Медична реформа

Тема у розділі 'Ой слаба я, слаба я...', створена користувачем Багіра, 25 Жовтень 2017.

  1. Materynka

    Materynka Well-Known Member

    Власне тому я була проти такої системи з самого початку. Так тут ще й питання завантаженості пацієнта, не кожен має можливість відпрошуватися з роботи лишній раз, щоб тільки взяти скерування до вузького спеціаліста.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  2. sherry

    sherry Well-Known Member

    Туберкульозна лікарня, позвільняли всіх кого могли, на 60 ліжок з відкритою формою туберкульозу 1 медсестра і 1 санітарка. Як як вони можу вчасно прибігти до хворого якщо у нього почнеться кровотеча???? а якщо в декількох?
    За кожен виставлений діагноз туберкульоз і скерування на стаціонар прибігає начмед і вопить що у нас туберкульозу немає, де лікарі "його понабирали".
    Бо поступила вказівка туберкульоз не ставити, вказівка зверху....
    Лікарі не слухають, то погрожують звільненням
     
    • Співчуваю Співчуваю x 4
  3. Lathorien

    Lathorien Well-Known Member

    була в поліклініці. зараз замість електронного запису на сайті Реєстратура працює інша платформа - HELSI. Я так розумію, що тільки впроваджується, але опцій має бути більше.
     
  4. Raven

    Raven Мама малятка

    @Lathorien, набагато більше. Там можна записуватися до лікаря, міняти декларацію і тп.
     
    • Подобається Подобається x 1
  5. Happy Fiancee

    Happy Fiancee Well-Known Member

    А хто вже проходив такий етап, як воно в новій медичній реформі виглядає?
    Народжується дитина. В пологовому дають виписку, яку раніше відносили у свою поліклініку. І дільничий (сімейний) лікар перший місяць приходив додому до дитини. Тепер декларація підписана не за місцем проживання. Чи існує патронаж як такий? Чи його взагалі відмінили? Якщо існує, то куди звертатися: до того з ким в дорослих підписана декларація чи за місцем проживання?
     
  6. Rodionochka

    Rodionochka Безнадійна оптимістка

    @Happy Fiancee, в мене просто), декларація майже по місцю прописки. Але таке питання: воно Вам треба, той патронаж? Я б подзвонила до лікаря, з яким декларація і проконсультувалась. Ну і можливо, що таки разок прийдуть за місцем прописки.
     
    • Подобається Подобається x 1
  7. Happy Fiancee

    Happy Fiancee Well-Known Member

    @Rodionochka та я для загальної інформації питаю. Медсестра з сільської амбулаторії живе поруч, ми періодично спілкуємося. Я не маю особливого бажання в тих відвідинах. Лікар, з якою в нас декларація, точно до нас не поїде. Тому цікаво як то тепер є.
     
  8. Ripka

    Ripka Well-Known Member

    Має відвідувати лікар, з яким підписана декларія, в моєму випадку я спілкувалась по телефону і нас не відвідували але то на розсуд лікарки. Дзвонила лікарка, яка по прописці ( то ій принесли повідомлення про новонароджену) і питала про декларацію, я відповіла з ким підписана, вона собі занотувала десь.
     
  9. Shapokliak

    Shapokliak Well-Known Member

    Певно спочатку треба підписати декларацію на "нову" дитину, вона ж автоматично не з'явиться в системі. Це може бути інший лікар, ніж у батьків чи старшої дитини, але то вже як кому зручно. А тоді вже домовлятися про порядок відвідування (хто до кого і як часто). Мої діти народились ще до реформи, то до меншої прийшла лікарка з поліклініки на другий день по виписці(не наша, а яка була вільна). Ще десь за тиждень - медсестра. То було все, далі ми ходили на планові огляди. В карточці тих патронажних візитів значно більше записано :girl_haha:. Але медсестра сказала, що я і так вже досвідчена мама і в їх порадах нема потреби, а як щось буде треба, то я сама їх знайду.
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  10. Happy Fiancee

    Happy Fiancee Well-Known Member

    @Shapokliak та от власне, що в перший місяць життя дитини я не побіжу підписувати декларацію. Навряд чи я і з дому сильно буду виходити.
     
  11. svoybox

    svoybox Well-Known Member

    але ж вам потрібно буде взяти довідку в сімейного, яка подається при виписці в ПБ, в той же час можна і декларацію підписати, якщо вже свідоцтво є
     
  12. Happy Fiancee

    Happy Fiancee Well-Known Member

    В ПБ потрібна якась довідка при виписці? А то відколи? Я минулого разу нічого такого не подавала в пологовий. До реформи, 3 роки тому. Та і зараз не чула, щоб родичі бігали до сімейного за довідками, щоб породілю виписали...
     
  13. svoybox

    svoybox Well-Known Member

    мені 3 рази таку довідку носили, в різних містах в різні роки, до і після реформи
     
  14. Fiancee

    Fiancee Well-Known Member

    То, можливо, Ви маєте на увазі довідку з пологового, яку несуть у поліклініку про те, що Ви народили? Там вказується, коли народили, які були пологи, відомості про новонароджену дитину. А не довідка від сімейного?


    Надіслано із мого iPhone за допомогою Tapatalk
     
    • Подобається Подобається x 1
  15. svoybox

    svoybox Well-Known Member

    так, а натомість сімейний пише писульку, що він повідомлений, що в нього на дільниці народилась дитина і тим її бере на облік до себе, якось так. Тоді дитина переходить від неонантолога з ПБ на відповідальність сімейного.
    Я ні разу не бачила тої писульки, тому дослівно не знаю, що там пишуть
     
  16. Happy Fiancee

    Happy Fiancee Well-Known Member

    От за таке знаю, а що в пологовий ще щось треба нести, то вперше почула. Мені давали в пологовому дві довідки: одну для сімейного, другу для гінеколога, щоб ще лікарняний продовжили через КР.
    От тому виникло питання про патронаж. Якщо я віддам довідку сімейному, з якою декларація, то звідки за місцем прописки будуть знати про мене і про дитину.
     
  17. Eva Reni

    Eva Reni Well-Known Member

    Я народжувала у листопаді. У пологовому приходила медсестра запитувала дані про сімейного лікаря з яким підписана декларація, ПІБ і адреса поліклініки. Заносила дані собі в зошит і пояснювала це тим, що дані по дитині безпосередньо з пологового передадуться цьому лікареві.
    Лікар з яким в мене підписана декларація, не по місцю прописки.
    Після виписки ніхто не дзвонив з поліклініки( по місяцю прописки) і відповідно не приходив.
     
    • Інформативно Інформативно x 2
    • Подобається Подобається x 1
  18. MalvinkaLv

    MalvinkaLv Well-Known Member

    Зараз запроваджується система Е-малятко, включає багато послуг в електронному вигляді в пологовому. Поцікавтесь, може відразу і декларацію підпишете
     
  19. Багіра

    Багіра Well-Known Member

    підкажіть достойного лікаря, з яким можна укласти договір дорослому (район вул. Виговського або приватні клініки)
     
  20. aknytsU

    aknytsU волошкова...)

    Чи має хтось підписану декларацію в приватній клініці (дитина чи дорослий)? Як вам?

    У зв‘язку з переїздом планую змінити сімейного лікаря для нас з чоловіком і педіатра для малих.
    Чи треба попередити теперішніх лікарів, що декларація з ними розірветься? Загалом, я була задоволена їхніми послугами і не змінювала б, якби не відстань.