Методики вивчення іноземних мов

Тема у розділі 'Мовні посиденьки', створена користувачем Harmony, 10 Квітень 2010.

  1. Dzvinkalviv

    Dzvinkalviv New Member

    Відповідь: Методики вивчення іноземних мов

    з цим не згідна, якраз розмовній легше навчитися, правда на елементарному рівні, а от окремі частини граматики, без пояснень збагнути важко
     
  2. arushka

    arushka завжди досягаю мети

    Відповідь: Методики вивчення іноземних мов

    Дівчата, дуже потребую ваших порад як самостійно вивчити мову (англ). Декілька днів пошуку в інеті привели до повної каші в голові. Напишу, що зробила :
    1. скачала книжки з паралельним текстом. Результат - зрозуміла, що англ. майже не знаю ( згідно тестів у мене рівень Pre-Intermediate)
    2. дивлюсь фільм на англ. мові - для мене дуже швидка вимова, вихоплюю тільки окремі слова. (тепер не знаю, чи продовжувати цей спосіб вивчення, чи спершу підтягнути словниковий запас.
    3. хочу вибрати якийсь аудіокурс - начиталась про аудіокурси Пімслера, Драгункіна, Франка. Може хтось займався по цих методиках - підкажіть, яка найбільш ефективна.
    Одним словом, розробити для себе програму вивчення виявилось не таким простим, як я думала - запуталась в трьох соснах. Порадьте з досвіду з чого почати.
     
  3. Smorodynka

    Smorodynka Member

    Відповідь: Методики вивчення іноземних мов

    Дівчата, кому mermaid скидала цю програмку на флешку, поділіться, будь-ласка, дуже потрібно. З мене цукорки :)
     
  4. mermaid

    mermaid Member

    Відповідь: Методики вивчення іноземних мов

    Смородинка, нажаль так нікому і не вдалось у мене взяти ту програму, то дівчата не могли зустрітись, то я... Я ще запитаю свою подругу чи в неї часом не збереглось, здається я колись їй давала ..
     
  5. Materynka

    Materynka Well-Known Member

    Відповідь: Методики вивчення іноземних мов

    Я почала дивитися мультфільми на англійській, і то не все розумію, при тому, що вже рік займаюся на курсах. Також читаю книжки по Франку, але поки що казочки.
     
    • Подобається Подобається x 1
  6. Virner

    Virner Well-Known Member

    Відповідь: Методики вивчення іноземних мов

    Відкрила для себе нещодавно сайт http://lingualeo.ru/. Як на мене, то досить цікаво - можна і читати, і аудіо-тексти слухати і дивитись короткі ролики. Завести свій словник і вчити слова. Може, комусь пригодиться. Спробуйте Лінгуалео)))
     
  7. vasomy

    vasomy New Member

    Відповідь: Методики вивчення іноземних мов

     
    Останнє редагування: 5 Січень 2012
    • Подобається Подобається x 1
  8. Smorodynka

    Smorodynka Member

    Відповідь: Методики вивчення іноземних мов

    Я зараз вивчаю англійську мову. Саме важче мені дається - будувати розмову. Підкажіть, будь-ласка, як краще розвивами мовлення? Читання текстів не дуже допомагає, а до фільмів я ще не доросла. :) Я десь чула чи це мені наснилося, що є спеціальні сайти, де люди вчать одне одного мови, спілкуються через скайп. Не підкажите які, чи це справді наснилося ?:)
     
  9. vasomy

    vasomy New Member

    Відповідь: Методики вивчення іноземних мов

    у попередній допис Ви, судячи з усього, не зазирнули. спробуйте, можливо, щось Вас зацікавить:girl_yes2:
     
  10. Harmony

    Harmony Member

    Відповідь: Методики вивчення іноземних мов

    Smorodynka щоб розвивати мовлення треба пробувати говорити і висловлювати свою думку на англійській мові. От наприклад спробуйте написати кілька речень на певну тему, за потрібними словами зазерніть у словник. Перечитуйте прості тексти вашого рівня( в інтернеті цього є доволі). Але найкращий ефект дає спілкування, тому шукайте однодумців або вчителя котрий би приділив вам час.
     
  11. Bibysbka

    Bibysbka Member

    Відповідь: Методики вивчення іноземних мов

    Знаю такий сайт http://www.livemocha.com/ . Тут можна вибрати собі співрозмовника для спілкування у чаті, виконувати різні вправи і попросити допомоги, щоб вам їх перевірили. Правда там не всі вправи безплатні, але допомагаючи людям, які вивчають нашу мову, можна "заробити" бонуси. І на них "купити " інші завдання.
     
