$ Масажі для жінок

Тема у розділі 'Чарівне люстерко', створена користувачем Njuta, 3 Березень 2013.

1. Njuta

Njuta Active Member

Вітаю всіх форумлянок ! Мене звати Аня Маю медичну освіту, в 2011р. закінчила з відзнакою курси лікувального масажу в мед.закладі і отримала сертифікат міжнародного зразку, 2018р. курси підвищення кваліфікації (сертифікат масажист широкого профілю).
    Пропоную різні види масажу:
    -антицелюлітний ( баночний , медовий , руками ) від 200 грн тривалість 1-1.5 год 15 сеансів ( в середньому)
    - оздоровчий( банки , мед , руками ) 180-250 грн тривалість від 40 хвл.
    - масаж спини та комірцевої зони ц. 180-200 грн (від 30 до 60 хвл)
    - класичний та медовий масаж обличчя 50-80 грн 2-3 рази на тиждень
    - гербал масаж ( розпареними теплими трав'яними мішечками) , ц. 250-550 грн Тривалість від 40 хвл до 1,5 год
    - гуа-ша
    - діагностика
    - східна медицина
    Мій номер телефону 0683270017, 0934866894
    Працюю в масажному кабінеті вул.Антоновича 138б, каб.33(офіс 15)

Останнє редагування: 10 Серпень 2019
  2. Njuta

Njuta Active Member

0683270017

• Подобається Подобається x 1
  3. Козенятко

Козенятко Well-Known Member

Доброго вечора! Яка ціна на ручний масаж, на все тіло і тривалість.

4. Njuta

Njuta Active Member

200 грн, тривалість 1г

5. Njuta

Njuta Active Member

Всім привіт! З 10 по 23 серпня буду у відпустці. Приймати буду з 25 серпня. Зараз буду працювати до 8-9 серпня, тому хто хоче встигнути ще невеличкий курс масажу пройти, дзвоніть...Запис на післявідпустку іде постійно!!!

6. Hermosa

Hermosa New Member

Доброго дня! Ви робите масажі вдома у клієнта?

7. Njuta

Njuta Active Member

Доброго! Зараз, на жаль, не роблю

8. HappyViki

HappyViki Well-Known Member

@Njuta, а куди до вас під’їхати і коли маєте вільний запис?

9. Njuta

Njuta Active Member

Передзвоніть мені і домовимося)

10. Njuta

Njuta Active Member

Всім привіт)Я повернулася в родину:girl_in_love: З новимии знаннями, натхненням та бажанням робити вас здоровими, гарними та щасливими,чекаю на ваші дзвіночки та повідомлення :d23::girl_phone1: Телефон в шапці теми він же і вайбер)

11. Njuta

Njuta Active Member

Всім привіт) Працюю тепер за новою адресою вул.Антоновича 138б, каб.33 Є вільні години з 11:00 до 17:00. І ще приємна новина, медовий масаж роблю по трошки іншій методиці, яка не є така стресово болюча, але не менш дієва + додалося 2 види обгортання- глиною та ламінарією, шкіра після них просто бомбезна! Тож, записуємося заздалегідь на масажикі, за тиждень весна!!! І не забуваємо про спину та комірцеву зону, щоб не боліла голова та додалося енергії для роботи )
    --- дописи об"єднано, 22 Лютий 2019 ---
    Всім, хто запишеться на курс до 8 березня, масаж обличчя при обгортанні в подарунок :girl_yes2::girl_in_love:

12. Njuta

Njuta Active Member

З 6.03.19 вільні вечірні години для запису. Після 18:00 приймаю вдома за адресою Любінська 101

13. Njuta

Njuta Active Member

Увага акція!!!!:girl_flag_of_truce: До кінця липня при проходженні курсу антицелюлітного або класичного масажу, масаж обличчя або стоп ( на вибір) в подарунок :girl_yes2::girl_dance:

14. Njuta

Njuta Active Member

Спастика в ділянці комірцевої зони може призвести до погіршення зору, слуху, мігреням, головокружінню, а в грудному відділі до оніміння рук, важкого дихання, кисневої недостатності. Тому рекомендовано проходити курси масажу хоча б 2 рази на рік, а в кого вже існує проблема, раз в квартал. Не чекайте погіршення стану здоров'я, вчасно попередьте хворобу. А також потрібно вживати необхідні вітаміни та мікроелементи, особливо кальцій та вітаміни групи В. Записуйтесь на масаж та консультацію по тел 0683270017, або вайбер( номер той самий)

15. Njuta

Njuta Active Member

Дівчатка, з 28 серпня по 10 вересня акція 10% знижка на курс любого масажу

16. Козенятко

Козенятко Well-Known Member

Привіт, а яка ціна загального масажу на все тіло, руками?

17. Njuta

Njuta Active Member

ПривітРуками 250 грн. Спина, руки, ноги, сідниці, живіт. Один масаж виходить безкоштовно зараз.

• Подобається Подобається x 2
  18. New look

New look Well-Known Member

Привіт. А скільки разів курс такого масажу?

19. Njuta

Njuta Active Member

Привіт Для кожного індивідуально. Загалом 12-15 разів. Профілактично 7-9

20. Njuta

Njuta Active Member

Увага!!!Акція!!!:girl_flag_of_truce: З 1 жовтня по 1грудня:
    - масаж спини від 5 сеансів- 150 грн
    - антицелюлітний та корекція фігури( боки, ноги, сідниці, живіт) від 5 сеансів- 200грн
    - лімфодренажний на все тіло - 200грн
    - гербал масаж теплими трав'яними мішечками на все тіло - 280грн
    Запис за номером телефонів у шапці теми:girl_phone1:. Бажано записуватись за пару днів:girl_yes2: