Мастопатія

Тема у розділі 'Ой слаба я, слаба я...', створена користувачем Svetlanka, 27 Вересень 2009.

  1. ГаЛоЧкА

    ГаЛоЧкА Well-Known Member

    я пила. ефекту нуль. біль зняв мастогран
     
    • Подобається Подобається x 1
  2. veroni4ka

    veroni4ka Well-Known Member

    Аналог мастодіону? Може порадите мамолога? Начиталась відгуків про мастодіон, тепер вагаюсь чи починати курс. Лікар радив лише цей препарат.
     
  3. ГаЛоЧкА

    ГаЛоЧкА Well-Known Member

    мамолога не пораджу. сама шукаю норомального. я мастодинон пила з знеболювальним, бо сам не помагав.так прописав лікар..
    пс. я випила того мастодинону три пляшечки.. а потім почала курс мамограну. три тижні і болі припинились...без всяких знеболювальних. от тре піти контрольне узд зробити
     
    • Подобається Подобається x 1
  4. veroni4ka

    veroni4ka Well-Known Member

    Я
    була на узд на сихові, чула що є непоганий мамолог в залізничній. Треба йти в розвідку.
     
  5. Burberry

    Burberry Well-Known Member

    Хто знає, а в онкополіклініці на єфремова роблять УЗД грудей? Якщо ні, то куди краще піти?Півтори роки тому ходила на Короленка, але хочу знову піти перевірити груди і так, щоб не сумніватися у діагнозі...
     
  6. Яська Березнева

    Яська Березнева Well-Known Member

    роблять
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  7. exmargarytka

    exmargarytka мрійниця зі стажем

    До кого ходили? Там є попередній запис чи жива черга?
     
  8. Яська Березнева

    Яська Березнева Well-Known Member

    жива черга, ходила до Кардаш Діани Вікторівни
     
    • Подобається Подобається x 1
  9. Baffy

    Baffy Active Member

    В мене таке враження, що він помагає спочатку і то тільки на час прийому, а пізніше від нього толку мало. Я ще чула, що в кого не запущена форма, то на самому початку хвороби можна ним вилікувати. А взагалі там манюсінькі дози діючих речовин, тому і результат... Ще один нюанс: дехто каже, що воно трохи робить жінок неврівноваженими (не можу сказати, чи це так, я по характеру і так неврівноважена)) ), так що якщо для Вас то важливо, то...))) Взагалі кращими за мастодинон були якісь краплі на травах (збір трав зі Зеленої аптеки), від них толку було більше + достаньо морської капусти
     
    • Подобається Подобається x 1
  10. Lorrina

    Lorrina New Member

    Дівчата, чи хтось був у мамолога Успенського Дмитра (в Св. Параскеви)? Які враження?
     
  11. Barbi

    Barbi New Member

    я була двічі, не знала до кого піти у Львові, про нього читала хороші рекомендації. У мене множинні фіброаденоми (штук 8) + мастопатія. Була у декількох лікарів, останній у онкодиспансері сказав вже різати, віправив зробити пункцію..і пропонував позачергово робити операцію, що вагітніти з ними не можна і т. д...а у мене їх багато 1 вже 2 см. + малі..це ж треба всі груди порізати?!...злякалась я його і вирішила обстежитись ще у когось. Пішла до Успенського по запису, 1й раз коли у нього була на прийомі ставила багато питань, на все відповів заспокоїв..сказав що не великі розміри....можна спостерігати ( тоді у мене найбільша була 1.2 см.). Виписав лікування і кожних пів року на узд. Я полікувалась ( це більше профілактично, бо він говорить що фіброаденоми не розсмоктуються) через пів року до нього знову на УЗД, розміри збільшились...каже якщо надалі буде рости треба видаляти ту велику. Ще про нього..він не багатослівний...що спитаєш то скаже, не поцікавишся не скаже..Прийом коштує 750 грн., тому за такі гроші особисто я чекала детальної консультації....Взагальному пишуть що він спеціаліст...але фіброаденоми то така штука що ніхто не вгадає зменшаться вони, збільшаться..чи не виникнуть знову після операціїї?? все дуже запутано.....точного прогнозу ніхто не дав і він в тому числі
     
    • Подобається Подобається x 1
  12. olerusya

    olerusya sweet candy ;)

    А хто саме з онкодиспансеру сказав різати?
     
