Меблюємо передпокій

Тема у розділі 'Хатні клопоти', створена користувачем truskaffka, 27 Серпень 2012.

  1. Kroshka Enot

    Kroshka Enot Well-Known Member

    Загорілась.
    Після того, як загуглила ціну, швидко потухла :girl_crazy:
    А якщо серйозно, то передивившись кілька відео в ю-тубі, чоловік сказав, що для такої системи знизу шафи має бути передбачена планка, до якої буде кріпитися низ системи.
    В нас такої планки не передбачено, і переробляти всю шафу точно не будемо.
    На розпашні двері муж бурчить, але я ще над цим працюю
    А як не вийде переконати, то тільки звичайна купешна система мені світить :girl_sad:
    Тож, по суті, залишається визначитись з дизайном дверей, з якого матеріалу і з яким орнаментом їх робити.
     
    • Подобається Подобається x 1
  2. Тетянка

    Тетянка Well-Known Member

    Люда, а чому бурчить?...Я так бачу по іг, що шафи-купе вже потрохи відходять на другий план, а розпашні з різного типу врізними/фрезерованими (чи як то правильно називається?) в моді :d23:
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  3. Kroshka Enot

    Kroshka Enot Well-Known Member

    Каже, що купейний механізм буде більш економний по займанню місця в коридорі (типу, коли розпашні двері відкриті, в кухню не пройдеш), також купейний механізм він вміє встановити сам, а на завіси на такі великі двері треба шукати доброго майстра, щоб гарно до міліметра виставив завіси (а муж вже налаштувався ближчим часом закінчити справу з дверима).
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  4. Haidee

    Haidee Well-Known Member Команда форуму

    Матеріал не залежить від типу дверей, я собі думаю. Я би хотіла кудись впихнути собі фарбовані матові двері, може в дитячих щось таке придумаю. Бо загалом в будинку я не дуже маю як розігнатися: чоловік хоче все по-своєму, а мені в певній мірі все одно. Виходить часом дуже кумедно) Щодо дверей, то @Тетянка точно каже: дизайнери на шафи купе тепер дуже "наїжддають". Але коли місця мало, це хороший варіант. Я собі в квартирі поставила взимку, то мені дуже добре, що прохід і двері в коридор не перегороджуються дверима від шафи.
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  5. Orman

    Orman Модератор-бомба

    Я голосую за лишити як є.
     
  6. Kroshka Enot

    Kroshka Enot Well-Known Member

    Без дверей? :girl_crazy:
     
  7. Orman

    Orman Модератор-бомба

    Ви не повірите.
     
  8. Kroshka Enot

    Kroshka Enot Well-Known Member

    Без дверей то трохи все неопрятно в нас виглядає. Верхній одяг, взуття, сумки, штанниця, на верхньому ярусі валізи і наплечники - повний різнокольоровий вінегрет.
    Мені хочеться то закрити від очей.
     
  9. HOPIC

    HOPIC Well-Known Member

    Я теж так закривала шафу купе в коридорі. І що. Весь час вона відкрита :girl_crazy:
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 4
  10. Haidee

    Haidee Well-Known Member Команда форуму

    Закривати звичайно. Вішак для одного комплекту верхнього одягу і для гостей має право на "відкритість", але ж бувають якісь гості вдома, чи просто сусідка за сіллю зайшла))) в мене розпашні зараз, одна частина постіно закрита, інша 50/50, але хтось приходить, то закриваю.
     
  11. Rodionochka

    Rodionochka Безнадійна оптимістка

    Але коли раптом хтось приходить, то таки є можливість то все прикрити).
    В нас дзеркальні двері. Мені ок, бо розширюють простір. Сама не люблю тих купе, але нам треба було зашити велику нішу. І так було дешевше.
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  12. ГаЛоЧкА

    ГаЛоЧкА Well-Known Member

    [​IMG] як варіант?
     
    • Подобається Подобається x 2
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
    • Інформативно Інформативно x 1
    • Тупо! Тупо! x 1
  13. Orman

    Orman Модератор-бомба

    От, до речі - ці штори на трубі дуже гарно форму тримають.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  14. Kroshka Enot

    Kroshka Enot Well-Known Member

    варіант цікавий, але ми спеціально корпус робили, щоб жорсткими дверима то закрити.
    Якби чуть раніше хто підкинув таку ідею, все було б значно простіше і дешевше.
     
  15. shemely

    shemely Member

    @Kroshka Enot, плитка на підлозі як у вас, дуже подобається
    --- дописи об"єднано, 21 Травень 2019 ---
    і так, двері шафи купе тільки мені тре закритвати:girl_cray:, хожу закриваю
     
  16. Rodionochka

    Rodionochka Безнадійна оптимістка

    Як на мене - то це варіант для спальні. Хоча я б особисто не хотіла б такого мати. Поясню чому. Як мама алергіка, яка викинула з хати всі килими, м’які іграшки і всі решта пилозбірники, вважаю такі от штуки саме пилозбірниками). В мене в спальні є ліжко, щось типу тумбочки (пуста), і дитяче ліжечко (навіщо воно мені треба було досі не знаю). Все. Менше всього - легше дихається.
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  17. Haidee

    Haidee Well-Known Member Команда форуму

    Я не розумію, що нетак з дверима і чому їх треба замінювати шторами чи відмовлятися від них. Поясніть хтось, може мені теж таке треба.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  18. Kroshka Enot

    Kroshka Enot Well-Known Member

    Я більше прихильник чітких ліній, тому штори - це не зовсім моє.
    Але є інтер‘єри, де вони вписуються гарно.
    Колись бачила муровану кухню на дачі в дужже заможних людей, там на мурованих отворах-тумбах для зберігання речей були якраз подібні шторки. Виглядало дуже стильно. Їм то все дизайнер промальовував.
    Інший варіант застосування штор - коли треба тимчасово чимось прикрити нішу чи захламлений кут, а з часом планується туди щось інше. Такий типу бюджетний варіант шафи-купе.
    В не дизайнерських рішеннях особисто я не бачила варіантів зі шторами, котрі мені би підійшли.
     
  19. NataliaFed

    NataliaFed Active Посиденька з баяном

    Весь час закриваю... за всіма:bomb:
    І я. Мені, то як кладовка. На крайняк таке в спальні б робила.
     
  20. Haidee

    Haidee Well-Known Member Команда форуму

    Я про конкретно ваш випадок: ніяк не "дожену", чому ми тут докотилися до штор))) шафа при вході, не для двох курток, не для сім'ї з трьома дітьми, які завжди залишають двері відкритими.
     
    • Подобається Подобається x 1