Ми тебе пам'ятаємо, Вікторе (levandivka)...

Тема у розділі 'Відкриваємо серця', створена користувачем Adriasia, 3 Травень 2012.

  1. Adriasia

    Adriasia Well-Known Member

    Я вже було заснула, але мене розбудив дзвінок.
    Дзвонила Іра, дружина Левандівки.
    Так тепер на душі, що вже й не знаю чи засну. Вітю знала як друга, як чуйну людину, як...
    Форум втратив модератора, діти - батька, Іра - чоловіка.
    Я не люблю говорити такі новини... і мені дуже важко.
    Помер Левандівка...
    В горлі ком сліз і пам*ять про нього у серці. Особисто для мене він зробив дуже багато добра.
    Давайте помолимось за упокій його душі, за сили та витримку для його рідних.

    (Не знаю чи можна таке писати, але в дружини Віті не найкраще фінансове становище і може варто зібратись на похорон... провести СУПЕРМОДЕРАТОРА в останню дорогу...)

    Інформація для тих, хто хоче допомогти http://forum.lvivport.com/showthread.php?p=993315#post993315

    Прощання з Віктором:


    Розташування могили:
     
    Останнє редагування модератором: 5 Травень 2012
  2. Wonder

    Wonder New Member

    Відповідь: Звична ніч: чому не спиться?

    як??? чого???
    :sad: співчуваю
     
  3. Coffe13

    Coffe13 Well-Known Member

    Відповідь: Звична ніч: чому не спиться?

    Господи помилуй... спокою душі... і сил для його рідних!
     
  4. Adriasia

    Adriasia Well-Known Member

    Відповідь: Звична ніч: чому не спиться?

    Лікарі сказали, що серце. А на столі залишився недопитий чай, канапки і відкритий форум на моніторі...
     
  5. Leila

    Leila Well-Known Member

    Відповідь: Звична ніч: чому не спиться?

    Мені Іра теж написала правда в скайп, але я пізно побачила, тепер скайп виключений. Співчуваю Ірі і діткам. як же вони без нього будуть?! й не віриться що Левандівки немає. Він же всім допомагав, хто ж фото буде робити і правити?
     
  6. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Superova Moderator Команда форуму

    Відповідь: Не стало Супер Модератора...

    Слова кудись поділися. У голові одні питання...
    Не хочу вірити, не можу... Сказала Романові, то він мені теж не повірив...
    Вічная пам'ять... Спочивайте в Господі, Вікторе! Ми вас ніколи не забудемо, бо таких чудових людей неможливо забути...

    Захисти, Господи, його сім'ю, особливо дітей... Такої опори, як він, у них ніколи більше не буде...
     
  7. Маруся-мама

    Маруся-мама Нєправільная пчєла! Собіраю нєправільний мьод!

    Відповідь: Не стало Супер Модератора...

    Сиджу он і сама плачу. Він ж зовсім молодий, щойно відсв’яткував ювілей. І онтак... Я просто в шоці.
     
  8. Olka Sherolka

    Olka Sherolka розпатлана посиденька

    Відповідь: НЕ СТАЛО Супер Модератора...

    Один з останніх дописів Левандівки, які я прочитала стосувався недосказаних слів, незроблених справ для його батька, я ще подумала що рідко настільки особисті та потаємні, щирі речі він дозволяє собі писати, все ж він частіше був трохи колючий у своїх дописах, а тут такі слова про батька... Я не була особисто з ним знайома, навіть ніколи не бачились, але зараз реву. Хай його душа покоїться з миром, а рідним та діткам хай Господь дасть сил.
     
    Останнє редагування модератором: 3 Травень 2012
  9. Barnaulka

    Barnaulka Well-Known Member

    Відповідь: НЕ СТАЛО Супермодератора levandivka...

    Нехай то дуже поганий сон, а я зараз прокинуся від огидного звуку будильника!
    Не можу повірити.... :sad:
     
    • Подобається Подобається x 1
  10. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Superova Moderator Команда форуму

    Відповідь: НЕ СТАЛО Супермодератора levandivka...

    Переглядаю і плачу...
    http://www.youtube.com/watch?v=gd08PD_BG4Y&feature=plcp

    Він так гордився, що знайшов час і зробив цей ролик...
     
  11. zaderyshka

    zaderyshka Member

    Відповідь: НЕ СТАЛО Супермодератора levandivka...

    Я ж тільки в суботу пана Левандівку бачила!!!! Невже люди можуть отак просто піти? Це просто нелогічно і раптово. Навіть слова кудись поділись. Зовсім нема віри в це.
     
  12. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Superova Moderator Команда форуму

    Відповідь: НЕ СТАЛО Супермодератора levandivka...

    А багато з нас з ним розмовляли вчора вранці й в обід...

    Не можу перестати думати про Данила. Тато для нього був таким прикладом і авторитетом... Господи, захисти дитину! Матінко Божа, візьми його під свою опіку!!
     
  13. WildWind

    WildWind Member

    Відповідь: НЕ СТАЛО Супермодератора levandivka...

    Так сталось, що за останні декілька років пішло з життя багато людей, яких я знала і любила, але заплакала я лише сьогодні. Хто скаже чому? Можливо тому що пан Віктор став для багатьох ріднішою людиною ніж сусіди і друзі? Для мене мабуть так... На жаль я так і не познайомилась з ним особисто. Дивно, помирають відомі зірки, політики, але я ніколи не задумувалась про те, що дуже хотіла би знати цю людину за життя, мати спогад про розмову за чашкою кави, мені б дуже хотілось хоча б знати як посміхається пан Віктор!
    Інколи, коли було дуже важко, знаходила на форумі чергову іронію від супермодератора, і життя одразу ставало простим і веселим... І жилося легше, розуміючи, що десь у цьому місті є така людина як пан Віктор... Дуже-дуже сумую за ним, дуже не вистачає людини, яку я ніколи навіть не бачила, мабуть треба було бути дуже особливим, щоб про людину можна було так сказати...

    Шановні форумчани, люди, які знають сім'ю пана Віктора, дуже прошу подати тут якусь інформацію про похорон а також про допомогу, яка потрібна сім'ї. Телефон, адресу...
     
  14. Cifalius

    Cifalius Well-Known Member

    Відповідь: НЕ СТАЛО Супермодератора levandivka...

    бррр мене тут не було 4 дні і стільки всього сталось...аж моторошно такі новини читати, аж не вірю! Справді одні питання!
    Я ще не можу написати вічна пам'ять, рука не піднімається, бо розум не розуміє ще! :sad:((((((
     
  15. Tamilla

    Tamilla New Member

    Відповідь: НЕ СТАЛО Супермодератора levandivka...

    Та нє, я ше сплю, сплю, сплююююю! Ще вчора пізно ввечері заходила на посиденьки... :shok: Як таке може бути, щоб так раптово не стало молодої і сповненої життя людини? :cry: :cry: :cry: ну що ж це таке?...

    Нехай душа пана Віктора спочиває з миром.
    Земля йому пухом. :sad:
     
  16. Samhayne

    Samhayne Well-Known Member

    Відповідь: НЕ СТАЛО Супермодератора levandivka...

    Господи, бути такого не може....
    Хай спочиває в мирі... Це не правильно, що помирають такі молоді.
     
  17. OxankaF

    OxankaF Well-Known Member

    Відповідь: НЕ СТАЛО Супермодератора levandivka...

    Вічная пам"ять... Тяжко підібрати слова. Щиро співчуваю його сім"ї, дуже шкода дітей...

    Левандівка був невід"ємною частиною ДП. Без нього посиденьки вже зовсім не ті будуть. Аж не віриться...
     
  18. Vittoriya

    Vittoriya Well-Known Member

    Відповідь: НЕ СТАЛО Супермодератора levandivka...

    І я не вірю, не вірю, не хочеться вірити
    .. Як так, молода людина, сповнена сил... Все в душі перевертається
     
  19. Люша

    Люша Well-Known Member

    Відповідь: НЕ СТАЛО Супермодератора levandivka...

    Не маю слів...
    пан Левандівка - ОСОБИСТІСТЬ, з не всім зрозумілими, на жаль, але ДУЖЕ правильними поглядами на життя... язик не повертається додати до цього БУВ...
     
  20. Vittoriya

    Vittoriya Well-Known Member

    Відповідь: НЕ СТАЛО Супермодератора levandivka...

    та ми всі його бачили в суботу на форумівці. Як завжди веселий і з фотоапаратом... Я не можу з тим змиритись... У нього ще стільки життя мало бути попереду....