Марафон схуднення

Тема у розділі 'Смачний тарільчик', створена користувачем Leditanya, 10 Грудень 2019.

  1. Provizor

    Provizor Well-Known Member

    В мене 60.5! І це після тижня хаотичного харчування, корпоративу! Повертаюсь в свій режим, але так складно... До мети ще 5кг. Тренування не пропускаю :girl_angel:.
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Зе бест! Зе бест! x 1
  2. Shapokliak

    Shapokliak Well-Known Member

    67,2
     
  3. Козенятко

    Козенятко Well-Known Member

    Ой дівчата, з тими святкуваннями якийсь капець. Але, зауважила, якщо проходжу 10000 кроків, то все не так погано. Отже вага 67,7 кг, тобто мінус є.
     
    • Подобається Подобається x 1
  4. marianast

    marianast Well-Known Member

    А в мене 63, КД закінчились , солодощі з Миколая теж. Режиму ніякого. Пишу тут щоб хоч трохи дисциплінуватись. Ну і тішусь тихенько, що не пішла в плюси. Зараз період постійних здибанок, остей і коктейлів.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  5. cjomcjomka

    cjomcjomka Content - fairy

    Привіт! Я з вами. Стартую з 62, дуже набрала на ліках.
    Хочу взяти в руки своє життя і вагу теж.
    Мета 55, бо це моя комфортна вага. Дедлайну нема, "понеділків" не чекаю
    Найтяжче для мене - навчитися не їсти після 18:00. Тому з цього і почну. Стимул для мене - моя аватарка, ггг. Зараз так стрибнути навіть не спробую
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Оптимістично Оптимістично x 1
  6. cjomcjomka

    cjomcjomka Content - fairy

    от, сьогодні маю привід не їсти після 18: треба рано лягти спати
    тому зараз п'ю каву, щоб дотримати з розплющеними очима до 21 - і їсти вже нічого не буду до завтра. А завтра напишу.
     
    • Подобається Подобається x 2
  7. Зорянівонька

    Зорянівонька Well-Known Member

    Вага стоїть, але враховуючи відро солодкого - то ітак супер
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  8. Zvizda

    Zvizda Well-Known Member

    Вчора зрагку було 66,5. Правда сьогодні "згрішила" з випічкою, тому вже приготувала собі їжу на завтра.
    .
     
    • Подобається Подобається x 1
  9. Козенятко

    Козенятко Well-Known Member

    Хтось, грішить випічкою, а я канапками)) хоча дуже люблю овочі, в любому вигляді, але всякі канапе, то моє.
     
  10. cjomcjomka

    cjomcjomka Content - fairy

    61.7. вночі зовсім не спала, діти кашляли :sad: хочу жерти все підряд, але стрункою бути хочу більше :)
    Сьогодні маю репетиції різдвяного виступу, багато співаємо. Якщо не халявити, діафрагма напрацюється як слід, і калорії підуть. Після 18 не їсти is a must
    Ще одне завдання - ходити рівно.
    А ще ми з Лідкою записалися в басейн з 13 січня, раз на тиждень походимо. То більше мені розвиваюче, ніж їй :) Все + до активності, і до звички витрачати гроші на здоров'я.
     
    • Подобається Подобається x 3
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
    • Зе бест! Зе бест! x 1
  11. rununkulos

    rununkulos Well-Known Member

    Хочу завтра чи то вже сьогодні бути струнка в баньці. Майже чемно стрималась в їжі останні два дні.
    Ото ж, вранці легкий сніданок, вакуум, планка і зарядка мають трохи допомогти. Ну і обов'язково, напротязі дня, залишу собі запас ккал на вечірньо- нічну трапезу. Обіцяю при приготуванні страв- не облизувати всі ложки
     
  12. cjomcjomka

    cjomcjomka Content - fairy

    61.6т(йожикі, ну і цифри для мене!)
    Я таки знала, що вчорашня безсонна ніч дасться взнаки. Ввечері ні з того ні з сього поїла гранатів і ананасу.
    Підписуюся ще на групу у фб, де фоткають їжу і їдять малими порціями.
    Мені реально все одно, що святковий час. Я дуже серйозно налаштована. І от, при тім що зараз ПМС повним ходом, маю мінус грами. Загалом, я молодець
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Зе бест! Зе бест! x 1
  13. Shapokliak