  12. Virchuk

    Virchuk Well-Known Member

    Відповідь: Методики вивчення іноземних мов

    от я зараз беру штурмом Драгункіна, маю купу його книжок, з них обрала для вивчення одну - "53 золоті правила англійської" чи щось таке:) А наразі слухаю його аудіокурс. Мені подобається, після 4-того диску (частини) вирішила перевірити свій рівень знань, результат - пре-інтермедіат, але я не здаюсь і буду вчитись:)
    Викладення матеріалу Драгункіном мені подобається, реально можу зрозуміти чому так, а не інакше. Дуже тішусь з того, що нарешті я почала хоч щось розуміти.
    Бо маю певні знання зі школи, але в граматиці я, як сліпе кошеня...:girl_blush2:
     
  13. Olenya

    Olenya Active Member

    Відповідь: Методики вивчення іноземних мов

    Дівчата, а хто знає якусь методику вивчення англійської для діток 2- 3 рочки?
     
    • Подобається Подобається x 1
  14. oksumoron

    oksumoron Active Member

    Відповідь: Методики вивчення іноземних мов

    аналогічний сайт www.busuu.com вивчати можна всі можливі мови! є багато рівнів, і багато співрозмовників, які перевіряють все написане вами, і готові спілкуватись у скайпі!
    цікавий сайт,лише що деякі розділи є платними, але загалом достатньо є і того, що є у вільному користуванні!
    а ще як перевагою для себе вважаю можливість зайти через акаунт з фейсбуку, тим самим не трачу час на довгу реєстрацію, і створення ніків!
     
  15. Gentle

    Gentle Well-Known Member

    Відповідь: Методики вивчення іноземних мов

    Я колись зареєструвалась, але жодної вправи не зробила :) Тепер вони мені тільки листи-нагадування шлють з буквальним перекладом : "Ви забули про свої заняття? :) І там не тільки англійська є.
    Мені ще подобається study.ru.
     
  16. reshka

    reshka New Member

    Відповідь: Методики вивчення іноземних мов

    Из того чем пользуюсь, то это:
    busuu.com - удобно что все слова разбиты по маленьким темкам, очень легко запоминаются.
    Для грамматики очень хорошо заниматься по Мерфи (есть красная и синяя книга, стоят по 20грн, начинать с красной:) ), там все по темам на одно правило,примеры и задания. В конце книги есть ответы, поэтому можно себя проверить.
    rosetta stone - вырабатывает правильное произношение, все в картинках, плюс нужно повторять слова в слух за диктором, если вы не правильно произносите слова будет вас мучить пока правильно не скажите:)))....конечно можно пропустить,если уж очень вредничает. Расчитано на разное восприятие.
    По Метаду Каллена учила немного англ. слова знаешь,но грамматики ноль. Для себя поняла, что лучше воспринимаю,когда нужно делать задания, ну и конечно -общения, чем больше,тем лучше:)))
     
    • Подобається Подобається x 1
  17. Smorodynka

    Smorodynka Member

    Відповідь: Методики вивчення іноземних мов

    Дівчатка, підкажіть будь-ласка, я навчаюся зараз на рівні Pre-Intermediate, граматику, словник, читання добре освоюю, але на слух сприймаю туговато. Хотіла б дивитися якійсь фільми, серіали. Подружка радить починати з "Друзів", каже, що якщо я зразу не буду нічого розуміти, то з часом почну вловлювати не лише слова, а й вирази. Цей серіал мені не дуже подобається, може порадите інший, з якого можна починати
     
  18. Materynka

    Materynka Well-Known Member

    Відповідь: Методики вивчення іноземних мов

    Бажано дивитися на англійській і з анг. субтитрами, але скачати то якось все дуже трудно:ireful1:, мультики ше дивлюся або можна скачати якусь аудіокнижку і прослуховувати
     
  19. Nemi

    Nemi Well-Known Member

    Відповідь: Методики вивчення іноземних мов

    яких сучасних англійських виконавців можна послухати 10-річній дівчинці? моя племінниця дуже хоче вчити англійську, то хочу їй щось порадити, але сама за тим вже давно не слідкую. чи, може, ліпше щось із старіших пісень підійде?
     
  20. Epica

    Epica New Member

    Відповідь: Методики вивчення іноземних мов

    Дітки зараз шаленіють від Justin Bieber, Selena Gomez, Vanessa Hudgens
    Це дивлячись що вона любить, краще вчитися на тому що подобається і що хочеться перекласти