меню для малечі після року

Тема у розділі 'Харчування малюків', створена користувачем хельга, 16 Листопад 2007.

Партнер розділу - Львівська група підтримки ГВ:
  1. Козенятко

    Козенятко Well-Known Member

    Дівчата, я вже колись писала, але далі мене мучить питання стосовно риби. Ну не хоче моя майже без 1.5 місяця 4 річна дитина їсти рибу. Один раз, чисто випадково спробувала мойву і на тому все. І взагалі дивлюся, що смаки дуже змінилися, капусту обожнювала в любому вигляді, а зараз, не дуже. Сумно то все, бо, що не зготуєш, максимум 1-2 л., і все. Любить канапочки (нечасто) але все ж таки: батон з маслом, сир твердий, московська ковбаса. З перших страв любить борщ і курячий бульйон.
    Всяке запечене, рагу, запіканки, теж-не дуже. Чим годувати дитину? Хоч маю досвід, але всеж таки, можливо поділитися своїми смачними рецептами для діток?
     
  2. Dominika

    Dominika Well-Known Member

    А чому так? Є якесь пояснення? То ж по суті вершки, а вони завжди були основою дуже багатьох "варених" соусів.
    --- дописи об"єднано, 13 Квітень 2017 ---
    @Rona а є якісь нюанси щодо кунжуту, які треба врахувати? Є якісь різновиди чи то один? Треба обсмажити перед тим як давати чи сирий? Алергія на нього буває?
    Я просто людина проста,в "кунжутах" не розуміюсь:girl_crazy:Просвітіть трохи
    І що скажете про кедрові горішки? Корисна річ для малюка і якщо так, то як і коли краще давати?
     
  3. Rona

    Rona Мама-йожик

    @Dominika не треба смажити, нащо руйнувати корисності. Просто перемолоти і їсти. Ніколи не чула про алергії на кунжут. Він буває білий і чорний. Чорний мало де є. Купую білий. Решта знає гугл :)
    Кедрові горішки. Я би давала дуже трошки. Знаю, що якщо їх їсти забагато, може боліти голова. Маркові зернятко-два давала. Горіхи загалом важка їжа і погано травляться.
     
  4. EineGuteFrau

    EineGuteFrau Два з половиною чоловіки і я - щаслива сім'я:*

    Я десь читала, що до трьох років горіхи не перетравлюються дитячим шкт і є дуже важкими для них. Я ще не даю через це.

    Надіслано від мого Redmi Note 3, використовуючи Tapatalk
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  5. Suzi

    Suzi Moderator Команда форуму

    В ознайомчих дозах можна давати. А ще замочувати попередньо.
     
    • Подобається Подобається x 2
  6. Fast

    Fast Well-Known Member

    Та чого ж не буває.
    Дивіться по дитині. Я зі своєю старшою, в якийсь період вже казала, що в неї алергія і на просту воду. Але коли пройшов дизбактеріоз (це був довгий період пиття бактерій і здавання какульок), стало легкіше з алергіями.
    В мене якесь не різноманітне меню з маленькою Софі. Чи то мені так здається.
    Сніданок - каша з пакету (навіть інколи молочна), або вівсянка з чорницею або вишнею.
    Другий сніданок - каша або кукурудзяна (фаворит), або пшенична з м'яском або фрикадельками, або яйком
    Обід - зупа з броколі, або помідорова, або гречана (пісні), + ранішні фрикадельки туди ідуть.
    Підвечірок - макарони з пармезамом, або рис, або гречка. Або йогурт, або кефір. Або все разом.
    Вечеря - каша безмолочна.
    Ще десь сирочок інколи буває, яблучко половинка, печенько, хліб.
    І по суті все. Рибу я не люблю, але інколи мама готує, то дітям даю (переважно хек)
     