    Shapokliak Well-Known Member

    66.3 - нарешті сьогодні побачила на вазі цифру, з якою стартувала - тобто майже всі набряки "пішли", від вчора до сьогодні - цілих 1.9 кг. Ясно, що сьогодні знову добавиться, але я завтра важитись не буду :girl_crazy:. Жерти багато не збираюсь (та й не лізе ввечері ), але ж ігристе напівсухе стоїть на балконі...
    Сподіваюсь за день-два зігнати, і вже старатись чемно до різдва. Ну і потім продовжувати до бажаного результату.
    Всім успіхів і смачної та водночас легкої святкової трапези!
    З Новим роком!:drinks:.
     
    • Подобається Подобається x 2
    • Зе бест! Зе бест! x 1
  14. cjomcjomka

    cjomcjomka Content - fairy

    Ну, що? Хто крім мене нині важився?
    Я 63:girl_cray::girl_crazy:
    Але то не відчай а констатація факту
    Жахливо хочу запеченої курятини, треба сьогодні між справами забігти в магазин, купити і запекти.
    Або на самсамкрайняк зайти в сільпо і купити на кулінарії шматок готового філе. Але насправді то мені ще більше лінь :)
    Думки, які крутяться навколо правильної їжі - це правильні думки
     
    • Подобається Подобається x 2
  15. olenjatko

    olenjatko Well-Known Member

    Не важилась сьогодні, бо знаю, що приємного там нічого не побачу, але для заспокоєння сумління вчора поруч з мискою з'їдженого олів"є і половиною торта походила з Леслі 20 хв, десять з яких з малим на руках, надіюсь сьогодні малий мені дасть пройти всі 45 хв. Прийшло до мене вчора якесь натхнення хоч трошки взятись за фізичні вправи
     
    • Подобається Подобається x 2
  16. porIra

    porIra Well-Known Member

    Зважусь не скоріше ніж в суботу :)
    В новорічну ніч мали полегшене олів`є :)
    Підглянула в однієї нашої форумлянки у інста. Все як на звичне вам олів`є, тільки картоплю замінити на цвітну капусту. Заправка - майонез+йогурт+гірчиця. Нам засмакувало. На Різдвяні свята матиму гостей, планую повторити.
     
    • Подобається Подобається x 3
  17. Leditanya

    Leditanya Well-Known Member

    Привіт! Я теж в плюсі. Хоча харчування цілком ок. 2 ст ложки олів,є не думаю, що дали + 2 кг. Олів,є роблю без майонезу.
    31 грудня почала революцію тіла з Джиліан, після ще 30хв кардіо під настрій (2 милі з Леслі, або кардіо з Анітою чи Джиліан).
    Загалом все ок. Йдемо далі :)
     
    • Подобається Подобається x 1
  18. rununkulos

    rununkulos Well-Known Member

    Мала необережність встати сьогодні на вагу нічого втішного. Чого й слід було очікувати...без 100г 60
    Стримання нема, обличчя заплило, вода просто не лізе, після вечері о 19, в мене ще зо дві додаткові, нічний сон починається далеко за північ(
     
  19. cjomcjomka

    cjomcjomka Content - fairy

    62.5
    Розумію тих, хто зараз не важиться. Але мені хочеться знати все :)
    Не їсти після 18 і далі страшенно тяжко. Але я це зможу і сьогодні теж :)
     
    • Подобається Подобається x 2
  20. Provizor

    Provizor Well-Known Member

    Поки не зважуюсь:girl_blush2:. Головне, що ходжу в зал (то я так себе заспокоюю:d23:). Харчування зараз жахливе, треба якось перебути ті свята. Новинка в мому раціоні - дуже класний салат - мікс руколи і різного листячка, куряча грудка, грейпфрут. Дуууже смачно!
     
    • Подобається Подобається x 4