Матеріяли для листівок: поради, за і проти

Тема у розділі 'Скрапбукінґ', створена користувачем Мар'яся, 2 Жовтень 2010.

  1. Adriasia

    Adriasia Well-Known Member

    Відповідь: Матеріяли для листівок: поради, за і проти

    угу, дорогі, але надійні і якісно працюють. А ще біля лялькового театру їх ставлять (ну або до когось хто має у гості ходити). То така річ шо ліпше раз заплатити і мати. І такі штуки за малі гроші якісними на жаль не бувають.


    Дуже класно підходить фольга та у яку загорнені цукерки "Стожари" (в коробці). Якраз така, як нам треба цупка.
     
  2. Руда Лисиця

    Руда Лисиця Шопоголік :-)

    Відповідь: Матеріяли для листівок: поради, за і проти

    так є ж ще м"які люверси, що от Тоня робила закупку. Там начебто тих інструментів не треба.
     
  3. Made in USSR

    Made in USSR Well-Known Member

    Відповідь: Матеріяли для листівок: поради, за і проти

    не треба))
    ось відео
    до речі, там зараз стільки новинок!!! а брадси які класні)))
     
  4. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Superova Moderator Команда форуму

    Відповідь: Матеріяли для листівок: поради, за і проти

    Ось такими клеєвими "ручками" користуюся, коли треба приліпити на листівку ґлітер або оксамитовий пушок. Мені подобаються. :)
    [​IMG]
     
  5. galinkalo

    galinkalo New Member

    Відповідь: Матеріяли для листівок: поради, за і проти

    я знову до вас за порадою
    шукаю клейовий пістолет, але не простий, хочу щоб був з 2 температурними режимами і щоб клей сам не витікав, а тільки коли тиснеш на спуск, може хтось має такого розумного друга і помічника, буду вдячна за фірму, можель, ціну і місце придбання.
     
  6. Coffe13

    Coffe13 Well-Known Member

    Відповідь: Матеріяли для листівок: поради, за і проти

    Почитайте про Dremel 930. В мене не пістолет, в мене багатофункціональний інструмент хобі-серії, але я дуже ним задоволена. Думаю, пістолетик мав би бути дуже хорошим, згідно опису.
     
  7. AlbinaK

    AlbinaK Member

    Відповідь: Матеріяли для листівок: поради, за і проти

    В мене він є :) Клей не тече і ще в наборі було по декілька палочок клею до кожного температурного режиму та різнокольоровий клей з глітером.
    Чоловік купляв в якомусь з будівельних супермаркетів.
     
  8. Made in USSR

    Made in USSR Well-Known Member

    Відповідь: Матеріяли для листівок: поради, за і проти

    дівчата, а що таке flower soft? ну я бачу що то щось типу можу якогось, але для чого його використовують? може то мені його конче треба, а я не в курсі))
     
  9. Руда Лисиця

    Руда Лисиця Шопоголік :-)

    Відповідь: Матеріяли для листівок: поради, за і проти

    то щось таке схоже на мох. клеїться на клей для імітації трави, того ж моху, або залежно від кольору, квітів і шерсті тварин.
    картинка з гугля
    [​IMG]
     
  10. fiesta

    fiesta Well-Known Member

    Відповідь: Матеріяли для листівок: поради, за і проти

    А чим краще/легше приклеїти асьму до альбому? Хочу рамку навколо фото зробити зі стрічки чи кружива тоненького...
     
  11. hrobak

    hrobak Well-Known Member

    Відповідь: Матеріяли для листівок: поради, за і проти

    можна на тонкий скотч, можна на клей Паско, наприклад.
    зі свого досвіду - якщо на скотч, то краще спочатку скотч до паперу, тоді на нього стрічку.так можна краще розтягнути стрічку перед наклеюванням і вона буде рівніша. бо якщо навпаки - скотч на стрічку, тоді до паперу - такої рівності вже не досягнеш.

    ---------- Додано в 11:58 ---------- Попередній допис був написаний в 11:57 ----------

    а, не спитала. до альбому -на папір? бо якщо на тканину, то я б краще брала Паско.
     
  12. MILITARIYA

    MILITARIYA Well-Known Member

    Відповідь: Матеріяли для листівок: поради, за і проти

    А я би краще пришила)))
     
  13. hrobak

    hrobak Well-Known Member

    Відповідь: Матеріяли для листівок: поради, за і проти

    якщо ще є можливість пришити:)
    бо якщо обкладинка готова - наприклад, треба оздобити готовий альбом, тоді мабуть не пришиєш вже)
     
  14. fiesta

    fiesta Well-Known Member

    Відповідь: Матеріяли для листівок: поради, за і проти

    Так, я декорую (пробую) готовий альбом. Сьогодні приклеїла круживо на 2-сторонній скотч.
    Дякую.
     
