Марки взуття (хвалимо\сваримо)

Тема у розділі 'Дефіле', створена користувачем Viola, 24 Січень 2010.

  1. Merry

    Merry Well-Known Member

    А я дуже люблю Clarks. І зручні, і довго носяться та не втрачають вигляду.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  2. KAPUCHINKA

    KAPUCHINKA Well-Known Member

    Ну вони кажуть, що то італійське, але та Італія шиється, наскільки я знаю, у Дніпрі. Акіна каже, що в Китаї, може і так, але не в Італіі то точно ))
     
    • Подобається Подобається x 1
  3. Akina

    Akina Така, як всі, - лиш крила з-за плечей :)

     
    • Подобається Подобається x 1
  4. KAPUCHINKA

    KAPUCHINKA Well-Known Member

    Та я вірю, що не все, що Китай, то погано, я це до того, що могло б бути дешевшим ))) не такий вже і крутий бренд, хоч історійку собі симпатичну придумали ))).
     
  5. Svjatkova

    Svjatkova Well-Known Member

    Хтось купляв взуття від Zemal ?
     
  6. marianast

    marianast Well-Known Member

    Поділіться враженнями про Естро. Запримітила там собі ботильйони, не для щоденного носіння. А відгуки в мережі в основному поганенькі про цю мережу. Зайшла на ДП, а тут @AdFeja ними не задоволена. А я ввечері планую за ними їхати. Тому похваліть хтось їхнє взуття, пліз)))
     
  7. Rona

    Rona Мама-йожик

    @marianast я теж чула не добрі відгуки. А ще спитайте де робиться взуття, звідки власник. Чомусь мені "братнім" сусідом пахне.
     
    • Подобається Подобається x 1
  8. Marcipanka

    Marcipanka Well-Known Member

    Естро то луцька контора. Мають своє взуття під брендом Естро, а мають привозний Китай і Туреччину.
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Інформативно Інформативно x 1
  9. AdFeja

    AdFeja Навіжена фея

    Зовсім не задоволена. Співробітниця також там купила черевики, дуже гарно виглядають, а носити не може - "гризе" кісточку і ніяк не всядуться по нозі.
     
    • Подобається Подобається x 1
  10. ssonyya

    ssonyya dreamer

    У мене чоловік купував в Естро зимові черевики в кінці листопада за майже 4 тис.грн. На початку березня тріснула підошва в одному черевикові, а за два дні в іншому. Я була в шоці! При тому, що він досить акуратно носить взуття. Тому я Вам теж не раджу щось купувати в тій мережі.
     
    • Подобається Подобається x 1
  11. Adeo

    Adeo Active Member

    І мене цікавить цей бренд, бо чула двоякі відгуки (на жаль, менше хороших).
    Міряла там кроси, але чимось вони мені не підійшли і не купила. Через тиждень гуляю Південним і в одному із магазинів ТАКА САМА модель, АЛЕ на устілці інша назва, ніж в Естро. І ціна на 1000 більша. Задумалася.
    ідентичний відгук чула теж.
     
  12. Ziben

    Ziben :)

    на щодень в офіс купую взуття ТМ Леомода, мені зручна їхня колодка і ціна досить демократична. Минулого року придбала схожі туфлі тільки з чорної замші. Але замш линяє і вмене вже чере п"ять хвилин чорнющі п"ятки:girl_devil:. Може є якісь методи і засоби щоб виправити цю ситуацію, бо лежать капці в шафі, шкода витрачених грошей:girl_cray: upload_2018-5-2_11-30-10.png
     
  13. Monopoliya

    Monopoliya Well-Known Member

    я маю досить багато їх взуття, то можу похвалити) І кросівки, і мокасини, і оксфорди і осінні черевики, чоловічі туфлі і мокасини - все ок носиться, нарікань немає. Єдине, що в моїх (дуже їх любила) мокасинах (то так пишеться?) була пінна підошва біла, ще й ніби в таку полоску, то коли пісок-болото влазить між ту полоску - добре не вимивається. Але я їх куила щось за 600 грн, то не можу викинути вже 3 сезон, бо зверху гарні і зручні)
    ось вони))
    20180429_114204.jpg
     
    • Подобається Подобається x 2
  14. Rona

    Rona Мама-йожик

    @Ziben я би спробувала обробити лаком для волосся. Утворити якусь плівку-захист.
     
    • Подобається Подобається x 2
  15. Ziben

    Ziben :)

    fidelitti- український виробник взуття та аксесуарів і моя нова любов:heart:. Відкрила їх для себе влітку, вже придбала три пари. Надзвичайно акуратний пошив, якісні матеріали і дуже зручна колодка:girl_in_love:. В перших відходила липень-вересень (через певні проблеми не могла носити відкрите взуття). Другі ношу зараз, практично щодня) і треті (тільки вишневого кольору) чекають зими.

    DSC00251--6010-SF072SF024DB-495x742.jpg _DSC0086-2-(вариант-аааменьше)-495x742-495x742.jpg DSC05118--1011-S090-M-S-495x742.jpg
     
    • Інформативно Інформативно x 2
    • Подобається Подобається x 1
  16. aknytsU

    aknytsU волошкова...)

    Я знов у пошуках зимового взуття. Вимоги загалом дві: мегатепле і абсолютно неслизьке. То дуже принципово. Для повсякденних прогулянок (ходжу дуже багато).
    Маю взуття львівських виробників, то неслизькі, але я мерзну дуууже. Маю угги якісь ноунейм, трошечки тепліші, але слизькі-слизькі.
    Хелп мі, пліз)
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  17. zetta

    zetta Well-Known Member

    та сама проблема. в нас вже стиль життя, кожні вихідні іздимо шукаємо мені зимове взуття. щоб співпало : зручне, тепле і гарне - так і не знайшла. мій давній фаворит ессо, в цьому році шось таке продає жахливе.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
  18. marianast

    marianast Well-Known Member

    @aknytsU в Марафоні , в КК подивіться
     
    • Подобається Подобається x 1
  19. lovikyou

    lovikyou Well-Known Member

    В районі водоканалу є один не великий цех, там не є грандіозний вибір, але скільки я купляла щось інше, все одно за нормальним зимовим туди повертаюся, хоч мені та локація найнезручніша з цілого міста.
    Якщо цікаво, розкажу в ПП чи по тел.як туди втрапити
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  20. Monopoliya

    Monopoliya Well-Known Member

    Гляньте взуття dr.Martens. зовсім неслизьке і Ви в ньому ніколи не замерзнете

    Надіслано від мого SM-G930F, використовуючи Tapatalk
     
    • Подобається Подобається x 1