Меню на пікнік, шашлики, посиденьки на природі

Тема у розділі 'На кухні', створена користувачем Kasia, 5 Червень 2009.

  1. Kasia

    Kasia Well-Known Member

    так як я страшна оптимістка і вірю що літо до нас таки прийде:girl_in_dreams::girl_smile:, відкриваю нову тему.
    я літня уродиниця, то все святкуємо ДН на природі. хочу дізнатися, що ви як правило берете на такі посиденьки? бо якось все так одноманітно - шашлик, салати овочеві, перекус у вигляді нарізки мясної, пиво, горілка.... хочу чогось нового.
    але давайте більш менш конкретно, типу без пару салатів, пару канапок... домовилися??:girl_in_love:
    то , що я перша.

    з попередніх років і робитиму знову, бо пасувало людям:
    - лаваш з гострою начинкою, пласти змастити, в рулет і охолодити. начинка - сир(творог), помідор, часник, спеції, в блендері змішати, сир плавлений типу янтар +лосось+петрушка.
    - слойки з шпротами, яйком, огірочком соленим.
    - салат грецький

    тепер планую ребра добавити в меню за переписом Дани.

    що переважно берете ВИ?
     
    • Подобається Подобається x 13
  2. Alias

    Alias Well-Known Member

    Відповідь: Меню на пікнік, шашлики, посиденьки на природі

    О, дуже слушна тема.Ми теж плануємо ДН коханого відмічати на природі .
    Поки що буду тільки читати і записувати , а як щось знайду цікаве - поділюсь:)
     
    • Подобається Подобається x 2
  3. Mira_SH

    Mira_SH Well-Known Member

    Відповідь: Меню на пікнік, шашлики, посиденьки на природі

    Kasia, ми берем шашлик, але багато, і бульбу всередині зі салом, завернуту в фольгу.
    Часник зелений, цибульку, хліб, і все.
    Раніше робили ще багато всього, наприклад:
    слойки з м"ясом, сиром, канапки, помідори, огірки, м"ясну нарізку, жарену рибу, могли олів"є теребенити.
    Але чоловіча половина завжди протестувала, що поки до шашлику, то вони його їсти не можуть.

    Тепер тільки шашлик, але з розрахунком, щоб виходило півлітри на брата і по дві бульбини. Всі задоволенні, кубітам готувати менше, а чоловікам апетит не перебитий:girl_crazy:
    Зрештою, то все залежить від товариства, яке зібралося, нашій компанії так оптимально.
     
    • Подобається Подобається x 10
  4. Irus'ka

    Irus'ka Well-Known Member

    Відповідь: Меню на пікнік, шашлики, посиденьки на природі

    Мені би ще на природу смакував салат з грильованих овочів (ви не подумайте нічо такого, я просто чоловіка намовляю гриль добрий купити:girl_haha:). Пробувала такий на Закарпатті - смакота ще та!
    Склад приблизно такий: на грилі припікаєте перець (потім зняти шкуринку!), помІдор, баклажан, часничок, кабачок і так далі (по смаку). Нарізаєте смужечками і заправляєте оливковою олією, сіллю (я ще люблю крапельку цитринового соку і базилік-орегано).
    Ще питали мене як горіхи настромити на шпажку- а нащо? -збоку на тарілочку розкласти гарненько з виноградинами і сирочком, а далі гості собі по смаку най компонують самі.
    Ще з анчоусами шось таке можна придумати (огірочок+ оливка+ анчоус+ сир твердий чи плавлений).
    Про лаваш (теж підгледіла в ужгородській "Кілікії":girl_crazy:) лаваш нарізаєте бажаної величини (можна і руками подерти - так креативно буде виглядати) сир сулугуні+ зелень і \ або овочі, приправляєте, замотуєте в лаваш і... :girl_haha:на гриль.
     
    Останнє редагування: 5 Червень 2009
    • Подобається Подобається x 11
  5. Olenka

    Olenka Well-Known Member

    Відповідь: Меню на пікнік, шашлики, посиденьки на природі

    От і я останнім часом хочу чогось "новенького" (не заїдженого) на природі.
    Ми робили так як Іруська пише: кабачки, баклажани, помідори, цибульку на грилі.
    Останній раз брали не шашлики, а стейки.
    А ще хочу спробувати рибу на решітці зробити.
     
