Манікюри/педикюри або Які ж ми, жінки, доглянуті (2)

Тема у розділі 'Чарівне люстерко', створена користувачем jalla, 25 Травень 2015.

  1. Kroshka Enot

    Kroshka Enot Well-Known Member

    @Clementina
    А яка різниця між CND Cuticle Away Remover - средство для удаления кутикулы
    і
    CND Cuticle Eraser - крем для удаления кутикулы, 14ml
    ?
    Тільки консистенція??
    .

    Пи.Си. Вроді розібралася, одне - класичний ремувер, інше - доглядовий засіб.
     
    Останнє редагування: 10 Травень 2018
    • мімімі мімімі x 1
  2. vanilia

    vanilia Miracles are real

    Після гель-лаку, зробленого тричі (протягом двох місяців) в мене нігті страшно слояться :girl_sad:. Ніяк не можу вже третій місяць (!) їх відновити ((( Дівчатка, порадьте щось, будь ласка... Лимон відпадає, я ним раніше втирала, але зараз поки слояться, не можу втирати, бо буде сушити. Лікувальні бази наношу, це не допомагає взагалі. Вже і вітамінки для нігтів і волосся пропила. А нігті і далі слояться (((
     
  3. Clementina

    Clementina Well-Known Member

    мені відкриває два однакових засоби. Але в будь-якому випадку після ремувера бажано догляд, щоб кутикула була зволожена, тоді не буде пересихати і задирок. Можна купити, можна самому зробити: олія будь-яка (оливкова, кокосова, мигдалева) + ЕО лимона. Можна також вітамін Е додати. А найпростіше купити боро плюс і мастити руки з нігтями на ніч.
    сумніваюся, що це від гель-лаку. Причина або внутрішня, або перепиляли нігті. Я б повтирала вітамін Е, якщо не хочете нічого наносити. Якщо маєте все для ГЛ вдома, то зробіть ламінування або просто база+топ і чекайте поки повністю відросте.
     
    • Інформативно Інформативно x 2
  4. Kroshka Enot

    Kroshka Enot Well-Known Member

    Поправила посилання :girl_blush2:
     
  5. vanilia

    vanilia Miracles are real


    Перепиляла нігті. Майстер мені казала, що це мені здається, що це вони слояться, а то просто база недопиляна. Насправді ж то вони таки точно слояться.
    Це отой вітамін Е, що в капсулах? Та я вдома не маю нічого для гель лаку, все в майстра роблю. Тому вдома наношу базу (не для гелю, просту лікуючу). Тримається вона десь 3-4 дні, потім знімаю і знову наношу.
    Дякую за пораду! :) Вітамін Е навіть вдома є. Мушу привести нігтики в порядок, вже кілька місяців муки з тим всім.
     
  6. Gentle

    Gentle Well-Known Member

    Дівчата, хтось стикався з алергією на гель-лак/лампу, пилок після пиляння?
     
  7. Veselivka

    Veselivka Member

    В мене з'явилася алергія на гель-лак після народження дитини.
     
    Останнє редагування: 17 Травень 2018
  8. AkUla

    AkUla Well-Known Member

    це після гель-лаку в багатьох так, в мене таке було, я після 1-2 покритів лікую IBX-ом , мені добре помагає, подруга моя також користується, також задоволена.
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  9. Kroshka Enot

    Kroshka Enot Well-Known Member

    Найчастіше з алергією на гель-лак плутають алергію на каучукову базу.
    А на то є рада - не каучукова база.
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  10. Veselivka

    Veselivka Member

    А як відрізнити? Поділіться інформацією, бо пів року без манікюру для мене - то суцільна мука
     
  11. Kroshka Enot

    Kroshka Enot Well-Known Member

    Які у Вас симптоми?
    Алергія на каучукову базу, як правило проявляється у вигляді спухання і почервоніння нігтьової лунки (кутикули і бокових валиків) і свербінням (печінням?)
    В мене двоє знайомих, котрі мають таку алергію, визначили експериментальним шляхом - попросили майстра зробити манікюр на не каучуковій (не rubber) базі.
     
  12. Veselivka

    Veselivka Member

    У мене свербіж, почервоніння, висип маленьких водянистих пухирців.
     
  13. Kroshka Enot

    Kroshka Enot Well-Known Member

    @Clementina
    Як правильно наносити матовий топ?
    Мені сказали поверх глянцевого, інакше не буде триматися.
    Я нанесла.
    По перше: ліг жахливо нерівно (від чого це може залежати?)
    По друге: торці злізли може на третій день (матове покриття облізло, з-під нього виглядало глянцеве), на одному з нігтів після чергового душу матове покриття облущилося повністю (максимум тиждень минув після манікюру).
    Це матовий топ Комільфо таке г..., чи в мене брак кваліфікації?

    Пи.си глянцевий топ теж Комільфо, без ЛШ
     
  14. Clementina

    Clementina Well-Known Member

    Не правду сказали. Це повноцінне топове покриття. А якщо покрили на топ БЛШ, то швидше за все це і є причиною сколів. Я комільфо не пробувала, тільки оксі і плюшку. Плюшка, то взагалі любов, але світлі лаки пацькаються сильно, треба щіткою з милом відчищати

    Треба вирівняти ніготь базою, щоб був ідеальний блік, а якщо вже кольором нерівномірно покрили, то теж зверху вирівняти базою чи каучуковим топом. Я завжди роблю вирівнювпння базою. Матовий топ, всякі втирки і пігменти підкреслюють найменші нерівності.
    В мене сколів не буває, але за два тижні затирається на торцях і трохи блистить.

    Мої нігті під матовим топом, перші рази теж не ідеально, а потім краще:
     
    • Подобається Подобається x 5
    • Зе бест! Зе бест! x 4
  15. Kroshka Enot

    Kroshka Enot Well-Known Member

    В мене з вирівнюванням каучуковою базою комільфо поки не складається :girl_cray:
    Вона не розтікається мені геть зовсім.
    Або треба стільки нанести, що ніготь стає як булка, грубечий.
    Базою коді виходило вирівняти значно краще.
    Базу Оксі купила не каучукову, вона гарно розтікалася, але нею не користуюся, бо вона сильно псує мені пластину (в сенсі того, що я не можу її віддерти від нігтя без сильних пошкоджень для пластини). Вона не розмочується і пилкою теж знімається хіба разом з нігтем.
    Каучукова база Комільфо знімається нормально.
     
  16. Clementina

    Clementina Well-Known Member

    А до чого ви знімаєте базу до нігтя? Я таке роблю якщо є відслойка, дуже рідко буває біля кутикули. Так тільки спилюєте свою нігтеву пластину. Я знімаю фрезером і стараюся до бази, деколи на правій руці виходить глибше до нігтя, тоді вирівнювати доводиться.
    Комільфо каучуковим дуже мені легко вирівнювати, але вже закінчується, тяжко діставати. Маю зараз від G.lacolor ( не каучукова) вона рідша, якщо нею вирівнювати, то треба швидко працювати по одному нігтю. І ще є від землянікіної, то мені навпаки загуста і от як ви пишете, погано вирівнюється.
    Якщо розмочуєте, теж сильно до нігтя не зішкробуйте, потім ті нерівності бази легко шліфовщиком запиліть. Так нігті не будуть псуватися.
    Ви перевертаєте ніготь, коли робите вирівнювання? Без цього база стікає до валиків і тому виходить булочка, а не нігтик.
     
    Останнє редагування: 24 Травень 2018
    • Інформативно Інформативно x 2
  17. Kroshka Enot

    Kroshka Enot Well-Known Member

    В мене так буває (часто), що нема часу зняти і зробити манікюр в один вечір (пізно приходжу з роботи, змучена, поки розмочу, поки зніму старе покриття, поки гігієнічний манікюр - минає трохи часу, і якщо в цей же вечір робити новий манікюр, то можу зробити капарно, бо буду хотіти спати і те.де)
    Тому частіше один вечір знімаю старий і роблю гігієну, в інший - малюю новий. І часто - це не 2 вечори підряд.
    Ну не ходити ж з залишками бази на роботу?
    То тільки для мене той весь процес такий часозатратний?
    Так, все роблю згідно того відео, на яке Ви давали посилання в цій темі.
     
  18. Clementina

    Clementina Well-Known Member

    Тоді треба форумівку з МК по вирівнюванню нігтів базою:d23:
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
  19. Kroshka Enot

    Kroshka Enot Well-Known Member

    Я всіма руками і ногами за. Готова поставити спікеру каву з тортиком :girl_smile:
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  20. Rodionochka

    Rodionochka Безнадійна оптимістка

    Я тут знову шукаю майстра педикюру, бажано район Винники. Хтось когось може порадити? Дякую!