Меблі для вітальні

Тема у розділі 'Хатні клопоти', створена користувачем tanchyk, 10 Липень 2012.

  1. tanchyk

    tanchyk хочу миру в Україні

    Стою перед вибором меблів для залу. Потрібно диван і два мяких крісла. Можливо хтось знає де можна глянути готові вироби, або де роблять на замовлення (не надто дорого і якісно). Великі салони не цікавлять, так як ціни надто високі.
     
  2. kati

    kati Well-Known Member

    Відповідь: Меблі для залу

    Може краще б тема звучала" Меблі для вітальні" бо зал, то органний зал чи який?
     
  3. tanchyk

    tanchyk хочу миру в Україні

    Відповідь: Меблі для залу

    точно, дякую за виправлення(затуркана). Тільки тепер , будь-ласка, ну підкажіть як виправити?
     
  4. Leila

    Leila Well-Known Member

    Відповідь: Меблі для вітальні

    Щось дуже мало дописів у цій темі. Я зараз в пошуках якісного дивану для вітальні. Це має бути диван для щоденного спання. Цікавлять відгуки хто що купував, і чи задоволений/незадоволений. Я чесно кажучи розгубилася у виробниках і ще на різних сайтах по-різному пише з чого каркас, як це перевірити наочно не знаю, бо все обшито тканиною
     
  5. Olka Sherolka

    Olka Sherolka розпатлана посиденька

    Відповідь: Меблі для вітальні

    ми нещодавно вибирали диван для вітальні, цього разу гостьовий, тобто не для щоденного спання, але для щоденного вже 2 роки маємо у спальні, тому цього разу обираючи диван я вже зауважувала деякі нюанси. Наприклад ми щодня спимо на дивані, який не має ламелей чи окремого суцільного матрацу, спальне місце складається з кількох " блоків" між якими утворюються впадини, місце де оббивка більше просідає та обтирається, а якщо врахувати що диван світлий - це не дуже зручно. Тому моя думка - якби зараз брала диван для щоденного спання - обирала б з ламелями і суцільним ортопедичним матрацом. Коли цього разу дивилися дивани побачила цікавий варіант - так звані "чохлові" дивани - чохол досить легко знімається, може оремо митись, відповідно оббивка не так нищиться від щоденного спання. Щодо системи розкладання - їх дійсно трохи є, але в першу чергу важлива не система розкладання (хоча деякі системи стійкіші до навантажень, інші економлять місце при розкладанні, ще інші зроблені так щоб спальне місце власне було суцільним, без стиків), а більше якість фурнітури, зручність і легкість розкладання, якість ніжок (щоб підлога від частого розкладання не страждала), взагалі якість зборки і самої конструкції - а це все можна лише "промацати" своїми ручками, пороскладавши кільканадцять різних диванів.
    Ми тепер з чоловіком обїздили майже всі точки скупчення диванів і перемацали їх дуже багато, тому раджу вам також обирати методом "мацання" :) можна глянути на Південному, кілька магазинів з диванами є на Луганській, поруч Рукавички, ще є меблевий торговий центр "Панська оселя" на Науковій в районі перехрестя зі Стрийською. Коли переглянете різні системи, побачите різні конструкції - тоді вам набагато легше буде обрати, бо будете вже орієнтуватись що й до чого :)
     
  6. Leila

    Leila Well-Known Member

    Відповідь: Меблі для вітальні

    я вже трохи тих диванів передивилася. трохи читала про те який диван обрати. трохи й мацала, але от що там в середині і наскільки воно витривале, то тяжко вгадати
     
  7. truskaffka

    truskaffka Well-Known Member

    Відповідь: Меблі для вітальні

    Ми там купили після доооовгих вибирань. При чому диван харківської фабрики. Довольні :). Спали безперервно там десь рік, так що трохи випробували. Ціна задовільна. А вибирали як: спочатку визначили обов"язкові вимоги: колір і тип розкладання + розміри (ясне діло)....Також нам подобався чітко певний стиль. А вже решту - то обов"язково пробували самі розкласти/скласти...посидіти, обдивлялися всі "звороти" ну і надавали перевагу фабричним меблям.
     
  8. Ljus6ka

    Ljus6ka Well-Known Member

    Відповідь: Меблі для вітальні

    Ми купили собі диван із механізмом трансформації акордеон. Дуже мені імпонував тим , що він компактний, але тим не менше має дуже велике спальне місце, ще плюси це те, що немає ніяких стиків, мала часто спить з нами і я не переживаю, що вона лежить спинкою на рубці\шві. Також тут вже писали ці дивани мають чохол, в любий момент можна зняти і попрати його, а також можна замовити ще один і змінювати під настрій. У нас диван на металевому каркасі, основа букова ламель. Користуємося ним від лютого щодня, щоранку складаємо, і кожного вечора розкладаємо, ніц йому нема. Я диваном дуже задоволена, буду брати такого плану крісло для дитини. Купували в Марку, чекали поки зроблять більше місяця, на той час в магазинах були дивани з потрібним розміром , але я хотіла іншу тканину тому довелось чекати.
    [​IMG]
    якщо обирати на сайті то хіба повірити на слово, що там пише, а як будете в магазині, запитутйте продавців/консультантів вони вам усе розкажуть, піднімуть диван, загнуть тканину і ви самі зможете пощупати каркас. Я коли обирала наш диван довго ходила по мебельних і на Південному була і в Оселі і в Марку і то не по одному разу, завжди гарно все розказували, розкладали , пропонували полежати.
     
