Меню на тиждень! Ділимось ідеями.

Тема у розділі 'На кухні', створена користувачем Маруся-мама, 15 Квітень 2014.

  1. Маруся-мама

    Маруся-мама Нєправільная пчєла! Собіраю нєправільний мьод!

    Я ще кілька років тому хотіла таку тему, бо кажуть, що у жінки повинна бути така фантазія, що їй легко скласти меню на тиждень. Мені часами важко вдається скласти меню на день а на тиждень... :ed4d70def841dc74b57

    Отже пишемо в цій темі приклади меню на тиждень. Переписи прошу додавати в відповідну тему, залишаючи тут посилання.

    Якщо приймаються такі умови? - ВПЕРЕД! Будемо така собі самопоміч в плануванні харчування. :girl_in_love::girl_claping:
     
    Останнє редагування: 25 Квітень 2014
  2. HOPIC

    HOPIC Well-Known Member

    Меню на тиждень. Ділимось рецептами. Готуємо смачно, корисно та економно.

    Так я дівчата казали, що треба, я створюю цю тему.



    Хочу зразу сказати, що готую і закупляю продукти так, щоб в мене нічого не пропало і не викинулося. Якщо так стається - я корегую меню, корона з голови не падає)

    Ну і готую великими порціями (і розмірами) те, що можна заморозити) і видати потім чоловікові на роботу)

    Крім того, я стараюся робити так, щоб загалом страви які йдуть на прийом їжі були разом ситні, тобто ріденька каша - значить буде кекс або хліб з маслом і варенням і медом, або горішки) Пісна зупа, значить буде щось білкове на друге)

    Питали про каші.



    Самі меню, опісля, зараз не маю можливості)
     
    • Подобається Подобається x 1
  3. sanches

    sanches Well-Known Member

    Відповідь: Меню на тиждень. Ділимось рецептами. Готуємо смачно, корисно та економно.

    Хороша тема))
    Можу ще до каш додати таке: пшенична з курячими сердечками і пшенична з грибами. Молочна - пшонка+рис (я варю 0,5 молока і 0,5 води)

    Отправлено с моего PMP5570C через Tapatalk
     
  4. HOPIC

    HOPIC Well-Known Member

    Відповідь: Меню на тиждень. Ділимось рецептами. Готуємо смачно, корисно та економно.

    ось пару видів меню на тиждень) я складаю на 5 днів, ну так я спрактикувала, коли треба чітко і ясно знати, що я буду готувати чоловікові, ну бо часу нема, якщо я буду питатися його що він буде - те чи се, то вечеря затримається на годину, і ніяк не вийде перерва в 2 год перед сном.
    те саме, в мене чоловік в буден день не готує, бо тоді ми будем вечеряти і зразу вже йти спати) він фантазує на вихідних, я інколи собі записую, що приготовано, але загалом - ні(
    І ще часто виходить так, що я варю каші подвійну-потрійну порцію. одна частина на вечір, інша на ранок, або ще чоловікові на роботу.
    Рідко включаю солодке в меню, кекси-пироги-пляцки-булочки-фоукти в нас постійно) молоко до какао і кави)
    Не пишу про консервацію, бо їмо мало, і то, солодкі помідори), різні салати і тд, чоловік відкриває виключно за своїм бажанням


    Сподіваюся, кожен собі почерпне щось цікаве і зможе пристосувати до потребі своєї сім"ї, свого стилю приготування і звичок щодо калорійності)

    Варіант 1.

    Понеділок
    сн - гречка з підсмаж цибулею
    об - -терті пляцки з неділі + грибова підлива (я часто роблю не просто з білих грибів а мішаю лисичк, тоді не такий гіркуватий мені смак і чоловік любить лисички)
    - -гречка
    веч - скумбрія запечена в неділю + салат з капусти цвітної, моркви, яйця і сметани

    Вівторок
    сн - вівсянка з сухофруктами
    об - салат з капусти цвітної...+гречка+канапка з сиром
    веч - борщ

    Середа
    сн - манка з варенням
    об - борщ + канапка з сиром
    веч - пшоняна каша, азу з телятини, салат з вареного буряка з цибулею

    Четвер
    сн - кукурудзяна з ванількою молочна
    об - гречка, азу, салат, мені + борщ
    веч - пшенична каша+ азу+ салат з буряка з горіхами

