Меблі для вітальні

Тема у розділі 'Хатні клопоти', створена користувачем tanchyk, 10 Липень 2012.

  1. silvia

    silvia Well-Known Member

    Відповідь: Меблі для вітальні

    від 10 тис.
     
  2. Fistawka

    Fistawka Well-Known Member

    Відповідь: Меблі для вітальні

    Ми блестом задоволені вже 2 роки. Купували за порадою сестри, в неї куток вже 4-й рік. І загалом в мене коліжанка працювала в Марку з меблями, то про блест говорила як про хорошу марку. Як на мене, то оптимальне співвідношення ціна-якість.
     
  3. Khrystik

    Khrystik Хороша дівчинка :)

    Відповідь: Меблі для вітальні

    в нас диван від Blestу. вже 2 роки користуємося. дуже задоволені. жодних зауважень
     
  4. Марточка

    Марточка Well-Known Member

    Відповідь: Меблі для вітальні

    Порадьте якого виробництва меблі взяти у вітальню? Маю на увазі тумби під телевізор і біля нього, можливо є якісь хороші в співвідношенні ціна-якість, бажано не укр.ви-ва.

    Blest є в Марку на Науковій?

    Ще питання про BRW, читала дуже багато негативних відгуків і чула від знайомих щодо якості меблів, що вони фактично з пресованого картону, знаю що є ніби польське виробництво і українське, то може польське краще чи таке саме? І як знати чи саме польське воно?
     
    Останнє редагування: 12 Травень 2014
  5. roksolanka

    roksolanka Well-Known Member

    Відповідь: Меблі для вітальні

    в нас є комод від BRW і дитяча (ліжко, комод, стіл письмово-комп"ютерний, шафа на одяг і шафа з поличками). на рахунок комоду - стоїть у нас уже 5 років, дуже подобається мені по вигляду, місткості (у нас на 8 шуфляд) і міцності (чоловік на ньому побілку хати робив). щодо дитячої, то вона в нас лише рік, претензій поки що ніяких, про ліжко окрема мова, бо малий на ньому товчеться страшно (використовує його замість батута), може вилазити на підвіконник і з нього скакати на ліжко, а воно все витримує, навіть не скрипить.
    не пам"ятаю на рахунок дитячої, але комод точно був польського виробництва.
    ну і для мене особисто великою радістю був сам процес збирання меблів, тішилась як дитина, навіть чоловіка не підпустила до тої роботи, хіба в кінці прибив задні стінки. люблю таку роботу страшно, для мене це як конструктор:girl_tender:
     
  6. Vesnyanka

    Vesnyanka Well-Known Member

    Відповідь: Меблі для вітальні

    Я не звертала уваги яке в нас виробництво, але... До спальні претензій майже не маю. Ліжко, комоди, тумбочки приліжкові і під телевізор. Єдине, в комодах є дві шуфляди вгорі, і два відділення ніби як полички. Так зроблено, що нижня шуфляда часом зачіпає речі, що лежать на поличці під нею. Система vis a vis
    Диван у вітальню кутовий - за півроку почав сильно скрипіти.
    Дитяча. Ми хоч і брали дешевшу серію, але не настільки вона була дешева, щоб мати таку жахливу якість. На всіх меблях відпадають місцями кусочки того верхнього шару. (діти в мене хоч і активні, але досить акуратні). Шуфляди просто розвалюються, ті кріплення, що на них, відлітають. Поставити нові неможливо, бо в місцях, де були болтики просто сиплеться тирса і не тримає вже нічого. На ліжко ми брали дешевший матрас з метою за 2-3 роки замінити (діти обливають-пісяють, щоб потім з чисткою не мучитися). За цих 2,5 року повилазили пружини, пласти поролону пороз*їжджалися. Але матрас- матрасом (діти по ньому майже не скачуть), відвалюється збоку бильце. Система malgoska або щось таке .
    Якщо колись брала ще б брв (в чому сумніваюся), то хіба з дорожчих серій і дійсно дивитися виробника.
     
    Останнє редагування: 13 Травень 2014
  7. Ніколь

    Ніколь Well-Known Member

    Відповідь: Меблі для вітальні

    У нас років 3 тому від BRW були меблі, так би мовити стінкою, модульна система Борис

    Нічого поганого сказати не можу, єдине що в ящічках в тумбах дуже слабенькі направляючі, чоловік їх регулярно міняв, але може це тому що я накладала дуже багато по ящичкам. А так в загальному, якщо не кататись на дверках, не трощіти меблі то все гуд. Тепер ті наші меблі в моїх батьків, в їх інтерьєр вони ідеально вписались.
    Ми на замін взяли собі модульну систему Like

    Зауважень немає, нічого не поламалось, все зручно, нас влаштовує. В користуванні 1,5 роки, діти завжди десь поряд бавляться, малий по тих тумбах машинки пускає, нічого ще не зіпсулось. Виробництво польське.
     
    Останнє редагування: 13 Травень 2014
  8. amaretto

    amaretto як сказала Тося: "месний повар"

    Відповідь: Меблі для вітальні

    це слабість тодішніх моделей.

    ---------- Додано в 21:37 ---------- Попередній допис був написаний в 21:35 ----------

    Ми взяли систему Кармен, зауважень нема, якість порівняно з меблями пятилітньої давнини краща, ну і система не з дешевих
     
  9. Kryhla

    Kryhla Member

    Відповідь: Меблі для вітальні

    А де замовляли-купували? І ще де є ці системи, хоч деякі в наявності, щоб подивитись вживу?
     
  10. Ніколь

    Ніколь Well-Known Member

    Відповідь: Меблі для вітальні

    Ми брали в БРВ на Луганській, в них тоді дуже багато було там виставлено взірців. Але наше замовлення їхало шось пару тижнів, бо якісь фрагменти були на складі, якісь довозолись з польші.
     
  11. Марточка

    Марточка Well-Known Member

    Відповідь: Меблі для вітальні

    BRW поки вирішили не розглядати, оскільки дуже багато неоднозначних відгуків, але якщо нічого підходящого не знайдем, то можливо і вернемося до них.

    Тепер постало питання м"якого кутового дивану. Хто що може сказати по якості Bellus і Blest? ( поки що на них двох зупинились, єдине ціни так суттєво різняться, чи вато за Беллус платити стільки).
     
  12. arushka

    arushka завжди досягаю мети

    Відповідь: Меблі для вітальні

    Дівчата, може хто має шкіряні дивани?
    Як вони в догляді і використанні?
     
  13. Marcipanka

    Marcipanka Well-Known Member

    Відповідь: Меблі для вітальні

    у нас ось такий від Kler, модель Overtura
    [​IMG]
    Зробила реальне фото нашого:

    В догляді взагалі не вибагливий, купили спрей для шкіри, але ще не було потреби його використовувати. Єдине шкіра холодить, то застиляєм інколи коцом, але скоро літо, то буде плюсом :)

    ---------- Додано в 17:05 ---------- Попередній допис був написаний в 16:19 ----------

    Покажу, що нам зробив майстер у вітальню.
    Замовляли з ось цих Hi-Fi від VOX
    [​IMG][​IMG]
    Замовляли три пенали, підставку під тв, комод та робочий стіл.
    Ось як у нас. Правда ще дуже порожньо і тв буде біленький і висітиме на стіні :) Дверцята і шуфляди відкриваються пушами. Фото з телефону, сорі за якість, ховаю сюди:

    Тепер ми в пошуках стільця до робочого столу - не офісного, не на коліщатах і не кухонного. Вже все обрили і нема...
     
  14. arushka

    arushka завжди досягаю мети

    Відповідь: Меблі для вітальні

    власне чула від знайомої, що зимою холодно, а літом прилипає))) до дивану. Ваш диван дууже сподобався
     
  15. oksumoron

    oksumoron Active Member

    Відповідь: Меблі для вітальні

    [​IMG]
    В мене ось такий варіант, правда він в кухні стоїть! Шкіра трохи холодить, накриваю майже весь час, і маю багацько подушок різнокольорових!
    З недоліків- низька спинка, це не диван для вітальні, де можна ввечері розвалитися!
     
  16. arushka

    arushka завжди досягаю мети

    Відповідь: Меблі для вітальні

    Ви, мабуть, дуже акуратні, бо моя золота дитина на рівному місці умудряється щось вилити-розсипати:connie_pull-pigtail
    В"їдливі плями добре відчищаються, чи у вас такого не було?
    І взагалі, практичніші шкіряні дивани чи з тканинною оббивкою?
     
  17. oksumoron

    oksumoron Active Member

    Відповідь: Меблі для вітальні

    В нас ще все попереду ;):p
    Моя дитина тільки мене слюнить і бруднить!
    Проблем як таких не маю, протираю інколи шматкою в кутах, назбирується багато пороху і волосся!
    Декілька разів мила деякі місця, бо з ГВ мала казуси з молоком!
     
  18. ясюня

    ясюня Well-Known Member

    Відповідь: Меблі для вітальні

    Маю шкіряний диван+два крісла фірми Еккер у вітальні і комбінований шкіра + тканина Алькантара (дорожча за шкіру у 2 рази) у кабінеті, то переконалася - там де гості - тільки шкіра!!! Друзі приходять часто і переважно з дітьми, шкіряному дивану все одно, чи на нього розлили каву, чи вино, чи розмастили шматок торта.... Вогкою тряпочкою з дитячим милом обережно помила, засобом до шкіри змастила - і ані сліду. А тканину навіть дорогу італійську так звану миючу поки відчистиш... З 20-річного досвіду використання шкіряних меблів можу сказати, що шкіряні меблі бояться лаку для нігтів, ацетону і інших розчинників, дуже важко змити зі шкіри кулькову ручку , тож з цим треба бути обережним. Також шкіряні меблі не дуже люблять , якщо на них постійно прямо дуже світить сонце, шкіра пересихає, ніби старіє... Я на літо крісло трохи відсовую від вікна. А так у догляді шкіра просто супер. Маю засоби для чищення і догляду за шкіряними меблями, але використовую дуже рідко. Переважно просто витираю сухою шматкою від порохів. Що ж до зручності сидіти - то мені власне подобається влітку, що шкіра трохи прохолодна, коли сідаєш...
     
  19. oksumoron

    oksumoron Active Member

    Відповідь: Меблі для вітальні

    [​IMG]
    З останного, що сподобалося! Дуже хочу таку модель у вітальню! Тепер повно диванів з різної мікрофібри! На дотик ніби замш, але набагато краще піддається всяким миттям! Моя свекруха має диван з такого матеріалу, як новий вже 10 рік, але це при відсутності дітей малих!
    Не знаю наскільки легкий у догляді такий матеріал, може хтось такий має! Бо продавці всі хвалять, будь які розлиті рідини не всмоктуються, а залишаються на поверхні, ніби на шкіряному!
     
  20. arushka

    arushka завжди досягаю мети

    Відповідь: Меблі для вітальні

    основний тест-драйв якості свекрушиного дивану ще попереду:connie::girl_crazy: