меню для малечі після року

Тема у розділі 'Харчування малюків', створена користувачем хельга, 16 Листопад 2007.

Партнер розділу - Львівська група підтримки ГВ:
  1. KAPUCHINKA

    KAPUCHINKA Well-Known Member

    @Dominika просто додавати можна, важливо щоб воно довго не перегрівалося. А ви до тої господині додому їздите чи на базарі купуєте? Хочу когось знайти у кого б можна було купувати, але у мене бзік, ніяких пластикових пляшок, я б навіть сама забирала б, якби у банку наливали, ну і сиру хочу. Зараз у сирних мандрах купую. Добрий, але , думаю, все ж щось вони в нього дають (((
    --- дописи об"єднано, 25 Травень 2017 ---
    @Sonechcko банани даю, просто хочу якогось різноманіття, ну і малий радше їсть банан сам ніж з кашкою.
    --- дописи об"єднано, 25 Травень 2017 ---
    @EineGuteFrau я знаю де в магазині то топлене масло можна купувати, напевно теж не буду заморочуватися.
    Про сковорідки я вичитала, коли хотіла собі антипригарну купити, так і не купила, може є різні виробрики. Може у вас посуд якісь сертифікати має. Ну бо, наразі, в нас, самі знаєте, на ринок може потрапити все, що завгодно і ніхто ні за що не відповідає
     
    Останнє редагування: 25 Травень 2017
  2. Dominika

    Dominika Well-Known Member

    Раз на тиждень вона привозить товар на Винниківський ринок, на Личаківській. До 10 ранку вже все забирають і вона їде додому. Молоко у пластикових)))) Але ми даємо свої, то вона нам в них привозить. В скляних то нереально довезти. Хіба з господарки безпосередньо забирати. Але то Жовківський район.
    Я коли оновлювала посуд, перелопатила тонну інформації про сковорідки. Зупинились на укр. виробнику Біол. Писала про це у відповідній темі. Поки що дуже задоволені.
     
  3. KAPUCHINKA

    KAPUCHINKA Well-Known Member

    Та я знаю, що в скляних нереально, ніхто на таке не погодиться, бо то і важко і розбити легко, хочу спробувати когось знайти щоб з господарки забирати, але поки що в ступорі.
     
  4. Suzi

    Suzi Moderator Команда форуму

    Вам до стрийського далеко?
     
  5. KAPUCHINKA

    KAPUCHINKA Well-Known Member

    @Suzi ні, не далеко.
     
  6. fantazerka

    fantazerka Well-Known Member

    Дівчата, коли ви починаєте давати своїм малюкам-дворічкам помідори і огірки? Зараз ще зарано? І чи даєте сирі помідори, чи лише тушені/запечені?
     
  7. mylifelove

    mylifelove New Member

    Я трошки давала свіжі ,але шкірку зрізала... Але сильно магазинними не захоплююсь... Своіх чекаю домашніх... Нам зараз 1.10

    Надіслано від мого Lenovo A319, використовуючи Tapatalk
     
    • Подобається Подобається x 1
  8. Basyanya

    Basyanya Well-Known Member

    Моя малеча вже по повній програмі їсть, огірки, помідори(малинівку), полуницю. З огірків знімаю шкірку. Магазинні не давала, даю з ринку. Дитині 1 рік і 2 місяці.

    Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka
     
    • Подобається Подобається x 1
  9. MakivkaZ

    MakivkaZ New Member

    Мій синочок вже по повній їсть дорослу їжу, хоч і баночне купую, особливо, коли у гості йдемо, чи до бабусі їдемо. В таку спеку продукти псуються, а так закинула пару пюрешок , і супер. Взагалі, чомусь на природі весь час малий вимагає доїсти) тоже тепер без пюрешки улюбленої - малятко яблучне, не йдемо в парк
     
  10. Cheburulja

    Cheburulja Well-Known Member

    Хто коли почав давати дитяткам печериці?
    Чи печериця - то не гриб, і я зря парюся?
     
  11. Nyashka

    Nyashka Well-Known Member

    До речі про гриби. А звідки інформація про те, що гриби можна з якогось там року? Можети дати лінку? То з ВОЗу ? Бо читаю наразі книжку про харчування малюків (Великобританія), то там гриби з починають вводити після року. Ну і взагалі заборон таких, як у нас нема - з 6 місяців, не все одразу, але потрохи вводять і гриби, і бобові, і арахісову пасту.
    Хтось дає малим арахісову пасту?
     
  12. бетменша

    бетменша Well-Known Member

    то певно тому, що там вживають тільки штучно вирощені гриби, вони легеш перетравлюються. А в нас просто поширене вживання лісових, тому і заборона така тривала. А печеречки магазинні можна і швидше. Мій не їсть, а племінник десь в районі 2-3-х почав
     
  13. Basyanya

    Basyanya Well-Known Member

    А я читаю "Детская кухня" В.Б.Киселева, МедГиз, 1958р. То теж зустріспла в рецептах додати 3г сушених розтертих грибів.

    Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka
     
  14. svoybox

    svoybox Well-Known Member

    Не давала, сама їла, малий (1,4) дістав страшну висипку, ми на гв
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  15. Ludmiloka

    Ludmiloka новенька

    Ні, грибами ми ще не ризикуємо(((( зарано. Ми тільки почали гомогенізоване їсти) учора нарешті знайшли без цукру, солі, без нічого такого вредного - ось так пюрешка[​IMG]
     

    Вкладення:

  16. MakivkaZ

    MakivkaZ New Member

    пошукаємо, я щось не бачила такого у малятко в нашому магазині
     
    • Оптимістично Оптимістично x 1
  17. Dominika

    Dominika Well-Known Member

    Які трав'яна чаї можна трьорічці? Малий не п'є нічого окрім узвару. На травах не розуміюсь, але хочу урізноманітнити пиття. Знаю, що деякі шкодять в такому віці. Хтось може щось порадити?
     
  18. Cheburulja

    Cheburulja Well-Known Member

    Ну... Я не досліджувала. Моя дитина п'є зі мною "Карпатський чай" ромашку, м'яту, мелісу.
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  19. Vittoriya

    Vittoriya Well-Known Member

    Я недавно дивилась по польському телебаченню програму, розповідали про те, що мята дітям шкідлива. І ромшкаа теж ніби. Меліса добре, липа
     
  20. Козенятко

    Козенятко Well-Known Member

    Та трави то взагалі не вивчене питання. Взагалі їх рекомендують більше з профілактично-лікувальною ціллю, а не для пиття кожен день. Ясно, що якщо, дитина десь-колись поп'є того чаю, то нічого поганого в тому не буде. І ще різниця є, чи це йде окремо якась певна трава, чи суміш трав, де кількість трав дозовано саме для приготування чаїв, які можна вживати кожен день.