Ми і наші мами

Тема у розділі 'Ти + Він', створена користувачем Хомуся, 31 Жовтень 2008.

  1. nibysh

    nibysh оптимістка з сумнівами

    ціхутко ! я теж з того покоління. Компутер - то ліс для мене, пра з просіками.
    Це я про те, що критичне мислення- притаманне всім поколінням. Або , як казала колись моя мама - наша Іринка народилась уже зі сумнівами.:girl_blum:
     
    • Смішно Смішно x 4
  2. Kroshka Enot

    Kroshka Enot Well-Known Member

    Мої батьки глибше вкорінилися, в них дата випуску добре раніша за Вашу :girl_crazy:
    Ну і я ж не писала про те, що всі довірливі на однакову кількість %%.
    Я написала, чим пояснюється оте "вестися на те, що пишуть в інтернеті" глобально.
     
  3. nibysh

    nibysh оптимістка з сумнівами

     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
  4. Kroshka Enot

    Kroshka Enot Well-Known Member

    думаю, цій мудрій фразі ніхто не зможе заперечити :good:
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
    • Не погоджуюся Не погоджуюся x 1
  5. Retaret

    Retaret Well-Known Member

    Я коли своїй розказую, що можна зареєструватися в такому ФБ , то вона зара дуже віднєкується і каже, шо то всі люди глупі, бо на яку холєру то всьо знимкувати і виставляти би ся всі дивили. Я часом кажу, що от ця і ця цьотка вже навіть зареєструвалися, але мама наразі на то не ведеться ))
    Хоча працює на компі в спецпрограмі для своєї роботи, вміє глянути погоду, пошукати рецепт.
    Тато по роботі компа не потребує взагалі, але колись сам просив нас з братом шось його навчити. То теж тепер погоду дивиться, читає якісь новини , газету День особливо.


    Надіслано із мого iPhone за допомогою Tapatalk
     
    • Подобається Подобається x 1
  6. Іруня

    Іруня Well-Known Member

    Моїй бабусі так на "мінуточку" в травні буде 83 (!), а у неї вже другий ноут. Які там новини! Вона шукає все, що їй прийде в голову ). Рецепти, фільми, передачі на ютубі, які вчора пропустила, "що би таке зїсти, щоб похудати", скайп освоїла ).
    Правда, вона до 78 років працювала, може тому така світла голова.
     
    • Зе бест! Зе бест! x 12
    • Подобається Подобається x 8
  7. raspberry

    raspberry Well-Known Member

    То ще треба бажання мати. Моїй мамі всього 59, рік тому купили їй смартфон. Так вона досі на ньому нічого не вміє крім подзвонити/взяти трубку і щось в ФБ почитати з встановленого додатка.
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  8. lesja.f

    lesja.f Well-Known Member

    То точно. Моя мама в 52 вперше сіла за руль машини, а інернетом впевнено користується років 3 .... Їй зараз 62:girl_smile:
     
    • Подобається Подобається x 3
    • Зе бест! Зе бест! x 3
  9. Melian

    Melian Well-Known Member

    Сиділа я недавно в черзі по довідку в пенсійному і там одна бабуся до другої говорить:"Марійка, дивилась я в копутері таку передачу, ютуб називається і там про пенсію говорили")))) технології до бабусь дібрались))

    Надіслано від мого meizu M8, використовуючи Tapatalk
     
    • Смішно Смішно x 2
  10. marianast

    marianast Well-Known Member

    • Подобається Подобається x 3
    • Зе бест! Зе бест! x 1
    • мімімі мімімі x 1
  11. Almariel

    Almariel Well-Known Member

    Скажіть щось збоку. Правда тут про тата, а не про маму.
    Бекграунд: мої батьки жахливо сваряться все життя. Тато обзиває і б’є маму і це робив, навіть коли я була дитиною при мені. Мама класична жертва і їй так подобається, судячи з її поведінки. Але я не про це.
    Отже, мама гостює в нас. Вечір суботи, старші діти дивляться мультик, молодша спить, ми вирішили попити чаю в тиші (!). Подзвонив тато по вотсапу. Ок, почали говорити на гучному. Тут мама щось таке каже, що татові не сподобалося. Тато починає її принижувати. Я мовчу. Потім обізвав - я сказала, що такого слухати не буду і вимкнула зв’язок.
    Пройшло вже кілька тижнів. Тато не дзвонить мені, типу образився, чи що. Я теж не маю бажання дзвонити, бо кожнісінький дзвінок завершується сваркою.
    Скажіть, я занадто зреагувала? Так набридло бути помийною ямою і слухати ці всі розборки. Я вирішила, що більш не хочу. Мама і чоловік наполягають на тому, що я маю попросити пробачення і «його теж треба зрозуміти».
     
