Мегауретер

Тема у розділі 'Дитяче здоров'я', створена користувачем Kateryna Chystiakova, 3 Жовтень 2020.

  1. Привіт!
    У мене 12 тиждень вагітності (вагітність вже друга, планована). Перед тим, як ставати на облік, я пішла здавати комплекс аналізів PRISCA-1. Насамперед, пішла на УЗД...лікар виявив у малюка мегауретер (великий сечовий міхур, дитинка не "пісяє"). Крім того, можлива атрезія уретри... Сказати, що я вийшла "холодна" звідти, це нічого не сказати. Лікар сказав, що це можливо генетичне або на 8-му тижні, щось не правильно заклалося...Толком нічого не пояснив. У вівторок йду на консультацію до генетика, а потім до гінеколога. Зараз ще чекаю на результати аналізів (чи є якийсь генетичний збій). Звичайно, що ж потрібно дочекатися цих аналізів та огляду генетика, гінеколога, але боюсь до наступного тижня не витримаю...ні я, ні мої нерви, ні здоров'я...До слова, перша дитинка (дівчинка 5 рочків) абсолютно здорова!
    Дівчатка, хотіла запитатись, чи хтось з таким стикався? Як це лікується? Який вплив має на малюка, на його розвиток? Бо інфи не так вже й багато (як на диво)...Буду вдячна хоч за крапельку надії... Дякую
     
  2. Тетянка

    Тетянка Well-Known Member

    ДЕ здавали, чому вирішили ці аналізи взагалі здавати?
     
  3. Здавала в Медікавер (Інтерсоно) для того, щоб стати на облік. Тут мене і направили на ці аналізи. Результатів аналізу крові ще не має, але на УЗД було чітко видно збільшений сечовий міхур малюка.
     
  4. Rodionochka

    Rodionochka Безнадійна оптимістка

    А хто робив УЗД?
     
  5. HOPIC

    HOPIC Well-Known Member

    Переробіть узд в рібун ( джамбула чи приватно). Генетика питайте, чи це оперується після народження. В нас хороший центр хірургії патологій новородка на орлика. Це якщо ви не думаєте робити медичний аборт.
     
  6. У Війтович І.В...сьогодні була в генетика, перевірила всі аналізи - каже норма. Але по УЗД підтвердила, що мегацистік. Йду ще в іншу клініку на УЗД з детальним оглядом.
    --- дописи об"єднано, 6 Жовтень 2020 ---
    Ні, про аборт навіть мова не йтиме...це хіба скажуть, що дитинка не доживе до пологів...хоча генетик сказала, що якщо є якісь супутні патології то летального випадку, на жаль, не уникнути... Сьогодні робитиму УЗД ще в одній клініці, буду сподіватись на краще.
     
  7. ZikkA

    ZikkA Well-Known Member

    Ви молодець, що не розглядаєте аборт. Тримайтеся. Хай все буде добре і дитина народиться здоровою.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  8. nikolaeva

    nikolaeva New Member

    Як ваші справи?