Марки взуття (хвалимо\сваримо)

Тема у розділі 'Дефіле', створена користувачем Viola, 24 Січень 2010.

  1. jalla

    jalla Прогрес року 2013

    Я купила собі туфлі у Міді на щодень бігати. І розмір мій, довжина устілки теж, нога ніби нормально почувається, а починаю ходити- натирають жах.
    Вже другий тиждень і труть і труть, шкіра якась "дубова" не розношується ніяк.
    Ось такі:


    Планувала собі ще в них босоніжки взяти та не знаю чи варто.
     
    Останнє редагування: 15 Травень 2019
  2. Haidee

    Haidee Well-Known Member Команда форуму

    Такі тапочки

    Screenshot_2019-05-15-19-53-48.png

    Я на кідстафі брала @Louth

    Балетки такого типу, але фото своїх я десь посіяла

    Screenshot_2019-05-15-19-54-59.png
     
    • Інформативно Інформативно x 1
    • мімімі мімімі x 1
  3. Rosynka

    Rosynka Well-Known Member

    В чоловіка десь 3-4 пари Міди були, непогані, всі добре носилися. А от я щоразу, коли були в них в магазині, приміряла різні моделі і в жодній не було зручно( видно, колодка їх не підходить.
     
  4. Zolotse

    Zolotse Well-Known Member

    А я маю одну пару взуття від Міди, то дуже м'які, ні разу не натерли, хоча мене часто нове взуття натирає. То мабуть як на яку пару натрапиш.
     
    • Подобається Подобається x 1
  5. Solkash

    Solkash New Member

    Підкажіть, будь ласка де можна купити взуття фірми Віртус (Virtus)?
     
  6. Masja

    Masja Well-Known Member

    Дівчата,хто мав взуття від львівського виробника l-style? Як носиться? Бо ціна більш,ніж бюджетна,вибір теж непоганий. Але не хотіла б брати щось на один сезон
     
  7. Freedom UK

    Freedom UK Well-Known Member

    Хтось має досвід покупки зимового взуття літом? Ціна нижча, ніж в сезон?
     
  8. Hermi

    Hermi Well-Known Member

    я часто купляла в травні-червні. Як правило нижча, але і вибір менший. Багато магазинів зимове взуття ховали до нового сезону, а виставляли на знижки те, що залишилось в 1-2 розмірах. Але було по-різному.
     
    • Корисно Корисно x 1
  9. veroni4ka

    veroni4ka Well-Known Member

    в них колись цехи були на Рогатці, а їх взуття є у взуттєвому магазині на вул. Галицькій
     
  10. Havronia

    Havronia Well-Known Member

    Якщо українського виробництва, то дешевше в кінці сезону ( +/- лютий); якщо в закордонних інтернет-магазинах, то цікаві пропозиції з хорошими знижками є цілий рік.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
    • Корисно Корисно x 1
  11. lesja.f

    lesja.f Well-Known Member

    Дівчатка, а яке взуття ви купляєте своїм чоловікам, цікавлять кросівки. Мені головне щоб не протікали і були акуратні.
     
  12. Masja

    Masja Well-Known Member

    Подивіться в Рома стилі. Кілька пар брали там, зокрема і зимове. Дуже зручні, гарно носяться,непогана ціна. І,як на мене, значно кращий вибір,ніж жіночих
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  13. loveterapy

    loveterapy Матуся-Анюсі

    Мені подобається Міда з укр виробників, у чоловіка 45-46, носить узагалі не дуже акуратно, але ті були живучі, капець.
    Але кроси найкращі по ергономіці йому були такі Ессо, правда, ціна...

    А так то Найки Еір Макс зі секонду, оригінальні дуже довго теж відходили

    Надіслано від мого Mi A3, використовуючи Tapatalk
     
  14. loveterapy

    loveterapy Матуся-Анюсі

    Магазин Міда є в Ашані на Чорновола,бувають хороші знижки, недавно там сумочку йому брала класну.

    Надіслано від мого Mi A3, використовуючи Tapatalk
     
    • Подобається Подобається x 1
  15. Stellochka

    Stellochka New Member

    Я купувала літнє взуття і собі і чоловіку у https://koalabi.com.ua/ . Вибрати є з чого, взуття якісне та стильне, а головне носиться довго і гарно.