Медогляди обов'язкові?

Тема у розділі 'Дитяче здоров'я', створена користувачем klen, 29 Вересень 2011.

  1. klen

    klen Well-Known Member

    Незнаю де запитати, то створила нову тему.
    Маринці скоро місяць і з поліклініки почали кумарити, щоб ми обов"язково прийшли на мед огляд.
    Я туди пертися не маю ніякого бажання. Але зовсім сваритися і псувати відношення з педіатром теж не хочеться.
    От власне питання як можно культурно відмовитися від тих оглядів?
     
  2. Osya

    Osya Active Member

    Відповідь: обов"язкові мед огляди?

    Я в місяць ще пішла, вистояла довжилезну чергу, а тепер три маємо і я навіть не думаю туди йти, карточку забрала, і йду до знайомого педіатра, по рекомендаціях до ортопеда та невролога, і кров здавати не буду. Навіщо?
     
  3. Donata

    Donata Active Member

    Відповідь: обов"язкові мед огляди?

    діти до року в поліклініці обслуговуються позачергово, прирівнюються до пільгової категорії, майте то наувазі на наст. раз.
    Я в місяць сходила з донею, а потім не ходила, сказала, що не бачила потреби в тому.
     
  4. natka75

    natka75 Well-Known Member

    Відповідь: обов"язкові мед огляди?

     
  5. cjomcjomka

    cjomcjomka Content - fairy

    Відповідь: обов"язкові мед огляди?

    в 2 міс малого я зайшла в поліклініку і сказала: на вулиці холодно, ходить грип, не буду ходити на огляди. Лікарка тільки і: "... еее... ааа... а важити?" Я кажу, вдома буду важити. І прийшли потім аж в півроку.
     
  6. klen

    klen Well-Known Member

    Відповідь: обов"язкові мед огляди?

    Та я от теж сказала одразу що не хочу по поліклініках ходити. На що мені "у нас обов"язкові щомісяцні огляди. Як не зараз то щоб через місяц прийшли"
    Ну то я не наполягала далі. Буду за 2 тижні бачити. От вирішила тут попитатися як би то так відмовитися але щоб стосунки не псувати.
    То получається можна просто наполягати що не бачу сенсу йти і все? І ніхто дзвонити-вичитувати-сваритися-наполягати не буде?
    Йти туди бажання не маю. Вже зі старшою до тих "спеціалістів" ходила. "никакой пользи кроме вреда" Зі старшою ми просто переїхали і "загубилися" коли їй дось пів року було. А до того ходили на ті огляди. А зараз взагалі не хочу йти.
     
    Останнє редагування: 29 Вересень 2011
  7. Osya

    Osya Active Member

    Відповідь: обов"язкові мед огляди?

    У хірурга так написано, а от в невролога тільки діти чорнобильці, тому мами і не пускали мене :girl_feminist:
     
  8. Donata

    Donata Active Member

    Відповідь: обов"язкові мед огляди?

    я не писала, що мою дитину не оглядали спеціалісти взагалі, але то робили дитячі лікарі, яким я довіряю. А возити щомісяця дитинку, щоб її поважив та поміряв перепрофільований сімейний лікар, який не знає як до такої мацьопи підійти не бачу потреби. В старшого сина була дитячий лікар, тому маю з чим порівняти.
    Не може бути в одній установі в різних лікарів різні порядки, то вже власна ініціатива. Наступного разу запитайте в реєстратурі, чи діти до року обслуговуються позачергово. В 2 поліклініці на Симоненка такі оголошення з переліком пільговиків на кожному поверсі розвішені, дітки до року там вписано, мені про це лікарка років 6 тому сказала.
    можете заготувати фразу "немає наразі можливості до Вас прийти. якось іншим разом". мені не дзвонили і не вимагали появитись, лише на рах. прививок діставали, поки не написала їм відмову, бо не хотіла медсестрі та лікарю неприємностей.
     
    Останнє редагування: 29 Вересень 2011
  9. Osya

    Osya Active Member

    Відповідь: обов"язкові мед огляди?

