Марки взуття (хвалимо\сваримо)

Тема у розділі 'Дефіле', створена користувачем Viola, 24 Січень 2010.

  1. Raven

    Raven Мама малятка

    Ота перетинка дуже любить муляти під кісточкою, залежить та штука від висоти п'ятки туфлі.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  2. flame

    flame невгамовний експериментатор

    мені і чоловікові це взуття дуже подобається, підходить і гарно носиться.
    обов"язково треба міряти. Залежно від моделі я беру 35 або 36 розмір. Як каже
    так і я - на низькому переважно 36, каблук - 35\36.
     
  3. marjana lv

    marjana lv Well-Known Member

    дуже розчарована взуттям Міда (MIDA), черевики чоловічі, нова колекція (з льодоходами) за менше ніж 2 місяці користування автомобілістом (людина реально мало ходить) почали розклеюватись на пятці і носку, вже є помітне відставання масивної підошви від шкіри. Хоча ще підчас примірки цієї моделі в одному з магазинів виявилась нерівність підошви під устілкою, але інколи бувають такі нюанси, тому ми взяли ідентичну модель нормальною підошвою, а виявилось що це взуття /принаймні тепер/ зовсім не відповідає відгукам.
    Вже й не знаю на яке чоловіче взуття дивитись, Стефано стали такі дубові що годяться тільки для Буратін з дерев*яними ногами. Що ви порадите з нормальної якості і не за всі гроші?
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  4. Dominika

    Dominika Well-Known Member

    в чоловіка останні років 7 все взуття від Міди, жодного нарікання. Думаю, що то все ж винятковий випадок для цього взуття.
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  5. svoybox

    svoybox Well-Known Member

    Я також купую чоловіку Міду і то завжди онлайн, ніяких нарікань, крім першого прольоту з розміром, трохи маломірять
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  6. Barbie

    Barbie Well-Known Member

    Один раз купили чоловіку від міди весняне взуття, то теж за сезон втратило зовсім вигляд і придатність до носіння.
     
  7. Raven

    Raven Мама малятка

    @marjana lv, пробуйте олексу, майже вся родина носить без нарікань. Чоловік має мешти міда, за сезон робили підошву, я маю зимові чоботи, то поки добре носяться
     
  8. ГаЛоЧкА

    ГаЛоЧкА Well-Known Member

    Рома-стиль? їх магазин є біля Стрийського автовокзалу. в мене зимові . наче нормуль
     
  9. nibysh

    nibysh оптимістка з сумнівами

    Чоловічі Бастіон...має чоловік 2 пари замшеві і шкіряні. Ок. Ось уже 3 сезони. В нас на ДП темка колись була.
     
  10. marjana lv

    marjana lv Well-Known Member

    моїй "модниці" нічого не сподобалось :sad:
    а їхні представники є десь у Львові щоб приміряти? Симпатичні в них моделі.
    тут для мене цікаві моделі є, терміново потрібно подивитись в магазині ))))
     
  11. nibysh

    nibysh оптимістка з сумнівами

    не знаю, обидві пари взуття були через нет куплені.
     
  12. Atra

    Atra Member

    в Миде отличные спортивные зимние ботинки-кроссовки.
    а себе на днях купила туфли Некст - божественные! стелька, пятка - мягкие, в них как в тапочках
     
  13. Orman

    Orman Модератор-бомба

    Покажіть тапочки, будь ласка. Я в нехті купую тільки таке щось дуже повсякденне з взуття. Туфлі лакові одні маю, але вони тверді.

    І хто таке Мид? Министерство иностранных дел (єдина асоціація)?
     
  14. cjomcjomka

    cjomcjomka Content - fairy

    Міда :)
    Укр. взуття.
    Одні їхні зимові чоботи носила 3 сезони, зауважень особливих не маю. А інші черевики придбала, і щойно зійшов гарантійний термін - вони трісли, просто трісли в місці, де мали би згинатися при ходьбі.
    Не можу сказати, що раджу :)
     
    • Подобається Подобається x 1
  15. Ari

    Ari Well-Known Member

    Трісла підошва чи верх? Мені останнім часом не щасть із взуттям lux elit, тріскає підошва в тому місці де згин при ходьбі.
     
  16. cjomcjomka

    cjomcjomka Content - fairy

    верх
    Вперше в житті таке бачила :) сподіваюсь, і востаннє
     
  17. Haidee

    Haidee Well-Known Member Команда форуму

    Ти хочеш прям тапочки, шматяні? Бо я такі знаю. Другий рік беру собі українську Літму мокасини, ціна питання в районі 200 грн. Не парять, легкі, зручні, великомірять на розмір. Якраз за 4 місяці минулого року зносила їх і взяла ще.
    Десь тут показували взуття Кравець, то теж замовила собі балетки в них - дуже кльові, але трішки маломірять. Хоча, в мене з усіма не сандалями тяжко відбувається знайомство. Тому може бути, що через 3-4 рази вже не будуть терти босу ногу.
     
  18. Atra

    Atra Member

    да, МИДА - производитель обуви из Запорожья.
    есть еще хорошая харьковская фабрика, но не помню названия, а на подошве затерлось...
    туфли с некста вот такие Buy Leopard Point Block Heel Shoes from Next Ukraine
     
    • Подобається Подобається x 1
  19. Orman

    Orman Модератор-бомба

    @Haidee показуй все! В мене взуття ділиться на дві категорії: кросівки і подароване. (Нє, там буває раз в п’ять-сім років купівля не кросівок мною.) Пора вже переходити на новий рівень.
     
  20. Louth

    Louth Well-Known Member

    Підкажіть, будь ласка, Ви їх купуєте онлайн чи може є в якихось львівських магазинах?