    П"ятниця
    сн - паровий омлет (в мене по 2 яйця на кожного), кекс
    об - пшоняна каша+ азу+ салат з буряка з горіхами мені+борщ
    веч - сирники (сир з морозилки)

    На вихідних з того що пам"ятаю - зранку каша, смажена бульба з шпондером, макарони з азу (мій чоловік його дуже любить, тому готовий їсти кожен день, на відміну від котлет тощо), запечена скумбрія

    Варіант 2

    Понеділок
    сн - гречка+бринза
    об - гречка+риба запечена, мені+гречка і бринза
    веч - капусняк

    Вівторок
    сн - оладки з яблуками
    об - капусняк + йогурт, мені +налисники з капустою
    веч - запечені крученики з телятини з грибами в сметані

    Середа
    сн - пшоно з шкварками
    об - налисники з капустою, йогурт мені+капусняк
    веч - борщ (в мене зазвичай такий, що ложка стоїть)

    Четвер
    сн - паровий омлет
    об - налисники з лівером
    веч - кукурудзяна каша з бринзою

    П"ятниця
    сн - перлова каша+яблука
    об - борщ, кекс,
    веч - спагетті+ салат з цвітної капусти, моркив і кукурудзи

    На вихідні - рисова каша з яйком, яблука в пароварці, рисова запіканка, вівсянка, терті пляцки


    Варіант 3

    Понеділок
    сн - манна каша
    об - зупка з брокколі, йогурт, терті пляцки
    веч - рисова запіканка з яблуками

    Вівторок
    сн - кукурудзяна каша
    об - рисова запіканка з яблуками + йогурт, мені +зупка з брокколі
    веч - налисники з тушеною капустою (квашеною)

    Середа
    сн - рисова каша з цибулькою і томатною пастою
    об - зупка з брокколі, налисники з капустою, йогурт
    веч - пюре з тушеною печінкою

    Четвер
    сн - пшенична каша+варене яйце
    об - борщ, йогурт, мені + рисова запіканка
    веч - спагетті+ соус

    П"ятниця
    сн - молочна гречана
    об - борщ
    веч - налисники з капустою і лівером (з заморозки)
     
    Останнє редагування модератором: 17 Квітень 2014
  5. Bree van deKamp

    Bree van deKamp Відчайдушна домогосподарка))

    Відповідь: Меню на тиждень. Ділимось рецептами. Готуємо смачно, корисно та економно.

    Норіс, а шо то за салат з цвітної капусти?
     
  6. HOPIC

    HOPIC Well-Known Member

    Відповідь: Меню на тиждень. Ділимось рецептами. Готуємо смачно, корисно та економно.

    Варіант 4

    Понеділок
    сн - каша манна з варенням
    об - терті пляцки і завиванець
    веч - смажена бульба з яйцем і помідорами

    Вівторок
    сн - рисова каша з ананасами
    об - грибна зупа з пшоном і завиванець
    веч - рис з овочами

    Середа
    сн - вівсянка з сухофруктами
    об - зупка грибова, рис з овочами
    веч - тушена фасоля з часником

    Четвер
    сн - каша гречана молочна
    об - зупа грибова, тушена фасоля
    веч - гречка з цибулькою, салат з черемші з яйком

    П"ятниця
    сн - кускус на молоці
    об - налисники з лівером
    веч - лазанья з грибами і фасолею

    На вихідні - печінкові оладки, фруктовий салат на йогурті, лазанья, гречка з салатом з сирка
     
  7. HOPIC

    HOPIC Well-Known Member

    Відповідь: Меню на тиждень. Ділимось рецептами. Готуємо смачно, корисно та економно.

    Варіант 5

    Понеділок
    сн - гречка+червона риба
    об - пюре+печінкові оладки
    веч - спагетті з салатом з сирка

    Вівторок
    сн - кускус з овочами
    об - борщ, спагетті
    веч - печінкові оладки + салат з редьки і моркви

    Середа
    сн - оладки з яблуками
    об - борщ, печінкові оладки
    веч - тушена капуста+ пшенична каша

    Четвер
    сн - вівсянка
    об - пшенична каша, тушена капуста, борщ
    веч - піца

    П"ятниця
    сн - рисова каша молочна
    об - піца
    веч - салат з сиру (творогу) і редиски

    На вихідні кукурудзяна каша, макарошки з сиром домашнім, яєшня з салатом з черемші
     
  8. Bree van deKamp

    Bree van deKamp Відчайдушна домогосподарка))

    Відповідь: Меню на тиждень. Ділимось рецептами. Готуємо смачно, корисно та економно.

