Механіка чи АКП?

Тема у розділі 'За кермом', створена користувачем Sonne, 24 Квітень 2009.

  1. Isa

    Isa Well-Known Member

    Ну не без перестанку ж переключаєш передачі,що там тих 2 секунди...в мене малий сидить в автокріслі взаді,то я нормально можу йому подати іграшку чи що ще треба...і щодня іду по таких ямищах,коли ідеш такою дорогою,то ідеш із швидкістю 29 км в год,кермо тоді моду тримати і однією рукою,і все ок...так що це якісь такі-собі докази за акп?;)
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  2. ola-lyola

    ola-lyola Well-Known Member

    Так я нічого і не доказую, а відповідала на запитання форумлянки
     
  3. Adeo

    Adeo Active Member

    Як на мене, справа звички.
    Коли вчилася їздити, то тільки й мови було, що машину купувати буду виключно з АКП.
    Але не так сі стало, як гадало:connie_pull-pigtail. Їжджу на механіці, звикла, зручно, не уявляю, як то інакше можна. Хоча, коли попадаю в довжелезні і довгезні корки, інколи ногу аж судомить щеплення вижимати. В такі моменту знову хочу АКП.
     
  4. Siania

    Siania Love Life

    Їжджу на автоматі, в чоловіка механіка. При потребі можу їхати і так і так)
    Для міста мені набагато легше на автоматі. Зручно в заторах, а так - не бачу проблеми, хто що має, до того і звик. Собі шукала виключно автомат, не хотіла заморочуватись.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  5. iriwa

    iriwa Особлива мама

    У чоловіка автомат, собі мабуть буду брати механіку :) так вчилася на курсах, не хочу щоб знання пропали марно :)
     
  6. Андріана

    Андріана Well-Known Member

    Скільки часу я потратила на курси, на приватні уроки, щоб навчитися на механіці їздити, щоб машина не глохла, щоб зчеплення не кидати... А тепер купили автомат і я реально кайфую від їзди)))

    Надіслано від мого HUAWEI TIT-U02, використовуючи Tapatalk
     
    • Смішно Смішно x 1
  7. Mashulia

    Mashulia Well-Known Member

     
  8. jassystay

    jassystay Well-Known Sceptic :p

    Почула таку думку, що новачкам ліпше брати автомат. Бо вчитися треба по одному навику за раз. :) Тобто спочатку вчимось слідкувати за дорогою, а як того навчитесь, то потім вже можна вчитись передачі переключати на механиці.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
    • Не погоджуюся Не погоджуюся x 1
  9. Fast

    Fast Well-Known Member

    Ще не зустрічала тих хто з автомату на механіку пересів. А яка потреба на механіку переходити? В мене механіка, вчилась, взагалі на ЗІЛі, потім їздила на бусі, а тоді уже легковушка.
     
  10. Megan

    Megan Well-Known Member

    Я пересіла з автомата на механіку. І таки так, легше вчитись на автоматі, пильнуєш дорогу, про передачі не думаєш, що для новачка дуже важливо.
    Тепер їжджу на механіці. І зараз взагалі байдуже на чому їхати - на роботі яку машину вхопив, на тій і поїхав.
    Але з автомата на механіку перейти реально)))
     
    • Подобається Подобається x 3
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  11. jalla

    jalla Прогрес року 2013

    Мені сьогодні те ж саме сказав інструктор.
    Але я ще не то що новачок, я ще учень)), тому щось сказати важко.
    Я з захопленням дивлюсь (особливо на дівчат), які вправно кермують механікою, бо для мене це ще темний ліс, точніш суть я розумію, але щоб і за дорогою і передачі, і кермо- треба добре натренеруватись, розумію наскільки легше автомат, проте у всіх автошколах (принаймі наскільки я знаю) вчать на механіці, а в кого дома авто на автоматі, кажуть інструктора пересісти- легше легшого...
     
    Останнє редагування: 21 Березень 2017
    • Подобається Подобається x 1
  12. mokhnatska lesia

    mokhnatska lesia Well-Known Member

    скоро відчуєте просвітлення, головне хотіти і, щоб то подобалося,
    потім навчитеся відчувати габарити,
    і ще як попробуєте їхати самостійно на своєму авто, то відчуєте справжній кайф,
    хоч спершу буде страшнувато, але нас жінок нічим не настрашиш

    я от боюся пересідати на автомат, а чоловік вперто переконує,
    дві мої спроби були не вдалі, хоч бери і ліву ногу прив'язуй
    мене механіка не обтяжує, але в корках все частіше задумуюся над автоматом
    бо 1-2-1-2-1.....вже набридло
     
    • Подобається Подобається x 1
  13. Ubuntik

    Ubuntik Well-Known Member

    В тій школі, де вчився чоловік і піду 1 квітня я, є одна машина на автоматі.
     