    А ще мені не подобається, що дитинку потрібно в кожному кабінеті роздягнути а потім вдягнути, ну і заспокоїти, бо в мене не дуже любить вдягатися. :girl_sad:
     
  10. algo

    algo СуперМодератор) Команда форуму

    Відповідь: обов"язкові мед огляди?

    Поки ходила, бо цікаво важити її.зимою не думаю що ходитиму. там хворі дітки, холодно!. правда кажуть що в моєму будинку сімейний кабінет відкриють, де наш педіатр прийматиме. може буду ходити. подивимось. я ж не мушу пити те що каже лікар типу вітаміну Д чи імунофлазіту. але в огляді дитинки не бачу нічого поганого.
     
  11. YaOlko

    YaOlko New Member

    Відповідь: обов"язкові мед огляди?

    Зараз малій майже 3 місяці. Були у лікаря 1 раз у півтора - поміряли, поважили. В кожному кабінеті одягай-роздягай, через це дитина плакала всі 2,5 години,що ми перебували у поліклініці. Стосовно того,що дітей до року обслуговують позачергово - так, але що робити коли з тобою у черзі стоять такі самі мамочки з немовлятками як і в тебе? Переді мною було ще 4ро таких самих як ми з різницею у віці +- 2 тижні - і всі ВЕРЕЩАЛИ! Просто хор! Про щеплення нам сказали,що вакцин немає. От і роби що хоч. Добре, що в мене це 2га дитина і маю деякий досвід і не потребую особливо порад лікаря... А от щеплення все ж зробити вартувало б...
     
  12. lerucha

    lerucha Member

    Відповідь: обов"язкові мед огляди?

    Я мамочка лінива, вожу малого на огляд раз в пів року, і то після того, як дільнича почне кіпішувати. В перший раз ми були в неї в місяць, що казати, як я зважила малого дома він важив 4 кг. а там через пів години 3,100? Я здивувалася, не може бути, а лікарка мені - ну тут у нас плюс-мінус 300 грам:girl_impossible: у мене не було слів.... В другий раз я прийшла в пів року, написала відмову від щеплень, вона єхидно запиталась, чи знаю я що тепер відповідальність за хвороби дитини несу тільки я, я в тому жтоні запиталась, хто її несе, якщо зроблять щеплення, часом не знову я?, сходила до хірурга, який "ввічливо" пробурчав - чого приперлися, якщо скарг нема... І зробила висновки, що це ходіння мені не потрібно, а напрягатися щомісяця, щоб вони поставили собі галочку, раптом їх перевіряти будуть, я не збираюсь, маю нормального педіатра, до якого звертаюсь по своїх питаннях, а решта хай горить синім полум'ям
     
  13. Nastylove

    Nastylove Well-Known Member

    Відповідь: обов"язкові мед огляди?

    Ми теж вже 3 рази були на оглядах. В 1 місяць дивилися окрім педіатра ще нервопатолог і хірург але ні по яких кабінетах ми не ходили і в чергах не стояли, вони самі до нас заходили, все швиденько подивились і все. Цей раз була біля кабінету невеличка черга (людини 3), ми стояли чекали поки лікарка звільниться, підходить жіночка з дитинкою десь рочки 3 і каже : "Я тут чергу займала", я ій кажу, що ми без черги йдемо, бо ми грудні, і Ви повинні розуміти, самі ж були в такомому віці!. Вона була зовсім цим не задоволена, але пропустила нас. Тому з оглядами проблем не маємо. А що в 3 місяці теж всі спеціалісти повинні оглядати? Нам за це ніхто не казав!
     
  14. SoLana

    SoLana Well-Known Member

    Відповідь: обов"язкові мед огляди?

    Тільки згідно якогось документу, щеплення робиться в день "здорової дитини", чи якось так. А у нас в поліклініках є такі дні? Нема. Є маленький коридорчик і 20 сопливих діток (це в нас в Рясне поліклініка з двохкімнатних квартир)
     
  15. Natalya

    Natalya Well-Known Member

    Відповідь: обов"язкові мед огляди?

    А чого ж вони верещали??? Розумію старшим в черзі нудно/страшно, а немовлятам яка різниця де бути з мамою?
     