  9. Balissa

    Balissa New Member

    Відповідь: Меблі для вітальні

    А що таке механізм акордеон?
     
  10. карапуз

    карапуз Well-Known Member

    Відповідь: Меблі для вітальні

    http://www.youtube.com/watch?v=POU3vRag8iU
     
  11. rose

    rose Member

    Відповідь: Меблі для вітальні

    Дівчата, підкажіть, чи пасує дзеркало у вітальню?
     
  12. Багіра

    Багіра Well-Known Member

    Відповідь: Меблі для вітальні

    ну дуже довго марила таким кріслом, а тепер засумнівалася, наскільки комфортне і зручне,д може хто має - де воно у вас стоїть... одним словом чи вартує купляти
    [​IMG]
     
  13. VIKI

    VIKI Well-Known Member

    Відповідь: Меблі для вітальні

    Мене зараз дуже цікавить журнальний стіл-трансформер (у якого збільшується поверхня і обов'язково піднімається по висоті). Але гострим залишається питання надійності. Може у когось стоїть такий столик і ви дасте мені пораду ? :)
     
  14. Багіра

    Багіра Well-Known Member

    Відповідь: Меблі для вітальні

    ну по-любому той стіл більше фуршетний чи шо, за ним незручно сидіти, бо внизу основа тої трансформерної конструкції:)
     
  15. Ashana

    Ashana New Member

    Відповідь: Меблі для вітальні

    В моєї коліжанки такий стіл, досить задоволена, і гостей є де посадити і за компом можна попрацювати
     
  16. Жменька

    Жменька Well-Known Member

    Відповідь: Меблі для вітальні

    І я марила..., поки не побувала в гостях, де таке крісло було. Посиділа я на ньому трохи - незручне, на спинку не відкинешся, бо голову вже нема де покласти, а тримати голову рівно при розслабленій спині - починає боліти шия.
    Господарі теж казали, що воно їм не зручне, жалкують, що дарма гроші витратили...але "дуже вже його хотіли, те крісло!"
     
  17. ReyeN

    ReyeN New Member

    Відповідь: Меблі для вітальні

    У моїх знайомих є такий, вже досить давно, точно більше 3 років, не скаржились) вроді нормально фукнціонує. Дуже зручний.

    Єдиний мінус - в них він по ширині 80 см - то трохи завузько, кажуть, мало що на столі вміщається, вартує брати ширший (мається на увазі по тій стороні що не розкладається)

    ---------- Додано в 12:48 ---------- Попередній допис був написаний в 12:45 ----------

    була неодноразово в гостях за таким столом - ніяких незручностей не відчула...
    може, ті конструкції просто різні бувають..? - тоді варто на це звернути увагу.
     
  18. kati

    kati Well-Known Member

    Відповідь: Меблі для вітальні

    Незнаю-незнаю..в коліжанки сиділа в саме в такій ракушці, надзвичайно зручне і комфортне.Питання тільки місця під то крісло- воно досить таки об"ємне ,ну і особисто для мене ротангові меблі це суто для тераси/дачі..А якщо вже в квартирі ставити то потірбно підтримати його іншими елементами з ротангу.

    Чоловік на надачу купив схожої конструкціі-ракушки крісла, але на металевій основі і вони складні- дуже кльові і при потребі завжди можна зложити
     
  19. Marcipanka

    Marcipanka Well-Known Member

    Відповідь: Меблі для вітальні

    от і я в коліжанки сиділа. особливо зручно підібрати ноги і почитувати якусь книжечку :girl_tender:
    от в неї вся її кімната в меблях з ротангу (шафа, ліжко, приліжкові тумби, столик з дзеркалом і навіть плетена скриня :) ) все дуже класно і гармонійно виглядає :girl_yes2:
     
  20. kvVItKA

    kvVItKA Позитив року 2013

    Відповідь: Меблі для вітальні

    в моїх батьків на мансарді таке років 7 стоїть, і ще звичайне крісло-качалка
    коли ми там жили я любила в ньому сидіти, вишивала в ньому, іноді з малим там засинала, зручно малого було туди класти коли прасувала, а він на мене дивився і лежав як в гамаку))) а от крісло качалка мене лякає бо той момент як сідаєш воно погойдується різко і я вскрикую:girl_haha:

    спробуйте в магазині на ньому посидіти, можна відчути наскільки воно буде вам зручне чи не зручне
    але головне подумайте де ви його поставите і для чого? якщо для щоденного користування то є набагато зручніші крісла бо те кругле досить жорстке ну і місця багато займає, як на мене то меблі не для вітальної, а якийсь дачний варіант (поки шукала фотку бачу каті теж про дачу-тераси написала, погоджуюсь:))