Мій чоловік не хоче дітей!

Тема у розділі 'Ти + Він', створена користувачем анет, 27 Жовтень 2008.

  1. ginseng

    ginseng Well-Known Member

    @lilochok Якщо вік дозволяэ, дайте йому трохи часу. Мій досвід такий, що якщо трохи почекати поки чоловік созріэ, то кращого батька важко знайти. Мій чоловік готувався довго, але тепер :girl_tender:. Я ще не зустрічала кращого татка..
    У цифрах: я тему відкрила на 3 році шлюбу, народила на 7. Аргументи були вагомі, голова розуміла, але часом крило дуже. Думаю, в нас то трохи задовго. Хоча чоловік каже, так мало бути.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  2. lilochok

    lilochok Well-Known Member

    говорили про те, що вони будуть у майбутньому

    На мою думку, тут ще має місце той факт, що з появою дитини чоловік боїться отримувати менше моєї уваги та любові. Намагаюсь пояснити йому, що це не так
    --- дописи об"єднано, 22 Березень 2015 ---
    Чоловік потім сам сказав, що хоче дитинку?

    Ми уже майже 2 роки у шлюбі
    --- дописи об"єднано, 22 Березень 2015 ---
    значить у нас ще не все критично)
     
  3. ginseng

    ginseng Well-Known Member

    @lilochok 2 роки - точно не критично. З мого досвіду, то ім з часом мозок навпаки вивертаэ, досі не розумію як то може бути- то не хочу, а тепер хочу чотирьох. Я би на 2 зупинилась, так чоловік з декрету не пускаэ:girl_in_love:.
     
    • Подобається Подобається x 2
  4. Raven

    Raven Мама малятка

    Я тихцем підводила до думки. Він одинак і звик, що все для нього, а тут моя увага не на нього буде націлена.
     
    • Подобається Подобається x 1
  5. Зорянівонька

    Зорянівонька Well-Known Member

     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 11
  6. Яська Березнева

    Яська Березнева Well-Known Member

    ок, у вашому житті важлива подія, а в його?

    а чому аж 2-3 роки готуватись/планувати?
    то як у кого виходить)))
    я теж так планувала: от закінчу універ, захищу диплом, відпочину місяць, а потім розпочнемо планування дитини
    ага... виявилося, що готувалася я до держіспитів уже з Яною в животі)
    то й почекайте трошки, не поспішайте)
    з появою дитини життя справді дуже круто міняється, до цього повинні бути готовими обоє
     
    Останнє редагування: 22 Березень 2015
    • Погоджуюся Погоджуюся x 6
    • Подобається Подобається x 1
  7. lilochok

    lilochok Well-Known Member

    наприклад, фінансова сторона питання (я ж залишусь без доходів) + покращення житлових умов вирішуються не так швидко
     
  8. EineGuteFrau

    EineGuteFrau Два з половиною чоловіки і я - щаслива сім'я:*

    В нас такої проблеми не було, тому я не дуже радник. Чоловік сам хотів завжди діток, хоч ми ще дуже молоді, особливо він:)
    Проте до вагітності ми прожили три роки разом. Нам вистачило, щоб натішитись стосунками, один одним.
    Тепер мріємо про поїздки на море чи в гори, але одразу згадуємо, що треба трохи коригувати усе, бо нас скоро буде четверо:)
    Ви не тисніть на чоловіка, користуйтеся моментом. Проводьте більше часу разом, максимально використовуйте час, відділений вам обом. Бо дітки дійсно різні бувають, а буває і подвійне щастя:) і часто часу на вас обох не буде, та що там, часу на себе не буде.
    А покищо вказуйте йому на позитивні приклади сімей, які все встигають із дітками (і гуляти, і десь їздити, і любов в них не проходить). Нехай в його голові закладається модель щасливої сім'ї і з часом він сам буде хотіти мати таку сім'ю. Ви спитайте ненавязливо про його плани на найближчі кілька років. Можливо він перед народженням дитинки хоче квартиру, будинок, якісь матеріальні заощадження, а ви просто того не знаєте. І тоді вже разом будете працювати в правильному напрямку;)
     
