Марафет на ходу

Тема у розділі 'Скарбничка', створена користувачем Liliyah Romanova, 19 Травень 2009.

  1. kukuska

    kukuska Member

    Відповідь: Марафет на ходу

    я збираюсь десь годину з якої пів випрямляю волосся))) ну а якщо просто хвостик і без підмальовування очей олівцем, просто туш і тіні, то десь 15 хв...:) Хлопець не витримує того і видирає плойку з рук...:girl_haha:
     
  2. tiramiska

    tiramiska цинічна бандерівка

    Відповідь: Марафет на ходу

    Я раз була свідком того, як у маршрутці дівчина малювала вії. Я можу собі дозволити такий екстрім, хіба у власній машині :)
    А ще колись їхали електричкою, то якась практична дама, навела повністю марафет та ще й нігті намалювала ;)
     
  3. amaretto

    amaretto як сказала Тося: "месний повар"

    Відповідь: Марафет на ходу

    о, темка як про мене(
    я встигаю в машині поки кудись їдем(це якщо без дітей):пудра+туш+блиск для губ, нажаль на більше мине не хватає.
    Бойова розкраска це лише весілля та забави(
     
  4. Masterpiece

    Masterpiece Member

    Відповідь: Марафет на ходу

    А в мене часом буває покриття нігтів лаком в машині, на світлофорах. Поки доїду на роботу, якраз встигає висохнути)
     
  5. cjomcjomka

    cjomcjomka Content - fairy

    Відповідь: Марафет на ходу

    а я просто не малююсь. практично ніколи. А нігті лаком покриваю підчас прогулянки з Сергійком у візку. Хоча без лаку ходжу частіше, ніж з лаком :)
    колись їздила в Універ тролейбусом; стабільно в тролейбусі або на зупинці малювалась тушшю.
    А блиском можу і без дзеркала намалюватись, і з малявкою в руці :)
     
  6. Gorbywka

    Gorbywka Форумна Орхідейка

    Відповідь: Марафет на ходу

    Малююсь що день, хіба як дома то ні. Займає це у мене 15 хв. Олівець білий +чорний, тіні білі+ чорні , туш.
     
  7. Hermi

    Hermi Well-Known Member

    Відповідь: Марафет на ходу

    колись до косметики відносилась дуже негативно, але після поступлення в інститут і спання по 3-4 год зрозуміла що косметика то велика сила.
    щоб малюватись находу - то лише губи і то практично завжди. Умудряюсь малювати і без дзеркала.
    А так тоналка + туш + олівець чорний+ тіні займає в мене від 5 до 10 хв (все залежить наскільки багато треба замалювати, підкоректувати).
    Мала цікавий випадок з студентського життя, коли треба було гарно намалюватись, а кісточку для тіней я забула, нічого наносити тіні пальцем також круто:) Вийшло навіть дуже гарно.
    Недавно спостерігала як одна жіночка малювалась в автобусі. Чесно, малювати "стрЄлки" то напевно вбивство...У випадку тої жіночки, я б радила краще взагалі не малюватись..вийшло щось не дуже:sad:
     
  8. jalla

    jalla Прогрес року 2013

    Відповідь: Марафет на ходу

    Я колись не уявляла як то нігті без лаку, а тепер не уявляю як то з лаком на щодень. Малюю хіба на якісь забави і то не завжди. от на ногах під відкрите взуття влітку- то мусять бути нігті налаковані. А на ходу то виходить так. Взуваю в"єтнамки, щоб всі пальці "провітрювались")) і тоді можна налакувати і забути. Вони собі там сохнуть.
    На рахунок косметики, то я вранці, поки малий гамає груди правою рукою можу підпудритись і дати легкі рум"яна. Туш, то вже як повезе, бо можна і в око собі заїхати на ходу. Губи принципово малюю коли виходжу з хати, або як вчора відкривала двері в під"їзді (вони подвійні, відкриваю дві частини, бо виходжу з візочком) і поки відкрила, лівою рукою швиденько встигла підфарбувати губи. Я то вмію будь-де і без дзеркала.:)

    А колись, коли я їздила на роботу, був такий момент, що мала в мене бути мокра укладка на голові щодня. А волосся то довге, дома не встигала, то я наносила пінку перед виходом, а маршрутки кінцева у нас під вікном, то вдавалося сісти. Так от встигала добігати до маршрутки, а тоді в маршрутці то волосся якось так мняла-мняла і поки доїжджала на роботу, вже була така як треба:girl_crazy:
     
  9. KrystynaM

    KrystynaM Well-Known Member

    Відповідь: Марафет на ходу

    Ото в мене нині був марафет на ходу. В машині поки їхали на роботу, але тільки блиск, пудра розсипчаста і рум"яна)) більше не ризикую, бо дорога така, що небезпечно, можна олівцем собі в око)) Ось. а загалом в мене певно щодня тепер макіяж на ходу, поки малу вдягаю, підвела брови, потім легенько пудра, рум"яна і блиск, деколи туш))
     
  10. Soleil

    Soleil New Member

    Відповідь: Марафет на ходу

    Я зараз взагалі не малююся, тільки якщо кудись виберемось погуляти в суботу-неділю, то так мінімально туш, олівець, рум'яна і блиск для губ.