  13. Merry

    Merry Well-Known Member

    Просто розкажу свій досвід, мабуть не всім підійде. В мене мастопатія була років з 18. Після першої вагітності пропала років на 5-6. Тепер після другої знову нема)):girl_dance:
     
  14. Lorrina

    Lorrina New Member

    Дівчата, чи був хтось у мамолога Кенса з Центру здоров"я жінки? Чи у Іванціва з онкологічного на Гашека? Бо думаю до когось з них на консультацію записатись.
     
  15. Lubochka

    Lubochka New Member

    Хворіла на мастопатію два роки тому, коли ще жила та працювала у Києві. Страшна річ с дикими болями у грудях((

    Від початку списувала все на якісь дрібниці, а потім біль став все сильнішим та сильнішим. Тоді пішла до однієї лікарки (подруга порадила, це її спеціаліст). Прізвище у жіночки було чудернацьке – Какацій Вікторія Юріївна. Побачила вона мене й схопилася за серце: в мене вже дійшло до того, що ще трошки-трошки й вже злоякісна пухлина. Взялася мене оперувати разом з хірургом-колегою. Дуже вчасно мене врятували від цього, тому, дівчатка, якщо ви побачили, що в вас з’являються ущільнення у грудях, біль, якісь виділення (вони можуть бути прозорими, зеленуватими, коричневими) – мерщій до лікаря!!! Не доводьте ситуацію до того, що з’являться кров’янисті виділення, бо це вже перший крок до злоякісної пухлини й серйозних наслідків(((
     
  16. Baffy

    Baffy Active Member

    От, до речі, знайшла аналог мастодинону - таблетки "вітекс священний"із Зеленої аптеки (правда, там взагалі не ясно, як відрізняються по дозі), але ціна точно нижча. І що я писала вище про трави - з ними обережно, бо частина жіночих (як материнка чи красна щітка) і не лише жіночих (напр. калина і звіробій) мають абортивну дію, тобто в кого допускається/планується вагітність... треба бути обережною.
     
    • Подобається Подобається x 1
  17. amilum

    amilum New Member

    У меня была мастопатия, правда начальная стадия, вовремя я обратилась к врачу. Я побежала сначала к своему гинекологу в поликлинике, она сказала, что нужно сделать узи обязательно. В этот день я смогла попасть только в частную клинику , и , как оказалось, узи мне делала врач маммолог Желтоножская Юлия Борисовна. Так я сразу же проконсультировалась с ней по лечению. И она расписала мне схему( правда очень сложную , даже диета особенная должна соблюдаться), которая мне помогла. И теперь я наблюдаюсь и раз пол года проверяюсь в обязательном порядке!
     
  18. марі177

    марі177 Well-Known Member

    Дівчата,порадьте дн можна зробити маммографію, бажано відразу з консультацією
     
  19. Meriroma

    Meriroma В пошуках себе...

    дівчата, а мастопатія може давати температуру 37-37,3?
    була в лікаря Успенського, перед цим зробила УЗД грудей, здала гормони, онко-маркер. Лікар прописав пити 2міс. Мастофемін, віт. Е і мазь Прожестогель. З маззю я вирішила зачекати, бо як не як гормональна. Курс пропила, відразу полегшало, але за місяць після того, як перестала пити таблетки, знову ця циклічна біль, тепер лише в одній груді, у другому циклі. І я щось розгублена, не знаю...чи то йти знову до лікаря, чи продовжити собі курс і все ж тою мазькою мазатись...ще й та температура знову.
     
    • Співчуваю Співчуваю x 1
  20. exmargarytka

    exmargarytka мрійниця зі стажем

    Не вертається біль? Чи повторно проходите курси лікування? Бо я вже просто гину від того болю :girl_sad:
    поки пила мастодинон все було добре, місяць минув і знову...