    • Подобається Подобається x 3
  6. Анута

    Анута Well-Known Member

    Відповідь: Меню на пікнік, шашлики, посиденьки на природі

    риба виходить смачна ;) спробуйте
     
    • Подобається Подобається x 1
  7. Wanderlust

    Wanderlust Well-Known Member

  8. Cifalius

    Cifalius Well-Known Member

    Відповідь: Меню на пікнік, шашлики, посиденьки на природі

    В мене у чоловіка також літом ДН, вже декілька років їздимо в цей день в ліс. Моє меню просте:
    - на кожну людину по 250-300 гр м'яска (беру різного (свинятину та курятину), + курячі крила (щоб приготувати першу закуску під горілочку\коньячок)
    - багато зелені ( тархун, петрушка+кріп, базилік...і т.д)
    - беру багато овочів (помідори, огірки, перчик, редиска, все по сизону)
    - готуємо ще баклажани та печериці барбекю
    Цього всього досить...і все виходить найсмачніше.
    П.С: цього року їздили з подругою, так вона брала ще й яйця та бульбу...нічого того майже ніхто не їв. На рахунок салатів, потрібно дивитись по обставинах...вони можуть бути лишніми!
     
    • Подобається Подобається x 5
  9. Un.Known

    Un.Known Well-Known Member

    Відповідь: Меню на пікнік, шашлики, посиденьки на природі

    Дівчата, спробуйте до м"яса зробити цацікі - грецький соус до м"яса і не тільки.

    375 мл натурального йогурту
    2 огірки
    6 зубчиків часнику
    1 ложка винного оцту
    2 ложка оливкової олії
    1 чайна ложка солі

    Огірки почистити, потерти. Відцідити сік, додати йогурт, дрібно нарізаний часник, винний оцет, сіль, перемішати. Додати олію і ще раз перемішати.

    Дуже освіжаюче.

    Якщо береться з собою пересувний гриль (або ж грилюється коло хати) дораджую зробити грінки із звичайного нарізного батона (це хвилина), грінки можна покапати маринадом з м"яса або олією з чілі.

    Можна грилювати шампіони - кожному один-два, купувати великі, в серединку кубик сиру, зелень петрушки.

    Є ще така травичка рукола, котра мені дуже смакує, з горіхово-гострим смаком. Зробіть салат - мариновані шампіньйони (маленькі, ціленькі), зварена телятина, порізана на кубики, (можна замінити грильованим курячим, вгрилювати, порізати і перемішати вже на місті), порізаний кубиками сир. Любителі додають зварені перепелині яйця, я обхожусь без них. Все це покапати соєвим соусом, бальзаміковим оцтом (за смаком), оливковою олією. Рукола до цього салату додається порізана навпіл, може просто бути порвана шматочками, але ні в якому випадку не дрібно.

    Крім того, рукола неабиякий афродізіак. ;)

    "Важкі" майонезні салати я б не радила...

    Згадаю ще щось - допишу...
     
    • Подобається Подобається x 7
  10. Kasia

    Kasia Well-Known Member

    Відповідь: Меню на пікнік, шашлики, посиденьки на природі

    так звітую. шашлик відмінили, ні погоди, ні мої друзі не можуть на вихідні.
    тому усе було вдома.
    умови: місця КАТАСТРОФІЧНО :girl_sad:мало, тому - їмо за манюсім столиком, страви на додатковому столику.
    умова 2: тарілки немає де поставити:girl_crazy:, вечеря пізня -тому -закуски під горілку, мартіні , і далі - солодке.

    1. салат грецький порційно, мясна нарізка +хрін.
    [​IMG]

    2. яйця фаршировані печерицями, профітолі+оселецевий мус, корзинки з салатом з кальмарів, кабачкова закуска.
    [​IMG]

    3. канапка з лососем ( валсного приготування), шпажки різні ( сир, шинка, виноград, оливки, овочі)
    [​IMG]

    фоток солодкого нема - торт трускавковий, морозиво, фрукти.

    п.с. шашлик в суботу маю в Тернополі. готуюся:girl_curtsey: звіт за мною.
     
    • Подобається Подобається x 31
  11. Usmishka

    Usmishka Well-Known Member

    Відповідь: Меню на пікнік, шашлики, посиденьки на природі

    А можна уточнити стосовно того профітолі з мусом? :)
    Ми завжди стараємось брати червону рибу, яку перед тим маринуємо, а закуски-більше стандартно, просто все свіженьке, порізане.
     
    • Подобається Подобається x 2
  12. Kasia

    Kasia Well-Known Member

    Відповідь: Меню на пікнік, шашлики, посиденьки на природі

    так звичайно.

    печете профітолі. тісто як на еклери. викладаєте чайною ложкою.
    мус = оселедець 250гр.+1 плавлений сирочок+3 яйця + майонез трошка і в блендер. модна додати дрібненько різанц цибульку мролоду зелену і кислий огірок на терці дрібній потертий і віджатий.
     
    • Подобається Подобається x 7
  13. ri-a

    ri-a Active Member

    Відповідь: Меню на пікнік, шашлики, посиденьки на природі

    На природу виїжджаєсо частенько, звичайно є шашлики але робимо їх по різному, з різними маринадами, останній раз до свинного м'яса додали сісь, багато спецій, рекомендую фірми Аромікс, купляли в метро, називається "до м'яса" і - "пиво". Мясо має трохи інший аромат, і дуже м'яке і в пиві воно набагато краще маринується ніж в майонезі з кетчупом.
    На грилі готуємо грінки, хліб або батон намазуємо маслом з обох сторін, до масла можна видавити часничок, і на гриль, але потрібно слідкувати за грінками, щоб не згоріли.
    А риба на грилі то взагалі - пальчики оближеш, її непотрібно ні маринувати ні спеціальної підготовки, просто почищену рибу добре натерти спеціями і сіллю з середини і зверху і на гриль, періодично повертаючи. Готується швидко і дуже смачно. Краще брати велику рибу толстолоба або ляща, там менше кісток а якщо карасики то можна ножем зробити декілька прорізів на хребті з обох сторін риби, для того щоб дрібні кісточки просмажились.
    Ще робимо уху, юшка розходиться на ура.
     
    • Подобається Подобається x 3
  14. Siania

    Siania Love Life

    Відповідь: Меню на пікнік, шашлики, посиденьки на природі

    Касю, де твоя совість???:girl_mad:
    Тут може люди голодні сидять! :girl_cray:
    Хочу того всього що в тебе на столі було!!!!!!:girl_sad::girl_sad::girl_sad:
     
    • Подобається Подобається x 7
  15. natorella

    natorella Well-Known Member

    Відповідь: Меню на пікнік, шашлики, посиденьки на природі

    я швидки маринадж роблю в пакеті
    беру пакет (з міцніших) - кидаю туди те шо тра маринувати (крильця, ноги, просто мняско чи рибку) сиплю солі, перцю, приправи (які підходять до того чи іншого продукту) поливаю олією нерафінованою, потім пакет завязую, при цьому стараюсь шоб вийшло повітря, і струшую все разом - і в холодильник. шо10хвилин перевертаю - потім вже пекти - запікати.
    а для крил роблю медовий маринад на 1 кг крил даю - сіль+перець+карі+1 ст ложка розтопленого меду+ трохи олії+базилік+хмелі-сунелі - то всьо в пакет . пекти як хочете - то така смакота - мняяяяяяямм
     
    • Подобається Подобається x 5
  16. kati

    kati Well-Known Member

    Відповідь: Меню на пікнік, шашлики, посиденьки на природі

    ото Кася господинька [​IMG]....таке все файнюче виглядає, мняммммм, тут зараз пів форума напевно облизується[​IMG]
     
    • Подобається Подобається x 8
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  17. Zlju4ka

    Zlju4ka Well-Known Member

    Відповідь: Меню на пікнік, шашлики, посиденьки на природі

    одна половина форуму облизнеться,інша побіжить на закупи й на кухню повторювати ту смакоту)))):girl_smile:
     
