Мастопатія

Тема у розділі 'Ой слаба я, слаба я...', створена користувачем Svetlanka, 27 Вересень 2009.

  1. Jusi

    Jusi Ловець емоцій

    Я йшла на 8-10.
    Підіть в приватну клініку до мамолога, який має хороші рекомендації.
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  2. katysik

    katysik Well-Known Member

    Була сьогодні на УЗД, діагноз - фіброаденома.... Що робити з тим далі, йти до онколога? Лікар-мамолог каже, щоб поки лише контролювати ріст, бо подобає на то, що вона вже давня і рости не буде, але мені від того якось неспокійно... Воно взагалі якось лікується чи лише оперативним втручанням?!
     
  3. Yariko

    Yariko New Member

    Фіброаденоми у нас тільки удаляють. Якщо довіряєте цьому лікарю, то контролюйте її на УЗД, якщо ні- проконсультуйтесь ще з кимось, послухайте різних докторів і прийміть рішення, що для Вас найкраще :)
    До речі, я була в різних УЗДистів, і дані відрізнялись, тому раджу ще повторно зробити у іншого спіціаліста.
     
    • Подобається Подобається x 1
  4. Banny

    Banny Well-Known Member

    Я сьогодні була на УЗД грудей...і вмовила подругу піти зі мною за компанію, ходили в 200 кабінет, в дитячій поліклініці на Сихові (до речі там добре роблять, переконуюсь не вперше). Вартість зараз 120 гривень. Так от...в мене, на щастя, все добре а в подруги виявили утворення в обох грудях, ось так можна сходити "за компанію". Так що дівчаточка пильнуйте себе і перевіряйтеся профілактично.
     
    • Подобається Подобається x 1
  5. gamma

    gamma Well-Known Member

    Дівчата, хто лікувався Індоміролом? Чи комусь його призначали?
     
    • Подобається Подобається x 1
  6. Thebestnata

    Thebestnata Well-Known Member

    вже тепер призначили той Тазалок:) а я от минулого року пропустила чергове узд, вже нарешті аж зараз записалася.
    але гінеколог на огляді, ще крім мастопатії, поставила діагноз - галакторея.
    а як до речі, кому Тазалок поміг? бо я тіки почала його приймати:)
     
  7. Олюнька

    Олюнька Well-Known Member

    порадьте, будь ласка, хорошого мамолога,
    бажано, який має приватний кабінет
    і щоб можна зробити УЗД
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  8. olerusya

    olerusya sweet candy ;)

    А як можна потрапити на прийом до Голдуна? Чула що він окрім Гашека, ще десь приватно приймає. В когось є якась інформація як можна до нього записатись?
     
  9. BlackTee

    BlackTee Well-Known Member

    Я ходила до нього на Гашeка, чула, що приймає щe в Параскeви, алe чи правда нe знаю.
     
  10. olerusya

    olerusya sweet candy ;)

    Просто йти і чекати чергу? Чи є якийсь попередній запис?
     
  11. BlackTee

    BlackTee Well-Known Member

    Йти зранку год 9та (наскільки пам'ятаю) на 4повeрсі. Жива чeрга.
     
  12. Monada

    Monada Active Member

    Саме краще йти зранку у середу.Середа не операційний день.І йти вже краще маючм УЗД.,бо він всеодно скерує його зробити.Черги великі і довгі.Наберіться терпіння,бо між оглядами він ще робить перев'язки,а в тій оглядовій ще інші лікарі оглядають хворих
     
  13. ГаЛоЧкА

    ГаЛоЧкА Well-Known Member

    Дівчата підкажіть толкового мамолога в приват.центрі.. Узд показало фіброзну мастопатію... Голдун в Параскеви не працює..
     
  14. NutkaNezabudka

    NutkaNezabudka Well-Known Member

    Моя мама лікувала дуже довгий час фіброзну мастопатію, лікарські засоби не дуже допомагали. І якось вона потрапила до лікаря (старенького, він вже помер) то він їй радив робити компреси із червоного буряка на ніч. Буряк натирається на терці, це викладається на грудь, зверху пппположити плівку (бо сік тече) і потім укутати полотенце і перев,язати. Так робити через день на протязі місяця. Цей спосіб мав найкращий результат, пухлини в рази зменшилися. Можете собі як профілактику приміняти такий спосіб, але до лікаря всеодно сходіть.
     
    • Подобається Подобається x 3
    • Інформативно Інформативно x 1
  15. olerusya

    olerusya sweet candy ;)

    Потрапила я сьогодні нарешті до Голдуна, він відразу поставив діагноз фіброаденома. Сказав що "ми рекомендуємо удаляти, але не настоюєм", і що то нескладна операція. В мене вона вже давно, як я і підозрювала, мабуть ще до заміжжя.
    Перечитала в неті море інформації, найбільше мене лякає те, що якраз після видалення в районі розрізу часто утворюється нова пухлинка, а то й декілька( то інформація з форумів), лікар на це нічого конкретного не відповів...
    Тому вирішила наразі в далі спостерігати, і раз на пів року робити узд.
    Вичекала в онколікарні більше двох годин, спочатку годину поки він прийшов, а потім ще перев'язки і черга.
     
  16. BlackTee

    BlackTee Well-Known Member

    Якщо вона у Вас нe збільшується, то можна спостeрігати. В мeнe була вeлика 2см чи 2,5см. Плюс так як планували вагітніти, то вирішили видалити, бо при гормональних змінах в організмі, фіброадeнома можe змінитись на злоякісну.
    Вжe минуло 4р, дякувати Богу, більшe нe з'являлась.
     
    • Подобається Подобається x 1
  17. olerusya

    olerusya sweet candy ;)

    та власне поки робила тільки 1 узд в квітні, спитала сьогодні лікаря чи вартує зараз знов зробити, сказав що нема сенсу бо за 3-4 місяці нічого не зміниться. тому, перш ніж лягати під ніж, я б хотіла хоча б якийсь час поспостерігати.
     
  18. Virchuk

    Virchuk Well-Known Member

    а є сенс при ГВ робити узд фіброаденоми?
     
  19. tinkaKris

    tinkaKris Just do it!

    Фіброаденома в злоякісну не перероджується.
    Єдине що у нас часто не правильно діагностують а потім виявлється що була злоякісна пухлина а не фіброаденома.
    А от те що потім можуть з'явитись ще це правда, але це теж багато від чого залежить. На форумах часто понаписують страшилки, а ми потім то все собі приписуєм, :sad:
     
    Останнє редагування: 31 Липень 2016
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  20. veroni4ka

    veroni4ka Well-Known Member

    Дівчата, хтось пив мастодион? Які враження?