    • Співчуваю Співчуваю x 8
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
  12. Orman

    Orman Модератор-бомба

    Ні, це ви ще м‘яко зреагували.

    Це ваші тато і мама мають вибачитись за цю ситуацію. За дитинство теж би не пошкодило.

    Позиція вашого чоловіка мене м‘яко кажучи дивує.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 19
    • Зе бест! Зе бест! x 4
    • Подобається Подобається x 2
  13. Яська Березнева

    Яська Березнева Well-Known Member

    Те ж саме, тільки (при мені?) не бив.
    Клонують їх, чи що...
    Ви зробили абсолютно правильно.:girl_yes2:
    Це нісенітниця. Не ведіться. Вам у даному випадку нема за що просити пробачення.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 7
    • Подобається Подобається x 2
  14. Raven

    Raven Мама малятка

    І настоюйте на тому, і перед мамою, і чоловіком в тому числі. Відстоюйте свою думку, бо далі буде
     
    • Подобається Подобається x 2
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  15. Basyanya

    Basyanya Well-Known Member

    Погоджуюсь з форумлянками. Мій чоловік теж колись вважав, що я погано ставлюсь до батьків. Але взнавши їх краще, вважає, що я за надто добре до них ставлюсь.
    Не ведіться.

    Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka
     
    • Подобається Подобається x 1
  16. Almariel

    Almariel Well-Known Member

    От і мені здається так само. Чоловік просто не знає ще, що буде далі, якщо не припинити розмови, - які ще слова можна почути.

    Дякую, дівчата, за відповіді і підтримку.
     
  17. Orman

    Orman Модератор-бомба

    А, ну це буває. Ви його берегли і всього букету не розказували. От він і думає, що ви нераціонально поводитеся. Пора його бульбашку луснути. Мій чоловік і чоловік сестри теж не розуміли наших стосунків з батьком, бо візуально і при поверховому знайомстві він зовсім інакше показувався.
    --- дописи об"єднано, 20 Травень 2019 ---
    Співчуваю, розумію, обіймаю.
     
    • Подобається Подобається x 5
  18. Happy Fiancee

    Happy Fiancee Well-Known Member

    Я тут трохи пожаліюся, щоб стало легше. Закінчився навчальний рік, а разом з ним робочі будні мами. Тепер в посиленому режимі претензії, невдоволення, вміння підмічати лише негатив, і щонайгірше своєрідне відношення до малої. Вже тижнів два моя дитина просилася на горщик і не було прольотів (навіть на весіллі). Тепер в неї знову регрес. Чомусь одразу подумалося про стрес від бабусіних бзіків.... Я дуже терпляча людина. Але відчуваю, що мої нерви не вічні. А вчора ми робили пікнік вдома, то мама навіть не вийшла. Так цілий день і просиділа в своїй кімнаті. А ввечері пофиркала мені і з гонором поїхала.
     
    • Співчуваю Співчуваю x 8
  19. Basyanya

    Basyanya Well-Known Member

    Дівчата, а хто вважає, що має хороші стосунки з мамою? Які вони?
     
    Останнє редагування: 25 Серпень 2019
  20. Rodionochka

    Rodionochka Безнадійна оптимістка

    Я маю. В мене золота мама, може не надто розумна і простувата, але вона мені подруга, помічниця і опора. Завжди!!! можу розраховувати на її допомогу. Деколи мені хочеться її тріснути за дурниці у словах чи вчинках, але така проста і наївна, що то недовго). Дзвоню, і вона в мене з мискою вареників, чи лишається з дітьми на ніч, чи забирає до себе на тиждень.
     
    • мімімі мімімі x 8
    • Подобається Подобається x 4
    • Зе бест! Зе бест! x 2