    Знайшла трошки рецептів. Збираюсь спробувати
    Салат с помидорами и фасолью
    Ингредиенты:
    помидоры черри 15 шт.
    консервированная белая фасоль 1 банка
    зелень петрушки
    оливковое 3-4 столовых ложки
    чеснок - 3 зубчика
    веточка розмарина
    сок лимона - 2 столовых ложки
    соль
    свежемолотый перец
    Приготовление:
    Нагрей оливковое масло, добавь к нему крупно нарезанный чеснок и розмарин. Прогрей 1-2 минуты и отставь масло в сторону на 30 минут, чтоб оно пропиталось ароматом чеснока с розмарином.
    Затем удали из масла чеснок и розмарин. Розмарин выброси, а чеснок разотри в ступке и верни обратно в масло. Добавь соль, перец, лимонный сок и щепотку сахара, хорошо все перемешай.
    Вымой, обсуши помидоры и разрежь их пополам. Порежь мелко петрушку. Смешай в миске фасоль, помидоры, зелень и заправку, хорошо все перемешай и дай настояться 10-15 минут
    Квасольку можна і свою відварити, помідорки теж можна взяти звичайні.
     
  9. Златка

    Златка Well-Known Member

    Відповідь: Меню на тиждень. Ділимось рецептами. Готуємо смачно, корисно та економно.

     
  10. Bree van deKamp

    Bree van deKamp Відчайдушна домогосподарка))

    Відповідь: Меню на тиждень. Ділимось рецептами. Готуємо смачно, корисно та економно.

     
  11. AilataN

    AilataN жива

    Відповідь: Меню на тиждень. Ділимось рецептами. Готуємо смачно, корисно та економно.

    мало би писатися меню на тиждень, з розрахунком.
    Я ще в процесі створення такого, але вже після свят і коли доїмо все що є приготоване.
    Планую писати так: меню на тиждень, які продукти маю закупити ( враховуючи запаси) і середня вартість тих всіх закуплених продуктів. На разі розглядаю це як гру, а там- побачимо))
     
  12. Bree van deKamp

    Bree van deKamp Відчайдушна домогосподарка))

    Відповідь: Меню на тиждень. Ділимось рецептами. Готуємо смачно, корисно та економно.

    Знаш так, проаналізувавши своє харчування, переривши купу сайтів з економ варіантами харчування, перечитавши меню НОРІС в мене вийшло таке:


    понеділок
    сн- каша манна зварена на воді, а вже потім залита молоком(чому так? бо моя дитина не їсть кип"ячене молоко) канапки з маслом шпондером, кава з молоком
    об- макарони з цибулькою і морвою, смажене яйко
    підвечірок- печенько пісочне з чаєм
    веч-борщ з капусти, канапки з шпондером, чай

    вівторок
    сн-яйко, канапки з творогом, кава з молоком
    об-борщ з капусти, печенько
    підвечірок-канапки з творогом, чай
    веч-гречка з цибулькою і морквою, салат з буряка і цибульки

    середа
    сн-гречка з цибулькою і морквою, кава з молоком, пряники
    об-рисовий суп, канапки з шпондером
    підвечірок-пряники з молоком
    веч-макарони з цибулькою, морквою і кукурузкою, чай, пряники

    четвер
    сн-макарони з цибулькою, морквою і кукурузкою, кава з молоком, пряники
    об-рисовий суп, оладки з ізюмом
    підвечірок-оладки, молоко
    веч-картопля з цибулькою і шпондером, салат з плавленого сирка з часником

    п"ятниця
    сн-манка, канапки з сирковою намазкою, кава з молоком
    об-картопля з цибулькою і шпондером, салат з плавленого сирка з часником
    підвечірок-яйко, канапки.
    веч-гречана зупа, тертий пляцок з яблуками. чай

    субота
    сн-чай з тертим пляцком
    об-гречана зупа, канапки з шпондером
    підвечірок-молоко з оладками
    веч-смажена бульба з кислим молоком

    неділя
    в неділю доїдаємо все з суботи, а на вечерю якийсь смаколик: запечена скумбрія, або запечені лапки.