    ---------- Додано в 01:48 ---------- Попередній допис був написаний в 01:45 ----------

    А нігті в машині малюю часто, на то мені завжди часу бракне.
     
  11. PanteraLviv

    PanteraLviv Well-Known Member

    Відповідь: Марафет на ходу

    ага, ну то думаю чому коли засвітиться зелене і перша машина яка стоїть перед світлофором так довго не рушає з місця, що доводиться сигналити. Не в образу, але дівчат - водіїв дуже прошу за кермом марафети не наводити, бо це і до аварії недалеко, хіба коли сидите в машині як пасажир.
    Я коли ще була студенткою то малювалась, але мінімально: тушь, олівець і губи, але це займало макс 8 хв. Тоналкою не користувалась, якось пробувала але мені то не сподобалось, моя шкіра гарніша ніж натонована. Зараз не малююсь взагалі. Тільки щоранку як тільки встану, вмиюсь, відразу мушу волосся привести до порядку, ніколи не ходжу розтріпана, ну але це займає 5 максимум 7 хв.
     
  12. jalla

    jalla Прогрес року 2013

    Відповідь: Марафет на ходу

    Як про мене.
    І знаєте що мене дивує, я колись як сідала фарбуватись- то був цілий ритуал, а тепер так швидко то в мене на раз-два, максимум до хвилини часу. Ото дітиська мене видрисуравили.:girl_crazy: На щодень в мене туш, прозора пудра, рум"яна, блиск. І то блиск вже десь на ходу на вулиці, або виходячи з під"їзду.
    Ну, як кудись ідем, то вже повний ритуал з тінями, тоналками, олівцями і т.п., але зараз то ой, як вкрай рідко. Останній раз ще на хрестини малого так малювалась (майже 4 місяці тому)))
     
  13. Mazerati

    Mazerati Well-Known Member

    Відповідь: Марафет на ходу

    В мене на щодень - це крем з спф, туш і брови воском закріпити. Як є настрій, то ще стрілки намалюю. Деколи тіні накладу. Дуже люблю з ними еспериментувати. А губи ніколи не малюю, бо часто цілуюсь. Хоч пару помад і блисків маю. Лежать чекають свого часу :)
     
  14. Pesyk

    Pesyk Member

  15. Vероніка

    Vероніка Never give up

    Відповідь: Марафет на ходу

    А можна про це докладніше?
     
  16. Mazerati

    Mazerati Well-Known Member

    Відповідь: Марафет на ходу

    Vероніка, віск в мене є в декількох наборах для брів. Один з них від NUX, купувала в нашої форумчанки Ксюші. Там є двоє тіней для брів і той віск-фіксатор.
     
  17. Britney

    Britney Домашня посиденька :)

    Відповідь: Марафет на ходу

    Дуже цікава річ про віск для закріплення брів. Я ще такого не знала, тепер знатиму. Вік живи - вік вчися!
    Малююся я також вдома, з 5 хв. встигаю(наношу тональний крем, підводжу олівцем очі і малюю губи). Тоді вилітаю на роботу)))) Часами буває як маю 1 пару, то на роботі домальовусь. Але без тоналки на вулицю вийти не можу. От знайшла в себе такий пунктик((((Щось не уявляю, як би я в маршутці малювалася:girl_spruce_up:(та 50 вічно переповнена)
     
  18. Kolomyianka

    Kolomyianka New Member

    Відповідь: Марафет на ходу

    Не прихильниця виставляти на показ усе те, що роблю зі своїм обличчям. Нехай це залишиться таємницею:girl_haha: для денного макіяжу вважаю, що достатньо гарного тону (у кого гарна шкіра,то може обійтися у пудрою), гарно оформлених брів(з гарною формою і підходящим кольором, то не раз подивишся на якийсь чорний вуголь аж страшно стає), туші( для денного макіяжу коричнева чи сіро-чорна), рум'ян чи бронзера і обов'язково губи. Нехай просто оформлені бальзамом, але обов'язково гарні і доглянуті. Не люблю таскати з собою усе косметичне приладдя. Я з тих людей, які встануть раніше і наведуть марафет :)
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  19. Lvivska Kvitka

    Lvivska Kvitka миється в бані

    Відповідь: Марафет на ходу

    Я доречі теж не чула про цей віск для брів,потрібно спробувати,а то постійно олівцем підмальовую,але та процедура в мене займає купа часу,щоб було акуратно і ріно на 2 брівках))
     
  20. Gorda

    Gorda Well-Known Member

    Відповідь: Марафет на ходу

    У мене також раніше багато часу витрачалось на макіяж, а зараз 30 сек. І всьо...мама готова!!!:girl_curtsey: