Меню на тиждень! Ділимось ідеями.

Тема у розділі 'На кухні', створена користувачем Маруся-мама, 15 Квітень 2014.

  1. Bree van deKamp

    Bree van deKamp Відчайдушна домогосподарка))

    Відповідь: Меню на тиждень. Ділимось рецептами. Готуємо смачно, корисно та економно.

    Бо обідає чоловік на роботі)) а я від

    лопну
     
    • Оптимістично Оптимістично x 1
  2. сніжна

    сніжна Кішка, яка "сама по собі"

    Відповідь: Меню на тиждень. Ділимось рецептами. Готуємо смачно, корисно та економно.

     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 3
    • Подобається Подобається x 1
  3. arushka

    arushka завжди досягаю мети

    Відповідь: Меню на тиждень. Ділимось рецептами. Готуємо смачно, корисно та економно.

     
  4. analastanka

    analastanka тень на стене

    Відповідь: Меню на тиждень. Ділимось рецептами. Готуємо смачно, корисно та економно.

    Тоді ваш варіант - радянська книга "О вкусной и здоровой пище". Без жартів - ця книга і досі вважається еталоном ідеально сбалансованого харчування як для дітей, так і для дорослих

    + там подані меню на тиждень
     
  5. сніжна

    сніжна Кішка, яка "сама по собі"

    Відповідь: Меню на тиждень. Ділимось рецептами. Готуємо смачно, корисно та економно.

    маю таку книжечку.Ще від бабусі дісталася. І добре знаю її меню :)- дуже і дуже неекономно виходить. Дорожче, ніж зараз у мене йде:)Насправді просто для себе теж намагаюся виробити варіант економного меню. Читаю і підбираю з того, що пропонують. відповідно, аналізую. І так виходить, що або економно, або здорово. Те і друге як більш-менш сумістити?:)
     
  6. Bree van deKamp

    Bree van deKamp Відчайдушна домогосподарка))

    Відповідь: Меню на тиждень. Ділимось рецептами. Готуємо смачно, корисно та економно.

    Мати село, яке забезпечить свіжими овочами, фруктами, яйцями, м`яском і молочкою
    Як варіант: багато купляти і заготовлювати з літа, осені
     
  7. сніжна

    сніжна Кішка, яка "сама по собі"

    Відповідь: Меню на тиждень. Ділимось рецептами. Готуємо смачно, корисно та економно.

    Села-городів немає. По можливості- купую у селян в селі ( ту ж картоплю-цибулю -капусту на зиму їдемо у село і домовляємося; маю "свою" жіночку на базарі на молочці та зелені). Але то вже варіант "неекономно" :).
    то само собою- ще досі полуниця -чорниця і чорна смородина в морозилці є. зараз це дуже виручає- немає потреб купувати банани-апельсини-мандарини по астрономічним цінам. Та ще і "дозріваючих " за 2 дні вже у нас в постачальників у газових камерах. Овочі- повиїдали:)
     
  8. Натуля

    Натуля Well-Known Member

    Відповідь: Меню на тиждень. Ділимось рецептами. Готуємо смачно, корисно та економно.

     
  9. Bree van deKamp

    Bree van deKamp Відчайдушна домогосподарка))

    Відповідь: Меню на тиждень. Ділимось рецептами. Готуємо смачно, корисно та економно.

     
  10. Nana11

    Nana11 аспіранточка

    Відповідь: Меню на тиждень. Ділимось рецептами. Готуємо смачно, корисно та економно.

    А Ви шо справді вірите в те, що те шо продають бабці є не кропленим?!
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
    • Інформативно Інформативно x 1
    • Безграмотно Безграмотно x 1
  11. Sera

    Sera Я хотіла не зовсім так. Та це те, що я хотіла.

    Відповідь: Меню на тиждень. Ділимось рецептами. Готуємо смачно, корисно та економно.

    Я ось що з даного приводу думаю- вкладення коштів в здорове харчування забезпечує хороший стан організму і настрій. А це запорука того, що є чим заробити і на це хороше харчування, і на ще щось зверху. Така собі вигідна інвестиція.
    За це теж треба платити- або своїм часом або ще чимось. Я краще куплю.
    Ми з заготовок вжимаємо лише квашені огірки і капусту. Цього року планую ще перетертими помідорами на піцу запастися. Ну і звісно соки. Все. Сильно багато не наекономлю
    А ти даєш?
    Наразі ми один раз купили свіжу капусту в три дорога, бо стару я вже їсти не можу. Цибульку їли вроді один раз. Може і з села, точно не знаю. І аж один помідор з огірком на якесь свято. Все. Ну і я то все добряче озоную.
    А так доїдаємо квашені огірки і капусту. Деколи фіолетову купляємо. Бурячок і морква ще є стара в продажі.
     
  12. Натуля

    Натуля Well-Known Member

    Відповідь: Меню на тиждень. Ділимось рецептами. Готуємо смачно, корисно та економно.

     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  13. AilataN

    AilataN жива

    Відповідь: Меню на тиждень. Ділимось рецептами. Готуємо смачно, корисно та економно.

    Меню на тиждень , на трьох:
    пн
    чайкава, кефір+банан
    гороховий суп
    макарони
    салатка з капусти ( морква, цибулька, зелень)
    оселедець
    омлет
    вт
    чай, кава, йогурт,макарони
    суп гороховий ,салат з пекінки( з огірком, редискою, цибуля, зелень)
    рис з овочами ( заморожені кукурудза/ фасолька ,і морква, цибулька, часник)
    сосиски
    кефір. печиво домашнє.
    ср
    рис з овочами
    чай кава, кефір
    борщ+сметана
    котлети
    гречка
    салатка з капусти і помідорів ( 1 помідорина на салат)
    фрукти, йогурт
    чтчайкава
    каша манна
    борщ, котлети, гречка ( все зі середи)
    салат з черемші
    картопля смажена + кефір
    птчайкава
    дом.сир з фруктами ( в п"ятницю беру замовлений сир, весь не з"їдаємо, потім йде на тісто, чи на міні сирнички )
    суп щавлевий, печінка з овочами, картопля варена( для малої), пшенична каша.
    салат з капусти і редиски
    манник з родзинкаами і сухофруками
    сбчайкава
    домашній лаваш з сирною намазкою
    щавлевий суп, печінка, пшенична каша і картопля) все з пт
    салат з селери, моркви
    нд
    чайкава
    канапки ( в неділю маємо хліб, по бажанню) зі шпондеру ( сама роблю великий , і частину заморожую)з помідоркою і огірочком, але насправді канапки їмо рідко)).
    Частіше це знову сир, або омлет.
    Піца, або вареники,або пельмені.
    салат ( капуста, огірок, помідор, цибуля)
    Сир і чай.

    ---------- Додано в 01:34 ---------- Попередній допис був написаний в 01:19 ----------

    Як я рахувала продукти :
    по максимуму.
    Тобто частину з того що я прорахувала на закупівлю мало би залишитися частина на наступний тиждень. Н-д кг гречки ми за тиждень не з"їдаємо, отже він нам буде на два тижні , так само з рисом ...
    на котлети я рахувала 1 кг м"яса, але зазвичай ми купуємо грам 600-700
    тобто по максимуму, на отаке ( не шикарне, але цілком адекватне) меню, мало би витрачатися 700 ( вірніше, по ікселю :673 грн) :)
     
    Останнє редагування: 22 Квітень 2014
  14. сніжна

    сніжна Кішка, яка "сама по собі"

    Відповідь: Меню на тиждень. Ділимось рецептами. Готуємо смачно, корисно та економно.



    ---------- Додано в 23:14 ---------- Попередній допис був написаний в 23:07 ----------

     
  15. CaddyV

    CaddyV Well-Known Member

    Відповідь: Меню на тиждень. Ділимось рецептами. Готуємо смачно, корисно та економно.

    Собі грішимо трохи, старша може хіба зелену цибульку, або трішки огірка, молодша сама правильна - каже так гонорово -огірки я їм тільки з бабусиного городу.
     
  16. oops

    oops New Member

    Відповідь: Меню на тиждень. Ділимось рецептами. Готуємо смачно, корисно та економно.

    Я деякий час для себе вивчаю питання ранніх овочів. Та й на роботі з тим трохи зв"язана. То висновок мій такий: найгірше ранні овочі з Закарпаття. Підсипають як хочуть, ніхто їх не контролює. Тоді йдуть наші тепличні, і аж тоді імпортні. Хоч у нас на роботі беруть на аналіз огірки-помідори з теплиці с.Станків (Стрий), все в нормі. Правда ці овочі не мають смаку - купляю хіба на забави.
     
  17. сніжна

    сніжна Кішка, яка "сама по собі"

    Відповідь: Меню на тиждень. Ділимось рецептами. Готуємо смачно, корисно та економно.

     
  18. Маруся-мама

    Маруся-мама Нєправільная пчєла! Собіраю нєправільний мьод!

    Відповідь: Меню на тиждень. Ділимось рецептами. Готуємо смачно, корисно та економно.

    Так! Останнє китайське попередження!

    Писульки про те що де купити і якої якості в іншу тему. Інакше прошу не ображатись на кольорові карточки!
     
  19. NutkaNezabudka

    NutkaNezabudka Well-Known Member

    Відповідь: Меню на тиждень! Ділимось ідеями.

    мала намір також скласти меню по тижнях, але якось ця ідея і відпала одразу, а ця темка знов дає задуматись)) бо дівчата справно так впорались)) але мене цікавить зараз таке меню щоб хоч трішки ваги набрати, тому думаю воно повинно калорійне бути, але занадто часу багато на виготовляння не маю, бо на роботі... може чули про якісь сайти, де такої дієти можна нагледіти, бо я щось і не бачила...все для схуднення пропонують)
     
  20. Bree van deKamp

    Bree van deKamp Відчайдушна домогосподарка))

    Я знов сюди)))
    Хочу поділитись з вами рецептиком універсального тіста від моєї бабулі
    1. Вода
    2. Дріжі
    3. Сіль, цукор
    4. Олія
    5. Мука
    Пропорції беру ,,на око,,. З цього тіста я роблю практично все: піцу(додаю припрпву до піци в пісто), хліб, пиріжки смажені з різними начинками(капуста, картопля+гречка, квасоля). Виходит дуже смачно і економно.
    Також недавно робила колетки з квасолі: варена квасоля(блендерована), мука(трошки) і яйко.
    Піца економна: кабачкова ікра(маю домашню не блендеровану), яйко варене, горошок, сир плавнений.
    Салатик: плавлений сир, сира морква, варене яйко, заправка може бути або майонез, або сметанка.
    Намазка на канапки: протушена печінка+морка, цибулька смажені+яйко варене+трошки масла. Все подрібнити в блендері.
     
    • Подобається Подобається x 3
    • Інформативно Інформативно x 1