Методика виховання дитини

Тема у розділі 'Діти-квіти', створена користувачем Olenka, 29 Листопад 2007.

  1. Olenka

    Olenka Well-Known Member

    Хоч мій синочок ще дуже маленький, проте хочеться навчити його усьому!!!
    Методики Домана, Монтесорі, Зайцева...
    Що Ви про це думаєте?
    Чи пробували? Яку саме? Які успіхи? Ефективно? Чи варто?
    Ваші думки про це....
     
  2. Ksani

    Ksani Well-Known Member

    Відповідь: Методика виховання дитини

    ми приблизно з 10 міс. попробували за доманом (кольори показували). Ну так, без фанатизму. Але десь у рочок синуля вже показував усі кольори.
     
    • Подобається Подобається x 2
  3. demetris

    demetris Well-Known Member

    Відповідь: Методика виховання дитини

    ми як була мала то порозвішували по хаті всякі фігури кольорові (але без фанатизму). показує вже все від холодильника до носика, очка, ротика, вушок, пупа і всього-всього
     
  4. Руда Кішка

    Руда Кішка Well-Known Member

    Відповідь: Методика виховання дитини

    головне не переборщити

    Якщо дитина до школи буде знати дуже багато, то в 1-му класі їй буде не цікаво і вона вирішить, что не треба прикладати зусилль для навчання, а це потім дуже погано відіб'ється на навчанні в наступних класах
     
    • Подобається Подобається x 7
  5. Маруся-мама

    Маруся-мама Нєправільная пчєла! Собіраю нєправільний мьод!

    Відповідь: Методика виховання дитини

    Моя мама викладач методики завжди говорила що методика це такий предмет який нікому не потрібен :D

    Руда Кішка
    Кицуню, а це вже від вчителя залежить чи зуміє він зацікавити добре розвинену дитину в свому класі.
    Мій син є дуже здібний не на свої роки, бо він з 3 років виховувався за методикою Марії Монтессорі і мене його вчителька зразу попередила що йому в загально-освітній школі буде нудно і його будуть вважати за найгіршого учня класу. Ми його віддали в Католицьку школу де в нього прекрасна вчителька. І це не тому що вона викладає в тій школі а не інакшій. У всіх школах режим менш більш одинаковий, просто вона прекрасний педагог. Ну а Католицьку школу ми вибрали лише тому що там відверто і відкрито говорять про Бога, вчать мого сина молитись вервичку і що п*ятниці у них правиться Служба.

    Але я прекрасно знаю і розумію сучасних вчителів в Україні. В них навіть якщо і є бажання працювати з дітьми то нема компенсації.

    Ой... все. Це вийшов off top.

    Оленка, мої малі розвиваються за методикою Марії Монтессорі. Я задоволена. Я їм купую розвиваючі ігри плюс вони люблять робити все разом з дорослими: замітати, мити посуд, варити обід, пекти... ітд.
     
    • Подобається Подобається x 13
  6. Ома

    Ома Well-Known Member

    Відповідь: Методика виховання дитини

    Ваша правда. Мій старший син у 3 рочки сам читав книжки. У 5 складав трьохзначні числа. Причому йому це подобалось. У 6 його можна було віддавати у 3 клас. Як треба було тоді зробити правильно я й досі не знаю. Ми віддали його до 2 класу. Це була помилка. Йому складно із дітьми. Дитина повинна в першу чергу розвиватись психічно, а знання получати за віком.
     
    • Подобається Подобається x 11
  7. Руда Кішка

    Руда Кішка Well-Known Member

    Відповідь: Методика виховання дитини

    Я вважаю тепер також помилкою, що віддала малого в 5и11 до школи. Всі в один голос кричали, что він такий розумний, все знає. Проблеми почали вилазити аж в 2-му класі. Він дійсно все уловлює, запам'ятовує. Але ось коли запитують, то відповідь в голові формується набагато швидше ніж він може її сформулювати словами :sad:
     
    • Подобається Подобається x 2
  8. Ома

    Ома Well-Known Member

    Відповідь: Методика виховання дитини

    Так, це розумієш, коли сам спробуєш. Коли я читала думки лікарів і вчителів, що найкращий вік для початку навчання у школі - 7 років, я думала, що вони застарілі. В мене ж така розумна дитина! Вона легко потягне таке учбове навантаження. Виявилось, що це не головне.
     
    • Подобається Подобається x 7
  9. Руда Кішка

    Руда Кішка Well-Known Member

    Відповідь: Методика виховання дитини

    один в один :sad: :sad: :sad:
     
    • Подобається Подобається x 2
  10. Ома

    Ома Well-Known Member

    Відповідь: Методика виховання дитини

    Вік для забав повинен буди віком для забав і гри, а не для навчання. У грі дитина вчиться сприймати цей світ і себе у ньому.
     
    • Подобається Подобається x 4
  11. aronskaya

    aronskaya Active Member

    Відповідь: Методика виховання дитини

    Я вивчала методику Монтессорі, працювала з дітьми по ній. Результати дуже хороші. В принципі, все, що писала Марія Монтессорі, що дитина може бути доброю, розумною, комунікабельною - усе побачила на власні очі. Діти ніби "розквітали"
     
    • Подобається Подобається x 9
  12. Маруся-мама

    Маруся-мама Нєправільная пчєла! Собіраю нєправільний мьод!

    Відповідь: Методика виховання дитини

    +100000000[​IMG]
    Я дуже задоволена.
     
  13. Іванка

    Іванка Well-Known Member

    Відповідь: Методика виховання дитини

    А я зі своєю дитиною почала займатися з 3 місяців, спочатку букви, потім слова на картках. Але особливо не напружувалась. Крім того потрібно було виготовляти багато карток, аце займає дуже багато часу.
    А десь після 1 року життя я взялась за це серйозніше. Я придбала презентації котрі можна було показувати на компютері. Тематичні підбірки у вигляді картинок і підписів до них. Вони значно спростили наше навчання.
    Далі я знайшла дуже гарну книжку в інтернеті Сесіль Лупан " Поверь в свое дитя". Мені вона дуже сподобалась. Бо перед цим я займалась за Доманом, і мені не все підхолило.
    Далі я почала своїй дитині робити сама презентації - картини художників, відомих і не дуже. Річ у тім що дитина коли в ранньому віці знайомиться з творами мистецтва, потім не тільки добре знатись на мистецтві, а навіть розрізняти стиль художників. А ось почала працювати над презентаціями з математики, та англійської мови....
    Особисто я вважаю, що з дитиною потрібно займатись, тому я займаюсь.
    Але це не є підготовка до школи, це розвиток дитини! Крім того важливо не припиняти займатись навіть коли дитина піде до школи.

    А ще я повішала карту географічну у донечки в кімнаті, на рівні її зросту.
    Вона просто обожнює коли ми роздивляємось її розом, так само як обожнює навчатись читати, малювати ...
     
    • Подобається Подобається x 11
    • Інформативно Інформативно x 1
  14. Ksani

    Ksani Well-Known Member

    Відповідь: Методика виховання дитини

    Іванко, а які у Вас результати? І в якому віці ?

    Додано через 2 хвилини
    мені здається, то велика проблема наших шкіл і садків: там не навчають у процесі гри.
     
    • Подобається Подобається x 2
  15. Michel

    Michel Member

  16. Deus igrok

    Deus igrok Well-Known Member

    Відповідь: Методика виховання дитини

    =) У такому віці, і вже така незалежна =)
     
  17. Olenka

    Olenka Well-Known Member

    Відповідь: Методика виховання дитини

    Бідна дівчинка. Це дитина без дитинства....
     
    • Подобається Подобається x 4
  18. Іванка

    Іванка Well-Known Member

    Відповідь: Методика виховання дитини

    Взагалі я свою дитину ніколи не тестую, адже в літературі - котра присвячена ранньому розвитку не рекомендують цього робити. Тому намагаюсь не квапитись з результатами, а просто насолоджуватись процесом.
    Проте до результатів можна віднести те, що дитина уже читає деякі слова, уміє додавати, знає де на карті знаходиться Норвегія, Австралія...
    Щодо віку, то дитині моїй через місяць буде 2 роки.
     
  19. Ksani

    Ksani Well-Known Member

    Відповідь: Методика виховання дитини

    У нас малий, який чогось навчився- з радістю САМ це демонструє. При чому - щодня по кільканадцять разів :) Тут ніякого тестування не потрібно:)
     
    • Подобається Подобається x 6
  20. Іванка

    Іванка Well-Known Member

    Відповідь: Методика виховання дитини

    А моя донька інша, тому, щоб вона щось показала потрібно її попросити.
    Усі ми неповторні!
     
    • Подобається Подобається x 2