  7. KAPUCHINKA

    KAPUCHINKA Well-Known Member

    Та я і не знаю, просто багато разів чула, що варену, смажену сметану їсти не варто, може вершки то ближче до молока, ну і не факт, що якщо вони входять в склад соусів, то це так вже і добре. Зрештою у дуже багатьох рецептах треба якийсь інградієнт треба смажити на оліі, навіть в перших стравах, а смажена олія шкідлива. Я не спец в тих питаннях, намагаюся, звичайно, уникати шкідливого не тільки для малого але й для нас. Я і так кухар не ахті, а ще й не готую нічого смаженого, ніяких зпжарок до супів, та й самі супи і борщ без м'яса, ну бо бульйони теж не радять. Печально трохи воно все виходить. Бо навіть як заходжу в темку 'що ви сьогодні готуєте' то відстків 90 мені не підходить ((( там курятина, там майонез, там плавлений сирок, там смажене, читаю, аж слинка тече (((
    Дівчата, може хтось підкаже якісь смачні варіанти без того всього?
    --- дописи об"єднано, 15 Квітень 2017 ---
    Гугл каже, що треба підсмажити на сухій пательні без нічого до золотистого кольору, тоді найкраще розкриваються корисні елементи, які там є.
     
  8. METAMORFOZA

    METAMORFOZA Чарівна львів'яночка

    Скажіть чи дуже зле, що дитина не їсть мяса? Про рибу то взагалі мовчу((
    Чим можна замінити? Або що таке приготувати, щоб малюк не чув там мяса?
    До 1,3 їв м'ясо, а тепер 1,9 і не можу ні кусочка запхати. Але їсть всі овочі і фрукти, кисломолочку. Я незнаю чи варто переживати чи дати собі спокій і перечекати.
     
  9. maavka

    maavka Well-Known Member

    Мене так само це питання дуже цікавило, цікавить.

    В мене є одна книжка рецептів з пансіонату і там розповідається про один нюанс, при чому в інтернеті такого не найшла. Можна смажити "по соте". Як правило смажити треба цибульку. Пожрібнюєте цибулю (я в блендері, бо дуже плачу), і разом з соком та іншими інгридієнтами (морквою напр.) смажете на сковорідці у соці цибулі. Якщо соку мало можна добавити трошки води. А вже під кінець даєте олію, щоб досмажити, її тоді потрібно зовсім трошки.
    Ну і можна купити рафіновану оливкову олію, вона дуже мало виділяє канцерогенів, бо у ній моножири. Якщо тушити щось можна взяти і Нерафіновану оливкову, при нижчих темпеоатурах вона також підійде. Можна смажити і на маслі вершковому, але там є багато домішок, то його розігрівають, фільтрують і на ньому також можна смажити без шкоди. Таке масло називають гхі. Взагалі всі насичені жири (це тваринні, виняток кокосова олія) є інертними, практично не окислюються, тому на них добре смажити, адже в реакції не будуть вступати, не будуть виділятися канцерогени. Але для дитини не добре смажити на смальці, хоча це кращий варіант, ніж соняшникова олія (соняшникова олія виділяє найбільше канцерогенів при високій темпр.), то ж ідеальний варіант кокосова олія.
    Ця олія як і оливкова дорогі, але я вище описала спосіб, де олії потрібно трошки. Крім того антипригарні Сковорідки, сковорідки з мармуровим покриттям виручають, вони потребують менше олії, ніж звичайні.


    Якщо все ок, дати спокій)
    Язик попопробуйте телячий.
    А ще можна замінити кедровими горішками. Вони містять практично усі (здається окрім одної) амінокислоти і при тому мають рекордну засвоюваність, на 98% засвоюються.




