Мастопатія

Тема у розділі 'Ой слаба я, слаба я...', створена користувачем Svetlanka, 27 Вересень 2009.

  1. Natili

    Natili New Member

    Дівчатка, при натиску на соски виділяється темно жовта рідина,груди дуже болючі перед, під час і після місячних,по УЗД- ФК мастопатія, в когось були такі виділення? відпишіть
     
  2. Burberry

    Burberry Well-Known Member

    Можна здати аналіз крові на пролактин. У мене, коли був збільшений, виділялася біло-жовта рідина.
     
  3. Руда Лисиця

    Руда Лисиця Шопоголік :-)

    В Параскеви ще можна.

    Колись давніше мала таку легку початкому мастопатію, і нещодавно теж таку легку показало на УЗД. Як профілактичне раджу пити Мастодінон (настоянку, не таблетки). Врегульовує цикл (який в мене за останній рік з 30 скочив до 36-37днів, а після мастодінону як штик 30днів знову), і помагає з мастопатією. Але повторю, як профілактика і коли легка симптоматика. Коли щось серйозніше - тут я не лікар.
     
    • Корисно Корисно x 1
  4. Яська Березнева

    Яська Березнева Well-Known Member

    а чому не таблетки?
    просто цікаво, бо я таблетки якраз і п"ю
     
  5. Руда Лисиця

    Руда Лисиця Шопоголік :-)

    по тій простій причині що я в такому форматі їх не вживала, то ж не знаю що краще)) Гіпотетично засвоєння має бути кращим. Але не зарікаюся.
    Ще тоді власне настоянкою радила гінеколог пити.
     
  6. Natili

    Natili New Member

    А що
    І що Ви робили після аналізу,яке лікування?
     
  7. Mansikat

    Mansikat Well-Known Member

    В настоянки сильніша дія. Я ще так колись з аналогічним канефроном застрягла на таблетках - а потім за кілька днів прийому крапель вже був ефект, і пізніше вже чула це від лікарів. Мастодинон в краплях приймала.
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Зе бест! Зе бест! x 1
  8. Jusi

    Jusi Ловець емоцій

    А мені настоянку "Тазалок" приписали від фіброзно-кістозної мастопатії, і ще Йодомарин і Карсил (розторопша в таблетках). Сказав лікар, що причиною є гормональні порушення. Звідки вони беруться? :scratch_one-s_head:
     
  9. сніжна

    сніжна Кішка, яка "сама по собі"

    причин може бути безліч: стреси, попередні перенесені захворювання, нерегулярне або неповноцінне ( без розрядки) статтеве життя у зрілому віці, захворювання щитовидки ,підшлункової чи нирок,порушення роботи гіпофізу ( через травми чи захворювання), часті коливання ваги в одну чи другу сторону ( в т.ч. дієти впливають), ліки, які вживаються, і навіть спадковість
     
    • Інформативно Інформативно x 2
  10. Яська Березнева

    Яська Березнева Well-Known Member

    а як вам лікар визначив, що причина - саме гормональні порушення? і до кого ви зверталися?
     
  11. Jusi

    Jusi Ловець емоцій

    Я ходила до мамолога, бо знайшла маленьке затвердіння на груді. Він теж промацав, сказав зробити УЗД. Я зробила, поставили діагноз фіброзно-кістозна мастопатія. Питаюсь в нього причини, він каже, що гормональні порушення. "Коли хлопці пристають, не відмовляти" :girl_haha:. Це його порада :girl_blush2:
     
    Останнє редагування: 10 Вересень 2015
  12. Thebestnata

    Thebestnata Well-Known Member

    А мені приписували мастадіон пити (каплі), і раз на рік приходити на узд молочних залоз, спостерігати зміни, чи збільшуються ті кисти в грудях чи ні. Але шось цього року я ще не ходила на узд, так багато інших справ, хворіб і проблем:) Але треба піти. А так по симптомах я відчуваю, що в другій половині циклу ті гульки в грудях збільшуються і поболюють, а вже перед самими місячними зникають. То десь 3 роки тому такий симптом мене налякав, тому і пішла до мамолога. Але він сказав, що це поширений діагноз фіброзно-кістозна мастопатія, і не сильно страшний. Взагалі він це називав полікистозом , а вже гінеколог сказала, що це правильно не полікистоз, а фіброзно-кістозна мастопатія.
     
  13. Яська Березнева

    Яська Березнева Well-Known Member

    У мене той самий діагноз, але мені ніколи не виписували карсил і йодомарин до основного лікування, тому і питалася. А хто ваш лікар?
     
  14. Jusi

    Jusi Ловець емоцій

    Це не основне лікування. Основне - каплі Тазалок. А це допоміжне :girl_smile:
    --- дописи об"єднано, 10 Вересень 2015 ---
    Мені теж казали за пів року прийти зі свіжим УЗД :girl_smile:
     
  15. Яська Березнева

    Яська Березнева Well-Known Member

    я зрозуміла, що воно допоміжне, я мала на увазі, що його приписали додатково до основного - тазалока)
     
  16. Thebestnata

    Thebestnata Well-Known Member

    А мені про Тазалок ніхто нічого не казав. Хібашо вже сама запитаю про ті каплі після чергового узд:)
     
  17. Jusi

    Jusi Ловець емоцій

    Я теж здивувалась. Але вище сніжна писали, що причиною також може бути захворювання щитовидки, може тому Йодомарин і входить сюди, а печінку нікому не завадить підтримати :girl_smile:. І це в нього стоять такі заготовлені карточки з цими трьома препаратами, медсестра просто дала мені одну з них.
     
  18. Яська Березнева

    Яська Березнева Well-Known Member

    я так зрозуміла, що то все індивідуально і залежить від особливостей перебігу мастопатії, комусь одне виписують, комусь - інше
    бо мені за три роки тазалок призначали, нормоменс, мастодинон, крем мастофіт евалар, вітаміни А і Е, навіть до основного лікування ще й адаптол приймати
     
    Останнє редагування: 10 Вересень 2015
    • Інформативно Інформативно x 1
  19. katysik

    katysik Well-Known Member

    Була сьогодні на огляді в гінеколога, нащупала мені гульку у правій груді, сказала йти на УЗД. Підкажіть коли найбільш інформативно йти, бо в неті читаю різні дані (то 4-8ий день циклу, то 5-14ий :girl_impossible:), і куди краще звертатись по даному питанню, так щоб без довгих вистоювань у чергах?
     
  20. Яська Березнева

    Яська Березнева Well-Known Member

    йдіть у перший день після закінчення місячних - не прогадаєте
     
    • Інформативно Інформативно x 1