Механіка чи АКП?

Тема у розділі 'За кермом', створена користувачем Sonne, 24 Квітень 2009.

  1. Boris_Kiev

    Boris_Kiev Well-Known Member

    Відповідь: Механіка чи АКП?

    Коли я пересів на автомат, то спочатку лаявся. Враження такі, ніби з велосипеду, де відчуваєш чіткий і однозначний зв"язок між ногами та асфальтом, пересів на ішака, котрий їде як йому, ішаку, хочеться.
    Ще й "адаптивність" коробки напружувала. Наприклад, варто поїздити день по гірському серпантину або по закоркованим вулицям з малою швидкістю - потім автомат на трасі деякий час лінується перейти на 4-ту.
    Товариші по автоклубу (Tucson) навчили як треба виконувати обгони: примусово 3-тю у спортивному режимі і тільки після повернення у свій ряд повернутися в автоматичний режим (D).
    І все ж... деякий час ловив себе на бажанні сісти на пару годин за "механіку" і поганяти на межі екстріму, з поворотами з "ковзанням".
     
  2. AlinaCh

    AlinaCh New Member

    Відповідь: Механіка чи АКП?

    Ні, далеко не просто. Перший день був пекельний, другий - такий самий))) Але за кілька тижнів звикла і навіть почала бачити переваги. Коли вчилась їздити, ще не знала яка в мене машина буде - механіка чи автомат, тому мала комбінований курс водіння в школі Реги - 6 занять на автоматі, 2 на механіці. Тоді (це було роки 3 тому) я була впевнена,що на механіці їздити набагато складніше і вибрала автомат.
    Зараз, маючи більше 4 років водійського стажу хочу сказати, що якщо вам добре вдається водити авто на АКПП, то навчитесь і на механіці.
     
  3. Vittoriya

    Vittoriya Well-Known Member

    Відповідь: Механіка чи АКП?

    та то певно ніхто з тим не буде згідним. То навіть не дивно, бо можна подумати логічно. Яка складність їзди на автоматі? Крутити кермо і тиснути дві педалі. Якби я вчилася на автоматі, сумніваюся, що змогла би сісти потім на механіку, як?? Навіть не уявляю...

    ---------- Додано в 13:29 ---------- Попередній допис був написаний в 13:28 ----------

    та навчитися то можна любого, тільк теорія що той хто добре їздити на автоматі, то й і на механіці буде їхати добре не є вірним, бо може й буде їхати добре, але далеко не одразу!
     
  4. Lyudvig

    Lyudvig Добра не пам’ятаю, зла не забуваю.

    Відповідь: Механіка чи АКП?

    А я так сумую за свої Леоном на механіці ::girl_sad:
    Я звичайно, обожнюю Форестер, водити його одне задоволення. Так легко, що заснути можна...
    Але дуже часто на трасі при обгонах чи різких маневрах в мене рука сама лягає на ручку коробки передач і я так тримаюсь. В мене чоловік сміється, що я, як куряга, що кинув курити просто тримає сигарету в зубах, згадує наркоманські часи. :girl_crazy:
    Якби ж то мати можливість мати два автомобіля: один для душі, щось на зразок Міні Купера на механіці і Аутбека на автоматі, як сімейний автомобіль. :girl_in_dreams:
     
  5. Rostok

    Rostok Well-Known Member

    Відповідь: Механіка чи АКП?

    так думаю, тоді було б ще важче)))
    Чоловік на роботі їздить на МКП і АКП.. то плюється, бо треба часто переключатись... Одного разу чуть не "натворив" на обгоні, бо вчасно не зорієнтувася на чому їде)))
    ІМХО...
     
  6. Lyudvig

    Lyudvig Добра не пам’ятаю, зла не забуваю.

    Відповідь: Механіка чи АКП?

    Не спорю, бо не пробувала так часто міняти коробки. Єдине, то, щоб не втратити навики, деколи сідаю за кермо чужих машин на механіці, але то не надовго так, на пару годин, максимум на два тижні( коли моя в ремонті була). Стараюсь їздити на всьому : від легковика ( на Матізі було найважче, ніяк не їхав (((до буса ( на Т4 дизелі їздити просто кайф!!!) :girl_crazy:
     
  7. Rostok

    Rostok Well-Known Member

    Відповідь: Механіка чи АКП?

