Медогляди обов'язкові?

Тема у розділі 'Дитяче здоров'я', створена користувачем klen, 29 Вересень 2011.

  1. Orman

    Orman Модератор-бомба

    Відповідь: Медогляди обов'язкові?

    двійку поставлять?
     
  2. Bree van deKamp

    Bree van deKamp Відчайдушна домогосподарка))

    Відповідь: Медогляди обов'язкові?

    Ми в рік нічого не проходили. Нам дали ті всякі направлення, але попісяти в баночку ми не змогли- були в підгузку. Кров не здали-довго спимо. Дитячого гінеколога не було, він був на якихось курсах. Двійку нам не поставили і ніц не сказали.
    Ми ще взагалі аналізи ні разу не здавали))
     
  3. Veselka alj

    Veselka alj New Member

    Відповідь: Медогляди обов'язкові?

    А в вашої малечі який вік, що ви ще ніразу аналізи нездавали, а огляди хоть якісь проводите??
     
  4. Orman

    Orman Модератор-бомба

    Відповідь: Медогляди обов'язкові?

    великий вік - скоро заміж (я про свою). 2,5 роки. Ні аналізи ні огляди здорової дитини не проводимо. Двійку поставите чи зразу одиницю?
     
    • Подобається Подобається x 1
  5. Bree van deKamp

    Bree van deKamp Відчайдушна домогосподарка))

    Відповідь: Медогляди обов'язкові?

    2,1 А які огляди маєте на увазі? До стоматолога ходим, двічі хворіли грипом, раз отруїлись. Посмаркали, поблювали, понямали цицю і всьо гуд))))
     
  6. cjomcjomka

    cjomcjomka Content - fairy

    Відповідь: Медогляди обов'язкові?

    ні, просто хотілось показати якомусь спеціалісту її складочки на ніжках. У мене по них були питання і часом здавалось, що я через свою нерівну спину нерівно ношу її у слінгу. Раніше була асиметрія невеличка, тепер - нема.
    А зараз Дмитрикові треба медкомісію в школу, Сергійкові в садок. Все одно усі троє ходимо, тож покажу і неврологу її заодно. Тим більше - теж маю питання до спеціаліста. А коли питань нема - то я ніде не ходжу і черг в поліклініці своєю оравою не створюю
    Нещодавно прочитала в Сергійковій кратці, що і йому ті повторні огляди призначали. Але мені-то про те ніхто не казав :) так що у нього тих повторних і нема.
     
  7. Fleshka

    Fleshka Well-Known Member

    Відповідь: Медогляди обов'язкові?

    Ромчик вперше здавав аналізи в 4 з гаком рочки. Коли запалення нагуляв.
     
  8. Gloria Tempus

    Gloria Tempus Well-Known Member

    Відповідь: Медогляди обов'язкові?

    Дівчат, хто розкаже, як то виглядає медогляд перед садком? Яких спеціалістів проходити? За скільки часу до садка і т.п.
     
  9. cjomcjomka

    cjomcjomka Content - fairy

    Відповідь: Медогляди обов'язкові?

    купляєте спеціальну карточку-книжечку для медогляду, і з нею ідете до дільничного лікаря. Він відмітить Вам список спеціалістів, огляд і висновки яких є необхідними. З мед. карточкою і з тою купленою картою прозодите спеціалістів. По проходженні оглядів спеціалістів дільничний пише загальний висновок і переписує до "садочкової" карти щеплення, дає Вам скерування на аналізи для дитини.
    Медогляд дійсний півроку. Результати загальних аналізів крові та сечі - також. Результати аналізу калу на яйця глист - не памятаю, щось до місяця. Результати шкребкі на ентеробіоз - 3 дні
     
  10. Made in USSR

    Made in USSR Well-Known Member

    Відповідь: Медогляди обов'язкові?

    Дівчата, хто в курсі? Чи можна пройти медогляд в приватному медичному центрі?
    Ми маємо комісію в садку на днях і до неї пройшли медогляд в поліклініці, а логопеда в приватному центрі. А нині мені кажуть що печатка центру не підходить, т реба логопеда з поліклініки. Наскільки законна така вимога?
     
  11. KUSJ

    KUSJ мрійлива

    Відповідь: Медогляди обов'язкові?

    дівчатка підкажіть чи то "смертельно" як печатка на довідці з медогляду трошки від води розпливлася, маю надію що наново не потрібно робити?
     