  15. Mammy

    Mammy Well-Known Member

    Відповідь: Матеріяли для листівок: поради, за і проти

    Не знаю чи сюди пишу, але потрібна ваша допомога. Маю знайти сестрі м'який килимок, на якому робляться усякі квіточки для листівок, але не маю уявлення який він і де його шукати.Порадьте, будь-ласка :girl_curtsey:
     
  16. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Superova Moderator Команда форуму

    Відповідь: Матеріяли для листівок: поради, за і проти

    Можу віддати за чоколяду отакий.
    [​IMG]
    Має дірочку (дитина проштрикнула ножицями), але сам килимок дуже зручний і для проколювання, і для роблення квіточок, листочків тощо. Я для цього використовую обидві сторони килимка.
     
  17. hrobak

    hrobak Well-Known Member

    Відповідь: Матеріяли для листівок: поради, за і проти

    дівчата, а поговоріть зі мною про різаки для паперу. я так думаю, багато хто з вас вже мають, тому і розпитую.
    в мене особисто є від Тонік студіо, не задоволена. мені не подобається якість зрізу - чи як то назвати. тонший папір різати зовсім зле, грубший - часто мушу пилочкою для нігтів шліфувати той край, бо дуже кудлатий (
    заміна ножів не допомагає, на жаль.
    а розкажіть чим користуєтесь ви, і які переваги/недоліки за час користування познаходили)
     
  18. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Superova Moderator Команда форуму

    Відповідь: Матеріяли для листівок: поради, за і проти

    У мене різак від МС.
    http://www.amazon.com/gp/aw/d/B002BTOT2I
    Маю вже кілька років, міняти бажання не виникало. Ножі працюють добре. Коли починають робитися кудлаті краї, міняю ніж - і все добре. Властиво я його купила після того, як спробувала користуватися в однієї скраперки ним і фіскарс. Обидва дуже файні, інші мені якось не дуже.
    Дуже багато хороших відгуків читала про важільні різаки для фото. На зразок такого:
    http://www.amazon.com/gp/aw/d/B000NUY5Q2/ref=mp_s_a_1_5?qid=1389236701&sr=8-5&pi=AC_SX110_SY165_QL70
    Собі пригледіла мініверсію зручну саме для кардмейкінгу, але ніяк не виловлю.
    http://www.amazon.com/gp/aw/d/B000S12XJM/ref=mp_s_a_1_8?qid=1389236701&sr=8-8&pi=AC_SX110_SY165_QL70
    Цікаво, чи вже є відгуки про різак We R Memory Keepers.
     
  19. La esposa

    La esposa Moderator

    Відповідь: Матеріяли для листівок: поради, за і проти

    такі гільйотинки дуже хороші, але вартує брати трохи дорожчі (а вони самі по собі недешеві) — тоді служать довго і зріз якісний.
    Я для фото перепробувала багато, і багато ножів перепсула))) і дійшла висновку, що мені вигідніше заплатити пару копійок за різ і різати в фотосалоні в знайомого, ніж купувати черговий дорогий для домашнього використання.
    Для дрібничок маю фіскарс міні, купила користований тут на ДП, претензій не маю. Ножі міняю нечасто, і навіть старий ніж не викинула, а тримаю, бо ще може різати і різати. Найтовстіше, що ним різала - три фотографії вкупі.
     
  20. AlbinaK

    AlbinaK Member

    Відповідь: Матеріяли для листівок: поради, за і проти

    Я накінець знайшла те що мені пасує з різаків :)
    Ось такий http://scrapbooking.com.ua/tools/purple-cows-2in1-combo-trimmer-pc1040.html Є і гільйотинка і роликовий до якого реально купити нові ножі, та вони не тупляться скоро як в Tonic Studios. Крім простого роликового є ще 5 різних фігурних ножів(але чесно сказати я ще не користувалася ними, тому не можу сказати чи добрі). Найбільше користуюся як раз гільйотинкою. Дуже зручно різати великі формати. Цим різаком я дуже задоволена.
    Я теж маю різак http://scrapua.com/rezak-dlya-bumagi-tonic-studios-12-super-trimmer-oranzhevogo-tsveta-153e, яким ну дуже незадоволена. Єдиний плюс біговка. А так ножі тупляться за 1-1,5 тижні, якщо кожен день щось різати. Так що лишила собі його як біговку. А от різати ним це тільки псути настрій... А ще забула сказати, що він зрізає край паперу нерівно, особливо якщо ріжеш товстіший папір.