    :girl_crazy::girl_crazy:
    я в такому випадку жартую, щоб ногою відштовхувались)))

    да-да!!, пре як танк)) З дизелем в мене окрема історія, але то вже не по темі...
     
  8. DivineVanGate

    DivineVanGate Member

    Відповідь: Механіка чи АКП?

    Чоловік дав мені почитати хорошу статтю про механічне переключання передач. Читаємо всі, хто ще не став власником коробки-автомат:girl_wink:
     
  9. Ljolik

    Ljolik Well-Known Member

    Відповідь: Механіка чи АКП?

    Отут ще наочно показано

    http://www.youtube.com/watch?v=XcWV2A1O8E8
     
  10. Olka Sherolka

    Olka Sherolka розпатлана посиденька

    Відповідь: Механіка чи АКП?

    то як в анекдоті про бороду - читаю і намагаюсь згадати як я то роблю))
     
    • Подобається Подобається x 1
  11. Solomi

    Solomi New Member

    Відповідь: Механіка чи АКП?

    не знайшла в статті, але важливий нюанс при переключенні передачі
    щоб переключити з 3 на 4 передачу, наприклад, треба спочатку плавно включити нейтралку і также плавно ввімкнути четверту - це все займає 1 - 2 секунди
    але більше оберігає коробку передач
     
  12. Rostok

    Rostok Well-Known Member

    Відповідь: Механіка чи АКП?

    а в чому полягає нюанс? все одно, щоб переключити з 3 на 4 нейтралку не обійдеш...
    і чому саме з 3 на 4? якщо є якась ссилка, хотілось би детальніше.:girl_smile:
     
  13. Vittoriya

    Vittoriya Well-Known Member

    Відповідь: Механіка чи АКП?

    Я власне теж не зрозумілі того нюансу, мене так і вчили-двома рухами з третьої на четверту, зрештою як і на решта передач
     
  14. Маруся Іванова

    Маруся Іванова сонечко сяє...

    Відповідь: Механіка чи АКП?

     
  15. Orman

    Orman Модератор-бомба

    Відповідь: Механіка чи АКП?

    я про п"ятку нічо не поняла, для чого такі фінти? А по-старінке чим погано?
     
  16. Lyudvig

    Lyudvig Добра не пам’ятаю, зла не забуваю.

    Відповідь: Механіка чи АКП?

    Колись я писала, що сумую за механікою...
    Ну от, після майже 5 років на автоматі я знову на механіці. :girl_cool:
    Наразі отримую задоволення, подивимось, як воно далі буде :girl_wink: чи не набридне.
     
  17. Натуля

    Натуля Well-Known Member

    Відповідь: Механіка чи АКП?

    До дтп на моїй машині стояла старе зчеплення, педаль "чіпала" вже десь зверху . Найбільшим страхом при їзді то було погано рушити і заглохнути. Так і сталось:girl_cool:. Після дтп мої родичі роздумували і мене переконували, що я не здатна їздити на механіці і напевно потрібно думати про автомат. Але під час ремонту машини зчеплення замінили на нове. І тепер нормально рушити - вже не проблема. Сіла і поїхала. І жодного разу не заглохла. І питання зміни авто вже не стоїть.
     
  18. Happy Fiancee

    Happy Fiancee Well-Known Member

    Відповідь: Механіка чи АКП?

    Я для себе вирішила, що "автомат" легше. Важко мені дається їздити на механіці. Але маю питання до автолюбителів: дизель автомат який в експлуатації? Чи є якісь особливості?
     
  19. Megan

    Megan Well-Known Member

    Відповідь: Механіка чи АКП?


    Ніяких особливостей, що автомат дизель, що автомат бензин. Всі особливості залежать від самого автомата, ну і від стану і кількості кобилок під капотом)
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  20. Відповідь: Механіка чи АКП?

    Це вочевідь. В серьйозні аварії як раз частенько потрапляють досвідчені водії. Будьте обережні.
     
    • Подобається Подобається x 1