Медична реформа

Тема у розділі 'Ой слаба я, слаба я...', створена користувачем Багіра, 25 Жовтень 2017.

  1. Багіра

    Багіра Well-Known Member

    загальні питання - цього року можна я так розумію ще міняти лікаря в якого підписав, а наступного року можна буде раз в рік? раз в півроку?

    хто підписував в приватному закладі - я так розумію, що направляють вони до невролога/гастроентеролога/ітд або в свою приватну клініку платно або в державну по бажанні.. (принаймі я дзвонила в одну з клінік то саме так пояснили)
    хтось на практиці мав такий досвід? лікар з приватної клініки може направити до кого захочеш?
    чи як саме попасти до спеціалізованих лікарів тепер?
     
  2. sherry

    sherry Well-Known Member

    Медична реформа в дії - свекор попав в реанімацію, там нема нічого, все купуємо, бінт, крапецьниці, антибіотики... Ціни захмарні, я в шоці. Колись хоч щось було в реанімації, зараз немає нічого. А якщо нема грошей, то що робити?????? Вмирати???? Щодня + - 4000грн!!!! Як??? Як можна вижити???
    Лікарі лікують, як мають ЧИМ, навіть нічого зверх того не хочуть. Але де взяти гроші на таке лікування????
    Я в шоці....
     
    • Співчуваю Співчуваю x 4
  3. Kroshka Enot

    Kroshka Enot Well-Known Member

    @sherry
    Та сама ситуація на швидкій.
    На минулому тижні була потреба звернутись на швидку, в родича була травма, яку потрібно було хірургічно зашивати.
    Написали список, що купити в аптеці.
    Ми в шоці, тому взагалі не дивились, що там в тому списку; провізор чи то не добачила, чи що, але поклала 1 лейкопластир замість двох (мова йде не про рулончики, а про такі поштучні маленькі лейкопластирі, якими заклеюють невеликі порізи або мозолі).
    То хірург відправив назад в аптеку, і приступив до зашивання тільки після того, як отримав той нещасний лейкопластир.
    І то 8-ма лікарня, я думала, що вона одна з найкращих в місті.
     
  4. sherry

    sherry Well-Known Member

    @Kroshka Enot саме там і лежить свекор, то жах.

    Як можливо лікуватися, коли зп 10000??? А день в реанімації 4000???
     
  5. Orman

    Orman Модератор-бомба

    @Kroshka Enot @sherry а що раніше не так було?

    Теж все зажди самі купували. Хіба одного разу сестра влаштувала страшний скандал, то принесли своє (і то це було не у Львові).
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 3
  6. Kroshka Enot

    Kroshka Enot Well-Known Member

    Дякувати Богу, не маю великого досвіду в цих питаннях, крім минулотижневого випадку, лише раз була на швидкій.
    Мені видаляли зуб, в процесі виникли труднощі, після видалення чомусь довго не хотіла спинятись кров, і я зімліла в авто по дорозі додому (видаляли в меді, дім - неподалік від КЛШМД (лікарні на «Топольній».)
    Чоловік привіз в ту швидку, що на «Топольній».
    То виявилося, що тиск нижче плінтуса, мені щось кололи, то і шприц і препарат був їхній. І я взагалі була подивована, лікар через пів години вийшов в коридор, де я приходила до тями (від госпіталізації відмовилась), і поцікавився, як почуваюся, переміряв тиск.
    Хоча чутки ходять, що це найгірша лікарня у Львові.
     
  7. HOPIC

    HOPIC Well-Known Member

    Я вас здивую, коли скажу, що в дитячій лікарні всі ліки на операцію купуєш за списком? У військовому госпіталі у винниках? І це далеко ДО реформи. Коли віддаєш пару банок відліплячки до пластирів і розумієш, що їм би ящик, бо шкіра немовлятка ті термоядерні пластри не витримує.
     
  8. sherry

    sherry Well-Known Member

    раніше реанімація мала хоч щось, з елементарного.
    --- дописи об"єднано, 2 Січень 2019 ---
    А ви вважаєте що то нормально, що в реанімації немає нічого? що тебе врятують, можливо, якщо будете мати космічні суми грошей?
     
    Останнє редагування: 2 Січень 2019
    • Подобається Подобається x 1
  9. marianast

    marianast Well-Known Member

    Ні, не нормально. Але так було завжди. Те, що раніше були пластирі, бинт і шприци погоди гаманцю не робить, все рівно всі медикаменти купувались коштом пацієнта. В 12 році оперували сина, в 14 батька, в різних лікарнях, але купували ми самі все за списком.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 4
  10. Ari

    Ari Well-Known Member

    Нажаль так є, приклад - свекор кілька років тому потрапив в реанімацію кардіологічного відділення на кульпарківській, була надана екстренна невідкладна допомога у вигляді ліжка і якогось датчика і все... В людини інфаркт, а лікар чекає родичів, які можуть і не встигнути навіть привезти гроші або ліки, а ще можна писати і писати. А от мама моя коли мала вибір між обласною і районною по швидкій лягла в районну, то там найнеобхідніше вже мають ті ж шприци, розчини і т.д.
     
