Меню на тиждень! Ділимось ідеями.

Тема у розділі 'На кухні', створена користувачем Маруся-мама, 15 Квітень 2014.

  1. Bree van deKamp

    Bree van deKamp Відчайдушна домогосподарка))

    Про каші
    Ми перейшли на дешевші каші.
    Роблю кукурудзяну, пшеничну і перлову каші з ,,овочами,,: купляю горошок концервований(1 банка на 2-3 порції) додаю в кашу разом з морквою і цибулькою.
    До таких кашок смажу печінкові котлетки (перекручена печінка+яйко+мука)
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Зе бест! Зе бест! x 1
  2. loveterapy

    loveterapy Матуся-Анюсі

    А довго варити ті каші? Я якось варила пшеничну, то вона була тверда. Може є якісь секрети. А мій тато влітку таку смачну зварив, і не тверда зовсім, ще й з кабачком була. Перловку я люблю в зупі, типу розсольника, чи просто така з зажаркою з цибулі, моркви.

    Надіслано від мого SM-G350E, використовуючи Tapatalk
     
    • Подобається Подобається x 1
  3. HOPIC

    HOPIC Well-Known Member

    кожна каша має певну кількість вод, яку потребує. мінімум - на 1 скл каші - 2 скл холодної води. пшенична хоче більше)
     
    • Подобається Подобається x 1
  4. Bree van deKamp

    Bree van deKamp Відчайдушна домогосподарка))

    Секретів не маю і навіть не вимірюю співвідношення води)) Варю так, що вода не википала до кінця, а трошки лишалась. Тоді каша вбирає воду і виходить м"якенька.
     
    • Корисно Корисно x 1
  5. Kroshka Enot

    Kroshka Enot Well-Known Member


    Моє меню на цей тиждень:
    1. Печена картопля з салом і часником;
    2. Рулети з лавашу з телятинкою;
    3. Печена рибка;
    4. Запечені фаршировані кабачки з м"ясом, затерті пармезаном;
    5. Гречаники;
    6. Східні палянички за рецептиком однієї файної форумляночки @Marigold
    Попри те з залишка лавашу вийшли смачнючі чіпси з кетчупом, з залишків фаршу сьогодні будуть пельмешки в морозилку, з залишків м"яска - 2 стейки; вчора зварені овочі на салатик з моркви і горошку та на бурячковий салат, які дороблю сьогодні.
    І, дуууже сподіваюсь, що до кінця тижня на кухню буду заглядати лише, щоб запарити ароматного чайку:girl_crazy:.
     
    • Подобається Подобається x 9
    • Зе бест! Зе бест! x 1
    • Креативно Креативно x 1
  6. arushka

    arushka завжди досягаю мети

    Поговоріть зі мною про те, хто як планує меню (якісь онлайн програми, блокнот-ручка?)
    Писати списки від руки мені нудно, знайшла програму для планування, але там просто записати *овочеве рагу* не можна, треба вводити свій рецепт на 3-х сторінках або шукати в їх базі (але я і так готую з тих овочів, які маю в наявності, тоді мені "їдуть" списки покупок). Короче, багато непотрібних рухів
    Як ви плануєте?
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  7. Kandya

    Kandya Well-Known Member

    --
    Для мене взагалі немає кращої програми за цю) Причому навіть не блокнот, а такі маленькі папірчики. На тиждень я меню не практикую, але часто пишу план якихось забав. А оскільки нас багато -- то й забави у нас часто. Я пишу 3 списки:
    1) меню
    2) продукти, які до того меню треба купити-підготувати
    3) день і час, коли я то маю зробити (наприклад, ввечері я варю компот, а зовсім пізно у вечері перед забавою -- чищу картоплю, вранці ріжу те і те, в 14.00 -- зщаправляю... в 15.00 починаю накладати на тарілки...)

    п.с. Нічого корисного для @arushka я не написала) Але просто папірці, які лежать на підвіконнику і я весь час можу підійти і глянути, що і з чого і коли я маю робити -- то для мене зручніше, ніж брудними руками в комп лазити....
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 4
    • Подобається Подобається x 1
  8. arushka

    arushka завжди досягаю мети

    у мене на забави все так само і теж на картках, тільки не пишу годин, коли на тарілки викладати)), просто *п"ятниця=замаринувати м"ясо; субота =спекти торт, зварити овочі на салат*
    А от в плануванні на тиждень такі картки мені створюють бардак, я хочу бачити загальну картину
     
    • Подобається Подобається x 1
  9. amaretto

    amaretto як сказала Тося: "месний повар"

    оооооооооооооо, бачили би ви зараз мою морозилку, там список що потрібно готувати середа-четвер- пятниця-субота, все на окремих листочках та прикріплині магнітами.
    На початку року коли чоловік був на строгій дієті то вела записник такий з датами. В суботу-неділю писала меню на весь тиждень, раціонально розписувала перше-друге-компот-солодке і т д(щоб гарніри не повторювались)
    Мені підходить лише записник+ручка(
    --- дописи об"єднано, 8 Жовтень 2015 ---
    А ще дуже рекомендую написати список-перелік страв які взагалі вмієте готувати, бо як писала одразу на тиждень то щось в голову нічого не приходило, а коли виписала на листок то вийшло під 40 других страв(поєднання гарніри+місне, вареники пельмені зрази голубці і т д)
     
    • Подобається Подобається x 2
    • Інформативно Інформативно x 1
  10. arushka

    arushka завжди досягаю мети

    і відразу виписуєте потрібні продукти?
    мені програма подобається тим, що вибравши щось з їх рецептів, вона відразу рахує кількість продуктів на 3 осіб і підсумовує, але те марудження з вводом кожного свого рецепту геть мені не підходить
    Зараз знайшла в неті меню+ списки в таблиці .xl, подивлюсь, може підлаштую під себе
     
  11. amaretto

    amaretto як сказала Тося: "месний повар"

    так
    наскільки це вдало?ну наприклад ви зїсте по 1 котлетці а чоловік хоче 3,як рахує програма... по 1шт/на людину чи по 2шт/люд..
     
  12. arushka

    arushka завжди досягаю мети

    поняття не маю
    я планувала робити фаршировані перці, почала вводити рецепт саме з тими продуктами, які планую використовувати, воно мене вхарило, і я кинулась того ровера
     
    • Смішно Смішно x 2
  13. Kroshka Enot

    Kroshka Enot Well-Known Member

    гг, я тижневе меню в пам"яті тримаю. Бо той технічний прогрес мене довів до того, що я вже двозначні числа не можу "в умі" додати-відняти.
    Мій записник - це холодильник, дивлюся на продукти в ньому, і одразу згадую, що потрібно докупити на день глобального готування. Перед походом в магазин рахую кількість позицій, які потрібно купити, і потім мучітєльно згадую перед вітриною, що ж я забула. :girl_crazy:
    А на забави - то стандартно: 1 список з переліком страв, інший - з переліком продуктів.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
  14. arushka

    arushka завжди досягаю мети

    так я власне цього хочу уникнути
    Просто почала вести сімейний бюджет, проаналізувала, де/чого в нас надмір, і в вересні закупи були з врахуванням тих цифр. Вдалось зекономити на чоботи, а якість харчування навіть покращилась
    Тому я однозначно буду планувати меню, в мене це дає добрі результати, просто треба знайти метод, який би не напрягав, тоді це надовго
     
    • Подобається Подобається x 2
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  15. Jusi

    Jusi Ловець емоцій

    Так можна ж навчитись :girl_smile:
    arushka, у Флай-леді я зустрічала меню на тиждень. Там немає, як цей процес організувати? :scratch_one-s_head:Бо я до цього ще не дійшла :pardon:
     
  16. arushka

    arushka завжди досягаю мети

    є навіть сайт Меню недели з готовими меню, але у мене це не працює: або страви такі у мене не ходові, або готувати я їх не люблю, або не бюджетно
    Щось в мене трохи намальовується з тим плануванням, коли дороблю до кінця і воно буде ефективне і працююче, поділюсь тут
     
    • Подобається Подобається x 2
  17. superdetka

    superdetka Well-Known Member

    І я підписана на цей сайт, але поки результату - 0, якщо і на один тиждень вдається скласти якесь меню, список продуктів, то на наступний - в мене хаос, знову закупляю купу продуктів, які не використовую, і знов постає титання: що приготувати?
     