    Чоловікові на роботу даю основну страву(макарони, гречка) з смаженим яйком
    Отаке в нас ,,скудненьке,, меню...

    ---------- Додано в 15:55 ---------- Попередній допис був написаний в 15:40 ----------

    Додам, що в часи коли капуста була дешева, дуже часто тушила капусту з овочами, як додаток до макарон, також готувала лениві голубці без м`яса)))
     
  13. panikvarts

    panikvarts Well-Known Member

    Відповідь: Меню на тиждень. Ділимось рецептами. Готуємо смачно, корисно та економно.


    Тема класна. Ми теж закуповуємо продукти на тиждень, але я хіба прикидаю, чого б хотілося, кілька раз бралася так розписати меню, але потім все одно йшло не за планом))
     
  14. Bree van deKamp

    Bree van deKamp Відчайдушна домогосподарка))

    Відповідь: Меню на тиждень. Ділимось рецептами. Готуємо смачно, корисно та економно.

    Хочеться, але їсти помідори по 38 грн якось не тойво)))
    Коли продають вже домашє, то обов`язково купляєм. В мене мала дууууже огірки любить.
    Шпондер мушу брати, бо чоловік снідає в основному канапками, часом бере на роботу. Ми ранніше твердий сир брали, але зараз він ну дууууже подорожчав. Шпондером запаснись перед св`ятом, кум коптив, то нам ще на 2-3тижні вистачить)))
     
  15. byzja

    byzja New Member

    Відповідь: Меню на тиждень. Ділимось рецептами. Готуємо смачно, корисно та економно.

    мого чоловіка салатиком не нагодуєш, тре кавалок м"яса дати, і де дінешся???(((((((((( капуста дорога, до редиски ше тоже шось треба,а за помідори не готова 30грн. за кг давати, то ліпше дійсно якогось мяска куплю...
     
  16. Маруся-мама

    Маруся-мама Нєправільная пчєла! Собіраю нєправільний мьод!

    Відповідь: Меню на тиждень. Ділимось рецептами. Готуємо смачно, корисно та економно.

    Це психологічне. Мій також колись думав, що без м*яса вмре. А ніц... може спокійно наїстись мискою салати. Правда без хліба, то напевне згине.:girl_crazy:
     
  17. Bree van deKamp

    Bree van deKamp Відчайдушна домогосподарка))

    Відповідь: Меню на тиждень. Ділимось рецептами. Готуємо смачно, корисно та економно.

    Мій без м"яса не помре, головне щоб були або макарони, або якась каша
     
  18. arushka

    arushka завжди досягаю мети

    Відповідь: Меню на тиждень. Ділимось рецептами. Готуємо смачно, корисно та економно.

    Дякую всім за меню!
    Що взяла для себе: обід у прикладах меню найчастіше - одна страва + часом "щось погризти". У нас - перве, вторе і кампот:scratch_one-s_head:. Буду врізати пайок, тільки питання, чи наїдаються таким обідом ваші чоловіки? (ну бо мені рипання холодильником з метою "що б з"їсти" обходиться дорожче повноцінної другої страви)
     
    • Подобається Подобається x 1
  19. oops

    oops New Member

    Відповідь: Меню на тиждень. Ділимось рецептами. Готуємо смачно, корисно та економно.

    Arushka в мене те саме. В обід три страви. При чому страви на обід і вечерю мають відрізнятися. Якщо на обід тільки одна страви , то постійне рипання холодильником і фраза "а що б перекусити". І це перекусити - це канапки з мясним або сиром. Що також виходить дорого.
    Взагалі страви варю на декілька днів. Кожний день варю гарнір і ранкові (в основному молочні) каші. А свіжі салатики по сезону. Добре , що маю свій город. В ці дні активно їмо цибульку і салат. За день-два буде редиска. Помідорів-огірків по таких цінах не докупишся.
     
  20. analastanka

    analastanka тень на стене

    Відповідь: Меню на тиждень. Ділимось рецептами. Готуємо смачно, корисно та економно.

    Вже багато років складанням меню на тиждень займається Даша з Білорусі:

    http://menunedeli.ru/

    На її сайті ДУЖЕ багато корисного