Марки взуття (хвалимо\сваримо)

Тема у розділі 'Дефіле', створена користувачем Viola, 24 Січень 2010.

  1. Siania

    Siania Love Life

    Гірські черевики, типу gortex. Я в таких зимую, вони суперові, але вигляд такоє)
     
    • Подобається Подобається x 1
  2. ruda kishka

    ruda kishka Well-Known Member

    Мунбути :) вигляд, звичайно, на любителя. Але це реально найнайтепліше, що тільки може бути. Тепліше, напевно, тільки вдома під батереєю :)
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  3. Rodionochka

    Rodionochka Безнадійна оптимістка

    Дівчата, а що скажете за взуття від Стептер? Завела малого на футбол і випадково зайшла до них в магазин, а вийшла з парою черевиків). Зовнішній вигляд сподобався, все як я хотіла): висока підошва, теплі, без жодних цяцьок. І от тепер цікаво яке воно у носінні, чи довго витримає).
     
  4. Kroshka Enot

    Kroshka Enot Well-Known Member

    Я не мала, але знайома їх хвалила.
     
    • Подобається Подобається x 1
  5. HOPIC

    HOPIC Well-Known Member

    salomon рулить)) але за вигляд чоловік мене сповідає чи не щодня
     
    • Подобається Подобається x 2
  6. Haidee

    Haidee Well-Known Member Команда форуму

    А я собі на коден день цієї зими взяла The North Face. Класно в них так, тепленько і легенько. Вигляд? Ну нормальний вигляд. До плаття є класичні холодні і слизькі)
     
    • Подобається Подобається x 1
  7. Siania

    Siania Love Life

    Я купила собі Крокси, повелась на їхню лапшу, про супер-тканину, яка витримує легко -15. Вийшла в -1, замерзла так, ніби в осінньому взутті((((
    Буду замовляти знову валянки bearpaw, мої старенькі вже промакають, але служили років 5-6. І це таки найтепліше взуття на суху морозну зиму. Ну а коли болото, мокро і холодно, тоді гірські черевики.
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  8. marianast

    marianast Well-Known Member

    @Siania Така ж історія з кроксами для сина. Загалом він в кросівках нормально ходить тоді, коли в кроксах вже мерзне.
    Я мала угги, 5-6 років точно, але вони минулої зими почали промокати, хутро збилося місцями. Я в пошуках всюдиходів.
    Придивилася такі
    936477AC-96E6-48D2-87B1-1AAD2CC3983F.jpeg EEA40467-1468-4791-B915-7E4A02F91B4D.jpeg
    Але марки для мене не знайомі взагалі. Хто знає?)
     
  9. svoybox

    svoybox Well-Known Member

    Sorel канадський бренд, багато позитивних відгуків, саме на холодну пору. Про другі теж тільки позитивні відгуки читала
     
    • Подобається Подобається x 1
  10. Тетянка

    Тетянка Well-Known Member

    І я дуже раджу Sorel - купляла колись малому й сама мала.
     
    • Подобається Подобається x 1
  11. ГаЛоЧкА

    ГаЛоЧкА Well-Known Member

    Мерели теж крута американська марка. не з дешевих
     
    • Подобається Подобається x 1
  12. Mansikat

    Mansikat Well-Known Member

    Меррел - хороша марка, але, знаєте, моделі можуть не всі однаково вдалими бути. Мій чоловік фанат одної їхньої моделі кросівок, три пари вже купив, то там є нюанси в залежності від країни, де шиють.
    Я в Екко ходжу останні 4 зими, трекінгових черевиках, це найкращий мій варіант на сирість-вогкість-слякоть, на сильний мороз вони, звісно, не розраховані, але з теплою устілкою було норм. Але вони в мене спортивні-спортивні. Ну, так, з дітьми гуляти ще ок, але не більше.
    Зараз купила кежуального дизайну півчобітки Рікер, заявлено, що з мембраною, побачимо, як носитимуться.

    Надіслано від мого Redmi 4X, використовуючи Tapatalk
     
    • Подобається Подобається x 1
  13. aknytsU

    aknytsU волошкова...)

    Мала Стептер (їхнє виробництво в Винниках ще, так?), зимові чоботи якраз. Дуже добротні, вже років 10 минуло, а вони як нові. Просто зараз не ходжу на високій танкетці, тому ще лежать, чекають :) Мені вони були теплі, але підошва трохи слизька.
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  14. Retaret

    Retaret Well-Known Member

    В мене кілька літ пролежали без діла черевики lowа, ще в часи зустрічання чоловік купив для зимового виїзду в карпати. Наприкінці минулої зими перепросила їх і мала на прогулянки щоденні. Зараз теж витягла, бо зі зимових лишилися хіба парадні. Ну вигляд такий собі, але мені в них тепло і не слизько. Але теж хотілось би хоч шось акуратніше ще докупити.


    Надіслано із мого iPhone за допомогою Tapatalk
     
  15. Rodionochka

    Rodionochka Безнадійна оптимістка

    Якраз там і була, у магазині при фабриці. Чула давно, але трохи скептично ставилась). А тут сподобалось, та й купила. Подивлюсь як воно буде в експлуатації.
     
    • Подобається Подобається x 1
  16. Kroshka Enot

    Kroshka Enot Well-Known Member

    @marianast Merrell - дуже круті.
    Якщо не підробка, сміло беріть.
    Ще Mammut дуже класні з тих дорожчих.
     
    • Подобається Подобається x 1
  17. raspberry

    raspberry Well-Known Member

    @aknytsU, раніше мала екко, відносила років 7, дуже теплі і не слизькі. На вигляд були досить об‘ємні. Минулого року купила собі коламбію з омні-хітом. В слякоть не промокають, не слизькі, коли інтенсивно ходиш - теплі, стояти холодно.
    @marianast, меррели круті. Цього року сину взяла. Ще на морози не тестили, але зараз носить на тонку шкарпетку і ноги теплі.
     
    • Подобається Подобається x 2
  18. marianast

    marianast Well-Known Member

    Я не знаю як відрізнити. То як з кроксами- де не купуй впевненості нема.
    Ці в Марафоні. Ми там часто купуємо, поки що зауважень нема
     
    • Корисно Корисно x 1
  19. Kroshka Enot

    Kroshka Enot Well-Known Member

    Я крокси купую за кордоном, поки проколів не було
     
    • Подобається Подобається x 1
  20. Kroshka Enot

    Kroshka Enot Well-Known Member

    В марафоні купували чоловікові Нью баланси, а мені трекові черевики бюджетної ТМ Хай тек.

    Нью баланси муж вже вбив (2 літа), але в нього така хода.

    А мої хай теки чувствую ще десяток років поносяться.
     
    • Подобається Подобається x 1