  14. raspberry

    raspberry Well-Known Member

    Я сідала на ліву ногу. Спочатку їздила на механіці. Але коли купили машину з автоматом довелось призвичаюватись. Чоловік вчився одразу на автоматі, механіки не хотів. Тому прийшлось перевчатись. Не знала куди праву руку діти, бо не тре постійно ручку дьоргати. Так і тримаю кермо одною рукою, хоча ловлю себе на тому і заставляю тримати дві руки на кермі, "на 10 і на 2":girl_crazy:Але в корках реально простіше.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
  15. Mashulia

    Mashulia Well-Known Member

    я от боюся пересідати на автомат, а чоловік вперто переконує,
    дві мої спроби були не вдалі, хоч бери і ліву ногу прив'язуй
    мене механіка не обтяжує, але в корках все частіше задумуюся над автоматом
    бо 1-2-1-2-1.....вже набридло[/QUOTE]
    А в мене навпаки було, їздила років 5 на механіці, рік чоловіку довелось мене на автомат вмовляти. В результаті, домовились що місяць буду їздити та автоматі і тільки потім прийму рішення. Мені вистачило 2-х днів:) Не було проблеми ні лівої ноги, ні правої руки. Хоч перший тиждень коли сідала в авто мені доводилось подумки проганяти всю послідовність дій - що потрібно за чим робити. Тепер я автомат ні за що на механіку не проміняю. Крім того, розвінчала для себе міф про "заторможеність" автомату. Нові автомобілі, з сучасними коробками такої проблеми не мають.
     
    • Подобається Подобається x 4
    • Погоджуюся Погоджуюся x 3
  16. Rodionochka

    Rodionochka Безнадійна оптимістка

    А ось тут давайте детальніше). Який саме автомат у Вас? Зараз трішки цікавилась тим питанням. І для себе зробила висновок, що таки класичний автомат найкраще. Роботи - нічого доброго, варіатори - під питанням. Дуже цікаво почути відгуки реальних власників різних автоматів. Сама ізджу вже років 5 на класичному автоматі, претензій жодних, мене абсолютно все влаштовує, ривків, заторможеності нема, притензій до технічного стану коробки теж. Зараз знайти авто після 2011 року на класиці важко. Вже з 2015 знову деякі виробники повертаються до неі. Але такі авто дорогі(.
     
    • Подобається Подобається x 1
  17. Mashulia

    Mashulia Well-Known Member

    А я 5 років на механіці їздила, була впевнена що з автоматом не подружусь))) І так, погоджуюся - роботи і варіатори досить проблемні, по відгуках знайомих. Зараз у мене Ford Kuga 2016 року, наразі дуже задоволена. Якщо вагаєтесь - поїздіть на тест-драйві, дозволяють проїхатися як по місту, так і по трасі. Саме їзда на трасі мене остаточно переконала - в перші ж вихідні поїхали в Карпати. Дорога туди далась мені важко, але головне продумати свої дії наперед - що за чим робити. Щодо надійності поки робити висновки рано, ще навіть року не їзжу. А от плавністю роботи дуже задоволена, до того їздила на Хюндай подруги з автоматичною коробкою, мені не сподобалось.
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Інформативно Інформативно x 1
  18. olegter

    olegter New Member

    пiсля автомату, на механiку пересiдати не дуже
    [​IMG]
     
  19. Katee

    Katee Active Member

    Дівчата, якщо в майбутньому планую авто на автоматі, чи варто вчитись на механіці? Мій чоловік переконує що так, що якщо навчитись на авто з механікою то потім легко зможу їздити і на автоматі. А от я не впевнена, щось мене беруть сумніви - можливо, не варто так напрягатися?
     
  20. Оксана1322

    Оксана1322 Well-Known Member

    Без проблем пересядите на автомат. Я колись вчилась на механіці. Потім 2 роки проїздила на механіці, а далі 5 років на автоматі. Суто момент пересідання з механіки на автомат в мене ніяких незручностей не викликав. Правда автомат то не моє, мені скучно))) тому після автомата я уже знову 5 років на механіці. Але проблем з пересіданням точно жодних. От з двох педалей на три, то може бути проблемно)
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2