Мінусовий резус-фактор

Тема у розділі 'Пузата хата', створена користувачем Matiola, 27 Березень 2009.

  1. Shumee

    Shumee Member

    В мене 2+, як і в чоловіка, в дитятка 2-, лікар пояснила, що це від батьків могло взятись...в нас тільки свекруха має 2-, от і звідси в малятка(((
     
  2. бетменша

    бетменша Well-Known Member

    а чого сумні смайлики? в цій ситуації ж кофлікту немає.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  3. YulyaT

    YulyaT New Member

    Я не колола імуноглобулін в 30 тижнів, тому що антитіла в крові не виявлялися. Колола тільки після пологів і один раз після чистки. Одна ЗВ и троє пологів. Резус-конфлікту не було, у дітей у всіх плюс, в мене мінус.
     
  4. Gudzyk

    Gudzyk Well-Known Member

    Пам'ятаю як була вагітна здавала аналіз на "гемолізини" ( поправте якщо помиляюся). В мене 1+, а в чоловіка 2+. Медсестра на мене з таким занепокоєнням дивилася, що я себе зловила на думці, коли виходиш заміж треба не по любові йти, а за чітко підходящий резус фактор і групу крові :girl_haha:.
     
  5. Shumee

    Shumee Member

    просто дуже люблю свекруху)))))))))))))))
     
  6. Burberry

    Burberry Well-Known Member

    Дівчата, чи стоїть хтось на обліку в поліклініці на Симоненка? Чи роблять там аналіз на антитіла?
     
  7. morkvao

    morkvao New Member

    Стояла я, роблять.
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  8. Miss Sixty

    Miss Sixty Double Boy Mama

    Я щось розгубилася з тими імуноглобулінами під час вагітності. Читала на фб і тут, що на 30 тижні більшості кажуть вводити. А мій Г мовчав, зараз 27 тиждень, питала його чи треба колоти, а він каже, що без необхідності. Вже, як малеча народиться з +, тоді після пологів.
    Під час першої В не колола, малий народився з +, вкололи після пологів. А зараз не знаю, як правильно вчинити.
     
  9. Hexe

    Hexe Well-Known Member

    я під час першої вагітності взгалі не знала,що маю резус -. тому ніц не кололи. Друга вагітність - антитіл не було, то вкололи мене лише після пологів. Обидвоє діти +
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  10. Miss Sixty

    Miss Sixty Double Boy Mama

    Якби були антитіла, то вже колоти якраз не можна під час вагітності. Наскільки зрозуміла, після 28-30 тижня зростає ризик появи антитіл, тому для перестраховки і колять. Але лікар з жк дуже пофігістично до того поставився, і от не знаю чи то "перебдіти", чи "недобдіти"


    Надіслано від мого TRT-LX1, використовуючи Tapatalk
     
  11. Dominichka

    Dominichka New Member

    Підкажіть, будь ласка, чи потрібно вводити імуноглобуліни (в мене 2-, в чоловіка 1+) після анембріонії? Лікуючий лікар запевняє, що не потрібно, бо антитіла виробляються лише на 4 місяці, а мене чистка в 10 тижнів! Генетик каже, що потрібно! Як бути? Може в когось була подібна ситуація??
     
    Останнє редагування: 30 Червень 2018
  12. Arika

    Arika Well-Known Member

    Мені лікар (не один) сказали вводити, дуже схожа ситуація, в мене 2-, в чоловіка 2+, робили чистку на 9-10 тижні, але вводити необхідно в найкоротший термін (вроді до 3 діб, але може я і помиляюся)
     
  13. Dominichka

    Dominichka New Member

    Перепрошую, а у вас завмирання чи відсутність ембріона??
     
  14. Arika

    Arika Well-Known Member

    На одному УЗД поставили анембріонія, то був 9 тиждень, на іншому підтвердили або сказали, що завмирання на дуже малесенькому терміні, бо як такого ембріона видно не було, можливо як крапочка якась, я також думаю, що анембріонія, бо думаю ембріон було би видно, навіть якщо б завмер, робила укол на наступний день після чистки
     
  15. Dominichka

    Dominichka New Member

    Д
    Дякую, в мене так само, але укол робити не рекомендують(
     
  16. Arika

    Arika Well-Known Member

    Можливо і не треба було, не знаю, порадили робити, я не перевіряла і не цікавилася даною інформацією, тому робила, ще й в такому стані була, що думала краще зробити , ніж потім шкодувати
     
  17. Dominichka

    Dominichka New Member

    Я теж готова робити, але лікар наполягає. Інформації ніде немає додаткової. Буду довіряти лікарю, в нього досвід)
     
  18. Burberry

    Burberry Well-Known Member

    В мене було завмирання на 5 тижні, я навіть не думала не вводити, адже краще перестрахуватися. (колись читала, що антитіла можна з 7 тижня перевіряти, тому не впевнена в інформації про 4 місяця).
     
  19. Dominichka

    Dominichka New Member

    Вибачте, а у вас завмирання чи відсутність ембріона (анембріонія)?
     
  20. Burberry

    Burberry Well-Known Member