Механіка чи АКП?

Тема у розділі 'За кермом', створена користувачем Sonne, 24 Квітень 2009.

  1. Оксана1322

    Оксана1322 Well-Known Member

    Ну я би не сказала шо октавія особливо відстає від пасата. Ну то таке, на колір і смак... Я лише запропонувала варіант)
    ДСГ вічною в любою випадку не є. Та й жодного робота або автомата, які взагалі не ламаються нема. Вічна то лише механіка, при правильній експлуатації.
     
  2. Megan

    Megan Well-Known Member

    Та згідна. Я і не проти механіки. То тільки по Львові в корках хочеться автомат, потім все рівно. Ну але вже 8 років на механіці, то мені не так аж важливо. Просто на теперішніх машинах механіка зустрічається все рідше і рідше.
    Влітку знайома брала авто з салону, то там в базовій комплектації лише автомат, а механіка йде як спецзаказ.
    Але, в будь якому випадку, дівчатка, дякую.
     
    • Подобається Подобається x 1
  3. Zaychenya

    Zaychenya Пухнастик-гризун

    В чоловіка службова Рено Дастер. Дизель. Траса - 6л. Місто - 9л/100км.
    Я його називаю люблячи "недоджипик". Хоча має і повний привід . Механіка. Є і автомати. Має пробіг за 2 роки більше 100 км, просте ніяких серйозних поломок і замін не було. Багажник - ВО! Місця для довгоногих - ВО! Ширша, що дозволяє вільно сидіти позаду. Ходова досить м'яка . В управлінні дуже послушна.
    Або, як варіант - Опель Зафіра. В мого брата. Там при потребі є навіть 3й ряд крісел :girl_wink:. Досить симпатична сімейна машина. І виглядає не громіздкою.

    Ну і обидва варіанти набагато дешевші в обслуговуванні за "японців".
     
    • Подобається Подобається x 1
  4. octavia

    octavia Well-Known Member

    Відкатали на мокрому DSG 330 тис км міняли тільки масло. Найкраща коробка з автоматів. Я їздила на звичайній гідротрансформаторній на Мікрі , трішки тупувата але може бути . На Смарті роботизована механіка то жесть , але для мене з донькою всерівно краще ніж механіка. Ну і на Пасаті DSG адекватна без ривків коробка. Правда на суху DSG є нарікання особливо в старших моделях. Тепер в нас механіка на Рав4 і я тіко пасажир :girl_crazy:.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
    • Смішно Смішно x 1
  5. Atra

    Atra Member

    я на механике езжу
     
  6. allachika

    allachika New Member

    Пока механика, но, думаю, что автомат в городе удобнее
     
  7. ReginaMotko

    ReginaMotko миється в бані

    Мені більше подобається АКП, але їжджу вже більше 2 років на механіці.