Методика виховання дитини

Тема у розділі 'Діти-квіти', створена користувачем Olenka, 29 Листопад 2007.

  1. nibysh

    nibysh оптимістка з сумнівами

    @Akina, спробуйте знайти 2-3 мам з такими ж дітьми і більше часу проводити з ними. Через трохи вас попустять переживання "мій нетакийяквсі". Спробуйте.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
  2. raspberry

    raspberry Well-Known Member

    @Akina, моя старша теж така як Ви описали. Я пускала на самоплин. Просто прислухалась до неї і давала відповіді на всі поставлені питання і прохання.
    Ще згідна з @nibysh, шукайте відповідне оточення. Моя на майданчику бавилась з старшими дітьми і тим старшим теж було з нею цікаво.
    А розвивати, виховувати ми стараємось різносторонньо. Як випадає можливість, ми возимо її в театри, музеї, на екскурсії, в зоопарк, на іпподром. Зараз будемо записуватись на гуртки, бо з'явились певні явні схильності і вона сама проситься.
     
    • Подобається Подобається x 2
  3. Mansikat

    Mansikat Well-Known Member

    @Akina, я така була) На рахунок екстерном школу в 14 років - зауваж такий нюанс, що схоплювати все легко, ще не означає бути наполеглевим і цілеспрямованим, і докладати зусиль, тут навпаки я бачу слабку сторону - звикаєш, що тобі все дається легко, і тоді, коли є труднощі, ти просто не хочеш в то втягуватися, тому пораджу акцентувати сину увагу саме на зусиллях, а не хвалити його розумність, вчити долати труднощі, і понижати планку чи тормозити теж не бачу змісту.
     
    • Подобається Подобається x 1
  4. Akina

    Akina Така, як всі, - лиш крила з-за плечей :)

    Де ж їх знайти? Діти нашого віку цікавлять Влада не завжди, та й батьки +- наших ровесників Влада не дуже люблять бо він гм... іноді трохи непередбачуваний і некерований, а діти 2-річки повторюють за ним все охоче , Влад навіть командувати іноді може "хлопцик, лізь на гірку, дівцинка малюй :girl_crazy:. Він все бігає і вклинюється в ігри 4-5 річних, хоч їм він реально поки більше заважає...
    Я вже знаю що в школі йому буде дуууже тяжко. Він впертий (і через ту впертісь маємо багато проблем), але не наполегливий (і як то виправити я теж поки не знаю). Я в дитинстві теж така була, але явно в меншій мірі як малий. Але навіть моя мама каже що Влад мене "переплюнув" :) Тому я троха "в шоці" і реально розгублена...

    Я от останнім часом теж пробую змістити акцент з "науки" на творчість - малюємо, ліпимо, клеїмо, театри теж в планах. Ну і ті кілька годин на день садочку теж, напевно, внесуть свої корективи в Владовий характер, а які саме - побачимо :girl_in_dreams:
     
    • Подобається Подобається x 2
  5. Багіра

    Багіра Well-Known Member

    ну нічого собі, я не знаю що буде через місяць, мені малий сюрприз за сюрпризом припідносить, про школу чи пласт я навіть ще думати не думала)))
    ну але якщо ти бачиш що малий в якійсь мірі в тебе вдався, то дійсно можливо дещо окреслити, бо мій ні на кого не схожий)))
     
    • Подобається Подобається x 1
  6. Akina

    Akina Така, як всі, - лиш крила з-за плечей :)


    Ой, дівчата, дякую всім за підтримку, бо іноді здається що всі діти навколо як діти, тільки у мене якийсь "неправильний" :)
     
    • мімімі мімімі x 1
  7. Багіра

    Багіра Well-Known Member

    то кожна друга мама так думає) а кожна перша, що її дитина ок, а інші неправильні) (то прикол, а не статистика, якщо що)
    --- дописи об"єднано, 28 Серпень 2015 ---
    я теж, в мене ще й на кожну навіть теоретичну ситуацію продумано 10 ходів вперед (жаль, що шахи не люблю)
    але з малим всі плани летять шкереберть
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Смішно Смішно x 1
  8. nibysh

    nibysh оптимістка з сумнівами

    @Akina? Ну ми маєм компанію старших діток, хоча б на рік. То в спілкуванні з ними- все добре, в активності малюк виграє у всіх, бо ще не знайшли собі компанію безперервнорухаючої дитини . Шкода, що ми далеко- був би цікавий експеримент "2В". Ну і таки батьки також в щоці інколи від мого, але я маю парочку заготовлених прийомів. От наприклад на майданчику:
    -Мама, а ти знаєш, що як букву "м" певевивнути, то буде "w"?
    сусідня мама:
    -ого, а моя до такого би не додумалась, ти що його на англійську возиш?
    В наших дітей 1.5 року різниці, тобто мій молодший.... Але я маю туза у рукаві:
    -Ні не вожу, т о так само в нас виходить, АЛЕ в ночі він спить в підгузнику і на денний сон все встає з мокрою постелею, а твоя дааавно вже спить сухенька.
    Мама сусідська щаслива.
    Ну якось так.
     
