величезної кількості непотрібних книжок, теж полички 3-4 буде.
     
  14. Oddly

    Oddly Well-Known Member

    Відповідь: Місця і системи зберігання речей

    Як не посуд і книжки, то, може, фотографії?
     
  15. Finya

    Finya if you don't get enough I'll make it double

    Відповідь: Місця і системи зберігання речей

    Питання в тому, що я не виношу "наставнів") Тобто, жодних прикрас будь-якого плану) Має бути щось функціональне, але в голову ніяк не приходить, що це може бути - і щоб його ще й видно було всім))
     
  16. ovel

    ovel New Member

    Відповідь: Місця і системи зберігання речей

    Finya , Ви можете зняти скло і поставити на полицю музичний центр, телевізор, або один великий сувенір на півдовжини посередині. А тумби, де можливо, зараз стоіть техніка - виресіть і звільніть простір.
    Хоча, як на мене, забагато посуду не буває. ;-) Я велика любителька всяких порцелянових "гарнітурів". Було би де ставити :-(
     
  17. Finya

    Finya if you don't get enough I'll make it double

    Відповідь: Місця і системи зберігання речей

    Не дивлюся ТВ і не планую) Музцентр теж не потрібен. Але за ідею дякую:girl_yes:
     
  18. Oddly

    Oddly Well-Known Member

    Відповідь: Місця і системи зберігання речей

    Можна ще квіти поставити (але без скла).
    Ну, або нічого не ставити. Я, наприклад, не люблю, коли посуд виставляють на показ, для мене посуд - то щось таке технічне (навіть дуже красивий), яке має лише практичну цінність, бо з нього їдять, тобто він не для виставки, а для користування.
    Дехто ще іграшки викладає (але то пилозбірник).
    Якщо полиці засклені, на них можна тримати будь-що, що вам і так треба десь складати.
     
  19. sonyafortuna

    sonyafortuna Sonya Fortuna

    Відповідь: Місця і системи зберігання речей

    В мене дві шафи вітрини. По чотири полки. На одній колекція міні парфумів. На другій колекція маленьких порцелянових ляльок. Потім колекція срібних фігурок і окрема колекція черепашок. А ще по сезонні колекції -зараз новорічні прикраси, свічки і таке інше, а літом морські штучки. Дуже люблю свої колекції. Коли паскудний настрій, йду нухати парфюми або фігурки перекладати, там кожна річ з якоюсь позитивною історією.
     
    • мімімі мімімі x 1
  20. Vesnyanka

    Vesnyanka Well-Known Member

    Відповідь: Місця і системи зберігання речей

    Наклейте на скло плівку, яка робить вікно ніби матовим, непрозорим (або скло замініть, як є фінансова і технічна можливість). І можна ставити будь- що.