  18. Mansikat

    Mansikat Well-Known Member

    @Zelena Ptashka, стосовно планування меню. Перше, що я зробила, написала собі списки страв по категоріях сніданки/супи/салати..., які ми їмо і любимо, без особливих інновацій. Їх не мусить бути дуже багато. Тоді лише вибираю із кожної категорії на конкретний тиждень.
    Щодо того, що дитина переходить на дорослий стіл: деякі страви моя дитина, наприклад, не їсть. Особливої заміни я не роблю. Тобто, не їсть салату, значить у неї та сама вечеря, тільки без салату. Тобто окремо, наприклад, моркву (бо син їсть лише моркву з овочів) я йому натирати не буду, якщо в нас салат з капусти і моркви, але пів морквинки, поки готую, дам схрумати) так що то не так вже й страшно. Ну і трошки можна скоригувати перекусами: фрукти, йогурт, сир, якщо якась така страва, що зовсім дитина не їсть. Ми досить мало вживаємо смаженого, тому те, що вживаємо, не вважаю великою шкідливістю і дуже значимим впливом на здоров'я дитини, зараз намагаюсь перейти на максимально підходящі для цього жири.
    Меню наприклад:
    Сніданки: вівсяна молочна каша з родзинками, бананом/омлет в духовці/гарбузова каша з пшоном/млинці яблучні /варені яйця, канапки з паштетом/сирна запіканка з ягодами/кукурудзяна каша з бринзою
    Другий сніданок/перекус: йогурт з ягодами, медом, фрукти, канапки з сиром, паштетом...
    Обіди: ми їмо лише супи, я хотіла поміняти обіди з вечерею місцями за ситністю, але щось ніяк не вдається, може вже в овочевий сезон...Часто один суп на два дні, як який, деякі мені більше одного дня не смакують, деякі ок. Гарбузовий суп-пюре 1 день/борщ -2/овочевий суп з яйцем -2/суп з чечевицею -1/вихідний). Супи не на м'ясі (рідко в певні супи, напр. капусняк чи розсольник, ну і бульйони, чи рибні) і переважно з пасерованими на маслі овочами. Часто намагаюсь ще сюди додати салат. Яблуко-морква-селера, як десертний люблю.
    Вечері: печене м'ясо+гречка+салат з капусти, моркви, яблука/паста з соусом із болгарського перцю/квасоля, тушена в сметані, пшенична каша, салат з буряка і чорносливу/голубці /риба, тушена з овочами+рис+запечений гарбуз/печена картопля+кефір або квашена капуста/піца (том.соус, сир, яйця, оливки, гриби/тунець)
    Випічка як коли, без системності.
     
    • Подобається Подобається x 8
    • Зе бест! Зе бест! x 3
    • Креативно Креативно x 1
  19. @Mansikat, дуже дякую за детальне меню! Особливо за ідеї сніданків, бо ми раніше снідали лише канапками, тому мені важко було придумувати щоранку щось смачне і корисне для дитини. Рецепт млинців просто чудовий - такі прості складники, якраз те, що треба, бо звичайні млинці я дитині ще не давала. Та й в цілому сайт дуже цікавий, я знайшла там також хороші і легкі в приготуванні рецепти супів.
    Які саме жири Ви використовуєте для смаження і пасерування?
     
  20. Mansikat

    Mansikat Well-Known Member

    найкраще - кокосова олія, топлене масло, смалець.
     
    • Подобається Подобається x 1