    • Подобається Подобається x 2
  9. Akina

    Akina Така, як всі, - лиш крила з-за плечей :)

    :girl_crazy: В мене Влад так цифри перевертає "отак 6, а так 9" і всі палочки йому на якісь букви схожі - знайде і бігає "бука Т, бука Х".
    Я теж про такий метод знаю, і теж всім кажу що він на горщик не сідає, за руку в заданому напрямі не ходить, спить погано і вообше :)))
    А експеримент дійсно був би цікавий. Ми можемо єжелі чо якось восени на вихідних до вас в гості навідатися :blush:
     
    • Подобається Подобається x 1
  10. nibysh

    nibysh оптимістка з сумнівами

    тО за три дні вже настане!
     
    • Подобається Подобається x 1
  11. Akina

    Akina Така, як всі, - лиш крила з-за плечей :)

     
    • Подобається Подобається x 1
    • Зе бест! Зе бест! x 1
  12. nibysh

    nibysh оптимістка з сумнівами

     
    • Подобається Подобається x 1
  13. jassystay

    jassystay Well-Known Sceptic :p

    Оце точно!!! :)

    Якщо по темі, то от я придумала можна вам спробувати знайти якісь спортивні заняття. Крім того, що там Влад буде скидати фізичну енергію, то ще й знайде відповідний колектив. А ще фізичні вправи добре впливають і на мозкову діяльність теж. Ну і дисципліна теж, як ти і хотіла, @Akina ;)
     
    • Подобається Подобається x 2
  14. Akina

    Akina Така, як всі, - лиш крила з-за плечей :)

    Я над тим думала, але поки що мені здається що єдиний спорт який йому підійде - то танці. Так що десь в 4 роки хочу віддати на народні танці (вони там і стрибають, і на руках ходть і шо хош :) - то теж спорт).
    Бо поки так виглядає що Влад не спортсмен, немає у нього витривалості (можливо зайва вага зараз трохи ще заважає :dntknw:), а от музику любить страшне :)
     
  15. jassystay

    jassystay Well-Known Sceptic :p

    Віко, так може тоді як раз спорт вам і підходить? І зайвої ваги можна позбутись, (якщо вона дійсно є, а не комплекція така), і витривалості навчить. Плюс спорт різний буває...

    Хоча танці теж кльова тема! Якось на ютуб мене вразило відео, де 2-х річний хлопчик танцює пасадобль. :) Це неймовірно круто! Я і не уявляла, що таку маленьку дитину можна навчити так рухатись!!!
     
    • Подобається Подобається x 2
  16. Gloria Tempus

    Gloria Tempus Well-Known Member

    Подарували нам на ДН 4 рочки кубики Зайцева. От сиджу перед ними і намагаюсь допетрати, як їх поскладати, посклеювати і що покласти в середину))) Хто займається за цією методикою, порадьте, на що звернути увагу при навчанні? які результати дає методика?
     
  17. ГаЛоЧкА

    ГаЛоЧкА Well-Known Member

    ]Може трошки не в цю тему... одним словом.нам півтора року.але ми не відгукуємось на своє ім'я. Не показуєм пальчиком де хто чи що знаходиться... То може бути як варіант норми?.чи все таки тре йти до спеціаліста.. ( приїхала свекруха і довбе)енергіі в нас через край.бігає.скаче. любить котиків.собачок.курочок. знає де киця.а де мама показати не може.
     
  18. Dominika

    Dominika Well-Known Member

    Ми на місяць старші...На ім'я відгукуємось неохоче, дуже рідко. Я вже на те навіть уваги не звертаю. Десь читала, що в маляток в цьому віці дуже багато цікавих справ - весь світ довкола треба обстежити, тому "їм не до того". Якось так. Пальцем теж показуємо рідко, лиш місяці два як почали то робити. Показує лиш звірят в книжках, а маму-тата-бабусю теж ні. Впевнена, що вам переживати не варто, все у вас добре)))) Всі дітки різні:d25:
     
    • Подобається Подобається x 1
  19. svoybox

    svoybox Well-Known Member

    Гггг, а що має вміти?
    Моя мала в книжці всіх знає і все показує, а на маму-тата пальчиком ніколи не показує. Я щось навіть уваги не звертала
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  20. ГаЛоЧкА

    ГаЛоЧкА Well-Known Member

    Та власне.я теж не сильно звертала увагу. А приіхала свекруха і три дні ходить за Ромою. Рома покажи де мама.де тато.де Соня.Рома покажи то.зроби то.а Рома її ігнорить.. я і питаю.мож щось пропустила..