  12. Khaleesi

    Khaleesi Well-Known Member

    Відповідь: Медогляди обов'язкові?

    Нам минув рік, але в поліклініці, в сімейного(дитячого) не були ще ні разу. Декілька раз викликали педіатра додому, ходили до невропатолога в Чорнобильську. Прививок ще не робили і напевне не будемо. Підкажіть будь ласка, як тепер діяти? Якщо підемо перший раз, то направлять нас по всіх лікарях, чи як? Потрібно буде здавати якісь аналізи? Чи обов'язково писати відмови від прививок?

    Надіслано від мого GSmart Aku A1, використовуючи Tapatalk
     
  13. barsiko

    barsiko New Member

    Відповідь: Медогляди обов'язкові?

    Хочу запитати на рахунок ортопеда. Чи потрібно з 10-місячною дитиною показатись? Чи є потреба купувати ортопедичний килиок, якщо в дитинки все гаразд?
     
  14. Khrystik

    Khrystik Хороша дівчинка :)

    Відповідь: Медогляди обов'язкові?

    скажіть, а то конче треба в 1 рочок проходити медогляд +всі аналізи здавати?
    бо в нас розформували дитячу поліклініку і там зараз такий бардак коїться. крім того не хочу зі здоровою дитиною там шастати і щось підхопити.
    то дуже-дуже обов*язкого отих лікарів проходити, чи ні?
     
  15. Khaleesi

    Khaleesi Well-Known Member

    Відповідь: Медогляди обов'язкові?

    Ми не проходили, ні в рочок, ні в 6 місяців, ні в 3. І взагалі карточку маю вдома. При потребі викликаємо педіатра додому. Я все збираюсь в ту поліклініку і ніяк зайти не можу. Але в нас навіть не дитяча поліклініка, на облік встають до сімейного лікаря.
     
  16. Khrystik

    Khrystik Хороша дівчинка :)

    Відповідь: Медогляди обов'язкові?

    та в нас вже теж:girl_devil:
    вже тут писала як нас сімейний лікар оглядав і казав 1річній Катрусі дихати глибоко, щоб він послухав легені:8:
    тому я і не хочу туди потикатися навіть. от думаю змінити сімейного на когось більш адекватного. і тут власне думаю чи відсутність медогляду нам не завадить...
     
  17. Khaleesi

    Khaleesi Well-Known Member

    Відповідь: Медогляди обов'язкові?

    Ми навіть на обліку не стоімо, бо перші 2 місяці жили за іншою адресою. Ходив чоловік одного разу до сімейноі слухатись, то вона сварилась, чого дитині прививок не робимо. Казав, що якась трохи неадекватна. То я тепер взагалі не хочу йти. Але колись все-таки прийдеться піти.
     
  18. Isa

    Isa Well-Known Member

    Відповідь: Медогляди обов'язкові?

    А ми ходили як по свячену воду,і в два тижні була в на лікарка,і в місяць, і в два...і то кожний раз - "все добре,але в очки покапайте капельки,в носик теж,в ротик попшикати не завадить,вітам д по 3 краплі щодня,обов'язково узд суглобів і т.д." То так бісить!!!
    То зараз,чесно,нема навіть бажання йти(
     
  19. lyanysya

    lyanysya Well-Known Member

    Відповідь: Медогляди обов'язкові?

    в нас така сама історія, здавати аналізи всякі(
    дитина моя так боїтся лікарів, що я неприставляю яки це для неї буде стрес(

    Але напевно непіду, немаю бажання) та й дитину нічого не турбує)
     
  20. fantazerka

    fantazerka Well-Known Member

    Маю питання. Наскільки мені відомо, пологовий будинок має передавати дані про народження дитини в поліклініку за місцем проживання або прописки мами (я наголошувала, щоб подавали дані за місцем фактичного проживання). А після виписки має прийти педіатр з тієї поліклініки на огляд.
    Так от: до нас ніхто так і не приходив (дитині вже більше 2-х місяців). Недавно я подзвонила в поліклініку, до якої належу за місцем проживання, - мені сказали, що оскільки я не приносила виписки з пологового - то вони й не знали нічого про існування моєї дитини. Питання: чи може таке бути, що пологовий не надав необхідні дані в поліклініку?
    Тут ще такий нюанс, що я сама не перебуваю на обліку в тій поліклініці, а обслуговуюсь (по заяві) в іншій, яка територіально ближче (і в сімейного лікаря, і в ЖК). Але навряд чи це має значення.