    • Подобається Подобається x 3
  18. Tutuka

    Tutuka Well-Known Member

    Відповідь: Меню на пікнік, шашлики, посиденьки на природі

    Тут дівчата за картоплю згадували, але у нас виходило так, що ніхто її не міг дочекатися: наїдались шашликом. Тому цього року на день народження чоловіка я вирішила обійтися без картоплі.
    Замаринувала шашлик, для маринаду перетерла у блендері цибулю мінералкою, сіллю і приправою - на краківському жіночка дуже гарно підбирає. Ще зробила хрін з тертими яйцями, сметаною і майонезом, сир з часником (домашній сир, трошечки масла, майонез, часник, сіль, паприка, мастити канапки), купу овочів, на солодке - фрукти і сирник. І раптом за годину до виїзду на голову звалилося ще п"ятеро гостей! З того горя ми начистили молодої картоплі і трошечки її проварили, а потім спакували ту бульбу у фольгу (зробили великі пакети) і просто розігріли на вогні, поки жарились шашлики. Потім висипали в миску і вимішали з маслом і кропом. Змели все! Причому гості неправильні попались, ще задовго до шашликів розправилися з не тільки з канапками, а й з хроновим соусом і під"їли сирник! :)
     
    • Подобається Подобається x 5
  19. Olenka

    Olenka Well-Known Member

    Відповідь: Меню на пікнік, шашлики, посиденьки на природі

    Я накінець маю трохи часу прозвітувати як пройшов пік нік в честь дня народження чоловіка. На жаль, фото не маю.
    На той день, що ми планували пік нік прийшлось перенести, бо попали з малим в лікарню. Робили аж на наступну неділю, а так як це припало на Петра і Павла, то деякі гості поїхали на празники і тому трохи всього було забагато. Та з погодою нам трохи не пощастило (добре, що були в альтанці), але ще раз переносити вже не було сили.
    Отже меню,
    1. Булочки "Кайзер" з зеленим маслом підсмажені на грилі. (Пішли на ура, буду робити на наступний рік).
    2. Картопля молода зі шпондерком печена (Картопля в нас завжди йде на ура).
    3. Стейки (полядвиця від шиї з ребрами) в гірчичному соусі.
    4. Шашлички овочеві (грибочок маринований, початок кукурудзи, перчик маринований, цибулька маленька маринована, корнішони)
    5. Шпажки чері, моцарела, оливка.
    6. Шпажки сир твердий, огірок свіжий, лосось власного солення, петрушка.
    7. Корзинки з лососевою пастою, креветками і маслинами.
    8. Оселедець під яблучною шубою
    9. Салатка шарова з салерою.
    10. Салат грецький
    11. Овочева нарізка (огірки, помідори, кріп, петрушка, цибулька)
    12. Хліб сільський, батони власного виробництва

    Алкоголь.
    Мартіні
    Глінтвейн
    Горілка (не пили взагалі)
    Пиво (цього року теж не пішло)
    Вино (також не пішло)
    Сливовий японський лікер
    Мигдалевий італійський лікер

    Не алкоголь
    Пепсі
    вода газована
    соки в асортименті :)

    Десерт
    Наполеон
    Шоколадне фондю

    Гості, а головне чоловік, були дуже задоволені. Хочу сказати що для кожної компанії є свої улюблені блюда. У нас, наприклад, картопля печена, пепсі, овочі - ніколи не бувають в залишку, навідміну від алкоголю.
     
    • Подобається Подобається x 10
  20. Ольга

    Ольга Well-Known Member

    Відповідь: Меню на пікнік, шашлики, посиденьки на природі

    Ми на десерт вже кілька разів робити ананаси і банани на грилі! Неймовірно смачно.
    Ананаси зі шкіркою кільцями, посипані цукром обсмажуєте поки цукор не стане карамелькою - запах йде пречудовий від карамелі :)
    банани розрізали вздовж, посипали корицею і цукром - теж на гриль! До того можна хіба лише морозиво!
     
    • Подобається Подобається x 14