    • Подобається Подобається x 1
  9. Neverland

    Neverland Well-Known Member

    Я б таким не захоплювалась. Бо люди різні, хтось все встигає, а хтось нічого. А так можна надивитися і потім все життя звинувачувати жінку, що вона "наобіцяла і юш". Я теж, колись, так надивилась, захотіла, аж 5 дітей хотіла. А потім просто зрозуміла що я не той тип особистості, що може все робити з дітьми. І в результаті я тепер вже більше дітей не хочу. Просто треба почекати, поки він сам зрозуміє і захоче.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
  10. EineGuteFrau

    EineGuteFrau Два з половиною чоловіки і я - щаслива сім'я:*

    Ну та ясно, що все має бути в міру;)
     
  11. Chekay

    Chekay Well-Known Member

    Мене дуже насторожує це .
    Чоловік має розуміти що і від Вас буде менше мати уваги і на себе самого в нього часу стане менше. Правильно дівчата пишуть - не настроюйте його що все буде так як було до народження дитини, бо потім не дочекатеся ні краплі допомоги, хіба докори
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 3
    • Подобається Подобається x 1
  12. Kohaju

    Kohaju Well-Known Member

    У нас з чоловіком так сталося, що все за один рік: і знайомство, і трошки пожити, і шлюб і вагітність. Не можу сказати, якби було, якби нам було по 20 (народила я в 28), і не скажу, що всі мої розмови були про "хочу дітей/треба дітей".. Якось йшло і йшло. Але не розумію я чоловіків, які отакі розмови ведуть. Ну так, часу менше, але взаємно менше, тобто і він і ви входите в таку компенсовану форму, це не гнітить, просто обоє вчитеся приділяти час одне одному по-іншому, іншими речами, радієте іншому деколи, тому, що можна зрозуміти, коли вже батьки. Ніколи не розуміла фразу "пожити для себе". Це як? Просто живете для себе, але вже утрьох. Ніхто не забороняє відпочивати з дітьом, годувати в кафе і т.ін., але вже шукаєш трошки інші можливості, проте аж ніяк не гірші. Звісно, що в життя вносяться корективи, проте вони закладені так би мовити природою. На мою думку, чоловікам просто не властиве оте від природи дане жінці почуття поклику материнства.. це своєрідний егоїзм або намагання убеспечити свій звичний ритм життя. Чоловіку треба дати відчути, що з появою малюка починається новий світ відкриттів, а не повен день турбот. І вони бувають, але вони забуваються-проходять (як от стирається з часом родовий біль), і стільки всього кльового. Це не просто слова. Я навіть не згадаю, як то було, коли не було нашого малюка. Прийде і ваш такий день. Один з найщасливіших, запевняю. А вам порада обговорювати ці питання в контексті "як чудово, коли буде малюк", з позитивом, щоб він до того звикав, і не напосідати, бо подумає, що давите. Ну і залежить скільки вам, бо все ж є різниця - 20 чи 30.
     
    • Подобається Подобається x 2
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
    • Зе бест! Зе бест! x 1
  13. Vittoriya

    Vittoriya Well-Known Member

    Ой так так, ще й як так! Інше діло, що це тимчасово. Але не кажіть йому того , бо ну не може жінка з немовлям приділяти так само уваги і всього всього чоловіку як раніше. І чоловік власне має до того відноситись з розумінням, тобто має бути готовим до того.
    На мою думку треба про це говорити, час від часу. Бо то трохи такий егоїзм-хочу всю увагу собі. То так можна все життя хотіти. В нас теж було важко з тою темою. То не готовий ще, то ще щось , причини вони можуть постійно знаходити. Я просто в якийсь момент сказала, що мені так набридло жити, чекати невідомо чого. Я маю потреби, бажання. І з часом ті розмови знайшли розуміння. А тепер він вже мені говорить-а з наступною дитиною...
     
    • Подобається Подобається x 4
    • Погоджуюся Погоджуюся x 3
    • Зе бест! Зе бест! x 1
  14. Ligymunka

    Ligymunka Cлiнгoкoнcультант

    Діти всі різні, одні спокійні, що мама може встигнути все поробити, а є активні діти з якими до вечора падаєш пляцком. Тому наперед щось говорити , як буде - це уявляти собі, щось казкове , а в реальності будуть складні періоди - коліки, зуби , недоспані ночі... Мама такі речі сприймає значно простіше, як тато ...
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  15. Materynka

    Materynka Well-Known Member

    Думаю справа не в пожити для себе, а в тому, що з появою дитиною батьки стають відповідальні ще за когось, а не тільки за себе. От для цього треба бути готовим.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 3
  16. Retaret

    Retaret Well-Known Member

    і я того всього не розумію. Може тому що ніколи з тим не стикалася, та все ж.... дитина то є така сама складова частина сім'ї як і будь що інше. Поява дитини передбачає в першу чергу самопожертву, відсунення своїх потреб і забаганок на задній план, ну і ясно, що з егоїстичної точки зору то є невигідно, а тому складно. Але з часом напевно ще важче стає вийти зі своєї зони комфорту і впустити в своє життя ще одну людинку.

    В нас напевно трохи навпаки вийшло. Чоловік здається давно хотів дітей, а от в мене такого чіткого бажання що от "хочу дитину і все" то не було. І чим ближче до появи малечі зараз я розумію, що вже ніколи в мене в житті все не буде так як раніше, і навіть не уявляю як саме буде, але знаю, що треба буде це приймати і знаходити себе і позитив у нових обставинах. І навіть те, що мій чоловік дуже хотів дітей вже давно, зовсім не гарантує, що він дуже багато візьме на себе з появою малечі (і я це точно знаю, в силу того що я взагалі вже про нього знаю), але Бог поможе і дасть сил і бажання на все!
     
    • Подобається Подобається x 4
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  17. Supernatural

    Supernatural Well-Known Member

    Ось що про таке каже психолог :connie_pull-pigtail
     
  18. rusyarusya

    rusyarusya Member

    Мій чоловік також перший рік - два подружнього життя твердив що ще не хоче дітей і ще рано ітд, але я і не настоювала сильно, але десь в душі мені хотілоси дитинку, але сама розуміла і бачила що було купа так сказати побутових проблем і що поки не час. Я час від часу всерівно починала тему "діти" але вона закінчувалась по суті і непочавшись, просто після перших моїх слів він починав втікати від розмови і я не продовжувала далі бо розуміла що це безрезультатно. А толку настояти якщо він не хоче. Але пройшло трохи часу і мій чоловік сам почав цю тему і можна скзати настоював на цьому, я була трохи в шоці, але мені здавалось що він просто побачив що я перестала спілкуватись на цю тему так сказати забила і думав шо образилась. Завагітніти не получалось близько 7 місяців і мені сумно було бачити як він кожного разу розстроюється, значить дійсно дуже хотів. Коли завагітніла він був дуже щасливий і по ньому було видно що він дійсно цього дуже хотів, але нажаль це була невдала вагітність, і чоловік плакав разом зімною. Головне підтримка його була на той час сама важлива, якщо б не підтримка чоловіка то не знаю як би пережила цю втрату. Та він мені вселив надію що це не кінець життя і в нас все буде добре! Після цього ми жодного разу з ним не сварились , можна сказати наші стосунки стали міцнішими.
    Так, ось до чого я веду, на мою думку одного бажання жінки мати дитину (спільну дитину) це мало, щоб була гармонія потрібно це хотіти разом!!
     
    • Подобається Подобається x 5
    • Погоджуюся Погоджуюся x 3
  19. saturn

    saturn New Member

    я б тобі казав якось цю тему на серйозному рівно поговорити з чоловіком і він мав би зрозуміти
     
  20. Orman

    Orman Модератор-бомба

    Тобі це кому?

    Правила не читали? Почитайте. Якщо встигнете.
     
    • Подобається Подобається x 3