Марафон схуднення

Тема у розділі 'Смачний тарільчик', створена користувачем Leditanya, 10 Грудень 2019.

  1. cjomcjomka

    cjomcjomka Content - fairy

    61.9. Звідки починали, туди повернулися :)
    Шкода дуже, що через діастаз не можу робити планку. Класна була вправа.
     
    • Співчуваю Співчуваю x 1
  2. Leditanya

    Leditanya Well-Known Member

    Привіт!
    70.8 кг... Печаль.
    Але спорт щодня. Вчора Джиліан 2 тренування та 3 милі з Леслі.
    Можливо зійде крепатура. Тоді і вага буде іншою.
    Але візуально за місяць тренування результат добрий.
     
    • Подобається Подобається x 2
  3. Blondo4ka

    Blondo4ka Well-Known Member

    76.2((( Ну, що.... Тірамісу новорічне на боках не надто гарно виглядає. А ще ж пампухи будуть :girl_cool:
    І толку, що я щодня ходжу мінімум 10 тис.кроків та роблю вправи вдома. Певно, якби не це, то було би 80:girl_cray:
     
  4. podolyanochka

    podolyanochka Well-Known Member

    Не важилася, але цифра 69,1 на вазі декілька днів тому переконала мене з солодким зав’язати. Діти хворіють - сон жахливий, тож нічого втішного зараз не чекаю. Від браку сну жахливо тягне на їжу-сміття. Але щиро вірю, що все буде ДОБРЕ :)
    Р.S. пампухи - то не моє :) нащастя...
     
  5. Зорянівонька

    Зорянівонька Well-Known Member

    В мене теж діастаз, то можна робити бокові планки. Там теж багато цікавих варіантів. І вакуум.
    Ну і планка не така вже чудодійна.
     
  6. Козенятко

    Козенятко Well-Known Member

    А в мене сіла батарейка на вагах, не знаю чи радіти чи не дуже. Старалася не переїдати, робити зарядку. Йдемо сьогодні на забаву, завтра по батарейку, вже мені страшнувато стає, але побачим))
     
    • мімімі мімімі x 1
  7. cjomcjomka

    cjomcjomka Content - fairy

    та нічого чудодійного, зрештою, нема
    просто я мала до неї корисну звичку, до вагітності Лідією
     
  8. Зорянівонька

    Зорянівонька Well-Known Member

    Можна по батарейку ще пару днів не йти :girl_haha::girl_haha:
    Дівчата, ви всі молодці. Ви уявіть якими б були цифри, якби ви навіть не почали!:girl_crazy:
     
    • Подобається Подобається x 2
  9. rununkulos

    rununkulos Well-Known Member

    Щойно допетрала, що сьогодні субота..геть втратила відчуття часу. Вага та, з якої стартувала- 58.5. І це не може не тішити.
    Але думаю, завтра стану ще легшою. Бо сьогодні пізно прокинулась, снідала біля 12. І, о чудо, нормально протрималась весь день з 2 лише цукерочками ( цукру я зовсім не вживаю, ляля на гв - то вже мене аж так не гризе совість, краще так, ніж повний хаос). З нового - захотілось пити) просто сирої води. Літр випила Комусь може смішно, але що я тільки не видумувала свого часу, щоб хоч глоточок в себе залити. За рік часу звичка, нажаль,не виробилась.
     
  10. Lyudvig

    Lyudvig Добра не пам’ятаю, зла не забуваю.

    Вибачте, що втручаюсь в вашу тему, дівчата, але я коли читаю, що люди намагаються залити в себе воду, то хочеться дати їм почитати статтю, з якою згідна на 100%.
    Тренер Віктор
    До речі, я води майже не п‘ю і ніколи не пила. Не лізе, то не лізе. Це тепер так модно стало пити воду. В старі часи, мені тренер забороняв пити воду під час тренувань, хіба «губи змочити», глоточок, казав, що це зайва нагрузка на шлунок.
     
  11. Shapokliak

    Shapokliak Well-Known Member

    Наука не стоїть на місці, і підходи міняються. Зараз більшість тренерів таки схиляється до споживання води під час тренувань, але звісно, не півлітра "вдути" за раз - тоді точно буде булькали в шлунку, але регулярно ковток-другий рекомендують. Мені здається, що тренуватися і терпіти спрагу, тим більше, коли інтенсивно пітнієш, не є здорОво (порушується водно-сольовий баланс, і в мене, наприклад, літом, коли є ситуація, що з якоїсь причини не пила в жару воду довший час, а потім "доганяюсь", бо сильна спрага - через півгодини ноги починають набрякати майже на очах, а коли вода постійно і потрохи - такого не буває. Таке враження, що організм "запасає" те, що недоотримав. Але то мій організм) .
    Я Воду теж колись мало пила, а зараз більше. Не "заливаю" ні в якому разі, просто сама "проситься". В теплу пору більше, але це ж природньо, бо більші втрати... Вода все ж бере участь у всіх обмінних процесах, і у виведенні "відходів" теж. І коли кров стає "загуста" - то теж не альо для судин і серця, наприклад.
    Тут має бути у всьому міра і здоровий глузд, але я все ж би казала хоча би літр чистої води на добу - інша поступить з напоями, овочами, супами, фруктами. Слухати себе і потреби свого організму, але розуміти, що деколи сигнали поступають не зовсім коректні (голод, а насправді - спрага) і тримати ту півлітрову плящину чистої води в полі зору.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 4
    • Подобається Подобається x 2
  12. Shapokliak

    Shapokliak Well-Known Member

    А тепер по темі - я в селі, і ваги немає. Але ніби починаються таки місячні (тьху, щоб не наврочити), то після свят сподіваюсь до наступного зважування (ггг, згадала Зважених і щасливих) сподіваюсь на краще, бо після шампанського 31 звечора, вночі о 00.00, (їла мало, вночі нічого), потім ще шампанське 1-го вдень (двічі(!)) - вага знову була на 1.9 в плюсі. То спиртне "погнало" воду, потім вона "запаслася". Треба 2-3 дні в моєму випадку правильної їжі, мало соленого і солодкого, досить пити і не їсти ввечері, щоб та вода "пішла". А там знов за 2 дні Різдво... знов скидати :girl_crazy:.
    Резюме - тема класна, гуртом і батька легше бити - але почали ми трохи не в той час. З іншого боку, як вже хтось з дівчат писав - якби не пильнувались і не обмежувались - то скільки би вже наїли?
    Так що шануймося, любі мої, підтримуємо одна одну - і вперед, до мети!
    :kisss:
     
    • Подобається Подобається x 3
    • Зе бест! Зе бест! x 2
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  13. NataliaFed

    NataliaFed Active Посиденька з баяном


    .
     
    Останнє редагування: 4 Січень 2020
    • Подобається Подобається x 3
  14. rununkulos

    rununkulos Well-Known Member

    Прочитала. З усім, впринципі, погоджуюся.
    Реально, до сьогоднішнього дня, і особливо в крайні насичені їжею дні, не випила навіть мілілітра. Вижила. Так.
    До свого довгого шляху боротьби з вухами, жиром, ідеалом тіла - теж не пила зовсім. Зазвичай, п'ю чай, каву, курземе, молоко - це моя вода.
    Суть цієї статті само собою доводилось під час ПХ. Чиста їжа, легкість в шлунку, світліший розум = зрозумілі сигнали мозку. Але це все на чіткому дотриманні, кимось придуманого, харчування. Вода, як не як, заповнює, додає відчуття ситості - є шанс не запхати цукерку.
    Лише впущу з контролю - привіт 60 кг, целюліт, здуття, пузо і здивовані запитання про вагітність.
    Я не женусь за модою чи 50кг, хочу комфорту в тілі і подобатись собі.
     
    • Подобається Подобається x 3
  15. Lyudvig

    Lyudvig Добра не пам’ятаю, зла не забуваю.

     
  16. Leditanya

    Leditanya Well-Known Member

    Привіт! Як тільки доберуся до ноута внесу дані :)

    З водою в мене все просто. П'ю коли хочу. Під час тренування за 1 год десь 200 мл можу випити. Після п'ю більше. Організм сам просить, ні він вимагає поповнити запас води.

    І ще одне відкриття для себе зробила. Більше не тренуватися пізно ввечері, десь о 20:30. Тоді сон як рукою знімає.
    Два дні не було часу вдень, то ввечері надолужувала. Безсоння гарантоване для мене.
    Крім того постійно хочеться пити вночі. Бо за такий короткий час не відновився водний баланс.
     
    • Подобається Подобається x 1
  17. cjomcjomka

    cjomcjomka Content - fairy

    ггг в мене от зараз цей етап, реально виглядаю і почуваюсь на кінець 2 триместру :)
    62.7 чомусь сьогодні було. Вчора повечеряла о 19 замість 18, але думаю, що справа не в цьому, а у вині, яке ми спожили з сестрою за сніданком та обідом.
    Починаю відчувати себе :) по відчуттях можу досить точно передбачити цифру на вазі.
    Хочу чимскоріше відчути щось звичне. Бо відчуття товстого костюму зверху на звичному тілі - через швидкий і нездоровий набір ваги.
     
    • Подобається Подобається x 2
  18. Shapokliak

    Shapokliak Well-Known Member

  19. Leditanya

    Leditanya Well-Known Member

    Привіт!
    Ну хто сьогодні ризикнув стати на ваги після свят?
    Сьогодні в мене 71.6 кг.
    Загалом від Нового року плюс великий. Але маю намір цього тижня його позбутися :)
     
  20. porIra

    porIra Well-Known Member

    Я!!! :)
    64,8 кг. Думала буде гірше.
    1,3 кг. в плюсі - як для поціновувачки пампухів і пляцків - то зовсім не багато.
    Від сьогодні вертаюся у звичний режим.
     
    • Подобається Подобається x 1