Меблі для вітальні

Тема у розділі 'Хатні клопоти', створена користувачем tanchyk, 10 Липень 2012.

  1. Kroshka Enot

    Kroshka Enot Well-Known Member

    Дуже легко розкладаються "євро-книжки". Не рекомендую "дельфін".
    Щоб було комфортно спати (і для здоров"я хребта), потрібно, щоб кожне ліжко-місце було суцільне (а не так, як в деяких кутових диванах буває - тулуб на одній частині, голова - на іншій, або в так званих "диванах-малютках" - повздовж тіла аж три переходи між частинками дивану
     
    • Подобається Подобається x 1
  2. Burberry

    Burberry Well-Known Member

    Власне, найчастіше ці типу зустрічаю. У нас ще й планується кутовий диван.
    Сподобався мені такий диванчик, але не знаю, що це за фірма і яка якість. І ще, чи зрусчно буде на тих впадинках спати?
     

    Вкладення:

    • 185891 (2).jpg
      185891 (2).jpg
      Розмір файлу:
      134,8 КБ
      Переглядів:
      55
  3. Alicia

    Alicia Well-Known Member

    Не знаю, яка назва розкладки, але маємо кутовий диван bellus для гостей з матрацом ортопедичним - дуже задоволені, одним рухом розкладається, так само легко складається, єдине - трохи ціна кусюча.
    [​IMG][​IMG][​IMG]
     
    • Подобається Подобається x 2
  4. Kroshka Enot

    Kroshka Enot Well-Known Member

    Зустрічала кутові дивани з ортопедичним ефектом і з способом розкладання, щоб для сну розкладались 2 суцільні половинки, але вживу вони набагато громіздкіші, від показаного Вами на картинці.
    Відповідно, якщо цей диван буде вряди-годи розкладатися для гостей, я би так сильно не заморочувалась.
    А якщо він призначений для висилки на нього чоловіка, коли той провиниться :girl_crazy:, то тим більше варто вибрати самий незручний і з ямками. :girl_haha:
     
    • Зе бест! Зе бест! x 2
    • Подобається Подобається x 1
    • Смішно Смішно x 1
  5. tsiuma

    tsiuma Well-Known Member

    Хто має дивани Венето? Що можете сказати про них?
     
  6. MakarOnka

    MakarOnka хлопчача мама :)

    Якраз по таким вимогам вибирала диван - купила вiд Венето кутовий Рiчард, за рiк користування i чоловiкового постiйного спання( бо я з дiтьми в cпальнi ;)) виглядаэ як новий.Там два окремi матраси, тип розкладання эврокнижка.Хочу тепер мамi такий замовити, але прямий.
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  7. byzja

    byzja New Member

    Дівчата, підкиньте ідеї для білої модульної системи в вітальню. Має бути модерн або мінімалізм, але щоб глянець і місткі. Вже півроку шукаю, нічого не підходить... Може хтось на замовлення робив, буду дуже вдячна за фото!
    --- дописи об"єднано, 5 Січень 2020 ---
    БРВ не підходить!
     
  8. Тетянка

    Тетянка Well-Known Member

  9. byzja

    byzja New Member