    Колись у селах, да місцевостях де ростуть кедри, коли у мама не могла годувати, дитину догодовували кедровим молоком (його робили або з жмиху або з самих горішок), і діти нормально виростали. Виявляється вони містять дуже багато поживних речовин, які наближують їх до грудного молока. І зараз іноді так роблять, підгодовують кедровим молоком.
    Тобто кедри не можуть особливо нашкодити.
    Ну і на ботаніці ми вчили, що кедрові горіхи насправді, по біологічному, є кедровими насінинами. Просто так вже ведеться в народі, що їх називають горішками


    Sent from my SAMSUNG-SGH-I537 using Tapatalk
     
  10. KAPUCHINKA

    KAPUCHINKA Well-Known Member

    @maavka знову ж таки не все так просто. Масло, виявляється, теж не можна гріти, для того і був маргарин, але в нього зараз теж в якої фігні напхали. За масло тут хтось з дівчат розказував і пояснював що і як.
    Антопригарне покриття дійсно екологічне само по собі, але його можливо приліпити до сковороди тільки при дуже високій температурі, сковорода тої температури не витримує і деформується, тому додають якусь хіматуру, щоб нанести то покриття не сильно розігріваючи. І от коли сковорідка при приготуванні їжі розігрівається до 180-200 градусів ( я точно не пригадую) та фігня якою клеїли то покриття переходить у їжу.

    Я до випічки тепер даю тільки кокосову олію, отак замість вершктвого масла.
     
  11. maavka

    maavka Well-Known Member

    За саме масло точно не скажу, а от фільтроване гхі можна, так щоб практичное без канцерогенів,
    точно, воно спеціально для цього служить.
    Як писала, можна на рафінованій оливковій смажити, також на кокосовому маслі і згалала, є ще масло виноградних кісточок, воно також дуже добре підходить для смаження (на розетці якраз акція півлітри по 114грн, дорого, але для дитинки можна і купити, тим більше я вже писала, я беру трошки олії, бо перед тим в соці тушу).

    А за сковорідки, то не знала, цікаво, а я ними користуюсь. Треба ще в знати, що і як, бо є різні покриття.

    А у випічку я би таки давала масло, воно не ідеальне, як кокосова олія, але шкоди такої великої не буде. Бо все таки кокосова дуже дорога олія, при випічкці всі її властивості і так втратяться, вона просто буде нешкідлива.
    А для смаження я беру вже дорогі олії, бо я їх мало кладу. Якщо буде без антипригарного покриття сковорідка, то трохи більше піде, але все одно небагато. А якщо на всіх, то на смальці смажу, якого в нас і так багато. Це значно краще, ніж соняшникова олія, хоч не так корично, тому і дитині даю, якщо захоче

    Ви ще питались за рецепти без смаження. Я ще роблю звичайні супчики без зажарки, а вкінці даю олію першого віджиму. Гарбузову, лляну, конопляну. Недавно макову пробували давати, смачно. Для дитини принаймі.

    Sent from my SAMSUNG-SGH-I537 using Tapatalk
     
  12. KAPUCHINKA

    KAPUCHINKA Well-Known Member

    @maavka а яке це фільтроване гхі? Вперше про таке чую. Часом так хочеться дерунів, наприклад, чи оладок, чи відбивних, я тепер дуже рідко щось смажу навіть нам, малому взагалі смаженого не даю. Ну супи з зажаркою то не моє, ніколи такого не робила, так що то не проблема ))) і я не така вже й широка господиня ))) печу рідко, так що мені і кокосова підходить.
     
  13. Dominika

    Dominika Well-Known Member

    А чому?
     
  14. maavka

    maavka Well-Known Member

    Я по правді то гхі, ще не робила. Це з індійської (ведичної) кухні, думаю @Rona про це масло має знати. Я так розумію, це берется звичайне масло, топиться і потім якось фільтрується.

    А я навпаки, деруни, котлети, оладки не роблю, не люблю то готувати)
    Я то все в мультиварці тушу (риба, кусочки м'яса, картопля та ін.) , але до того роблю ці зажарки в чаші.

    Можете млинці зробити, там олія на перший блін тільки піде.
    Я також не широка господиня), не печу, все що пекла погано получилось). Хіба у хлібопічці)


    Sent from my SAMSUNG-SGH-I537 using Tapatalk
     
  15. maavka

    maavka Well-Known Member

    Я щось таке читала, що не бажано при високій температурі, а тушити, то норм.
    Ну і зараз такі масла, там підмішують щось. Якось купили таке, що мав запах щось типу амонію, їсти було важко, хоч термін був хороший Напевно ще маргарин можуть підмішувати.
    Треба купувати дороге. А то в мене свекруха купує по 18 грн (якось зайшла в нас за то тема), не вірю, я що таке масло нормальне.


    Sent from my SAMSUNG-SGH-I537 using Tapatalk
     
  16. KAPUCHINKA

    KAPUCHINKA Well-Known Member

    Ох, якби я то все пам'ятала ((( а то запам'ятала, що не можна, так само як про сметану чи ряд інших речей, а чому хто його зна. Про масло, здається, Сніжна десь писала.
    --- дописи об"єднано, 24 Травень 2017 ---
    @maavka та я й не готую ))) може де раз на три місяці зроблю з десяток дерунів чи оладок та й по всьому ))) котлет взагалі не роблю, розвалюються вони мені. Я все варю, або печу в духовці, або у власному соці, або підливаю трохи водою. Ну але така їжа все ж не є така смачна як щось підсмажене, добряче протушене у сметані і т.п. тому може хто здасть які " секрети"

    Чим можна замінити печене яблуко у каші. Висповідали мене сьогодні за ті яблука, що зараз це суцільна хімія, а мацьоп саму кашу їсти не хоче. Що можна додавати крім бананів? Цукру стараюса давати дуже мало, або ще краще не давати взагалі.
     
    Останнє редагування: 24 Травень 2017
  17. Sandoryk

    Sandoryk Well-Known Member

    Моя дитина цілий день би їла м'ясо(курячі відбивні), в іншому вигляді нехоче нічого. Якщо їх смажити на домашньому маслі, це не дуже шкідливо?

    Надіслано від мого LG-H734, використовуючи Tapatalk
     
  18. Dominika

    Dominika Well-Known Member

    Зрозуміло. Ми всю молочку купуємо домашню, в перевіреної роками господині. Масло робимо самі. Даю масло малому до каші вранці і перемащую макарони чи до картоплі. З магазинним я би звісно не ризикнула так часто давати малому.
     
  19. Sonechcko

    Sonechcko Well-Known Member

    А чому не хочете давати банани?
    В нас та ж проблема, почала тільки їсти печені яблука в кінці зими, ще трохи подавала, а зараз не купую ніяких. Перейшли на банани, до того не дуже охоче їх їла. То зараз так виходить, що їмо майже кожного дня.
    Не люблю дуже цей період, домашнє все повиїдали ))) , а магазинне - хімозне ((
    --- дописи об"єднано, 24 Травень 2017 ---
    Стосовно ківі , казала наша дільнична, що мала випадок сильного нітратного отруєння дитини на дільниці. Що ківі дуже обробляють різними засобами, так що краще не давати дітям.
     
    Останнє редагування: 24 Травень 2017
    • Інформативно Інформативно x 1
  20. EineGuteFrau

    EineGuteFrau Два з половиною чоловіки і я - щаслива сім'я:*

    Ось тут є рецепт.
    Instagram post by Іва Завальна▪️мамблог▪️слінги • Apr 17, 2017 at 8:38am UTC

    Я не робила. Але знайшла в магазині, то купила вже готове. Має запах масла із неяскравими нотками горіха.

    Я, до речі, теж майже не смажу на олії. Якщо треба цибульку, моркву чи якусь засмажку або ж соус, то все на воді та соках.

    Єдине, ви мене насторожили із антипригаркою(

    Надіслано від мого Redmi Note 3, використовуючи Tapatalk
     
    • Подобається Подобається x 1