  16. natorella

    natorella Well-Known Member

    Відповідь: обов"язкові мед огляди?

    до нас наст дня після виписки прийшла лікарка, подивилась. сказала шо прийде медсестра в понеділок, забере довідку з пологового, зробить книжку
    а ніхто не прийшов
    ото в місяць сходжу, віднесу їм тоту бамажку, зважу для бабів дитину)) і до відзеня
     
  17. Відповідь: обов"язкові мед огляди?

    Нашій дитині рочок. Досі нами взагалі лікарі не цікавилися, не приходили навіть у перші місяці, хоч картку завели. На огляди ми не ходили жодного разу. Про щеплення ніхто не питав, не дзвонив. Як малому було 3 місяці, то вирішила сходити глянути, де наша поліклініка і хто наш дільничий, взяла телефон її на всяк випадок. Дільнича виявилась абсолютно пофігістичною особою, спізнилася на роботу на 1,5 години, зі мною говорила хвилин 10 від сили і дитиною особливо не цікавилась. Правда, за кілька місяців ми таки вирішили покликати її додому, коли малий заслаб. То був єдиний раз за рік коли нас оглядав дільничий. Важимося вдома, беремо ваги у сусідів. Зросту не знаємо :)
     
  18. Osya

    Osya Active Member

    Відповідь: обов"язкові мед огляди?

    А чому? Ми міряємо сантиметровою стрічкою.
     
  19. bilo4ka

    bilo4ka Well-Known Member

    Відповідь: обов"язкові мед огляди?

    А нам дуже "повезло" з лікаркою! До неї черг немає, ніразу не стояли, бо вона здається трошки тупувата ( вибачаюся якщо обідила , але інакше не скажеш) і до неї ніхто не хоче ходити. От і я думаю від неї перевестися до іншого лікаря. До 6 міс. ходили важитися і мірятися.. питається чого? Сама незнаю, було цікаво скільки важить, хоча зрештою, можна було і вдома поважитися) Нічого толкового нам лікар не сказав, швидше навпаки. Якби слухала, то дитину вже б залікувала наніц) За прививки (як не дивно) ніразу не згадували.
     
  20. хельга

    хельга Найгарніша форумляночка

    Відповідь: обов"язкові мед огляди?

    Чоловік називає ці медичні огляди ТО (техогляд ;) )
    З Данилом я ходила до півроку, а потім зима почалась і я прийшла з ним аж в 10 місяців і тільки тому, що треба було справку на плавання. А планувала прийти з ним в рік. Те, що я неиходила пояснила, що зима, холодно, віруси.

    З Тимофієм була в 1 і 2 місяці, потім в 3 була така спека на вулиці (вже о 9 було близько 30 градусів) що я навіть і не думала мучити дитину в спеку. Медсестра зауважила, що в 3 треба було прийти, бо треба до спеціалістів йти. Все ж таки я прийшла за 5 днів до 4-ох місяців. Лікарка в нас ніби нічого така. Каже якщо хочете до невропатолога і окуліста, ідіть, але можете і не йти якщо проблем не бачите. Я пішла тільки до ортопеда. Ну і звичайно проблему знайшли. Ніжки файні, рівні складочки, але розводяться сильно, так не мають і послали нас на масажі. Але я не пішла, бо сама роблю і масаж і динаміку.
    Отак завжди - проблему знайдуть. З Данилом невропатолог щось собі придумала, виписала сечегінні різні. З тим діагнозом іздили в інше місто в обласну лікарню де ті діагнози зняли.
    Ще може один раз піду і все. Бо хороших дитячих спеціалістів в нас нема і виписують всяку всячину на всяк випадок. Добре, що в мене мама лікар, то мажу фільтрувати все, але деякі ведуться.
    Ну і з щепленнями зараз не пристають, бо їх нема. Лише медсестра у нас дуже жаліслива до вакцин, і завжди каже, що шкода, що не попали на партію БЦЖ, бо тепер знов нема і тепер тільки через манту робити....та ну його.

    А взагалі мені в якійсь мірі навіть цікаво ходити в поліклініку. Наслухаюся перлів, поспостерігаю за поглядами на наш слінг і тп.