Мій мобільний телефон

Тема у розділі 'Техніка', створена користувачем levandivka, 2 Грудень 2007.

  1. Petrovich

    Petrovich New Member

    Відповідь: Мій мобільний телефон

    Краще докладіть ще 50$ і придбайте ZTE. Причому на 2 карти. Якість звичайно не єппл, але повноцінний андроід і фірма давно відома електронікою. В знайомого такий, він задоволений. І ніяких реплік - вони робляться на колінах китайців у підвалі, це дарма викинуті гроші
     
  2. Krasynja

    Krasynja Щаслива мамуся!

    Відповідь: Мій мобільний телефон

    А в мене вже два роки ось такий телефон:girl_in_dreams:[​IMG]

    ---------- Додано в 14:52 ---------- Попередній допис був написаний в 14:45 ----------

    мені на 8 березня чоловік подарував Samsung Galaxy tab2, теж дуже задоволена, хоча спочатку переживала, бо я і сенсорне щось, були речі не сумісні, та виявилось що дуже зручно і практично у користуванні, правда у мене це планшет:girl_in_love:
     
  3. Mammy

    Mammy Well-Known Member

    Відповідь: Мій мобільний телефон

    Дякую за поради тут і в кармі :) Купила новенький Prestigio MultiPhone 3500 DUO

    [​IMG]

    Виглядає гарно, функцій на сьогодні мені достатньо, всім дякую :)
     
  4. SunriseTanya

    SunriseTanya New Member

    Відповідь: Мій мобільний телефон

    користуюсь вже майже рік LG E510

    задоволена - екран не пластик, а скло, в інтернеті сидіти зручно :)
     
  5. kristas

    kristas Well-Known Member

    Відповідь: Мій мобільний телефон

    А хто що може сказати про такий телефончик- Мобильный телефон
    Prestigio MultiPhone 4040 Duo
     
  6. Dolche

    Dolche Well-Known Member

    Відповідь: Мій мобільний телефон

    Порадьте хороший смартфон, щоб не дорого і на 2 сімки :girl_in_dreams:
     
  7. fiesta

    fiesta Well-Known Member

    Відповідь: Мій мобільний телефон

    Ну, от. Впав мій айфон на підлогу, попав на цвях і задня панель вся в осколки. Маю тепер мозаїку і свіжий клопіт - шукаю, де поміняти розбите. :sad:
     
  8. Usmishka

    Usmishka Well-Known Member

    Відповідь: Мій мобільний телефон

    Не хвилюйтесь, все міняють, прада не дешево. Я міняла на початку Золотої, як сервіс називається. не памятаю. Є ще непоганий на вул.Кн.Романа.

    А я шукаю сервіс по айфонах у Франківському районі - чи хтось може що порадити?
     
  9. Lyudvig

    Lyudvig Добра не пам’ятаю, зла не забуваю.

    Відповідь: Мій мобільний телефон

    Так, міняють, але нову оригінальну задню панель ви не знайдете, тому що на ній серійний номер. Хіба "Китай". я би вам порадила попитатись по сервісах за б/у. Часто так є, якщо телефон "труп" продають корпус, він правда не ідеальний, зазвичай, але такий варіант кращий.
     
  10. olangel

    olangel Well-Known Member

    Відповідь: Мій мобільний телефон

    Потрібен був свекрусі телефон на дві картки, бажано сенсорний, ну і за нормальну ціну. Знайшов нам чоловік Іри смартфон Lenovo A660. По всім параметрам підійшов. Приїхав до нас, почала роздивлятись і закохалась :) Давно мені до рук не попадався телефон якмй би гарно лежав у руці, з хорошими параметрами, та ще й пило і вологонепроникний, ну і з покриттям Gorilla Glass (що мені з дитиною саме то ;) )
    Ну і вигляд кльовий, а ціна...ммммм краса :)[​IMG]
     
    Останнє редагування модератором: 24 Липень 2013
  11. Нікуся

    Нікуся постою послухаю...

    Відповідь: Мій мобільний телефон

    дівчата,яку програмку тре закачати, щоб при вхідних дзвінках фото абонента було на весь екран , а не маленьким віконечком.
    в налаштуваннях такої ф-ції немає.
     
  12. NutkaNezabudka

    NutkaNezabudka Well-Known Member

    Відповідь: Мій мобільний телефон

    Нещодавно подарували телефон, Prestigio MultiPhone 4055 DUO, майже все подобається, але в мене таке враження склалось, що зараз телефони роблять для чого завгодно, але не для того щоб телефонувати..:) бо чесно кажучи, якось не зручно проходить цей процес, може просто не звикла...
     
  13. Марта2

    Марта2 Well-Known Member

    Відповідь: Мій мобільний телефон

    Я таку скачала https://play.google.com/store/apps/details?id=com.wroclawstudio.screencaller&hl=ru . Для Андроід :)
     
  14. Fajnalera

    Fajnalera Member

    Відповідь: Мій мобільний телефон

    А в мене "згорів" Самсунг Ноут 2:girl_cray:.За ремонт треба заплатити 2000 грн!Немає сенсу...Печалька.Перепросила свій старенький Самсунг за 190 грн і користуюсь.Після "трагедії" навіть не хочеться купляти новий.А "старенький друг" краще нових двух-ним можна стукати в ворота на роботі,кидати і т.д.і не страшно,що з кишені витягнуть...хі-хі
     
  15. NutkaNezabudka

    NutkaNezabudka Well-Known Member

    Відповідь: Мій мобільний телефон

    те саме було))) зате скільки фото стареньких побачила семирічної давності)))
     
  16. PinKey

    PinKey New Member

    Відповідь: Мій мобільний телефон

    а що з ним сталося? бо в мене ноут 3, починаю хвилюватись:) а за ремонт за що конкретно такі гроші беруть? Бо зі свого досвіду скажу, що той же дисплей, замовлений з Америки за 9 долларів з доставкою, на моїй старенькій HTC Evo3D сидів аж ніяк не гірше того, що мені пропонували купити в сервіс центрі за 120 долларів. Томі якщо справа саме в вартості запчастин, то я б радила таки купляти їх самостійно ( які би ремонтники казки не розповідали про "от ви купите, а вам фігня приїде")
     
  17. Krasynja

    Krasynja Щаслива мамуся!

    Відповідь: Мій мобільний телефон

    упав мені планшет на підлогу з рук і екран в дрібязок в точці удару, за ремонт просять 800-900 грн. кажуть, що екран тільки з сенсором міняється.
    Це як на мене, дороговато і не знаю що робити...
    [​IMG]
     
  18. algo

    algo СуперМодератор) Команда форуму

    Відповідь: Мій мобільний телефон

    Така ціна.... в мене в чоловіка те саме. Вирішив не ремонтувати. Підзбирав грошей і купив за деякий час новий.
     
  19. Krasynja

    Krasynja Щаслива мамуся!

    Відповідь: Мій мобільний телефон

    мій теж кричить...що давай новий купимо, але якось шкода цього, я вже звикла до нього ))) думала що ціну накручують з зростанням долара...
     
  20. Yulia Lashkevich

    Yulia Lashkevich Well-Known Member

    Відповідь: Мій мобільний телефон

    та беруть трішки)))в мене бук колись Samsung Star то за заміну дисплею тоді захотіли 200 грн. Я вже боюсь уявити скільки зараз захочуть за мій теперішній телефон, щоб замінити там дисплей(((( В Україні такого точно немає..потрібно буде замовляти з Китаю