Медична реформа

Тема у розділі 'Ой слаба я, слаба я...', створена користувачем Багіра, 25 Жовтень 2017.

  1. Miss Sixty

    Miss Sixty Double Boy Mama

    Ми не попереджали про розірвання договорів на дітей. Більше того, наразі наші з чоловіком декларації залишилися в попереднього лікаря.

    Надіслано від мого Mi 9 SE, використовуючи Tapatalk
     
    • Подобається Подобається x 1
  2. MalvinkaLv

    MalvinkaLv Well-Known Member

    У нас дитяча і дорослі декларації в приватній клініці (Мініполіклініка і Вулик). Підписувала з ними, в першу чергу тому, що наші сімейні живуть в нашому дворі, зручно наприклад, якщо потрібно ввечері чи у вихідний оглянути дитину, сімейна в сусідньому під'їзді.
    Загалом, підписуючи декларацію з приватною клінікою, фактично безкоштовно ходите до них на огляди. Не знаю, можливо так і в державних, не стикалась, у нашій клініці якщо наша сімейна у відпустці чи захворіла чи просто зайнята іншими оглядами, можна звернутись до іншого педіатра/терапевта по своїй декларації.
    Повідомляти попередніх сімейних про розірвання декларації з ними не потрібно, це відбувається автоматично в момент підписання декларації з новим лікарем, їм приходить повідомлення
     
    • Подобається Подобається x 2
  3. synuchechka

    synuchechka Well-Known Member

    Привіт!
    Потрібен сімейний лікар для підписання декларації у поліклініці на Чупринки.
    Чи може хтось порадити адекватного і хорошого лікаря?