Матеріяли для листівок: поради, за і проти

Тема у розділі 'Скрапбукінґ', створена користувачем Мар'яся, 2 Жовтень 2010.

  1. Мар'яся

    Мар'яся Moderator Команда форуму

    канцелярським ножем на дощечці під лінійку :)
     
  2. dieSonne

    dieSonne Well-Known Member

    Відповідь: Альбоми та листівки власноруч

    я здогадувала, що це приблизно так! Дякую! Маю власне новенького ножика, може нарешті спробую, скоро в чоловіка Д\н, матиме чергову гарну листівку від дружини :)
     
  3. OxankaF

    OxankaF Well-Known Member

    Відповідь: Альбоми та листівки власноруч

    розказую детально:
    канцелярським ножиком. Відмічаю на листку двох сторін крапочки по 0,5см, складаю папір (листків 10 напевно), з однієї сторони скріпляю скрепками, щоб не ковзав. Кладу папір на шкло (маю своє спец. шкло, зручного мені розміру, вирізали мені брати для нарізання ) і під лінійку канцелярським (чи то він будівельний?) ножиком. Ножицям я б здуріла:girl_mad:
     
    Останнє редагування модератором: 20 Червень 2011
  4. LudmilaP

    LudmilaP Well-Known Member

    Відповідь: Альбоми та листівки власноруч

    В мене на старій роботі був спеціальний пристрій для знищення документів, думаю що на ньому нарізати такі смужки було б ідеально.

    Нажаль мені рівно так не вдається:sad:
     
    Останнє редагування модератором: 20 Червень 2011
  5. OxankaF

    OxankaF Well-Known Member

    Відповідь: Альбоми та листівки власноруч

    може це через лінійку. Я мала раніше дерев"яну, то теж не дуже було. А потім придбала собі дорожчу металеву, то тепер нарізати супер.
     
  6. LudmilaP

    LudmilaP Well-Known Member

    Відповідь: Альбоми та листівки власноруч

    Швидше за все що через лінійку. І різала за допомогою платикової лінійки, то вирізала криво, ще й лінійку знищила
     
    Останнє редагування модератором: 20 Червень 2011
  7. Аделя

    Аделя Active Member

    Відповідь: Альбоми та листівки власноруч

    Готові смужки для квілінгу можна купити, я бачила в світі паперу. Там є набори по кілька кольорів.
     
  8. Мар'яся

    Мар'яся Moderator Команда форуму

    Для таких робіт тільки металева лінійка підходить. Я вирізала віконечка під вишивку, то перепробувала різні, тільки металева - однозначно, бо по пластиковій і дерев"яній ніж ковзає.

     
    Останнє редагування модератором: 2 Жовтень 2010
  9. Аделя

    Аделя Active Member

    Відповідь: Альбоми та листівки власноруч

    Я ціни не бачила... взагалі спочатку не зрозуміла що воно таке... Самому нарізати точно дешевше вийде!
     
  10. La esposa

    La esposa Moderator

    Відповідь: Альбоми та листівки власноруч

    Людо, і дівчата, якщо багато всякої всячини ріжете, то рекомендую ось такого типу різак [​IMG] правда, я листівок не роблю, він мені потрібен для роботи, але відколи ми його купили, скінчилися проблеми тупих ножів, порайбованих дощечок і покоцаних лінійок :)

    Там принцип такий: є ролик з загостреними краями, тримачем сунете його по паперу, він папір притискає і ріже. Файна річ :)

    Відповідаю на питання в карму: бачила в МЕТРО найдешевше - 125 грн, наш коштував вдвічі більше, але то вже "з наворотами".
     
    Останнє редагування: 3 Жовтень 2010
  11. Wonder

    Wonder New Member

    Відповідь: Альбоми та листівки власноруч

    в мене ось така проблема: хочу зробити новорічні листівки
    які необхідні миінімальні матеріали мені треба купити і як вони правильно називаються, а то піду в світ паперу і розгублюсь :sad:
    порадьте мені, дякую :kiss:
     
  12. LudmilaP

    LudmilaP Well-Known Member

    Відповідь: Альбоми та листівки власноруч

    Основа - картон, а решта все залежить від вашої уяви, або від техніки в якій буде виготовлена листівка. Ви покажіть листівку, яку хочете зробити, тоді ми зможемо вам більш детально розказати
     
  13. Wonder

    Wonder New Member

    Відповідь: Альбоми та листівки власноруч

    я не хочу якусь конкретну, мені здається що в прооцесі прийде натхення і уявлення :)
    але хотілось щоб все було під руками
    тобто картон, кольоровий папір і папір якісь спеціальний, клей, ДВОХСТОРОННІЙ СКОТЧ, фігурні ножнички, ленточки, якісь цікаві новорічні вирізки (типу дід мороз, сніговичок, подарунок і тд), якись цікавий дирокол, штампи.
    може ще щось вам у нагоді стає?:girl_flag_of_truce:
     
  14. Olena-m

    Olena-m Well-Known Member

    Відповідь: Альбоми та листівки власноруч

    Зайдіть в Центр паперу, наберіть собі картону до душі, там бувають і фігурні ножиці, дироколи і т.д. Спитайте в продавців, може щось порадять зі свого асортименту. Двосторонній скотч купіть двох видів - плаский і на поролоні.
    А всяких штучок для листівок і скрапбукінгу кращий вибір в інтернет-магазинах.
     
  15. Wonder

    Wonder New Member

    Відповідь: Альбоми та листівки власноруч

    а якраз побачила на одній листівці і думала, як то вони той паралон клеять :girl_haha::girl_haha::girl_haha:
     
  16. Xomka

    Xomka Well-Known Member

    Відповідь: Альбоми та листівки власноруч

    А ще роздивіться фото листівок в цій темі, може якісь деталі допишете до свого списку;)
     
  17. Уляночка

    Уляночка Well-Known Member

    Відповідь: Альбоми та листівки власноруч

    гудзики..натирки гарно дивляться...
     
  18. Kiberyatko

    Kiberyatko New Member

    Відповідь: Альбоми та листівки власноруч

    Привіт, а хто користувався люверсами при виготовленні відкриток, і чи потрібний спец. інстумент для цього, чи можливо вручну?
     
  19. Angeliatko

    Angeliatko New Member

    Відповідь: Альбоми та листівки власноруч

    Спец-інструмент потрібен, але можна спробувати і вручну, зробивши дірочку відповідного діаметру, діроколом або такою штукою, продається в магазинах швейної фурнітури, може робити дірки різного діаметру в різних матеріалах (шкіра, картон, тонкий метал і ін.), вставити люверс, а поверх нього прикласти металевий стержень (можна від старої ручки Паркер) а тоді постукати молоточком зверху.
     
  20. silvia

    silvia Well-Known Member

    Відповідь: Як зробити листівку: ідеї, питання, поради

    була я в Арт-крамничці, є бордюрні дироколи мейд ін Чайна,примітивненькі такі простенькі узорчики такого плану [​IMG], всього коло 12 шт.одного виду штук 7, інших по одному. Ціна 45 грн. Купила один. Спробувала- ніби витинає нормально. А ще є ординарні дироколи з їжачками, свічечкою, сердечками.
    Знайшла укр. нет-магазин, де власне продають такі дироколи (ціна 45-50 грн).