Марафон схуднення

Тема у розділі 'Смачний тарільчик', створена користувачем Leditanya, 10 Грудень 2019.

  1. mokhnatska lesia

    mokhnatska lesia Well-Known Member

    @Kroshka Enot яка у Вас модель? бо дивлюся їх є багато
     
    • Не подобається Не подобається x 1
  2. Kroshka Enot

    Kroshka Enot Well-Known Member

    Каже чоловік, друга модель (чи друге покоління). Більш точніше зможемо глянути хіба ввечері
     
    • Подобається Подобається x 1
  3. Provizor

    Provizor Well-Known Member

    Меню вчора:
    1.Кава з молоком, шоколад, сир кисломолочний, банан, сметана 15%
    2.Запечена форель, кава з молоком (їла в закладі харчування)
    3. Суп пюре з сметаною з печериць і картоплі, салат з яйцем, помідорами, салатною сумішшю, сир дор блю

    По об‘ємах, починаючи з 5 листопада -6см в бедрах, -4см в талії. По вазі -4.7кг. Зараз вага 61.3
     
    • Подобається Подобається x 5
  4. Zvizda

    Zvizda Well-Known Member

    Моє сьогоднішнє меню:
    Cніданок- Хачапурі з домашнього сиру.
    [​IMG]
    Обід- Овочева зупа і 2 цільнозернові хлібці намащені домашнім паштетом з курячої грудки і грецьких горіхів.
    Вечеря- Голубці з савойської капусти з куркою, баклажаном і болг.перцем ( всі рештки з холодильника)))
    Перекусів не було
    Не важтлася сьогодні- страшно))))0
     
    • Подобається Подобається x 3
  5. Зорянівонька

    Зорянівонька Well-Known Member

    Сьогодні було 61,4, але сьогодні дозволила собі наїстися цукерок :)
     
  6. Leditanya

    Leditanya Well-Known Member

    В мене ліміт по цукерках 1 шт )))
    Вага сьогодні потішила :)
    Завтра звітуємо, не забули?
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  7. Zvizda

    Zvizda Well-Known Member

    В мене також, але щойно якимось чином мені в рот запригнуло ще 5 (( Ну, от чого мене полізло знайти заначку чоловіка на Різдво!
     
    • Смішно Смішно x 2
  8. Leditanya

    Leditanya Well-Known Member

    В мене якось пропала залежність від солодощів. От як тільки зняла строгу заборону.
    Зараз 1.5 кг на кухні пакунок.
    Якщо виходить поїсти +/- вчасно, нормальна порція складних вуглеводів, то на солодке значно менше тягне.
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
    • Інформативно Інформативно x 1
  9. Sweet kitty

    Sweet kitty Вишивалочка

    @Leditanya те саме ...можу максимум зїсти одну-дві цукерки і все стає так приторно що не можу...
     
  10. podolyanochka

    podolyanochka Well-Known Member

    А я можу ((( Якщо зняти заборону / гальма - мене не спинити. То є залежність. От як її позбутися?! Дуже хочеться досягти гармонії і харчуватися інтуїтивно. Не виходить. Щоб випивати достатньо води - сама собі ставлю нагадування і позначки про випите. Їжу мушу планувати наперед, бо нашвидкоруч наїм не те. Звичайно, в холодильнику є заготовки про запас, але до інтуїтивного харчування - дуже далеко... такого почуття свободи від постійного контролю самої себе.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  11. Leditanya

    Leditanya Well-Known Member

    @podolyanochka з часом воно прийде :) інтуїтивне харчування.
    Для мене найкраще циклічне схуднення. Чергую дефіцит і підтримку.
    Так, це впливає на тепм схуднення. Але так мені комфортно.
    За останній рік - 7 кг. Якщо чесно, то навіть не помітила як їх скинула.
    --- дописи об"єднано, 20 Грудень 2019 ---
    Воду, доречі, я в себе не вливаю. П'ю коли хочу пити.
     
    • Подобається Подобається x 1
  12. Blondo4ka

    Blondo4ka Well-Known Member

    Я не завжди можу відчути, що це спрага. Іноді це як втома, іноді - як голод. Тому періодичне поповнення води - це для мене найкращий варіант.
    З їжею гірше:girl_blush2:. Коли дуже втомлена, а відпочинок "не світить" - іде напад солодконаповнення. Намагаюся 1-2 цукерки - і зупинитися, але іноді зриваюся.
    І що я скажу: імбирний цитрусових чай - це щось!!!
    Сьогодні маю 76.1 на вазі. Не так добре, як хотілося б, але нехай. Сподіваюсь, в часі канікул зможу покращити результати :cofee:
     
  13. Leditanya

    Leditanya Well-Known Member

    Все дуже індивідуально. Для мене це абсолютно різні відчуття. Інколи вони навіть поєднуються :) Але якщо прислухаюся до себе, то зазвичай організм не підводить.
    Я більше року пила, бо "треба". Зараз без примусу якось легко стало.

    Йду стану на ваги ))))
     
  14. Leditanya

    Leditanya Well-Known Member

    Вага сьогодні 69.6 кг.
    Тобто - 1 кг за тиждень.
     
    • Зе бест! Зе бест! x 2
    • Подобається Подобається x 1
  15. porIra

    porIra Well-Known Member

    А в мене цього тижня "нуль по касі".
    Але на це є дві причини. По перше - такий проміжок циклу в якому моя вага в принципі не зменшується, а по друге - цукерки від Миколая. Тому дякую своєму організму що не "в плюс" і рухаюся далі.

    р.s. печу брауні на ц/з борошні і з половиною к-сті цукру ніж вказано в рецепті. цікаво яке воно вийде.
     
  16. Козенятко

    Козенятко Well-Known Member

    Молодець! Я теж в середу тішилася, бо було -1 кг, але два дні святкування, і сьогодні той 1 кг, тут як тут. Аж настрій впав, розумію, що сама винувата. До НР залишилося 10 днів, моя хотілка в -3 кг- не здійсниться))
     
  17. Leditanya

    Leditanya Well-Known Member

    Дівчата, хто звітує. Пишіть конкретно цифру. Бо я не знаю що записати :girl_in_dreams:
     
  18. Козенятко

    Козенятко Well-Known Member

    68,5)))))
     
  19. rununkulos

    rununkulos Well-Known Member

    57,900 станом на сьогодні.
    Я звідси трохи втекла,бо стало соромно. В нас був релігійний празник, застілля,
    Миколай-і мої худаючі плани пішли коту під хвіст. Але ні,я так просто не здамся.
    Тому сьогодні стакан води натще,сирники, ківі, потім салатик+яйця, а на ввечерю може рибка.
     
    Останнє редагування: 21 Грудень 2019
    • Подобається Подобається x 1
    • Зе бест! Зе бест! x 1
  20. Shapokliak

    Shapokliak Well-Known Member

    67.3 :girl_cray:. Продовжувала хворіти, добавились антибіотики, набряки не зійшли всі (А було аж 69(!!!)). Це від 66 стартових, до марафону...
    Їла мало, бо не було апетиту, плюс вже більше тижня не маю нюху від слова "зовсім", то вся їжа як трава, має "плаский" смак... кілька разів було таке за все життя, але на 2-3 дні... боюсь, чи відновиться взагалі :dntknw:.
    Реально, не знаю, яка наразі "моя" вага без набряків, але вже "здаю" те, що є. Вчора останню таблетку з'їла, може таки почнуть ті шлаки хімічні виходити і вода піде. Плюс груди болять, а місячних немає (може теж збій через хворобу). Журбинка...