Ми і наші мами

Тема у розділі 'Ти + Він', створена користувачем Хомуся, 31 Жовтень 2008.

  1. jylanda

    jylanda занууууда

    Якщо у вас є зауваження щодо догляду за дитиною, різняться на то погляди і хочете уникнути претензій, що вам вибавили дитину - найміть няню. Їй, як найманому працівнику, зможете пояснити свої вимоги. Не можу сказати, що такі випади то норма, але фактично, вона не зобов'язана сидіти з дитиною, а раз вже сидить, то вважає, що має право щось вирішувати. Складно все це...
     
    Останнє редагування: 27 Березень 2017
    • Подобається Подобається x 2
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
    • Смішно Смішно x 1
  2. Sangria

    Sangria Member

    Складно( няню не хочеться, всетаки чужа людинп

    Надіслано від мого M3s, використовуючи Tapatalk
     
  3. Sangria

    Sangria Member

    Якось вирішиться, просто образливо, що вона мeнe сама так пeрeконувала а тeпeр нe визнає що ій важко а мeнe звинувачує.
     
  4. KAPUCHINKA

    KAPUCHINKA Well-Known Member

    А знову в декрет піти? До трьох років маєте право. А потім садочок, або знову маму просити, але чим старша дитина, тим легше.
     
    • Подобається Подобається x 1
  5. iragonzales

    iragonzales В декреті

    Хотіла так само написати, але важко мабуть форумчанці зламати стереотип, що двічі по одній дитині в декрет не ходиться....
     
  6. Fast

    Fast Well-Known Member

    Та має право і взагалі не працювати :) Ну до чого тут права? Чи то просто порада, що можна назад в декрет?
    А вам потрібно, щоб визнала? Та звісно, що важко?
    Ви раніше вийшли на роботу бо що?
    Ви собі маєте задати це питання. Бо висока ЗП? - Поможіть фінансово мамі (можна шопінгом, продуктами)
    Дуже низька ЗП - подумайте чи вартує воно того? Можливість кар'єрного росту? коли? зможете перетерпіти?
    Бо просто скучно дома?
    Є безліч причин, але співставте, а може мама просто хоче, щоб ви її похвалили, а не втикали, що то не то і те не то. Як похвалите, то можна і про щось домовитись, і щось донести.
     
    • Подобається Подобається x 2
  7. Inalav

    Inalav Member

    Стільки виявляється ситуацій буває конфліктних з батьками, можете на тому каналі подивитись відео на такі теми, там про різні ситуації говориться
     
  8. Zaychenya

    Zaychenya Пухнастик-гризун

    Яким чином донести до мами що вона може давати поради щодо
    але не виховання дитини, особливо в моїй присутності. Щодо харчування, одягання, режиму і тд.



    Нагадую мамі, що її мама (бабця моя) ніколи не лізла з порадами (за кожною дією), а як щось хотіла сказати - то мама визвірювалась на неї.
    Вчора чоловік попросив не командувати у що я маю одягати дітей на прогулянку (бо то треба було шапки і куртки одягнути...) - то мама питала чого то він такий різкий і категоричний...

    Доведення до сліз старшої, бо вона МУСИТЬ вивчити чуть не пів молитвенника - "бо піде до школи а не буде знати молитв". І це при тому, що ми з чоловіком і дітьми щовечора молимося...

    То можна список на 100 сторінок написати... але як пояснити мамі?!
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
    • Співчуваю Співчуваю x 1
  9. Oleksandrochka

    Oleksandrochka Well-Known Member

    я так і пояснила. без підвищениз тонів, спокійно й чітко. Сказала, що в мене своя сім'я, і в своїй сім'ї буду сама вирішувати питання фінансові, такі й такі. Образилася, але пережила якось. Потім те перейшло)
    Вона все одно хоче мені давати поради (що є не поради, а якісь напалки на мене і вишукування, чим би мене вколоти) в такій формі, що мені неприємно. То я або ігнорю, або знов кажу те саме. Зараз вже не ображається.
    Натяками моїй мамі не поясниш, тому треба все в лоб. Але, ви ж знаєте характер вашої мами, оберіть якийсь варіант)
     
    Останнє редагування: 3 Квітень 2017
    • Подобається Подобається x 1
    • Корисно Корисно x 1
  10. happy story

    happy story Well-Known Member

    В моєму випадку нічого не діє ... Кожен крок дитини і мій коментується...Я не маю ні сил ні нервів комусь щось пряснювати чи доводити, розвертаюсь і йду геть... Але така ситуація мене доводить до якоісь депресіі, таке відчуття ніби я сама не можу кроку ступити...

    Надіслано від мого Lenovo A319, використовуючи Tapatalk
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  11. Козенятко

    Козенятко Well-Known Member

    Знаєте, всі "поради" мамів потрібно приймати за належне і вміло ними маніпулювати, а ще "скільки людей, стільки й думок". Навіть якби , хтось, щось сказав зі сторони, все одно було б обговорення. Знаю, що інколи дуже важко то все сприймати, але потрібно абстрагуватися, зібратися до купки і помаленьку, потихеньку, робити так, як підказує серце. Діти ростуть швидко, все минає, і не оглянетесь. Старайтеся, коли з мамою разом, знаходити компроміс, коли окремо- робіть, що хочете. Головне не зациклюватися на певній ситуації, старайтеся її розрулити(десь змовчати, зігнорувати, десь зробити вигляд, що вам, дуже допомогла порада мами).Хоч дуже не просто, поступитися і згодитися, але будьте розсудливіші і повірте, це буде на користь всім, ніж себе гризти за кожне своє чи мамине слово.
     
    • Подобається Подобається x 2
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
    • Корисно Корисно x 1
  12. Apelsynka

    Apelsynka Well-Known Member

    Ох і мене дратує мамуля...Взяла собі за моду мучити мене дзвінками до операторів чи в інформаційне меню....І це при тому, що вона прекрасно вміє користуватися мобільним і вона не старенька бабуля, яка відстала від цивілізації, а цілком ще молода жіночка трішки в літах і при ясному розумі та вищій освіті, якій просто ліньки...Дали їй готову комбінацію цифр яку просто треба набрати і послухати...Так ні вчепилась до мене, щоб це зробила я, прям такі маніпуляції пішли, що мамма мія....Ну йоли-пали, на цей раз я вперлася, бо то вже занадто:girl_mad:...
     
    • Подобається Подобається x 1
  13. Ylasinka

    Ylasinka New Member

    Я свою маму дуже люблю.Вона мені зараз дуже допомагає,але ми обоє маємо дуже запальний характер.Мені вже 30 років.Я сама мама,а вона досі не може зрозуміти що я вже не дитина.Вчить всьому підрят і постійно мені докоряє,бачте не так готую не так виховую сина.З чоловіком у мене не склалось,прожили не повних 5 років та й розлучились.ото вже докорів від мами було...Навіщо заміж виходити було за такого який був не до життя,хоч сама вже теж заміжня вдруге.Навіщо дитину народжувала,якщо батько з нього ніякий,хоч свого часу намовляла на онуків,(ми жили два роки в своє задоволення).Моя мама дуже працьовита та енергійна людина.Вона холерик за темпераментом а я меланхолік там дуже важко знайти спільну мову.Нерви буває теж здають.Мама привикла що право дратуватись має лише вона,а я навіть права висловити свою думку немаю.люди добрі я не лялька гумова в мене теж почуття є.
     
    • Співчуваю Співчуваю x 3
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  14. Virchuk

    Virchuk Well-Known Member

    як мені це знайомо) в нас чергова криза. Бо я посміла зробити по своєму, а не так як хотіла мама. Мені 31 з хвостиком, а я досі незручна дитина для своєї мами. І так виглядає, що це не зміниться ніколи, а я вже не маю бажання вирулювати з тих ситуацій мирно.
     
    • Подобається Подобається x 1
  15. Ylasinka

    Ylasinka New Member

    Так в мене теж таке буває.Мама теж злиться коли роблю по своєму.я отримую добрячої прочуханки а слідом за тим ллється брудна лайка.Мама зі мною не живе лише деколи приїжджає провідати,але мені лайки і по телефону вистачає.Каже що якби ми жили разом мабуть без сварок не обходилось би.Навіть сьогодні посварились ,бо бачте я малому не правельно картоплю зварила.Ми разом цю картоплю їли і малюку сподобалась і мені.Зате мама приїхала.попробувала і сказала що вона би чужій дитині такої картоплі не дала не те що с воїй.Уявляєте?я в свої 30 варю і борщ і супи і вареники і голубці і навіть холодець,а картоплі зварити не можу.Образливо стало до сліз.Почала огризатись,а мама звісно накинулась з кулаками і проти неї не попреш.Не маю куди дітись.Живу просто у її квартирі і маю маленьку дитину.Планувала малого дати в садок,так мама проти.Незнаю що чекає мене завтра.На душі тривожно,бо єдина рідна у світі людина не може зрозуміти головного,що я вже доросла і маю право вибору.Мій малюк частенько має закрепи,у понеділо к мав рвоту і ще добавився закреп.Вирішила проносне не давати а дати щось з продуктів харчування,подіяло дитина сходила все добре.Так ні,мамі не вдогода бо чому я зробила своїм Богом,як вона каже а не дала ліки ,як вона сказала.І тут матимеш здорові нерви та глузд?
     