    Останнє редагування: 2 Січень 2019
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  11. Annyuta

    Annyuta Well-Known Member

    Я недавно була приємно здивована, попавши на орлика з малим, у нас не просили купляти нічого (антибіотики, шприци, капельниці - було), хіба допоміжні препарати типу бактерій і катетер. Єдине казали темп. збивають тільки уколом, якщо є нурофен чи панадол то краще дайте самі. Напевно виключення, бо усі попередні потрапляння в лікарню, були зі списками
     
  12. Rosynka

    Rosynka Well-Known Member

    Ми давніше трохи на Орлика в гастроентерології лежали, то багато що вони давали своє, але переважно було так: "В нас є таке і таке, але краще би було замість того дати це і це", тобто щось в них є таке базове, з найдешевших-найпростіших, мабуть, але ясно, що якщо є можливість, то купуєш краще.
     
  13. Багіра

    Багіра Well-Known Member

    а хіба реформа вже діє? я гуглила доколи обовязково підписати доки і видало що до 2020,
    далі набуває чинності закон, якщо ти не в системі - все платно
    може я щось неправильно зрозуміла

    ми були з малим в інфекційній на Пекарській пару років тому, то мінімум треба було самому купити
    працівники самі хвалилися що в них чудове і совісне забезпечення хворих необхідним
     
    • Подобається Подобається x 2
  14. Usmishka

    Usmishka Well-Known Member

    Дівчата, забезпеченість лікарень медикаменти існує, все залежить від порядності керівництва,
    тому в деяких основні речі є, а в інших три шкури знімають.
    Реформи лікарень ще не було, почали з першої ланки -поліклініки і сімейні, і зрушення є величезні,
    звісно медикам то не подобається, тому при кожній нагоді Супрун та її реформу привязують до кожного випадкую.
    Будьте думаючими, і не робіть передчасних висновків,
    і нехай усіх береже господь від тих медичних закладів.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 8
    • Зе бест! Зе бест! x 1
  15. Blondo4ka

    Blondo4ka Well-Known Member

    Наш сімейний казав, що йому дуже подобається. І ремонт в амбулаторії почали робити, і техніки трохи привезли, і медикаментів першої необхідності, а, головне, зп збільшили пристойно.
     
    • Подобається Подобається x 4
  16. Haidee

    Haidee Well-Known Member Команда форуму

    Я, на щастя, досвіду лікарні не маю (в 2009 була операція, тоді купував чоловік все), а досвід пологового показав, що то дуже залежить від лікарні і, напевне, керівництва. Я вже писала про своє здивування, що в 2015 в Пустомитах мали все для немовляти: ватки, антисептики, рукавички на пологи. Словом те, що за що Мечникова по 500 грн дерли "за набір на пологи". І потім ще по 50-100 на палату. Мені здається, що ліки для надання екстренної допомоги таки мають бути. Може варто про це писати кудись напряму в міністерство? Щодо лікування, там завжди все було за свої гроші. Реформа по-трошки пішла, мені в поліклініці стало значно комфортніше. Я зараз найбільше боюся, що прийде до влади чергове полулістське г..но і все повернеться до того, що було 3-4 роки тому.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 9
  17. Orman

    Orman Модератор-бомба

    Ні, я вважаю, що це жахливо. І що так не має бути і що всі ліки мають бути у всіх відділеннях, не тільки в реанімації. Мій допис стосувався того, що як до «реформи» так і після все однаково, а може й гірше.
    --- дописи об"єднано, 3 Січень 2019 ---
    В поліклініку я не ходжу, мені важко судити про зміни в яку-небудь сторону.

    А те що Супрун провалила закупівлю ліків для гемофіліків, людей з муковісцидозом, сироваток антирабічних, антидифтерійних і тих від гадюк - це факт життя, який талончики в поліклініці не виправляють.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 6
    • Інформативно Інформативно x 1
  18. Багіра

    Багіра Well-Known Member

    привіт
    сьогодні почула що декларації потрібно підписати до 1 квітня
    раніше ніде не зустрічала такої інформації
    це правда?
     
  19. Козенятко

    Козенятко Well-Known Member

    Ой, то все дуже спірне питання, хто обслуговується у своїх лікарів, той вже і підписав декларацію. Я особисто підписала, для дорослих в себе по місцю проживання, а для малечі обрала лікаря, якого знаю більше 10 років.
     
  20. Shapokliak

    Shapokliak Well-Known Member