    Останнє редагування: 2 Лютий 2018
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  16. iragonzales

    iragonzales В декреті

    Знаєте, не можна образити, можна образитися - те що Вас образила критика картоплі то Ваша вина. Багатьом то би було до лампочки. Ви маєте попрацювати над собою. Те що така єрунда Вас ображає, лежить далеко в дитинстві. Чи багато вимог через оцінки, чи багато слів"що ти ні на що не здатна"," ти безтолоч"....А Ви ще від маленька намагаєтеся довести мамі, що то не так....Дуже важко, а часом і не можливо. Не доводьте, станьте самі для себе суддею і арбітром. Налажали сваріть себе, відзначилися -хваліть. Тоді зможете бачити необ'єктивну критику мами....Кричить картопля не така, смійтеся))). "Мама, ти сміша. Що що а картоплю зварити вмію. Мені смакує. Тобі ні? Шкода. В різних людей різні смаки. Малий їв, значить йому смакувало. "
    Далі, мама лікар? Ні, тоді нехай ліки не приписує. До речі, картопля викликає запор. Думаю, вартує малому не давати такі, продукти що кріплять. Список є в гуглі.
    Впринципі мама не повинна вирішувати віддавати чи ні дитину в садок. Вона вирішувала що до Вас, а тут права голосу не має. Може тільки порадити. Вирішуєте ви. І необов'язково все розповідати, раз буде скандал. Можна просто поставити перед фактом через рік)))).
     
    Останнє редагування: 3 Лютий 2018
    • Подобається Подобається x 4
    • Погоджуюся Погоджуюся x 3
  17. Virchuk

    Virchuk Well-Known Member

    то легко сказати зі сторони, повірте, я мала аналогічну ситуацію, але з пісним рисом)) Я двічі пропустила то повз вуха, але на третій раз за півгодини я вже не витримала. Якось не вмію я віджартовуватись.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 5
  18. Virchuk

    Virchuk Well-Known Member

    самоствердитись за ваш рахунок вона хоче. Я погана мама, зате вона хороша бабуся, я погана господиня - а от мама на всі руки господиня, і зварить, і попере і п'яте і десяте. Я оті приниження приховані вже не можу переносити. Я довгий час думала, що справа в мені, але чогось мого чоловіка все влаштовує. Та й мене влаштовує, поки не починаю знову чути звинувачення в свою адресу, а потім мама дає задню і каже, та то я просто пожартувала, чого ти така нервова.
     
  19. iragonzales

    iragonzales В декреті

    Не принцип. А ЗВИЧКА.
    Ваша мама так багато критикує,бо ви заблизько допускаєте в своє життя. Вона щиро вірить,що вона щось вирішує. Вам потрібно виробити правильну дистанцію. Взагалі дистанція потрібна, навіть для найрідніших. Як варіант пропоную спробувати дозованого "не можете мамо прийти"бо я йду до коліжанки. І різко скоротити число візитів мами до себе. Але поступово,щоб мама не зрозуміла, що то навмисне. Щодо розлучення - то ваше життя і проблема,яку вам вирішувати. Дозу думки мами також маєте право регулювати.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
  20. iragonzales

    iragonzales В декреті

    @Virchuk в мене є коліжанка, яка ображається на фрази чоловіка- ти сама з дітьми не даш ради. Він то вшарив,що то іі ображає. І треба і не треба то тулить. Мозгами розуміє,що то іі правильна кнопочка , а нічого з собою зробити не може....За рис чесно не розумію,чому так має ображати. Як варіант дайте банку оліі мамі хай собі зробить пожирніше.
    --- дописи об"єднано, 3 Лютий 2018 ---
    @Ylasinka Ваша мама перегибає палку. Очевидно Ви ніколи не наздоженете маму по віку вихованоі дитини. Кажу скоротіть число іі відвідин і поменше розказуйте про своє життя. Дистанція.
     
    • Подобається Подобається x 1